• Chika

    Zdravím, přicházím spíš s dotazem a tak nějak se chci zeptat na názor. Uvažuji o koupi Garmina a mohu se rozhodnou mezi modely Edge 800 nebo Edge 510. Který doporučujete vy? Jaké výhody a nevýhody má 510 oproti 800? Cena v tomto porovnání spíš nehraje roli.

    Díky

    0 0
    • jecnak  

      Vyprav se do znackove prodejny Garminu a pristroje vyzkousej. Za me spis 800 kvuli display a lepsim navigacnim schopnostem.

      0 0
    • Rorejs74  

      Ja vozim 510 ( ale rozhodoval jsem se mezi timhle a 500 ), nakonec zvitezila lenost … abych dostal trasu na web, tak staci pripojit telefon a je to ;-)

      Nemyslela jsi spis 810 ?

      0 0
      • Chika  

        500 byla taky jako volba. To propojení s telefonem se mi líbí též, je to pohodlnost :)) Jinak myslela jsem opravdu již starší model 800 (ovšem teda bazarovej).

        0 0
        • Rorejs74  

          Tak jeste mrkni do vedlejsiho vlakna

          Je tam o tom celkem dost zajimavych veci a taky odkaz na recenzi te nove 1000, kde je dole tabulka s porovnanim co kterej model umi ;-)

          0 0
    • Tina  

      Záleží čo od Garmina očakávaš a podľa toho treba vybrať. Čo má 800 navyše oproti 510? Oplatí sa to pre tieto funkcie navyše? 800ka je väčšia a ťažšia ako 510na. Hľadáš navigáciu na kolo, alebo iba cyklokomputer?

      0 0
      • radek01  

        Jak píše Tina 510 mám je to špičkový computer se spoustou různých nastavení tréninku a navigace je spíše okrajová věc…nemá mapový podklad ale jezdit se podle toho dá ale má to své limity. 800 už má mapový podklad takže navigace je úplně někde jinde. Pokud by to mělo být používáno jako cyklonavigace asi by byla lepší 800 toť můj názor.

        0 0
        • Chika  

          Díky za názory. Jako původně jsem chtěla jít do úplně „základní“ 500. Pak se naskytly trochu jiné možnosti. Co se navigace týče, určo to není špatná věc třeba v lese, kde teprve začínám a trasy najeté ještě nemám. Večer se ještě budu bavit načítáním dalších článků.

          0 0
          • koko0925  

            Jenom tě chci podpořit v tý 800ce. Mám ji už dlouho. Před časem jsem ji chtěl zaměnit za 810, ale po 2 jízdách jsem se vrátil k 800ce. Ta 810 má dost nepraktický menu a obávám se, že 510ka to má stejný.

            0 0
            • johnny_B1  

              V čem má 810 nepraktické menu? Co jsem pročetl pár recenzí, tak to bylo spíše naopak, že 810 je na ovládání lepší. Není to u tebe jen síla zvyku? :-) Ptám se, protože uvažuju, že svou 500 nahradím 800 nebo 810.

              0 0
              • koko0925  

                Co si rychle vzpomenu je:

                • stránky lze přehazovat pouze posunutím, což někdy zlobí
                • vstup do nastavení během jízdy byl značně komplikovaný
                • profily dobrý, ale výsledkem možností x kol a několika typů jízd,vznikal hroznej guláš. Mnohem lepší by bylo použít styl jako Oregon. Tadyu 810 se to kombinuje.
                • nemožnost zobrazení trasy jako klikaté čáry bez mapy. To je celkemoblíbená funkce, kterou 810 neumí, i když Garmin podpora mě tvrdili, žeto nějak jde očurat přes BaseCamp, nebo jak se to jmenuje.

                Všechny tyhle věci mě tak vadily, že jsem 810 zase prodal a byl jsem rád že 800 do té doby nikdo nekoupil.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.