Cube Fritzz 160 HPA PRO 27,5 - názor

12 nepřečtených
  • Dendakenny

    Zdarek, prosím napište názor na bike viz odkaz níže.

    Jsem už tak na 99% rozhodnutý, že do něj půjdu, ale rád si přečtu co si o tom kole myslíte.

    Díky :)

    http://www.cube.eu/…hpa-pro-275/

    Anketa: Cube Fritzz 160 HPA PRO 27,5

    Ano
    5x
    56%
    Ne
    4x
    44%
    0 0
    • Vanis  

      dobrý bike dobrá vidle! časem výměna tlumáku + teleskop jen moc nemusím tu modrou :P

      sám pokukuju po fritzz 160 race :) moje jasná volba pro 2014 ,)

      0 0
      • Dendakenny  

        Ahoj díky za reakci, když pak budeš chtít toho tvého Fritzze, můžeme Ti u nás vymyslet super cenu!

        Kdyžtak mi napiš na dendakenny@gmail.com

        0 0
        • prodi  

          takže skrytá reklama

          0 0
        • cat  

          Hlavne nenapadne. :/

          0 0
          • Dendakenny  

            Ale prd reklama, jsem zaměstnanec jako kždej jinej a když můžu zařídit nějakou slevu, tak rád pomůžu.

            Bike je již objednaný, takže vánoce se mi přesouvají na 03/2014…:)

            0 0
      • AsiJura  

        Vypadá to moc parádně, ale bu%d jsem ****, a nebo tam není cena? Kde najdu cenvky? Líbí se mi ten 180mm

        0 0
      • Jenda  

        no vidle nevim nevim, je to sice pike ale mam obavu ze ma dost odrbany OEM vnitrnosti takze je otazka jak se to bude chovat. Zase naspat do toho pujde temer cokoli, je jen otazka za kolik. Tlumic co jsem mel tu cest jednou radiom jezdit neni zadnej zazrak, tenkrat pomohlo snizeni tlaku v tlumici komore, sice pak nesel zamykat, resp ne uplne na tvrdo ale to byla psis vyhoda. Otazka je jestli tohle jeste jde. Dalsi problem u nekterych manitou tlumicu je nebo aspon byl ze se silene prehrivaj. Na Swingeru 3way po nekterejch narocnejsich sjezdech neslo na pistnici udrzet ruku jak byla horka. Takze si asi dovedes predstavit jak se ten tlumak pak choval :-/

        0 0
        • goofy  

          Ten Pike pokud to bude klasicky Motion control, tak to bude asi lepsi nez ten RCT3. Ten tlumic uz je ale krapet neznama a mozna predpokladana budouci investice

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce