• sportovni_biker

    Zdravím, chtěl bych si na tuhle sezónu koupit nějaký hezký dres. Zatím jsem to vymyslel, že si koupím černé čapáky a černé přiléhavé kraťasy a k těmto věcem poté přídám dres s krátkým a dlouhým rukávem, ať to můžu různě kombinovat. Ale bohužel se mi ještě nenaskytly nějaké levné, ale zato pěkné kousky. Jestli o něčem víte, ať už dres nebo komplet (klidně i na zakázku), tak mi sem prosím hoďte link, ale zase berte ohled na cenu, jsem stále ještě student, takže moc peněz nemám. Jinak aby mi to trochu sedlo ke kolu (v profilu) a dodatečně helmu mám barvy stříbrné (Longus, časem asi vyměním). Díky, ahoj.

    0 0
    • Lišák  

      Myslím, že link ti bude na prd. Přes net bych oblečení nekupoval. Dres si musíš vyzkoušet. Mám Chiba v „M“ a je větší, než Atex „XL“.

      0 0
    • Daf  

      Misto dresu s dl. rukavem si porid jen navleky na ruce. Je to mnohem praktictejsi a navic usetris :)

      0 0
      • rock  

        Já tohle řeším Sensorem Doubleface s dlouhými rukávy a přes něj letním dresem …

        0 0
        • Daf  

          Blbe se ale sundavaj :)

          0 0
          • rock  

            Souhlas :-). Mám ale hodně špatné zkušenosti s návleky na kolena (sklouzávají), tak jsem k návlekům obecně skeptický …

            0 0
            • M@rtin  

              Je potřeba mít správnou velikost a na návlecích takové ty gumičky, či silikon an vnitřní starně proti sklouzávání. Taky jsem měl takové na ruce co mi stále jezdili dolů – po výměně vše v poho.

              0 0
              • rock  

                Silikon je, správná velikost možná ne, nemám s tím dost zkušeností. Zkoušet metodou pokusu a omylu se mi značně příčí, zvláště když to nepoznám v obchodě, ale až za jízdy na kole. To, co mám teď, drží jen když se udržuji zpocený (motivační prvek). Když doprovázím někoho pomalejšího nebo na začátku švihu prostě nedrží.

                0 0
      • sportovni_biker  

        Máš pravdu, taky jsem se už na ně díval. A nestahujou ty ruky až příliš? Já totiž moc upnutý věci nemusím.

        0 0
        • Daf  

          Kdyz si to vyzkousis na kramu tak se zda ze jo. Za jizdy to ale vubec nevnimas. Dulezite je aby aby nahore dobre drzely.

          0 0
          • sportovni_biker  

            A s návlekama na nohy máte taky někdo nějaká zkušenosti? Nebo alespoň jestli jste nad tím přemýšleli?

            0 0
            • Páník  

              ja jsem si koupil zateplene nohavice a parada.jezdim ve volnych kratasech+vlozka (matros podobny Moire),kdyz to pres sebe pretahnu,vubec neklouzaji dolu.dal jsem za ne 500,–…kdybych kupoval cely kalhoty je to min. o litr vic

              0 0
            • Daf  

              Je to dobry, ale treba levny kalase mi klouzou z lytka pod koleno. Moc mi to nevadi, ale znovu bych si je nekoupil. Jinak doporucuji pouzivat navleky s chloupkem uvnitr a to jak na ruce tak i na nohy.

              0 0
              • sportovni_biker  

                Co to je ten chloupek?

                0 0
                • Daf  

                  Takove zatepleni ale je to i prijemnejsi na telo.

                  0 0
                • JancA  

                  ten chloupek je asi u Kalase material roubaix, je to teplejsi, ale ja to moc nemusim…ty nejobycenejsi navleky od Kalase na ruce a na kolena jsou skvely, nemuzu si je vynachvalit.Kup si radsi vic upnuty nez naopak, ja mam jedny co mi permamentne slejzaj z rukou a je to na nervy, zvlast pri zavode, to porad soukat zpatky, kdyz je zima:(.

                  0 0
      • PePu  

        Přidal bych jedno negativum návleků – nechrání ramenní kloub. Řešením může být jejich kombinace s vestou, ale je potřeba sehnat „správnou“. Mám zkušenost s jakýmsi šusťákem se síťovanými zády od Kalase či Axonu a není dostatečně široký přes ramena při jízdě.

        0 0
    • sportovni_biker  

      A nenechával jste si náhodou někdo třeba dělat dresy u firmy Subito.cz, majitel nejprve ochoten všechno připravit za výbornou cenu a teď už se neozývá, na maily neodpovídá. Tak mě zajímá jestli někdo od nich máte dresy

      0 0
    • dieegoo  

      A jezdíte někdo s volným dresem a kraťasama?

      0 0
      • kovar  

        samozřejmě

        0 0
      • rock  

        Taky se hlásím … ale jenom mimo zimu …

        0 0
      • Páník  

        kratasy mam volny+klasickej dres…ten ale letos hodlam vymenit za volny – asi neco od Foxu

        0 0
        • sportovni_biker  

          Ale k němu se nedají použít ty návleky. Jinak tady mám obrázek dresu, který si nechal natisknout můj kamarád.

          0 0
          • Páník  

            no v lete je nepotrebuju a kdyz cekam chlad pribalim do baglu sustakovku…ten dres nevypada spatne

            0 0
    • orca  

      Máš zajímavé přání . jednak chceš levné věci ale na druhé straně by jsi bral i věci na zakázku – tak nevím tahle kombinace jaksi nejde k sobě. Jsi snad manekýn aby ti fše ladilo ? dres kolo přilba ? Asi ve věku 16 to tak je ale časem pochopíš že funkčnost je důležitější . Takže vyraž do obchodů popřípadě využij přítele „gogla“ a budeš na jaro jak z žurnálu připraven :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.