• Lewa

    Zdravim, uz ho nekdo mate? Nejake zasadni zajimavosti?

    Diky.

    0 0
    • yaras  

      Zrovna nad ním hodně přemejšlím, asi do něj půjdu. Byl jsem přes zimu v Asii a tam to používají snad všichni…

      0 0
    • xtonda  

      Jak to mají s aktualizacemi map? Levný čínský komp s navigací zní hezky, ale pokud vydají mapy při vydání kompu a pak už nikdy, tak to ztrácí kouzlo, to mě zatím odradilo od BSC300, kde to vypadá, že mapa ke stažení je rok stará.

      0 0
      • yaras  

        Tak samozřejmě to ztrácí kouzlo jak pro koho, že jo, kdo nepotřebuje navigovat, tak je mu to jedno, viz já. Jinak zkusil jsem googlit a ohledně aktualizace map jsem nenašel nic. Když by něco vyskočilo v appce/na tachometru, zkusim si vzpomenout a napsat sem.

        0 0
        • xtonda  

          No tak nějak sem nepředpokládal, že si někdo koupí cyklokomp s mapama, když ho mapy a navigace nezajímaj.

          1 0
          • yaras  

            Zrovna u mě je to třeba jediná věc, která mě vůbec nezajímá :D

            0 0
      • yaras  

        Už jsem si vzpomněl kde jsem to viděl, přímo v computeru – používá to Open Street Map, jestli ti to k něčemu je. A zrovna na mě vyskočila aktualizace FW, kde přidali další státy, tak snad to nějak fungovat bude…

        0 0
        • xtonda  

          To se dalo předpokládat, stejně jako igpsport. To ale pořád neznamená, že mapový soubor aby ho navigace přijala je schopen sestavit někdo jiný než výrobce.

          0 0
          • Lewa  

            Ja tam normalne inportuju trasy z mapy.cz a funguje to

            0 0
            • BB  

              on ale nemyslel trasy, ale aktualizaci map

              1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.