• Wiseman

    Tak co pánové.Kdo jedete „zakončit“ sezonu???

    http://ctauthorcup.cz/

    A hned otázka:nějaký tip na ubytování by nebyl???Z pátku na sobotu pro 2 lidi ;)

    0 0
    • tulda  

      tuhle hromadnou sebevraždu už nesponzoruje tv hovna? o čem pak budou celý televizní noviny?

      0 0
    • pee.tr  

      My byli před pár lety http://www.e-chalupy.cz/…rka-0600.php

      Ale jednou mi ten závod stačil…

      0 0
    • scret  

      idealni akce pro veprovky, jak se zrakvit…

      0 0
    • roman 3D  

      pojedu se jako cykloturista podívat, pár kousků padne jako každý rok:-)

      0 0
    • raw 4  

      radši biking v jizerkách, ale na polský straně…jízda po asfaltu a panelech mě nebaví…

      0 0
    • Wiseman  

      Koukám že je to oblíbenej závod :D

      Dík za tip na tu chajdu ;)

      0 0
      • karliner  

        Z toho si nic nedělej, obvykle ho hodnotí rideři, kteří o něm akorát slyšeli…

        Za mne – fyzicky celkem náročný závod v horách a když vyjde počasí je to pěkná tečka za sezónou.

        0 0
        • pee.tr  

          Nám tehdy vyšlo. +1 stupeň a déšť se sněhem. :-)

          0 0
        • Wiseman  

          Tak to beru.Osobní zkušenost napoví ;)

          0 0
          • pee.tr  

            Pokud nestartuješ z první vlny (jedeš-li prvně, tak nepředpokládám), moc si závodění neužiješ. Sice si zapředjíždíš, ale často neni kudy. My tehdy odpálili z čela asi 4. vlny a ten pětiminutový rozestup od šestistovky lidí starujících ve vlně před námi jsme sjeli ještě před koncem obce. Z tohodle pohledu jsem nejel horší závod.

            0 0
            • Wiseman  

              No jo jedem to poprvé ale nemáme závodní ambice.Jedem se spíš projet a uzavřít sezónu.Jestli zůstanem do neděle nevíme,kdyžtak to zhodnotíme až doma :)

              0 0
            • Memphis22  

              Ještě druhá se dá docela dobře jet, ale ty pozdější už to maj nahoře solidně ucpaný.

              0 0
              • Wiseman  

                My budem v poslední :D

                0 0
                • McBlacky  

                  jeden rok jsem se jel jen podívat a 90 minut po startu poslední lidi najížděli do objezdu přehrady. Což je odhadem tak 6km od startu. Nebylo jich moc – jel jsem od Kristiánova protisměru a potkal celkem tak 30 kusů. Čelo už to mělo za pár do cíle tou dobou…

                  z poslední vlny si vem na řidítka kindle :)

                  0 0
                  • RobJab  

                    Jedu taky poprve .. a jsem celkem zvedavej jak to pujde zezadu pac jezdim s kolegou co vyfasl cislo tesne pod 1000 a ja nad 2300 .. on ale ma vyjety z minula … skoda ze tam bude takova zacpa pac v prvnich dvou kopcich bych tech 10 min na nej sjet mel .. pokud nebudou brzdit lidi :-) jak se tam startuje .. prvni nejaka vlna zavodniku profiku a pak od kolikatyho cisla vlny ? Po 600ti pak ? A to sem je ukecal at me nedavaj po dosledni :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ty vlny netuším. ale rozhodne si to nemaluj že budeš moci jet svoje min v prvním kopci jsi s 2300 pekne v piči

                      0 0
                    • Internaut  

                      Start je po vlnach. Pokud startujes vzadu tak prepni do modu ‚jedu si vyjet lepsi vlnu na pristi rok‘. Pokud nejsi Mojzis nebo Knazko, tak Ti ta masa cestu vpred neudela…

                      0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Vlny jsou po 600, ale moc se to nedodržuje. Už do druhý si jdou 2000+… Pořadatelé to asi nehrotí jak na KPŽ. :D

                      0 0
                      • Memphis22  

                        Z mojí zkušenonosti to kontrolovali. Ale asi neuhlídaj každýho.

