• MilanVonBahnhof

    Zdravím všechny. Koupil jsem si světlo Garmin Varia UT800 s uchycením na řídítka. Vůbec se mi ale nelíbí ten předsazený držák. Edge mám na MTB držáku nad představcem a světlo bych chtěl přichytit na řídítka zespod nebo shora. Na silnici to možná vypadá normálně, ale na horském kole je to mírně řečeno nepěkný. Nevíte o nějakém vhodném držáku? Už od rána googlim a nic jsem nenašel. Díky.

    0 0
    • Kouba_2005  

      Existuje originál předsazený držák na Edge se světlem do podvěsu. Já si nakonec koupil na alíku kombinovaný držák pod šrouby představce.

      https://www.garmin.com/cs-CZ/p/521668

      https://www.bike-eshop.cz/…o-na-riditka

      0 0
    • MilanVonBahnhof  

      Tak nic, co bych si představoval jsem nenašel ani na Ali. Něco by se asi zbastlit z toho co tam mají dalo…

      Úplně by stačil držák podobný tomu, jako mají třeba světla od Fenixu a jiná.

      Než jsem světlo koupil, přišlo mi naprosto samozřejmé, že něco takového se dá dokoupit.

      Ono taky na horské kolo předsazený držák je blbost už z principu. Přece se musí u horského kola počítat taky s možností nějakého letu přes řídítka a takhle dostane šlupku jak Edge, tak i světlo. Loni jsem takhle jeden držák zlomil. Edge na štěstí letěl do vysoký trávy.

      Vím, Garmin prodává tohle světlo i s uchycením na helmu, ale ne každý chce vypadat jako Teletubbies.

      Začínám na věcech od Garminu pomalu nacházet různé nedostatky.

      Ale před chvílí moje drahá polovička zahlédla sumu na faktuře a prohlásila, že se mi to líbí, takže si na to asi povinně zvyknu. :-)

      0 0
      • horolezec  

        Co tohle? Teda předpokládám, že to má běžný gopro úchyt.

        2 0
        • MilanVonBahnhof  

          To je skoro ono. Objednám a uvidím. Sice bez nářadí to světlo nesundám, ale zásuvku na nabíjení mám u kola. Dík.

          0 0
          • horolezec  

            Tak pak ještě můžeš dát třeba toto a tenhle nebo tenhle držák. Možností je hafo.

            1 0
            • MilanVonBahnhof  

              Vezmu ten pevnej na gopro. Má to vlastně výhodu, jako ochrana před chmatákama. Edge sundavám a dávám do kapsy, když někde zastavím a světlo nebudu muset řešit. Snad je to uchycení stejný.

              0 0
              • Kouba_2005  

                Uchycení bude stejný, jen u těhle hliníkových verzí tam buď jde protikus blbě zasunout a stačí pak šroubek utáhnout málo a nebo to jde zasunout lehce, ale šroubek se pak musí dorvat dost, aby se to nehýbalo. Plast je poddajnější, no. Ale nic neřešitelnýho, prostě kovovej držák.

                0 0
      • milan.v  

        Faktury zásadně netisknout, nenosit domů…

        2 1
        • MilanVonBahnhof  

          Normálně je faktura tajnej dokument, ale tentokrát jsem zapomněl. Ještě mám dalšího koníčka a to Hi-Fi, takže tajných dokumentů mám dost a ty hodně nebezpečný mám schovaný radši v práci.

          2 0
    • Zdenek45  

      Pokud bys chtěl 3D tisk, tak můžu poskytnout model tohoto. Víc schovat pod a za řidítka to už moc nejde. Světlo je v tom fixované, že se nemůže na držáku protočit.

      2 0
      • MilanVonBahnhof  

        To vypadá dobře, ale už jsem objednal ten na gopro. Když nebude vyhovovat, tak se ozvu. Zatím díky.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.