• gamesites

    Ahoj,

    Chystám si pořídit nový computer Edge 510. Jelikož jsem do teď používal Stravu jen na mobilu, tak jsem měl po ruce mapu a s tím i virtuální závody (segmenty). Chci se zeptat, jestli mě Garmin Edge 510 upozorní, když se nějaký ten segment bude blížit. Vím, že to u vyšších modelů jde, ale u 510 si nejsem jistý. Popřípadě, jak ty segmenty najít. Děkuji za odpověď.

    0 0
    • Breakpain  

      Jde, to by mě zajímalo jak … Garmin tě upozorní maximálně na svoje segmenty, ale né na ty, co jsou ve Stravě pokud se nepletu …

      Garmin Connect – jejich SW má vlastní segmenty, na které tě to upozorňuje.

      0 0
    • marco  

      Snad se nechceš připravit o tu chvilku kdy to házíš do Stravy na vyhodnocení. Kdo jezdí stále trasy ví jak je na tom a za jak dlouho segment má ujet aby se zlepšil. Mám Edge 510 a nějak jsem nad tím nepřemýšlel a ani mi to nechybí.

      0 0
    • milmat  

      Nemám Garmin, takže nevím, jestli toto řeší tvůj požadavek: http://strava.zendesk.com/…to-my-Garmin

      0 0
    • McBlacky  

      podle mě to umí jen ty nejvyšší mapový a musíš je mít napojený na smartphone v tu chvíli.

      0 0
      • Delkim  

        nebo možná pokud si tu trasu dopředu na Strave naplánuje, to by ho pak mohlo na ty úseky upozornit, minimálně v tom plánovači tras se ti ty úseky detailně zobrazí

        0 0
    • sharkeeCZ  

      jsem v podobné situaci, tedy nově Garmin 510 a historie ve Stravě, Endomondu a Runtasticu (jeden nikdy neví ;-) ) a teď bych rád nahrál historii na GARMIN (cca 180 aktivit), ale hledám způsob, jak to udělat jednoduše a ne jednu po druhé. Víte někdo o možnosti, jak to tam hromadně poslat?

      0 0
      • sharkeeCZ  

        Tak jsem pomoc našel v jiném vláknu a je to stránka http://tapiriik.com/

        jednoduchý export ze Stravy aj do Garminu. Špica!

        0 0
        • Osmanecek  

          Naprostá bomba!!! :D Také mám přes 160 jízd na stravě, a rád bych to dostal na Garmin connect, supr.. ;)

          0 0
          • Delkim  

            já to řešil opačně a musel jsem to dělat ručně po jednom :(

            z GC na Stravu

            některé aktivity mi GC dokonce uložil jako soubor velikost jen 1 kB, vadný soubor, nepodařilo se mi tak některé aktivity vůbec přetáhnout a zrovna to byly ty dlouhé tréninky :(

            0 0
            • zdenek  

              Já včera nahrál 2 jízdy z aplikace Strava na jejich server, ale měly totálně doprasené km. Cca 10× víc než v reálu. Přitom trasu na mapě to zobrazovalo OK. Napadlo mě zkusit exportovat ze serveru do GPX a importovat zpátky a bylo to v pořádku.

              Tak doufám, že teď nebudu takhle upravovat každou jízdu…

              0 0
            • sharkeeCZ  

              Ten odkaz to u mi i opačný směrem

              0 0
    • hubertůvka  

      Ahoj,

      Jde to. Najdi si nastavení na you tube. Nejlepší řešení přes virtual partner. Mně to funguje.

      0 0
    • jannk  

      Kdyz mam na Strave premium, tak ze mi do G510 automaticky nahravaji segmenty, ktere mam oznacene hvezdickou jako oblibene. Kdyz segmenty nemam, tak si je rucne vyexportuji do *.fit na gniza.org/segments/ a pres USB nahraju do 510

      Jediny opruz je segmenty na naplanovane trati najit – to delam tak, ze si k pripravene gpx stope podle ktere pojedu necham vygenerovat nahodny cas, tuhle gpx nahraju na stravu jako neverejnou, oznacim segmenty, ktere me zajimaji a ‚jizdu‘ potom smazu.

      0 0
      • TroyLee  

        Chtěl jsem na Garminu 520 použít stejný postup. Fungovalo to, ale jen do momentu, kdy jsem zapnul synchronizaci Garminu s Garmin Connect. Ten mi vždycky nahrané segmenty z navigačky zase smaže, protože v Connectu nejsou. A do Connectu mi .fit soubory nahrát nejdou. V ručním uploaderu se nahrají a zahlásí chybu.

        Takže takto nahrané segmenty mohu používat, ale jen dokud nezapnu bluetooth na telefonu a navigaci. Jakmile se to spojí (což má zase jiné benefity jako strava nebo notifikace), ukáže se na displeji „odstraňuji segmenty“ a jsou ty tam …

        Máte někdo recept? Díky

        0 0
    • Radomil4  

      Vytvořil jsem si 3 své vlastní segmenty a nahrál mapu i segmenty do Garminu 130, jakmile jsem započal jízdu a byl jsem již v segmentu tak se mi nic nezobrazilo, nevím co dělám špatně, přikládám foto segmentů jak je mám v Garmin Connect, v samotné GPS jsem je dohrával také a v položce segmenty jsou k dispozici ale při jízdě se nezobrazí, můžete prosím poradit, díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.