• bajker

    http://www.drasal.cz/…ky-2016.html

    Co na to říkáte?

    0 0
    • michal1968  

      ještě včera jsem to proklínal..v tom vedru..a musím si přiznat,že změnou trasy se již tak drsný Drásal v mých očích stal nejdrsnějším..

      snad se na B trasu ještě vrátím..až to vstřebám..

      0 0
    • Chlebovnik  

      Rohy ještě nevymřely! 1. + 2.

      0 0
    • moneW  

      Nevíte někdo jak to bylo s občerstvovackama? Ta 1. z Rusavy se přesunula pod sjezd do chvalcova nebo byly obě a chvalcov se narychlo dodělal vzhledem k počasí? Jinak respekt všem co jeli a dojeli A a Obr ani nemluvě… Já jsem si na B sáhl na dno :)

      0 0
      • bosmilan  

        já nikdy neviděl občerstvovačku na Rusavě a ani nevím že by tam měla být.

        0 0
        • moneW  

          Na mapce profilu trati je psaná, 10. Km vlastně hned po prvním dlouhém sjezdu. Možná jsem ji jenom prehlidnul ale nevěděl jsem že bude i na Chvalcove.

          0 0
        • roud  

          bylo o kousek dál na konci asfaltu po levý straně od ní se jelo zase do kopce :)

          0 0
        • michal1968  

          Letos tam nebyla..byt v plánu je a byla tam i loni..těsně před cestou..po výjezdu z lesa..

          0 0
    • jonti  

      Libilo se mi to, trasa super, ale to teplo brutalni. Nejvic jsem si uzival asi Semetinske traily.

      Muj report z trasy A tady

      http://www.mtb-blog.cz/…ekelna-vyhen

      0 0
      • Chlebovnik  

        Pěkný report.

        0 0
      • Albek  

        Dík za report.

        0 0
        • Samsanek  

          Kolik jste naměřili skutečnou vzdálenost trasy B? Mě to ukázalo snad 58km.

          0 0
          • mrozu  

            Jj, bylo to poctivých 58. Trať super, jen je zde bohužel hodně znát, jak moc druhořadá je na Drásalovi trasa B. Občerstvovačky sice 4, ale bidony zbyly už jen na té poslední, kterou ještě nestihli projet větší masy Áčkařů a Obrů.

            0 0
          • moneW  

            Runtastic 57,6 km / 2037 m

            0 0
          • Parduch  

            Já mám Endomondo a naměřilo mi to taky cca 58 km, ale neuvěřitelných 2725m převýšení, tak nevím… Ale určitě to nemělo 1980m jak píšou na webových stránkách. Minule to bylo 1950m a letos to bylo rozhodně náročnější (ale určitě ne jen o 100m) :-) :-)

            0 0
            • Samsanek  

              Mně ukázal Garmin 520 těch 58km jako vám,ale převýšení 1 699m.

              0 0
              • rockab  

                Strava 58km / 1879m.

                Endomondo jsem přestal už před lety používat, bylo skoro pokaždé totálně mimo :-( Hlavně když vyjedete na kopec, který má 970m a když se mrknete na graf, ukazuje to max výšku 1230m :-D Strava je o hodně přesnější.

                0 0
            • michal1968  

              Myslím že loni bylo 1550.. Můj bláznivý St mi ukázal 3400..což je kravina

              0 0
          • michal1968  

            Taky..čím jsi to měřil? Já Sports Tracker

            0 0
      • luke99  

        Respekt neskutečný čas já to jel 8 hodin to vedro mě totálně položilo málem sem to vzdal . Jinak nová trasa super hlavně ty traily sou super vložka. Akorát tu kamenitou stojku za Trojákem si mohly nechat vyjel to někdo ?

        0 0
        • bosmilan  

          nikdo to nevyjel co říkal ten pán co tam seděl

          0 0
          • tom xtr  

            Koukal jsem do výsledků – hezky sis máknul , gratulace :)

            0 0
            • bosmilan  

              ale taky mi na 130,km dobře seklo z toho horka a zažíval jsem stavy,že nechybělo mnoho,abych někde slezl a skončil…bylo to brutální …pak mě sere ještě defekt,ale to se občas stane

              Jelikož jsem nový úsek měl projetý,tak jsem si říkal že pod 10 hodin to nedám,protože to bylo fakt náročnější a nakonec to vyšlo.

              A ten pocit v cíli,že jsem to dojel to všechno vynahradil to utrpení,v tom je prostě krása těch dlouhých závodů :-)

              0 0
              • tom xtr  

                Tak s tou cílovou euforií máš pravdu, to se na obyč-maratonu nezažije, docela jsem neúčast olitoval. A to vedro si dovedu představit – vzpomínka na loňský rok a tekutý asfalt na pržákách je ještě v hlavě.

                0 0
                • bosmilan  

                  ještě horší než stoupáni na Prženské paseky bylo to na cca 132.km kousek za Semetínem-prudší a o něco delší mi to přišlo a slunko tam pralo na hlavu stejně :-)

                  Je škoda že jsi nejel,tak si to dáš příští rok…já tam určitě budu taky :-)

                  Ted si odpočinu a připravím na 24 v Raduni

                  0 0
                  • tom xtr  

                    Á, sklony k extrému :)

                    Já s 24h uvidím, ale zatím to vidím v lepším případě tak na 12h. Až vyženu z těla přebytečný brouky, tak se uvidí.

