Decathlon Horské kolo XC 100 29"

10 nepřečtených
 • Archik

  Zdravím Vás.

  Na úvod jen uvedu, že jsem si zde pročetl o Rockriderech kde co, ale pokud jsem vložil dotaz do již rozjetého vlákna, tak to rychle zapadlo. Toto by měla být novinka, rád bych slyšel Váš názor a na pár věcí se optal.

  Prvně, kolo vybírám na rekreační ježdění pro jezdce 167cm a 95kg. Nebudu nikde nic honit, na kole jezdím rád a pro radost. Okolní polní/lesní cesty, občas normální asfalt, občas stezka v lese. K dispozici bude 25000Kč.

  Zatím jsem vybral https://www.decathlon.cz/…8405350.html nejsem si jistý jestli 29" nebo 27,5" to bych řešil na místě při zkoušení, ale jestli to dobře chápů rám bude stejný jen na něm mění kola nějaký jejich systém SWITCH AND RIDE. Jde mi o kolo které bude mít hlavně vzduchovou vidlici. To je asi jediná podmínka. Když jsem si naházel do http://gears.mtbcrosscountry.com převody kola co mám teď a co by bylo toto z decathlonu tam by mi to nejspíše stačilo.

  Má někdo zkušenosti s vidlicí MANITOU MARKHOR, jsou pevné osy opravdu takovým přínosem jak se zde dočítám? Celkově mě zajímá názor na výše uvedené kolo. Nemáte ho někdo?

  0 0
  •  

   Kellys Gate 50, Recon, 2×11, pevný osy

   0 0
   • onuce  

    Ten Kellys je největší jen do 185cm výšky postavy. Přesedlali na dětská kola. Decathlon má i XL

    0 0
    • Archik  

     Tak já mám 167cm. Kellyse jsem zkoušel už loni, ale naopak se mi to zdálo všechno velký.

     0 0
    •  

     kellys má posunutý velikosti takže na největší gate 90 se v pohodě srovná 195 cm – ozkoušeno ke spokojenosti kolegy z práce

     0 0
  • plysovykozisek  

   Decathlon kola je nejlepší poměr cena/ výbava. Akorát snad ty brzdy vyměnit za lepší.

   0 0
   •  

    Nemá

    0 0
   • onuce  

    Musím s Vámi souhlasit, moje další kolo bude jistě z Decathlonu. Velký výběr, možnost vyzkoušení, bezproblémové reklamace a výměna. Navíc již od loňska jsou ta kola i hezká, již žádné chlupaté podpaží, vyjma nejlevnějších modelů samozřejmě.

    0 0
  • trefcz  

   Pokud by ti sedla velikost, jako že možná jo, stálo by za zvážení ještě tohle, pokud ho opravdu ještě mají.

   https://www.ramala-silhavy.cz/…plus-17-2017

   Taky na něj můžeš hodit 29" kola, není tam sice nejlevnější eagle, ale jinak výbava pecka za ty peníze. Ani brzdy by nebylo třeba měnit.

   0 0
   • Smazaný účet  

    Snažší je vyměnit brzdy než kompletně převody. 11–42 většině lidi opravdu vyhovovat nebude.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.