• Model

    Ahoj, chci se zeptat ohledně vidlic od Foxu, zda má cenu brát řadu Rhythm, nebo je to defakto to samý jako jsou od RockShox třeba řada Gold? A pak co znamená u Foxu když je E-tuned? Já že sloupek je u ní uváděný standartní rozměr 1,5" až 1 1/8, tak jaký je rozdíl mezi normální a E-tuned. To jako že je více zesílená, tudíž težší? Přihazuju pár odkazů, případně co by jste doporučily? Ty Foxky maj teda všechny uváděno 2400g což mě přijde dost, nevím zda je to jen chyba, nebo to je tím E-tuned. Bylo by to pro 95kg na trailový kolo.

    https://www.bike-discount.de/…ered-boost-4

    https://www.bike-discount.de/…ered-boost-1

    https://www.bike-discount.de/…apered-boost

    https://www.bike-discount.de/…apered-boost

    https://www.bike-discount.de/…ered-boost-1

    0 0
    • novas752  

      Záleží z čeho upgraduješ a co od toho čekáš. Rhythm nejsou vyloženě špatný, ale ty dražší Foxy bývají citlivější, lehčí a od Performance Elite líp nastavitelný. Ekvivalent Rhythm od RS by mohlo být Psylo/Yari (to novější, s Isolator tlumením).

      A předně by bylo dobré se rozhodnout, jestli koukám po 34/Z2/Pike/Psylo nebo 36/Z1/Lyrik/Yari.

      0 0
      • Model  

        Upgraduju už asi 2 roky z Reconu 32mm, ale než se rozhoupu, tak to prodaj :D Ted jsem myslel, že vemu tu základní Pike – 1825g udává výrobce, model 2020 měli jí tam za 250 éček, než jsem se rozhoupal už je nenabízej. Jako alternativu jsem koukal i po té základní Lyrik 350 éček a váha furt pod 1950g. Pak se mě docela zamlouvala i ta performance 36 až na udávanou váhu 2400g a pokud je rhytmyna obdoba Yari a Psylo, tak to asi vynechám, cena je teda hodně super, ale ta váha pokud je správná se mě nezamlouvá. Asi nechci vidlici co je zbytečně těžká, ale odolnost se určitě hodí a už vůbec když mám 95kg. Takže to vypadá nejlíp pro Lyrika, váha furt v pohodě, bytelná a funkčnost už je asi taky dobrá ne?

        0 0
        • novas752  

          A má smysl na kolo kde byl 32mm Recon strkat enduro vidlici?

          Jinak na r2-bike.com mají komponenty nafocený na váze – udávaná hmotnost se často docela liší.

          0 0
          • Model  

            Ono z toho původního osazení už moc nezůstalo, tak by to asi nevadilo, ale uznávám že Pike by asi stačil. Děkuju schválně tam mrknu na ty váhy u vidlic fox, teda pokud tam zase bude nějaká vůbec s tím E-tuned.

            0 0
          • Model  

            No aby se v tom prase vyznalo, bohužel na ofiko stránkách tydle vidlice už nemaj a na různejch stránkách se ty váhy dost mění, do toho to E-tuned a víc druhů patron a člověk ví prd :D A na tom r2-bike nemaj tydle foxky.

            0 0
            • Hue  

              Jestli chceš, mám na prodej novou Fox 36 Performance 150mm (shozená z nového kola). Teď jsem ji hodil na váhu a s osou má 2150g.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.