• Teejay

    DT swiss XRC100 race world champion edition , objevila se v bazaru údajně 500km jetá, doporučili byste mi ji na moje kolo? Případně nějaké zkušenosti z provozu (objektivní)? Díky

    0 0
    • boboe  

      Tak ono na jaky jiny, něž na něco jako máš ty…ale určitě si tuhostí proti Foxu pohoršíš…

      0 0
    • TJK  

      pisni uzivateli Dan.45 ten ji ma…

      0 0
    • kubad  

      jestli myslíš ten inzerát na cyklobazaru, tak ten je mě sakramentsky podezřelý, bez fotky bez kontaktního telefonu.

      ale k vidlici, mám odolnějšího bratříčka a celkem v pohodě, takže u téhle kromě menší! tuhosti v pohodě.

      servis jen v Botticu a není nejlevnější, ale podobně jak u Foxe

      0 0
      • Teejay  

        Uvidím, v drém mejlu jsem ho požádal o přesný popis vidlice, její historii, záruka a fotky, tak uvidím, jestli se ještě ozve :)

        0 0
    • Dan.45  

      čau, hey rozhodně bych se té vile nebál, naopak můžu ji jen doporučit, ale s tím lockem jsem už měl problém že občas zůstala tvrdá po uzamknutí a následným lock outu, jinak vidlice je to skvělá, hlavně design se mi neuvěřitelně líbí, nohy jsou sice jen 28,6mm ale v porovnání se Sidem, kterej má 32 se mi zdá tužší, už jen kvůli tomu že jsou karbonové tk se zdvihem 100mm nádherně tlumí nerovnosti, perfektně využívá celý zdvih !

      0 0
      • blisterexist  

        ono tuhost hodně závisí na spoji těch dvou vnějších noh, neboli na podkově,a když jsem žkoušel jen samotné vnější nohy zohnout k sobě, tak se mi zdáli tužší než většina magnesiových

        0 0
        • Dan.45  

          já jsem s ní velmi spokojen :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          To tedy nechápu, zdály se ti tužší, přitom podle laboratorních testů je DT Swiss jasně méně tuhá, než ostatní vidle…

          0 0
          • JakeF  

            Až zjistíš, za jakej tým jezdí, bude ti to hned jasnější :).

            0 0
          • blisterexist  

            nevím, mám porovnání pouze s RST F1 platinum, RS pilot race,sr suntour XCR, manitů skareb,– ten je totální bláto, dt z nich byla nejtužší, jak je to oproti jiným vidlám fakt nevím:-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Koukni se na testy co sem dával Kubad a hned uvidíš ten rozdíl… DT vs. 32 fox… 15,1 Nm/° vs. 21,7 Nm/° a 130 Nm/° vs. 172,2 Nm/°… a to se mi zdá jako dost velký rozdíly mezi vidlicemi. Pokud ale srovnáváš většinou s 30mm a 28,6mm vidlicemi, tak je možné, že DT je tužší, i když bych si tipnul, že Skareb bude na tom podobně.

              0 0
              • blisterexist  

                no jak říkáš, jiné nohy

                skareb má taky kolem 28, DT ohnu sotva o pár MM, skareba ohnu o několik cm:-D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ale zase nepřeháněj :-D

                  0 0
                  • blisterexist  

                    asi si neměl nikdy skareba v ruce že? mluvil bys jinak…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ne neměl, ale měl jsem v ruce manitou slate 130mm na 30mm nohách. Rozhodně se to o centimetry nehnulo…

                      0 0
                      • blisterexist  

                        hm, já mám nějaký starší model skareba, ale fakt je to tak hodně, sám sem se divil

                        0 0
                • scret  

                  ale jdi ty brepto:) skarebu jsem mel nekolik v ruce, dokonce jsem ho parkrat jel a nikdy se nic takoveho nedelo…

                  0 0
                  • blisterexist  

                    myslím si své, mám ho tu jen na servis, člověk co ho jezdí tak říkal že když jsem ze sedla, tak kolo škrtá o špalky:-D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      to mi dělala vidle s 30mm nohama taky…

                      0 0
                      • blisterexist  

                        mě ne

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ani trošku? Třeba jen maličko, malilinko? :0)

                          0 0
                          • blisterexist  

                            tak to fakt nevím,spíš jestli to nebylo kolama:-)

                            0 0
                            • scret  

                              no vidis, sam jsi dosel k tomu ze to muze byt i kolama:)

                              zalezi taky jestli Skareb 80 nebo 100mm a jaky modelovy rocnik… kazdopadne to nebyla takova tragedie jak jsi popisoval…

                              0 0
                              • blisterexist  

                                říkám, nějaký starý:-) 80mm

                                0 0
                              • MlokCZ  

                                No tak co dělal Skareb (2004, 80mm) při ostrém brždění pod kotoučovkou jsem se vždy nestačil divit (to bylo i několik centimetrů). Kupodivu ale drží ještě i dnes (a nemá vakl) a stále ho máme doma na jednom HT.

                                Na druhou stranu, že bych ho ohnul jen tak v ruce nebo nahozený na kole na místě o několik centimetrů, to tedy fakt ne, nejsem Železný Zekon :-)

                                0 0
                                • blisterexist  

                                  aha možná jsem to blbě popsal, ohýbal jsem jen samotné vnější nohy:-)

                                  0 0
                                • scret  

                                  kdyz clovek porovnal staryho Sida a Skareba, bylo to skoro to samy, starej Sid se snad ani na kotoucovkach jezdit nedal:) samozrejme v porovnani s dnesnima vidlema se skareb zda jako zvejkacka…

                                  0 0
                • Pumsc  

                  tenhle test je dost na prd,každej má sílu jinou a cit taky…

                  0 0
    • Reed  

      mám ji na Sparkovi a je super. Vůbec mě nepřijde málo tuhá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.