Garmin - dobíjení z powerbanky za stálého navigovani

17 nepřečtených
 • JirkaMTB

  Pojedu závod, cca 30h a potřebuji sehnat navigaci, která vydrží navigovat celou dobu. Nejsem si jistý, zda-li se navigace při připojení powerbanky přepne do dobijeciho režimu a přestane navigovat nebo pokračuje dal. Zvažuji Garmin Edge 820 apod.. Alternativa je pak eTrex a výměna AA baterií, to samozřejmě problém není. Nemáte někdo zkusenost?

  0 0
  • jakub_kencl  

   Edge 820 to umí, taky tak s ním jezdím.

   0 0
   • JirkaMTB  

    Jakou pouzivas powerbanku?

    0 0
    • jakub_kencl  

     Mám dvě, většinou na kolo tahám" tu lehčí":https://www.mall.cz/…ah-pro-usb-c , ale mám ještě nějakou „třicítku“ v odolném provedení, se kterou to funguje také, ale tu nemohu teď najít. Obecně ti bude stačit něco, co to dokáže nabít cca 3× a dá se to přidělat nějak na řídítka. Vozím na 24hodinovku malou brašničku na horní rámové trubce, nebo brašničku na představec, kterou ale montuji pod představec. Vejde se tam i baterypack pro světlo. Jediné co začne při nabíjení kecat je teploměr a z osvěžujícího rána se stane v záznamu horký letní den :-)

     0 0
     • JirkaMTB  

      A ta 10000mA kterou jsi linkoval, umí nabít gps cca 3×? Potřebuju aby mě gps jela třeba 30h nonstop.

      0 0
      • Smazaný účet  

       Nová náhradní baterie podle googlu má pouze 600mAh při 3,7V, takže 3 dobití do plna + nějaké ztráty + víc než dostatečná rezerva musí zvládnout s přehledem 3000

       0 0
      • jakub_kencl  

       30h si myslím, že naprosto v pohodě. Na 24hodinovce jsem dobíjel 2× a dojel se značnou rezervou na Garminu a na PB mi ještě svítily 2 LED ze 4 :-)

       0 0
  • jannk  

   Garminy to umi vsechny, ktere jsem kdy mel (od 510), nejlepsi reseni je pochopitelne Edge 1030 s originalnim battery packem https://www.garmin.cz/…ck-bat/79025 (da se koupit levneji)

   Jinak na moje 20h cesty jsem to resil tak, ze jsem Garminy dobijel z powerbanky behem zastavek, stejne jsem nikdy nejel uplne v kuse. Aspon se mi tam nepletly draty a tech 15–30min na jidlo stacilo i Garminovi

   0 0
  • 01carbon  

   Jen takova drobnost – mam tu malou powerbanku, ktera se s e1000 ani s e1030 nedomluvi. Odhaduji, ze powerbanka ceka na odber a edge zase na powerbanku. Z jine powerbanky OK.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.