                    0 0
                    • bosmilan  

                      jedu 2tým s Tomášem jako loni v Jihlavě …solo bych nejel.

                      0 0
    • bagr84  

      Lidi co letos dokončili Ačko nebo Obra nejsou lidi :) Respekt. Letos to bylo hodně na morál, i na kratké jsem v jednom z posledních kopců viděl x lidí odhazovat kola a lehat si do trávy.

      0 0
      • makaltom  

        když mi 55 letej dědek nadělí čert vím kolik hodin, tak nemám na závodech co dělat!

        seknu se seriálem DEMA, nemá to cenu.

        Upadám do depresí, na Drásalovi jsem měl 2 defekty a jednou jsem si rozbil hubu – to jsem svlíknul přední plášť.

        Na zadním kole mi nešel povolit UST ventilek a tak jsem musel 10 km po prázdným pro kleště.

        Teď sháním 26" Mitas/Rubeny s textrou, ale nejsou k dostání.

        Na Drásalovi nebyly 26" duše, jen na jednom servisním místě jsem vyškemral jednu do zálohy a naštěstí jsem si ji dovezl až do cíle.

        0 0
        • roud  

          tak tam narvu 29 duši v čem je problém ?

          0 0
          • McBlacky  

            docela voser a je to hodne ladení. horší jak natahovat 26 na 29

            0 0
            • roud  

              jasný ale furt lepší než jet 10km po prázdnym ne ?

              0 0
          • makaltom  

            duši jsem měl ze začátku svoji, ale nešel mi vyndat ventilek z ráfku, proto jsem jel po prázdným kole (RM3 to zdá se vydržely),

            velká duše se v malém kole překroutí a praskne, já zas raději natahuju malé duše do větších kol, kamarád s tím jezdí už půl sezóny.

            0 0
    • Raf  

      Za mě jeden z povedených závodů, už bylo načase, aby letos konečně svítilo slunce, který jsem zatím postrádal. Do prvního kopce do top 10, na Grapech propad do skupiny 10 – 15, Kelčský Javorník zmar, prázdný kolo, dofoukával jsem 2×, tmel si jen protejkal… pod kopcem duše, hodinu dvě jsem se sbíral, ale nakonec jsem se rozjel. Každopádně cestou ještě jeden kotoul (s ním spojená noční návštěva pohotovosti a sešitá brada), ztráta pozornosti na písčitý cestě (silniční lišej na boku a lokti) a hlavně někde v okolí Lukova prošla větev zadní stavbou, takže prasklý rám je teď u doktora. Na velký podium to nakonec dalo. Rám by měl být vyléčený v pátek, dneska jsem si neopatrností utrhl kus strupu, ale aspoň nebudu na Trilogy přetrénovaný :)

      0 0
      • McBlacky  

        taky hodně pestrej závod :) já si takhle „užil“ Malevil.

        nebudu tady záměrně psát co máš za rám, moc to nevydrží, nejsi první kdo ho nějak rozložil :/

        0 0
    • Corbett  

      Borci kolik jste nastoupali na 117km trase?Je ta cifra, co je v propozicích reálná?

      0 0
    • 2. Bóďa  

      Dokáže někdo vysvětlit počínání toho chlapce v čase 6:26?

      http://www.ceskatelevize.cz/…e-sporitelny

      To chtěl někoho sundat, nebo přervat dojezdový koberec? :D :D

      0 0
      • bosmilan  

        toto jsem taky moc nepochopil co tam předváděl,když jsem to viděl poprvé.....jako smotek by to byl pěkný

        0 0
    • JMT  

      Jak hodně moc terénem to je ? Přemýšlim nad dlouhou variantou. Ty vejškový metry seděj, nebo je reálnější to Jontoho číslo ? Trať by měla být od loňska snad stejná ne ?

      0 0
      • JMT  

        Jontiho číslo, pardon :-)

        0 0
      • luke99  

        Čau mě loni ukázala 520: 122.3km 3,978m. Jak to myslíš jak moc terénem ? asfaltu je tam tak 5km odhaduji. A místy sou stojky co vyjel málokdo nebo dokonce nikdo.

        0 0
        • JMT  

          Podle mapy to jede dost po širokejch pevnejch cestách, tak to asi kecá. Je to asi jediněj s těch „velkejch českejch“ kterej jsem nikdy nejel…nasadim 32z placku a ono to nějak dopadne :-)

          0 0
          • luke99  

            Tak to zas jako jo široký cesty jo, ale takový ty lesní žádnej asfalt. Na druhou stranu singly jak na šele to nejsou.

            0 0
            • tom xtr  

              Tak toho asfaltu tam v reálu je o dost víc, bohužel :)

              Jinak i tak ta trasa není špatná.

              0 0
              • sejlem  

                A bohužel asi bude ještě víc: …Na tomto úseku vynecháme u Hošťálkové náročný výjezd kolem lomu a nad Semetín vyjedeme výrazně lehčím stoupánim....­..Změny přinesou časové zkrácení a výrazně zmenší náročnost…" Nechápu.

                0 0
                • kucka7  

                  Pokud jsi to loni jel ,tak ti to divné nepřijde, na Obrovi jsem tohle místo proklínal.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.