                        0 0
                        • 2. Bóďa  

                          Jako se upravuje, Camel hozený přes číslo a pak už jsou kolem něj davy a nikdo ho nevidí, nebo už neřeší. :D

                          0 0
                          • RobJab  

                            Ono jde o to jestli ti to chip pak zvladne kdyz bude treba nastaveny ze ma start treba v 10:09 a vyjede o 2 vlny driv v 10:03

                            0 0
                            • Lada,s  

                              ???

                              Vzhledem k tomu že to měří Sportsoft tak se nic takového neřeší, všichni mají stejný startovní čas bez ohledu na to kdy projedeš startem

                              0 0
                              • 2. Bóďa  

                                Že by ti z poslední vlny měli automaticky + 18 min? :)

                                Vlny startují za sebou po 3 min a čas se měří od projetí startovní čarou.

                                Jen u první vlny ( max u 2. ) je to pro všechny automaticky s výstřelem.

                                Takže čistý čas je třeba 2:15:00, ale oficiální čas je ještě + doba od výstřelu do projetí startem ( např. 2:15:40 ). ;)

                                0 0
                                • Lada,s  

                                  Na 99% akcí měří Sportsoft systémem jak jsem uvedl – čas se začne měřit startovním výstřelem všem závodníkům najedou a zastaví se v cíli při přejetí čtecí zóny. Jedině že by měl ČT cup nějakou vyjímku, ale to pochybuju :-)

                                  0 0
                                  • 2. Bóďa  

                                    Odstartuje vlna, 3 min pauza, další vlna atd.

                                    A pak už je to projetím startu.

                                    I jiné závody Author to mají podobně- Např. prvních 100 se měří od výstřelu, minuta pauza a pak už každému od startovní čáry. ;)

                                    0 0
                                    • pee.tr  

                                      To zní dost divně. Sice vím, že na Králi Šumavy existují ve výsledcích 2 časy, ale pro pořadí platí ten od výstřelu, nikoliv ten od průjezdu statovní lajnou. Kdyby tomu tak nebylo, mohli by dva spurtovat do cíle a ten, co by vyhrál spurt, by mohl být ve výsledcích klidně o 20 míst vzadu. A to mi přijde dost nezávodní pojetí.

                                      U ČT Author cupu k tomu právě ale dojít může, pokud budou bojovat mezi sebou lidi z různých vln. Takže podle mě tam exituje počet startovních časů jen podle počtu vln. Ale je možný, že až v cíli odečítají příslušný počet trojminut.

                                      0 0
                        • karliner  

                          Najatí studenti, co to tam organizují to mají v ****** hádat s s nějakejma blbečkama v elasťákách a když se to spojí s tím, že 90% riderů má pocit, že výkonostně má na první, maximálně druhou řadu a současně žádný respekt k pravidlům, výsledek je ten, že v prvním kopci je špunt sna na každém českém bikovém závodě. S výjimkou Šely, tam je špunt po startu i na rovině, páč jsou tam louže :-)))

                          0 0
                          • 2. Bóďa  

                            Přitom si stačí napsat o číslo a max 2. vlna je doma.

                            Ono je to stejně jedno. Kdo chce výsledek, musí tak do první 200-ky. Z 1. vlny totiž jedou i zaměstnanci TV a všichni členové týmů s reklamou a někteří z nich to brzdí už v prvním kopci…

                            Nějak jim to v pohorkách a s krosnama nejede a ještě je přece potřeba si u toho vyprávět! :D

                            0 0
                            • raw 4  

                              Mělo by se jet z Josefáče po žlutý k přehradě :-)…taky po silnici (jestli se tomu dá tak říkat), špunt by se utvořil dřív a byl by čas i na vyprávění :-)

                              0 0
                              • 2. Bóďa  

                                Dřív se tam snad jezdilo, než si tu silnici vzala voda. :D

                                Proti vyprávění ani slovo, jen bych si to už kvůli vlastní bezpečnosti nechal na zadní pozice. :)

                                0 0
                            • mrozu  

                              A řazení na start je zhruba podle čísel nebo je celá vlna jeden blok? Když mám číslo kolem 170, můžu se spolehnout, že budu stát někde v první třetině vlny nebo musím přijít hodinu předem, abych si vystál lepší pozici? Na webu závodu je úplný prd, o prezentaci ani slovo a přesné místo startu abych si vyluštil z mapy trasy…

                              0 0
                              • 2. Bóďa  

                                600 je jeden blok.

                                Možná prvních padesát jde předem, pak už podle toho, jak si kdo přivstane. :D

                                Na stránkách mají video, ze vzduchu je poznat přesné místo startu- http://www.ceskatelevize.cz/…or-cup-2013/

                                0 0
                                • prvniodkonce  

                                  Před dvěma lety, když jsem to jel naposled, tak žádný extra prostor pro prvních 50 nebyl. Vždycky jsem tam jezdil zhruba 5 minut před startem zepředu a nebyl problém.

                                  0 0
                                  • 2. Bóďa  

                                    No prostě když nebudu Ježek, Strož, Ulman apod., tak s číslem 500 mě v první brázdě stát nenechají. :D

                                    Ty s tak pěkným časem a číslem můžeš. :)

                                    0 0
                                    • prvniodkonce  

                                      V roce 2010 jsem tam byl s číslem 373 a nikdo mě nevyhodil :) První vlna je první vlna, a 500 tam patří myslím stejně jako 50. Jde jen o to, jak si kdo stoupne podle toho, jak moc odhadne svoje možnosti. Takže i v první vlně je samozřejmě dost lidí, co je přecení.

                                      0 0
                                • lukink  

                                  Čau, zajímalo by mě, jestli někdo neví, jak je možné dostat se do toho uplně prvního koridoru, ještě před 1. vlnou? Teoreticky je tam místo tak pro 100 lidí, ale podle čísel tam byli lidi v rozmezí 1–600, takže nejen pro profíky.

                                  0 0
                              • pee.tr  

                                Když jsem jel já, tak kdo si kde stoupnul, tam byl. Alespoň ve 4.vlně ano. Pak se vždycky celý blok po odjetí jedné vlny vpředu posouval kupředu ke startvní lajně, takže se ještě před výstřelem dalo vybojovat pár pozic při najíždění na opravdový start.

                                0 0
                  • Wiseman  

                    Bude to vesele :)

                    0 0
                  • camlost  

                    teď je to v pohodě, po té asfaltce (první stoupání) se dá docela dost předjet. když se „jezdilo“ tím lesem rovnou k hrázi, tak se šlo pěšky snad už ve vsi. :-)

                    letos vynechávám a příští rok si asi půjdu dobrovolně stoupnout do poslední řady. ať je nějaká legrace. :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      pokud pojedeš vedle lesem na harvestoru tak možná, ale po silnici fakt ne. pokud jsi dál než 500 je už problém jet svoje, dál než 1500 už to je na procvičování trackstandu

                      0 0
                    • raw 4  

                      Žlutá se dá (jen když to přeženeš s tempem, tak te to dobře už na začátku výletu rozhodí :-)) ..stoupání je až od posledních chatek…ale kopak je to slušnej o tom žadná

                      0 0
        • Internaut  

          +1

          Jezdim tam s partou prave za tou teckou. Zustavame az do nedele a v sobotu vecer je co u piva rozebirat…

          Jen je dobre startovat spis vpredu. Poprve, pred x lety jsem jel z posledni vlny a prodirat se vpred je pak celkem vzruso (v kopci za prehradou v miste kde je prechod z asfaltu na 2 panelove pruhy byl dokonce traffic jam a chvili to stalo). A je treba mit taky postreh a ocekavat necekane reakce rideru. Ted uz mam zkusennosti z druhe vlny a pripada ma ti jako dost klidny zavod. Zivejsi je to tak po prehradu, pak se to natahne a jede se za sve nebo v malych grupkach.

          0 0
          • McBlacky  

            jel jsem to jednou úplně zepředu a je to jako všude jinde totální palba start-cíl. Díky tomu, že není moc kde to rozervat v technice a jede hodně silných lezdců, tak se tvoří dost velké skupiny a sjezdy po panelech nebo výjimečně po šotce jsou nebezpečné i když jsem jel tam, kde už všichni jezdit uměli. Půlka silničářů na bajku jezdí hrůzný stopy, takže chce to dávat pozor.

            Když vyjde počasí, že prší se sněhem, tak je to pro dost lidí fest survival a ani zimní bunda a nepromokavý návleky to nemusí řešit. Problém jsou ruce ve sjezdech hlavně.

            0 0
            • JSt  

              jeden z nejtvrdsich zavodu u nas, jak ctu. :-D

              0 0
              • McBlacky  

                tvrdý jako každej závod, s bonusem, že je pár míst kde to fakt smrdí v tý kudle a faktor počasí je velký.

                0 0
          • Ice-goofy  

            Přiznám se, že já jezdím závody, kdy většinou zůstáváme do neděle ;). Takže za mě vlastně každý závod je zavírák či otvírák sezóny. :D I závod v okolí je po závodě piví a po dojezdu domů piví a piví a vlastně návrat taky neděle. Závod jsem nejel, ale pár lidem se to hodně líbí a závodáci zas mají výhrady ohledně vln..;)

            0 0
        • raw 4  

          komentoval jsem spíš typ závodu (masovka) a na čem se jede panely a asfalt…jinak náročný je díky i palbě, lidem a počasí..vzhledem k tomu že wiseman dle postů jezdí po vysočině (žďárské vrchy atd.)

          0 0
        • analytic  

          Jo souhlas, jezdím každý rok. Jezdíl KŠ 70 km a tohle. Vždycky si říkám, že oproti KŠ je to čajíček, ale není to úplně pravda. Přece jenom dostat se z 685m do 1000 není úplně nenáročná věc. Mnoho lidí překalí start a pak mají krizi. Jen mi tam chybí opravdovej terén, ta panelka mě taky moc nebaví (hlavně oslizlé panely) ale celkem vzato je to docela příjemná tečka za sezónou. Ještě asi pojedu Pancířské stráně jako tečku za sezónou, pořádají to organizátoři KŠ.

          0 0
        • mastihuba  

          Vykasit se clovek může na 6km hnojaku behem 15min. Kazdymu co jeho jest.

          0 0
    • Edwin  

      Já to jel vloni prvně a hned v prvním kopci mě chytla křeč zezadu do stehna (dav přede mnou zabrzdil a já udělal nějakej divnej záchranej pohyb nohou), že jsem si musel dát hned deset minut pauzu a bylo po závodě :)

      Jsem zvyklej si jezdit svým tempem (spíš netempem), takže kopírovat chování davu mi dělalo docela problémy a hodně vysilovalo. Jakmile se to natáhlo, tak už se jelo hezky.

      Vyšlo ale počasí a bylo to parádní. Pokud se nic nezvrtne, letos jedu zase a slibuju, že tentokrát se večer před startem nevožeru :)

      Jo a absolutně nechápu, jak to někdo může dát pod 2 hodiny.

      0 0
    • lidumil  

      Já to jel 3× (z toho dvakrát kvůli kamarádům), ale už nikdy víc. Masovka (tuším že vždycky přes 3000), panelstory a přitom je tam tak krásně, jen kdyby tam nebyly ty vosy!!.

      0 0
      • Schmiten  

        ahoj, jedu letos poprvé a chci se zeptat matadorů a znalců AC, jaké obutí biku použít? Podle videa a podle toho jak to tam trochu znám, je to hlavně asfalt a panelka. Děkuji za vaše postřehy.

        0 0
        • McBlacky  

          Zefyros, wormdrive, furious fred, renegade…

          pokud nemáš tak ralfa.

          proste co nejrychlejší a hlavne bez vysokých špuntů na boku, prootže je tak dost high speed asfaltů a žvekjnutí gumy tě taky muže vyslat krutě do lesíčka

          0 0
          • prvniodkonce  

            Přesně tak, já to jel naposled na Conti Vapor nahuštěnejch na 2 atomšky a docela to nebylo zadarmo :)

            0 0
          • Schmiten  

            díky za radu, Zefyros právě jezdím :-)

            0 0
    • ToBla  

      Škoda jezdit do Jizerek, když je ve stejněj termín závod v Mostě…

      0 0
      • tulda  

        to je jiná cílovka a i kdyby, tak se dá zvládnout obojí

        0 0
        • ToBla  

          To je pravda. Most je v neděli. I když kdo chce jet dobře, tak jede v sobotu okouknout trat. Na oci se to dá taky… ale je to nekdy dost vo hubu :-) No a taky k tomu patri sobotní večírek před závodem…

          0 0
    • mrozu  

      Sháním odvoz, ideálně z Plzně, případně i z Prahy… tam v pátek večer nebo v sobotu ráno, zpátky hned po závodě. Kdybyste někdo měli místo, dejte pls vědět na mail, díky.

      0 0
    • Edwin  

      Hoši, na kolik byste mi poradili nafoukat kola? Mám ikony s dušema a moje ambice je to ve zdraví dojet :)

      0 0
      • blaf  

        doporucuju je uplne vypustit, pak ti to moc nepojede a dojedes ve zdravi ;)

        0 0
      • McBlacky  

        záleží kolik vážíš že jo :)

        ale pokud kolem 75 tak 35/40 PSI víc sice líp pojede, ale bude tě to školit v zatáčkách, možná 40/45 ale víc fakt ne.

        0 0
    • Wiseman  

      Tak úspěšně odjeto.Čas 3:43:04,5 :)

      Start z poslední vlny,pádů bylo moc a defektů ještě víc tak jsem rád že jsem se všemu vyhnul.

      Celkově se mi to líbilo i přes ten počet závodníků.

      0 0
      • Lachtis  

        Gratuluji.

        Já to jel včera také prvně, kámoš mě ukecal a chtěl jsem se tam prostě podívat no. Závod je to opravdu silniční a masový. Startoval jsem z předposledního bloku a to bylo fakt peklo :-D. Nakonec 2:48…

        S těmi pády souhlas, já viděl asi 5 pádů z toho jeden celkem solidní a ten druhý fakt brutální :-(. V jednom štěrkovém sjezdu (mohl jsem mít na tacháči cca 40 km/h) to bikerovi kousek přede mnou někdo švihl do předního kola a už jsem viděl kolo ve vzduchu a frajera jak se mlátí o zem. Vesměs jsme všici zastavili a zjišťovali jeho stav, naštěstí nebyl mrtev a komunikoval a hýbal se. Pak pro něj jela sanitka a slyšel jsem, že měl zlomenou kliční kost…

        0 0
        • racerRUZA  

          Ahoj, byl jsem tam také poprvé, takže jsem startoval z poslední vlny. Nebýt těch dvou stoupání na počátku, tak by to bylo ještě horší, tam se to alespoň trochu trhlo. Nakonec jsem dojel s časem 2:24, ale nebýt věčného předjíždění a zastavování a následného rozjíždění do kopce, bylo by to tak o deset min lepší.

          0 0
        • martin_bakov  

          o duvod vic se masovkam vyhnout uplne nebo byt v prednich vlnach kde je tech lidi min, par let zpatky zavodnikovi prede mnou spadl bidon z kola v zatacce a minul o chlup moje predni kolo…

          0 0
        • Wiseman  

          Já viděl jen jeden pád(100m po startu 2 holky,ta jedna letěla ošklivě) a jinak už jen důsledky.Ve sjezdu k přehradě pán s krvácejícím čelem a pak spousta „sklouznutých“ z toho jeden klučina měl ovázané komplet ruce i nohy.Ten štěrk v zatáčkách byl zrádnej.

          Bidonů,pumpiček a brýlí nepočítaně.

          Dost mě potěšilo že někde na 15–17.km jsem předjel Roberta Zárubu :D

          0 0
          • roura  

            Kolikátej nakonec dojel? v tv řikali že na závod poctivě trenoval… tři km k nějaký rozhledně a pak zase nazpátek sjezd domu :D

            0 0
        • scret  

          tenhle zavod je fakt adrenalinovka…

          Nejvic bych se bal, ze me nekdo sestreli s tech veprovek, co si reknou, ze by to taky mohli zkusit, kdyz maj nejaky kolo ve sklepe:)

          0 0
      • RobJab  

        tak ja taky pridam svuj prvni vysledek .. start z predposledni vlny .. cas 2:53 .. na prehrade me hned spadl retez :-) a asi po 30km krece az do cile ..ale tak aspon vyjeta 2vlna na priste .. z Bedrichova to uz bylo fakt jen na dojezd ..

        0 0
      • cheedow  

        Myslím, že počasí se vydařilo, což bylo hlavní. Můj čas 3:02:32,9 Ale bylo to dlouhý, v cíli jsem odpadnul:D

        0 0
    • Pán z Dubu  

      Zajímavej počin se zadařil Zuzce Kocumové – na Author cupu 4. mezi ženami a týž den ještě jako nejvíce volený kandidát vyhrála volby v Liberci. Kdyby se na tom kole trochu víc snažila …

      0 0
    • Schmiten  

      Ahoj, i já jako prvoročák na AC jsem jel z páte vlny, čas 2:41 byl nad mé očekávání :-) Závod jsem si užil, moc pěkné zakončení sezóny. To že je to masovaka má i výhody, člověk nejede sám a pak to i lépe utíká a stále někoho dojíždíš a předjížďíš:-). Celkově super.

      0 0
    • cespa  

      Letos jsem to taky zkusil. Start sice z prvni vlny,ale z cca 450mista a to jsem sel do koridoru 20 min.pred startem. Abych byl ve predu,tak pry to chce jit hodinu pred startem. Po startu predjizdeni co se dalo az na vrchol a tim zavod konci, uz jsou rozdane skupinky a vlastne i umístěni… za me 2.15 a 151. Startovat z cela,tak by byl cas uplne nekde jinde…

      0 0
      • mrozu  

        Přesně, jak píšeš. Taky jsem šel cca 20 minut předem a byl jsem rád, že jsem se k první vlně vůbec probojoval. Celý „závod“ byl jenom o tom, jak si na začátku stoupneš a kolik lidí se ti podaří předjet v prvním kopci. Pak už jen 50 km čekání na cílový spurt. Na druhou stranu o výsledek ani tak moc nešlo, kvůli společným kategoriím bedny stejně vyžrali eliťáci, takže jsem to bral jako svižný výlet na závěr sezóny, nejlepší na celý akci bylo asi počasí.

        K tý super organizaci… lidi na trati a značení OK, ale v cíli nebylo ani kde se umejt, pokud nepočítám jednu hadici u wapek napájenou vodou z hovnocucu.

        0 0
        • cespa  

          Ta bedna neraálná není, například v příštím roce už pojedu kategorii MB a tam jsem koukal,že na 3.místě skončil pan Toman z kupkola a myslím, že jeho bych dal… Chce to ale startovat ze předu, tak do 50.místa…

          0 0
          • McBlacky  

            ono teda na čele se taky jedou jiný kule a když to máš chvílema tahat, není úplně nereálný, že tě v nějakým brdku zapomenou. Toman tyhle hákovačky umí, ale jezdí se s ním blbě, nespolupracuje a je docela prase.

            0 0
            • cespa  

              …vím,sám jsem měl letos tu čest se sním na jinném závodě potkat a byl jsem rád,že jsem ho v prvním táhlém brdku setřásl…

              0 0
    • Bjerndi  

      Ondra Synek to teda většině nandal a to v podstatě bez tréninku a přitom to je takový " hebedo " a technika bude asi taky žalostná :D

      0 0
      • Ice-goofy  

        A to asi až začne více jezdit…

        0 0
      • McBlacky  

        jsou vodáci co jezdí top vodu i top kolo. Týpci maj fyzičku pekelnou. V repre trénink dvě fáze min 6dní v týdnu, voda, posilka, kolo, běh, běžky, kolce, brusle…

        0 0
        • Ice-goofy  

          Souhlas. Z vlastní zkušenosti vím, že vodáci maj neskutečnou fyzičku. je mi sympa, že ho to chtlo a postavově je na tom podobně jen já ;)

          0 0
          • Janes  

            JJ, jednou jsem se v mládí díky své pýše spletl a dal jsem si v posilce kruhový trening s veslařema, po první rundě jsem odpadl, oni jeli tři :-). A to jsem na tom nebyl zdaleka špatně…

            0 0
            • Josef Panek  

              Cyklista není na kruháč připravenej, shoří. Pokud si tedy na tom nebyl dobře z jinýho sportu;-)

              Když jsem byl prvně na kempu combat samba v Rusku, tak jsem zjistil, co je ruskej člověk zač. Na vrcholu sil a byl jsem tam dobrej leda tak na vytírání žíněnky;-)

