• sickboy

    Zdravim vsechny…Potreboval bych poradit s koupi kola..Jsem uplny zacatecnik co se vyberu tyka…Chtel sem investovat tak kolem 30ti tisic a postupnou eliminaci jsem se dostal k temto 2 kolum..Co si o tom myslite..?Dobry vyber a ktere z tech dvou byste brali vy?Popripade zkuste poradit jeste nejake jine…

    Mel sem vybrany jeste Superior XP920 disc ale zda se mi ze uz ma moc dlouhy ram…Chci kolo hlavne na pohodovy vyjizdky do prirody…

    SUP je postaveny na SRAMu a dalsi otazku mam : Jaky zkusenosti mate se servisem SRAM..Bylo mi v jedne prodejne receno ze servisovani a nahradni sily jsou dost problem..Pri zlomeni packy musel koupit komplet novy brzdy…

    Klidne piste i na ICQ..melo by byt v profilu.Rad si popovidam…

    Diky vsem…

    Anketa: CUBE LTD RACE VS TREK 8000 vs SUPXP 920

    18x
    90%
    2x
    10%
    0 0
    • dedasurovec  

      taky jsem to nedávno řešil, nakonec jsem vybral pells razzer x9

      U pellsu je dobrý výběr mezi modely. Možno vybrat, jestli sram/shimano, koutouče/véčka a zadní carbonová stavba/ dural

      Zatím jsem sním spokojen až na vidlu, 85mm zdvihu je málo, tak jí budu muset dát do servisu zvýšit na 100mm.

      Mezi tvým výběrem SUPa jsem nevybral kvůli horší vidlici. A CUBa bylo problém sehnat.

      Tak zvítězil pells

      0 0
    • MTBTUBE  

      Když jsem si před měsícem vybíral kolo ve výběru byl také Kuba a osmitisícovka.

      Nakonec jsem si vzal Treka, protože jsem na něho nemusel dlouho čekat. =>

      Každopádně obě kola jsou skvostná a výborně vybavená, takže těžko radit.

       
      0 0
    • mr.antik  

      Tady asi těžko radit, když obě kola jsou skoro stejná. Jen takovej dodatek – na pohodový ježdění je full.

      0 0
      • sickboy  

        No prave ..Ja vim…Ale uz mam hlavu jak patraci balon a sem rad ze sem se dopracoval aspon k nejakymu vysledku v ht…Vubec netusim jaky full aby byl cenove dostupny ale pritom relativne dostacujici na moje rekreacni jezdeni…Boze to by byly dalsi bezesne noci jaky full si poridit…Ale popravde uz jen tak zlehka po nich pokukuju…Kdyz poradsi nejaky zaruceny tip budu jen rad…

        0 0
        • MlokCZ  

          Na fulla by bylo ideální něco málo připlatit. Např. Canyon ze special edition, jestli jsou ještě dostupné. To máš za 35tis. Kč včetně poštovného a krabice. A nebo počkat na nové modely, což by bylo ještě lepší, těch 120/120mm u nových Canyonů XC je lákavých.

          Pak ještě případně Radony. Tenhle je teď ve slevě parádní za ty prachy, ale je to zase o něco více. A nebo zase jiný o pár euro levnější než ten Canyon, také výborný za ty prachy.

          Moc jiného výběru s podobným osazením za takovou cenu není nebo alespoň já o ničem nevím.

          U fullů je to při téhle ceně mnohem jednoduší než u HT, protože až taková nabídka není.

          0 0
    • The_Trooper  

      Počkej si na KUBU, kdo si počká, ten se dočká… Taky jsem čekal měsíc…

      0 0
    • cepicka  

      U mne teké po poradě zde zvítězil CUBE

      Čekal jsem asi pět dní. :-)

      0 0
    • BB  

      obě dobrý, Trek má výbornou všestrannou geometrii, na Kubu jsem pouze koukal a obdivoval pěkný dílenský provedení. Treka můžu doporučit z vlastní zkušenosti v sedle.

      0 0
    • Paul5515  

      Ja si postavil kolo sam na ramu Cube LTD Race ,jsem velice spokojen.Ram je sice trochu tezsi -ve velikosti 20" vazi 1850 gramu. Ram je dostatecne tuhy -nemam k nemu zadne vyhrady.

      0 0
    • Ladin  

      Já jsem se rozhodl pro Treka 8000, už týden mi stojí doma. Platil jsem za něj 32.000,– myslím si, že to je rozumná cena  za takové kolo. Takže já nemohu jinak než volit TREK. :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.