Epic EVO, scalpel SE, jiny xc 120mm full

10 nepřečtených
  • ZdeNECK1

    Člověk stárne a už se nechce honit na 100/100mm a před elektrokolem by chtěl ještě něco prubnout :), Aby to furt jelo tak nějak do kopce…

    zatím úvahy:

    • cannondale – moc velka spokojenost s lefty 2.0, nevím, co ocho ve 120mm, 100mm ocho me uplne neoslnilo, ale testovano kratce
    • specialized evo, libi se mi jednoduchosti, plus evo nema brain, věřím, že kvalita tam je
    • canyon – mozna vyhledove LUX s novou geo – kdy bude?, a servis, zaruka, asi mi vic vyhovuje kamenny servis
    • orbea oiz TR, četl jsem nějakou recenzi, že když oiz tak bez TR, nezkoušeno, libi se mi vlastní barvy
    • další?

    podmínky, rozumná záruka, dva bidony, moderní geo

    děkuji

    0 0
    • ZdeNECK1  
      • novy scott spark, bude drahy, kontroverzní design, první dojem – elektrokolo, postupem času z fotek, videí, lepší :)
      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 199 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • Smazaný účet  

      Oiz ani lux moderni geo nemaj. Moc ti toho na vyber nezbude.

      Ten spesl je dobrej i kdyz bych ho asi nechtel.

      0 0
    • tatakona  

      Kona Hei Hei CR 120/120 Downcountry bike

      Do kopce jede fajn, z kopce zábava.

      0 0
    • snas89  

      Lux ani oiz bych do toho downcountry výběru úplně neřadil.

      Nevím, jakou řešíš cenu a co vůbec teď bude skladem, odkazy ber spíš jako tip na kolo, model si vybereš sám podle rozpočtu:

      Merida ninety six

      Transition Spur

      Intense Sniper T

      Snipera mám (viz. můj profil) a za mě top kolo (druhý košík na spodní rámový trubce ale)

      0 0
      • Hadato  

        Za Sniper se můžu přimluvit. Je to super všestranné kolo. Mám XC variantu s 120 mm vepředu a 100 mm vzadu a je to super. Krásně vyvážená geo, hodně odpustí a ještě krásně jede. Původní XC verze bez výztuhy vahadla sice trochu zlobil, ale po přidání výztuhy je i ta XC varianta super. Pro větší váhu bych klidně volil tu T verzi se 120 vzadu. U té XC verze se dá zvednout zdvih odděláním jenoho kroužku v tlumiči.

        Ještě mě napadá Whyte S-120. To je taky super stroj, ale už je to váhou i geo více do endura,

        Pak třeba ještě Transition Spur, který je v ca. stejní kategorii jako ten Whyte.

        0 0
        • snas89  

          Jj, tu xc 100/100 verzi mám.

          Ten zpevnovací díl do zadní stavby už tam je standardně a problémy s tím nejsou žádný.

          Pro náročnější traily ale přece jen šel do T verze.

          A vlastně jsem i překvapený, jak je to kolo efektivní a jak to letí, takže bych klidně šel znova do T verze rovnou…

          0 0
        • doubleingram  

          To je uvnitr tlumice neco asi , ze?

          „U té XC verze se dá zvednout zdvih odděláním jenoho kroužku v tlumiči.“

          0 0
          • novas752  

            Vložka uvnitř vzduchové komory nasazená na pístnici, která omezuje zdvih tlumiče = zdvih zadního kola.

            0 0
            • snas89  

              Dobry vedet. To se hodi do budoucna:)

              0 0
    • Lachtis  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce