Dres za 100Kč z AUKRA, původní cena 990kč

17 nepřečtených
  • pirat

    Myslíte si že je to nějaký šit, nebo by se o něm dalo uvažovat.

    Je tam o to stražný zájem.

     

    ODKAZ-         http://www.aukro.cz/…ena_990.html

    Dík za názor, Petr

    0 0
    • jIrI___  

      I kdyby to byl největší provar, tak za kilo poslouží dobře. Příjde mi nesmyslné v tomhle případě řešit ozázky střihu, funkčnosti, atd.

      0 0
    • kenny  

      Já ho v 15 jezdil a nebyl mě vůbec pohodlnej, divnej matroš. Já ho koupil u nás v obchodě za 250,– a po druhé bych do něj nešel. Jinak nevím kde sehnal původní cenu 990,– možná tak v 80. letech.

      0 0
      • M_ishak  

        Za 99 kč je taky tady a původní cenu má zřejmě též z tama…

        0 0
        • kenny  

          Mě by jen zajímalo, jestli se za tu ceno 990,– někdy prodával a jestli ho někdo koupil, nebo je to jenom obchodní trik.

          0 0
    • Kubiczech  

      Já bych místo toho koupil dvě trička v tržnici. Vyjde to nastejno. Když za něj dáš 200 Kč i s dopravou, tak mi přijde výhodnější jít si něco za stejnou cenu zkusit do Lídlu.

      0 0
    • poiko  

      imho se tyhle dresy prodávaly v hypernově a v Tchibo prodejnách za 350 Kč. Matroš je doopravdy takovej zvláštní a potivej.

      0 0
    • PabusH  

      nedavno ho meli v penny za 199,–

      takze puvodni cena je hodne nadsazena, ale za ty prachy poslouzi dobre

      0 0
      • Hornet  

        Tieto lacne materialy byvaju casto neprijemne na nosenie-dotyk s pokozkou. Osobne by som do toho nesiel.

        0 0
    • drtyc  

      prumerna cena hypermarketovych polyesteru na horni pulku tela za louzi je 60kc a funguji.

      0 0
      • jIrI___  

        Asi ne každý jezdí běžně za louži a poštovné by ten dres nejspíš řádně prodažilo :-)

        0 0
        • drtyc  

          no ja jen, aby bylo jasny, ze to neni nijak podezrela cena. proste obyc hyper zbozi a navic za evropskou statni a soukromou dovozni prirazku

          0 0
    • deverers  

      Za ty prachy nemůže nikdo čekat bůhvíjakou kvalitu a pochyboval bych vůbec o funkčnosti tohoto výrobku. Veškeré pofidérní značky nemá cenu kupovat. Podle mě je lepší si připlatit a mít jistotu jakosti u prověřených výrobců.

      0 0
    • martinmik  

      Ahoj

      Já jsem si ho koupil v Atlethik prodejně za 250,– Kč a je v pohodě. Nosím ho na krátké vyjížďky a nebo když je více zima je trochu hrubší, ale za tu cenu poslouží. Mimochodem v něm jezdí každý druhý ciklista :)

      0 0
    • Hobbíkhonzík  

      Jo,u nás ho maj v penny za 199,taková normálka,nic extra,ale jak bylo již řečeno-za ty prachy…

      0 0
      • zichis  

        vlastně za stejný prachy, má tam ještě +100 dobírka ;-) Já bych se na to vykašlal, ptž i v tom přiblblým penny je možnost si vybrat tričko co mi bude líp sedět barevně a velikostně.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.