• Binke

    Zdravím.Neměl by někdo zájem v termínu 22 – 26. květen 2013 jet kouknout na Giro? A při té přiležitosti si tam zajezdit?Ubytování zajištěno, v ceně 15 Eur na noc.Auto taky je.Zatím jsme dva.Hledáme tedy ještě dva z okolí Ostravy a Opavy.

    0 0
    • martinpav  

      Kde budete byvat? Nas ide -+ 15, tak sa mozme dat niekde dokopy ak by bol zaujem.

      0 0
      • Binke  

        Budem bydlet v St. Martino. A Vy?

        0 0
        • martinpav  

          Cortina d'Ampezzo. Az som trafil ten spravny st. martino tak to je ± 50km.

          0 0
          • Binke  

            To máte super. Jo,jo.trefil jsi dobře, je to nějakých 50. Budem se muset ke Cortine přiblížit autem a pak až na kola.

            0 0
            • martinpav  

              No ja som to nevybavoval :). Vzdy mi pride len mail ide sa sem, tu sa spi a odchod je vtedy. Ja uz sa mam len pobalit a nasukat do auta :).

              0 0
              • Binke  

                Tak to máš teda dobře ošéfovoné :-)

                0 0
          • die.catana  

            Kde bydlíte v té Cortině, letos bych tam chtěl zajet…

            0 0
            • martinpav  

              Vies ze ani presne neviem :) ? Este riesia ktory z tychto troch kempov:

              Camping dolomiti

              Camping rochceta

              Camping Cortina

              Nemaju chaty takze tento krat to bude dobrodruznejsie. Snad nebude moc prsat.

              0 0
              • Binke  

                My to máme za 15É a pod střechou :-)Akorat těch 50km :-(

                0 0
                • martinpav  

                  Mne ten stan neva, troska romantiky :). Akurat kamos chrape tak ze sa v tom kempe nevyspi nikto okrem neho. Ak je to mozne tak sa berie bungalow + stany ale ani jeden z tych campov tuto moznost nema.

                  0 0
    • MJ24  

      chystáme se na úplně stejné místo a jede nás asi hodně

      0 0
    • Mark-H14  

      Jel bych hned, ale …

      Třeba příští rok.

      0 0
    • john0020  

      Ahoj, zní to lákavě. Mohli by jste mi zaslat nějaké bližší info na john0020@seznam.cz

      Jestli to ještě platí.

      0 0
      • Binke  

        Jo,jo,platí. Kámoš dělá nějaký itinerář a jak to bude mít, tak ti to pošle.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce