Dlouhoprsté rukavice do cca 600 Kč

111 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Zdravím

    Chtěl bych si koupit nějaké dlouhoprsté rukavice na léto. Líbí se mi hlavně designy Fox, Dakine i Specialized. Hlavně mě zajímá, jestli je v těch rukavicích nějaký větší rozdíl, popř. jaké máte zkušenosti a které byste doporučili.Taky mě zajímá, jestli se dá trefit velikost na dálku a objednávat z internetu, nebo je nutné si je vyzkoušet. Kdyžtak bych uvítal tip na e-shopy s větším sortimentem rukavic buď v Olomouci nebo v Praze.

    Specialized 2012 XC Lite black

    Fox Incline Glove

    Polednik Long

    0 0
    • RendyD  

      S FOX jsem měl vždy jen ty nejlepší zkušenosti, jak s věcma na motorku, tak na kolo.

      0 0
    • Kubiczech  

      Já jsem poměrně spokojený s Endura Full Monty, teda jestli ti nevadí gel. Jsou jedny z těch lepších co jsem měl.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Na pohled vypadají celkem tlusté. Nepotí se v nich nějak moc ruce? Neví někdo, kde se dají vyzkoušet (nejlépe Olomoucký kraj a okolí)?

        0 0
        • Kubiczech  

          Tlusté nejsou, mezi prsty je dokonce síťovina. Jak začne být trochu zima, tak je nahrazuji právě Dakiny.

          0 0
        • capo  

          Jezdil jsem v nic celé léto, a bez problému s pocením. Přehnaně teplé tedy určitě nejsou.

          0 0
    • Jery01  

      Plus Dakine exodus, Fox attack… Taky mě to zajímá, mám podobný „problém“ :o)

      0 0
    • Miches  

      Já mám tyhle http://www.etape.cz/…kavice/snake, sedí dobře.

      0 0
    • jIrI___  

      Pokud chceš lehké a vzdušné rukavice, tak 661 Raji jsou jasná volba.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ty už jsou celkem nad limit…

        0 0
        • mr.nikdo  

          Jojo do limitu sezenes 2 pary ;-).

          Dokonce je tady nekdo prodava na bazaru za 400…

          0 0
      • Jery01  

        A jak mám poznat správnou velikost, když nemám možnost ozkoušení? Objednával bych možná ze zahraničí a nemám tuto možnost…

        0 0
        • jIrI___  

          Poměřit ruku, napsat sem rozměry a třeba si některý z majitelů Raji změří svoji ruku a napíše to sem včetně velikosti rukavice, která mu sedí :). Podle toho se už trochu zorientuješ.

          0 0
          • Jery01  

            Takže ty bys mi mohl pomoci? :o) Jaký rozměry bych měl udat? V tabulkách pro rukavice je obvod dlaně, který mám samozřejmě změřený, ale nevím jestli jsou potřeba změřit třeba prsty a tak :o)

            0 0
            • mr.nikdo  

              Objednavali jsme jich tedka celkem kotel a rozmery sedeli podle tabulek 661… Obvod dlane v nejsirsim miste…

              0 0
    • WEGO  

      Neví někdo kde se daj koupit rukavice na tento způsob (fox, dakine) v Ostravě ?

      0 0
      • hctr  

        Fox je super znacka, ale jejich rukavice vydrzi uplne hovno.

        0 0
        • Luker  

          Za mě tady ty velikost jsem odhadl a vyšlo to – před tím jsem měl Polednik krátkoprsté velikost M, tak jsem vzal dlouhoprsté L a vyšlo to. Jinak na netu jsou i tabulky a návody jak si správně změřit velikost, sice to není úplně ideální řešení, ale lepší než nic..

          0 0
          • Luker  

            špatně zařazeno..

            0 0
          • Rubi  

            mam ty same v bile, dneska poprve a zdaji se byt super :) za ty penize neni co resit na xc

            0 0
      • swinx  

        Něco málo od Foxu mají v mikebike a mojekolo.

        Dakine asi spíš jen přes net.

        0 0
      • Treeper  

        Nechceš 661 Raji, mám je na prodej v L , za 400,– , nebyl by problem je v Ově vyzkoušet

        0 0
        • WEGO  

          Nene díky. Zatím jezdím bez rukavic, ale postupem času budu něco shánět, ale spíš od FOXe. A stejně L na moje hnáty je málo :]

          0 0
        • Smazaný účet  

          za 661 se přimlouvám, lepší celoprsťáky jsem neměl. Jezdím je léta. Nyní jsou už otrhané, ale ji mi líto se jich vzdát.

          0 0
          • Kubiczech  

            Já bych 661 zase klidně rozmlouval. Ty mi odešly hrozně rychle a teď z nich zbývá už jen otrhané torzo.

            0 0
            • jIrI___  

              Mně Raji vydržely ve 100% stavu dvě sezóny, teď se mi už klubají ven prsty, ale tuhle sezónu na nich myslím ještě odjezdím.

              0 0
            • Smazaný účet  

              Asi záleží kus od kusu. Já je jezdím přes 3 roky a spokojenost. Teď už jsou otrhané, a tak slouží už jen na bruslích. Ale náhrada se mi vybírá těžko, pro mě jsou 661 citovka :)

              0 0
        • Jery01  

          Prosím tě, teď koukám vedle do vlákna, kde se řeší velikost právě těchto rukavic, teda spíše značky ( 661 ) a píšeš tam rozměry, které přibližně sedí i na mou ruku. Lko ti je tedy malé? Měl jsem poprvé myšlenku objednat M, protože obvod dlaně na to pasuje, i délka prostředníčku, kterou jsem našel někde na netu. Tak teď jsem nějak mimo :o) Děkuju.

          0 0
    • figo  

      Já jsem si na tuto sezonu koupil tyto: http://www.jmctrading.cz/…0Zn1ak27.php

      a jsou super!

      0 0
    • Johnnyxjr  

      Používám tyto a naprostá spokojenost

      http://www.rideko.cz/…–E0030-.htm

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      od speslu jsem vozil jiny dlouhoprsty, kterym se zacli delat diry na prstech po par vyjizdkach – never more

      ty foxy mam od lonska a zatim drzi perfektne, jak dlan, tak prsty

      0 0
    • tonik666  

      Z mého pohledu je základem co nejhladší dlaň. Oblíbené 661 Raji mě kvůli nášivkám tlačily.

      Jezdím Fox Digit a a Giro Rivet

      Gira Rivet jsou nejpříjemnější a nejvzdušnější z toho co jsem měl na ruce. Jezdím je třetím rokem, druhý pár. Za mě nejlepší volba.

      Ještě doporučuju zkontrolovat, aby rukavice měla dost dlouhý palec, třeba u Raji v XL mě stejně tlačil, když jsem pořádně chytil řídítka.

      0 0
      • jIrI___  

        Jsou ty Rivety stejně vzdušné jako Raji?

        0 0
        • jIrI___  

          Jo už to čtu, že jsou nejvzdušnější :). Do budoucna budu brát buď zas současné osvědčené Raji nebo Rivety, pokud sednou.

          0 0
          • Heartwork  

            Giro Rivet se jeví jako dobrý tip – asi je taky prubnu.

            Od Giro mám bezprsťáky Monaco a ty jsou v pohodě.

            Teď čekám na 661 Raji, tak uvidím, co to bude a pak jsem koukal ještě na Dakine Ventilator – už podle názvu by to mohlo slušně luftovat:

            http://eu.dakine.com/…s/ventilator

            • se mi tam tedy líbí „Touch screen compatible“.
            0 0
            • tonik666  

              Mrknul jsem na Dakine a zásadní rozdíl je, že mají vycpanou dlaň, a to jak u zápěstí, tak pod prsty. Do toho bych já nešel, někomu to příjemné být může.

              0 0
            • Heartwork  

              Tak 661 Raji jsem si za 9 kil užil asi 3 hoďky, pak jsem šel na zem a rukavice jsou na cucky – to budou rukavice spíš na cyklostezky :)

              Navíc jsem asi netrefil úplně velikost, takže mám na cestě další, tentokrát o číslo větší.

              Pak už asi konečně prubnu ty Giro Rivet.

              0 0
          • mr.antik  

            ty Gira mi nic vydržely, prsty šly rychle ven, i bez padání

            0 0
            • tonik666  

              Tak máš nejspíš dlouhé prsty. Já měl problém v první řadě na prostředníčku, na ostatních prstech později. Ideální by byly kožené konce všech prstů jako mají Raji na ukazováku.

              Nevydrží moc, ale mají ty výše popsané výhody :)

              0 0
              • mr.antik  

                ani ne, trhaly se tak nějak všude, začilo lehce zavadit. Nyní mám odolnější Fox Dirpaw a je to nesrovnatelně odolnější, ale to už to není moc xc.

                0 0
            • scret  

              taky mam nejaky Gira a prd vydrzej i bez padu.. jak pises prsty jdou ven, hlavne palce a ukazovaky… ale zas vetraj:D

              0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Incline mám, sedí krásně, vypadají skvěle, ale kvalita nic moc. Suchý zip se začal pomalu trhat a rozlepovat + díky nasazování se oddělil semiš a kůže. Musel jsem se skoro celé znovu prošít, aby se nerozškubaly. Takže za mě nekvalita.

      0 0
    • logoman  

      Ja mam tyhle http://www.bikestore.cz/…-l-32963.htm v svetle modre z ebay i s postou za 240 Kc. :) Jsou docela v poho.

      0 0
    • De.Fly  

      fox dirtpaw, sezenej je uplne vsude, tyhle rukavice se snad nedaj roztrhat, jedine ztratit :-))

      jezdim je celorocne XC i FR a jsou nejlepsi

      0 0
      • epsilon  

        ja sem ted koupil slidewinder tak sem zvedav …

        0 0
      • devmixil  

        ahoj,a sou tyto rukavice i vzdusne ? :) jestli se hodi na leto,nebo by jsi sel do jiných .. :)

        0 0
        • mr.antik  

          já je vozim nonstop. Je to taková kompromisní rukavice, ve které se dá v pohodě vydržet a přitom něco vydrží. Akorát tam chybí něco na utírání potu

          0 0
    • Jery01  

      Neměl by někdo na vyzkoušení nějaký z výše zmíněných rukavic v okolí JH ±40km? :o)

      0 0
    • goofy  

      Mam Endury Singletrack. taky jsem chtel do 600, nakonec mam za 700. Udelane vypadaji dobre, tak snad neco vydrzi… Bral jsem je, protoze jsem mel moznost si je vyzkouset a sedly jak hrnec na prdel

      0 0
    • JT21cz  

      mám ty od spešlu a drží naprosto v pohodě. Vozím je jaro – podzim, 3–4× v týdnu, od +5 stupňů nahoru, celou loňskou sezonu a i letos. Na to, že nemají sucháč, drží perfektně a jsou hodně pohodlné. Teď už mám problém vozit cokoliv se sucháčem. Jediné, čím mě štvou, že nefungují na dotykové displeje.

      Jinak mám dojem, že Spešl XL je o malinko větší něž Foxy.

      0 0
    • Jery01  

      Mohl by mi prosím někdo napsat velikost rukou ( prstů nebo čeho ) a rukavic kterou používá? Rukavice 661 Raji, nemám možnost je vyzkoušet :( Děkuju všem.

      0 0
    • Smazaný účet  

      válí se mi tu karbonové 661 cedric kdyby měl nekdo zájem.. nové, nejeté, nesedla mi velikost :/

      0 0
    • Memphis22  

      Já vozim tyhle spešly , jsou trochu přes limit, i když kamarád je sehnal za 700kč. Nicméně vozim je třetí, možná čtvrtou sezonu, pořád stejnej pár. Když je vyperu, vypadaj (a voněj :D) jako nový, suchej zip pořád perfektně drží, jen mam trochu vytahaný špičky prstů. Ale pořád žádná díra.

      Nicméně investice se vyplatila, držej perfektně a jsou o dost pohodlnější, než všechny ostatní, co jsem kdy vyzkoušel. I to potítko na palci je hodně funkční… Nedám na ně dopustit.

      0 0
      • wbiker  

        http://www.velohanak.cz/…ed-bg-ridge/

        Docela mě díky té ceně zaujaly. Jak je tam řešená dlaň? Mám od specialized BG Sport krátkoprsté a ty gelové polštářky na dlani mi vůbec nevyhovují, dokonce mě z nich brní prsty. Mají tyhle udělanou dlaň podobně?

        0 0
        • tonik666  

          Když se podíváš na obrázek, tak uvidíš, že na dlani mají pár gelových polšťářků.

          Měl jsem stejný problém, ještě se mi doma válí BG sport, taky mě tlačily do dlaně.

          Výše se píše o několika rukavicích s hladkou dlaní.

          0 0
        • Memphis22  

          No, však je to na tom obrázku vidět… a mě právě naprosto vyhovuje. Sice první dojem byl – tak tenký a malý, to přece nemůže fungovat. Ale tím, že polstrování je ideálně umístěný a není tam ani kousek navíc, jsou pohodlný jako žádný jiný. U starších rukavic mě vždycky nakonec nějakej ten šev dřel, měl jsem pod prstama mozoly atd., se spešlama nikdy nic.

          Vlastně mě to přesvědčilo v tom, že čím větší polstrování, tím hůř. :)

          0 0
      • mxv  

        tak to mas stesti, ja mam nejaky starsi typ Radiatoru:) a tomu se zacala dlan trhat velmi brzo.. ale zase sem nikdy nemel lepe padnouci rukavice, tak mam dilemu, jestli jit do speslu zas..

        jinak spesl prave dela dlane bud vycpane, nebo nevycpane, staci vybrat spravny typ

        0 0
        • Memphis22  

          Tak zkus ty moje , víc ti neporadim :) (možná záleží i na gripech, já mám víceméně hladký… jinak v rukavicích běžně tahám i bláto z převodníků a tak, myslim, že fakt vydržej)

          0 0
    • Smazaný účet  

      třetím rokem vozím tyhle cannondale a spokojenost. http://www.cannondalebikes.cz/…ice-dl-1g405

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak jsem to kua zakřikl :/ prodřely se mi na dlaních.

        0 0
        • tonik666  

          Za jak dlouho? Sezony/km?

          0 0
          • Smazaný účet  

            asi tak 3 sezony, řekl bych 4000 km?

            Je to moc nebo málo na rukavice?

            0 0
            • tonik666  

              Přijde mi to spíš málo na to, že se prodřela dlaň. Mě odešly prsty dřív, ale dlaň je netknutá (u Rivet). Na druhou stranu, jednou za tři roky obnovit rukavice mi nepřijde zas tak hrozné.

              0 0
              • Smazaný účet  

                no tak kůže to na té dlani není, jen nějaká atrapa a to se začlo žmolkovat rychle… možná je to blbou kombinací s gripy.. zatím je tam jen malá dírka ale asi to teď už půjde rychle… no nevadí, budu se muset podívat po něčem novém.

                0 0
    • nobody  

      já teď koupil Bontragery a zdají se supr, mají ideální polstrování

      0 0
    • Jery01  

      Tak jsem se taky dočkal a známý i dovezl z Prahy specialized xc lite. Vypadají úžasně, na ruce sedí fajn ( vybíral jsem velikost podle tabulek ) a mám z nich radost. Ale vše se uvidí v terénu na biku, jaký budou a kolik vydrží, kdyby měl někdo zájem, můžu srovnat s pells skeleton :o)

      0 0
    • Mr.Duck  

      Měl sem jich na ruce docela dost.

      První, nejbytelnější, byly Lizard Skins Komodo, při padání v začátcích se to hodilo, ale byly na mě zbytečně moc „obrněný“.

      Jako druhý sem si koupil Royal Air za cca 300kč z chainu, a to bylo to nejlepší co moje ruce kdy pocítily. Ty rukavice sedly naprosto skvěle, větraly výborně a přitom ruku chránily, spadnul sem s nima několikrát a po roce byly jak nový. Než sem je ztratil…to byla asi jejich jediná nevýhoda, nešly prozvonit.

      Od tý doby sem nakoupil troje –

      Fox 360 – příjemná rukavice, vcelku větrá, při pádu ochrání, řídítka se s tim držej taky dobře.

      Royal Signature – moje rukavice teď na léto, je to jak holá ruka, akorát že se daj držet řídítka, a trochu to i ochrání

      Royal Crown – to když se ochladí, sou silnější, dá se s nima i v celkem zimě

      Všechny ty royaly sou kolem 300 kč na chainu, nicméně nejlepší byly rozhodně ty Air, byly někde mezi Signature a Crown, a beru je jako vzor rukavice, kterou pořád hledám od chvíle co sem to ztratil..takže můžeš zkusit třeba eště Royal Victory, který sice nejsou natahovací, nýbrž maj zapínání, ale kdyby seděly jak ty Airy, tak s nima budeš žít šťastně stovky let )

      0 0
      • jIrI___  

        Ty Signature vypadají dobře a hlavně vzdušně. Nemáš náhodou srovnání s 661 Raji nebo Giro Rivet?

        A ještě jedna věc, mají ty SIgnature suchý zip kolem zápěstí nebo je tam jen nějaký průžný neopren?

        0 0
        • Mr.Duck  

          Nic tam nejni, prostě rukavice končí :-) Pružný je to dost, sedí bezchybně, nijak to nevlaje nebo tak, asi je tam pružnější to lemování, stejně jak ty Air a Crown.

          661 Raji sem si akorát zkoušel na ruce, ale nejel v nich, mohly by bejt dost podobný, maj sice kolem zápěstí nějakej ten neoprén bo cosi, ale jeho absence u Royal vůbec ničemu nevadí, drží to stejně.

          0 0
          • jIrI___  

            Raji tam mají gumu, která se po sezoně stejně vytahá, takže jakoby tam nebyla :D. Já právě nemám rád ty sucháče kolem zápěstí. Jinak díky za tip, byl jsem už rozhodnutý pořídit Rivety, ale pokud jsou ty Signature stejně vzdušné, tak je za poloviční cenu těch Rivetů vyzkouším.

            0 0
            • tonik666  

              Teď jsem mrknul na Chain a je tam hromada pěkných rukavic, které bych klidně zkusil. Namátkou Royal Victory, 661 Rev Wired, Fox Attack, Answer Fall line XC, Sombrio Post Freeride.

              0 0
    • Dejv94  

      Myslím, že jasná volba je FOX, taky je mám a naprostá spokojenost.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jsem nakonec koupil ty Specialized 2012 XC Lite black a po prvních 50 km vypadají docela v pohodě, tak snad vydrží.

      0 0
      • Jery01  

        Dopadl jsem stejně :o) Akorát mám bílý, jsou krásný a po pár km se jeví dobře a navíc luxusně vypadají a sedí :o)

        0 0
    • jIrI___  

      Hledám dlouhoprsté XC rukavice splňující tyhle požadavky – lehké/vzdušné, bez stahování na zápěstí, ideálně bez polstrování dlaně, dostupné ve vel. L, cena do 600 Kč. Napadají vás nějaké splňující tyhle požadavky?

      0 0
      • Kubiczech  

        Blíží tomu Oakley Factory Pilot, ale ta prodyšnost by mohla být lepší. Oproti vzdušným 661 Raji je to v tomhle směru trochu horší.

        0 0
        • jIrI___  

          Zrovna ta prodyšnost je pro mě dost zásadní, Raji v tomhle byly perfektní. Díval jsem se na TLD Air , ale nějak v tuhle značku nemám důvěru a mají zapínání na zápěstí (které bych v případě nouze asi snesl). Zatím to vypadá, že asi trochu přišetřím a zas skončím u Raji :D

          0 0
          • Kubiczech  

            Ještě mě napadly Grib Grab Racing, ty splňují tak nějak vše, co požaduješ.

            0 0
            • Kubiczech  

              A pokud bys snesl zapínání a nemáš morální problém se Singltrekem, tak třeba ještě Madison Flux XC.

              0 0
              • jIrI___  

                Dík za tipy, o těch dvou jsem vůbec nevěděl. Ty Grip Grab by byly ideální, ale našel jsem je bohužel jen v bílé, nejpraktičtější MTB barvě :/

                0 0
      • l.smetana  

        Royal Signature, sedí perfektně, větrají a jejich velké plus cena, u mě dobrý :)

        0 0
        • capo  

          Dají se koupit u nás, nebo jen venku?

          Já nechci žádnej trapnej suchej zip a to tyhle splňujou :)

          0 0
        • jIrI___  

          Za ty prachy není o čem uvažovat, požadavky splňují. Neplánuješ náhodou brát něco z CRC? :D

          0 0
          • l.smetana  

            Teď momentálně nic neplánuju brát, jinak ty rukavice mám doma,jestli si je chceš zkusit ;)

            A řekl bych,že koupíš jenom venku..

            0 0
            • jIrI___  

              Jakou máš velikost a v které části Ovy bydlíš?

              0 0
              • l.smetana  

                No bydlím na předměstí – Oprechtice :D

                Ale jinak škola ve Vítkovicích – průmyslovka.

                Velikost M.

                0 0
                • jIrI___  

                  Pokud mají aspoň trochu standardní číslování, pak to nemá smyl zkoušet, mám prý dlouhý prostředníček :D. Ale každopádně dík za nabídku.

                  0 0
                  • l.smetana  

                    no ty moje signature mají to samé číslování co jiné signature, takže budeš vědět jak seš na tom a jestli není třeba L, třeba i M bude sedět :D Ale přemlouvat tě nebudu :D

                    0 0
      • epsilon  

        Priplatil bych si a pockal na nove Sidewinder

        0 0
        • jIrI___  

          Nechci na hřbetě žádné ochranné prvky. Na moje jezdění nemají smysl a zbytečně snižují prodyšnost. A stahování kolem zápěstí taky není žádané :)

          0 0
          • epsilon  

            Az tak ochrane to neni .. spis okrasne :D .. ja za sebe muzu rict ze sem nemel na ruce lepsi rukavici .. nebo zkusit Attack

            0 0
          • Luma  

            Zajeď si do Brušperku na náměstí,měla by tam být prodejna na motorky a prodavájí i rukavice na MX ty jsou lehké a vzdušné http://flyracing.cz/rukavice/

            0 0
            • jIrI___  

              Fly jsem zkoušel už v jedné motorkářské prodejně v Ostravě, měly na mě moc krátké a široké prsty. Nakonec jsem se dneska plácl přes kapsu a vzal Spešly XC Lite, seděly asi nejlíp ze všech co jsem měl na ruce. A že jich nebylo málo :)

              0 0
              • Luma  

                Proto mám čtvery rukavice,abych nemusel v sezoně shánět další :-)

                0 0
        • devmixil  

          vzdusne rukavice by meli byt airline od foxe .. premyslim o nich,ale v cervene :) .. http://www.foxracing.cz/…black-green/

          0 0
      • kupi  

        Co tyhle? http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx… Je na ně pěkná sleva. Ale mají asi poslední kus. Je v L a fialová barva :-D

        0 0
      • rb  

        Pokud překousneš zapínání,tak Fox Incline…

        0 0
    • marek_K2  

      Chcem sa spytat ma niekto skusenosti s Giro Bravo

      http://www.giro.com/…ravo-lf.html#…

      0 0
      • tonik666  

        Stejná konstrukce jako můj oblíbenej Rivet, jen mají vycpávky na rukou.

        Nic s vycpávkama bych si nekoupil, ale ten zbytek rukavice je super na XC. Na pády míň odolné než Fox a víc AM modely.

        0 0
      • Radunak  

        Taky mám nějaký starší model Rivet. Celkově jsou stále OK,jen se si mi sloupl nápis giro na jedné rukavici a na konečkách prstů mám už lehce ošoupaný silikon který tam je pro lepší kontakt s páčkami. Teď už je ale budu mít 3. sezonu takže si myslím že kvalita dobrá.

        0 0
    • devmixil  

      Doporucuju Fox Airline … ;)

      0 0
    • Freeky  

      Tak jsem tento týden někde ztratil super rukavice Specialized Ridge 2011. Držely, nepáraly se a prostě jsem nasranej, že jsem je někde vytratil. Ale co se dá dělat. Hledam nástupce. Líbí se mi tyto: SPECIALIZED XC LITE 2014 Ale mají velikost jen XL a nebo M. A ty Ridge byly L-ko a padly jako prdel na hrnec. Podle tabulky od Spešlu by mi padly i M, ale to se mi nezdá. A zase XL by možná byly až moc velký. Nemáte nějaký zkušenosti s velikostma os Spešlu? Někdo tady už psal, že jsou spíš menší, ale zase že se i trošku roztáhnou. Tak nevim.

      A pak druhej dotaz. Dnes jsem objevil tyto: R2 Vild , které docela vypadají jako ty Ridge, jen nikde jsem neobjevil velikostní tabulku. Jen teda nějaký starší typ a tam je L 9cm a XL 9,5. Tak váhám. Zase jestli má někdo zkušenost, pište.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.