              0 0
              • Janes  

                Jako správnej kluk z předměstí jsem dělal v mládí úplně všechno, včetně rvaček, lezení po stromech, házení šutrama a skákání ze střech. V době, o který mluvím (20–25) jsem sice hrál závodně jen pinec, ale využíval jsem hojně sousední posilovnu, ať už k posilování, nebo k zápasení na žíněnkách. Prostě jsem si myslel, že sílu mám (a měl jsem). Jenže oni ty pacholci veslařský používali taky cviky, které jsem jako amatér neznal, jako na švédský bedně v leže na břiše vrchní polovinou těla přes okraj a hezky dolů a nahoru..prostě kluci trénovaný skoro profi. Ke slovu holt přišly svaly, o kterých jsem ani nevěděl :-)) Prostě jsem doatal lekci :-)

                0 0
              • karliner  

                Hele a teď si vezmi, že i ti současní rusové jsou pěkný měkoty. Pamatuju si, jak nám ve škole vykládal starej partyzán o svým spolubojovníkovi Serjožovi (nebo tak nějak) ze druhý světový, kterej to koupil od fašistů z kulometu přímo do srdce, ale vsugeroval si, že mu je zima, zastavil tím krvácení a doplazil se zpátky ke svý jednotce a přežil.

                0 0
                • Janes  

                  Kua, lepší jak Maresjev :-)

                  0 0
                • Josef Panek  

                  Úplně tě vidím, jak tam držíš stráž v pionýrským kroji a tetelíš se blahem, když ti soudružka učitelka ulízla patku jako pochvalu, jak bravurně jsi to zvládnul. Smrdí ti duše.

                  0 0
                  • karliner  

                    Tak je nad slunce jasnější, že tys po večerech sháněl podpisy pod Chartu 77, doma jste hostili bytové divadlo a kopírovali pásky Plastiků. A po plyšáku jsme oba překabátili, ze mne se stal pravičák a ty lížeš ****** rusům. To jsou veletoče.

                    0 0
                    • Josef Panek  

                      Lálo, kvízová otázka: tušíš, co znamená těch 77? Předpokládejme, že ano a teď pozor (ať si jako nevylámeš zuby) užijeme logické uvažování a co z plyne?

                      Ty si převlíknul do pravičáckýho, jo? Tobě zůstalo jediný – ta fízlácká duše, kterou sis v mládí bůhví kde zformoval.

                      0 0
                      • MichaelSimek  

                        Iniciativa působila v letech 1977 až 1992.

                        0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Hosi, cist si tady jak vy dva si vymenujete smrtici inzultace, to je jako divat se na wrestling :-)

                        0 0
                        • Josef Panek  

                          To se jen tak zdá. Já mám Lálu docela rád. Nebo vlastně měl jsem, než se převlíknul za Zmizíka. Ale tihle Lálové to mají v povaze – nesnášej, když se někdo chová jako oni (viz Lálovo kňučení u Ječňáka, když ho tam onehdá nepochopitelně zmizíkoval). Ale to pokušení ukázat „dělnickou pěst“, když má nicka sebemenší moc, je prostě silnější… Asi to chápu a věřím, že na našem krásným vztahu to nezanechá jedinýho šrámu, viď Lálo!?

                          0 0
                • Smazaný účet  

                  A vis proc ve sutecnosti prezil? Protoze mu to politicky myslelo!

                  0 0
        • Greyhound  

          Jsem takhle jednou potkal na silnici chlapika kolem 45ti, chlap jako hora, po rovine to valil zle, ale rikal jsem si, ze jak prijde dlouhej kopec tak s takovou postavou rychle zvadne. Postupne jsem ale v kopci tuhnul ja az mi nakonec cuknul, pak z nej vypadlo, ze vesloval v repre :-) Pak jsem ho videl i ve vysledovce Jiz50 s hodne prisnym casem, veslari maj fyzicku ukrutnou.

          0 0
          • McBlacky  

            Nebyl to Mašky ? :)

            0 0
            • karliner  

              Ten by měl radost, kdyby se dočetl že si myslíš, že vypadá na chlápka kolem 45 :-)))

              0 0
              • McBlacky  

                To jsem prehlid :-) jestli to byl Mira tak ten je na kole na svuj vek drak

                0 0
            • Greyhound  

              Nene, Míra Brabec, kamarád ho pak potkal i na Transalpu když jeli s Buldou a tam jim prej taky nakládal. A to ten kámoš dává IM pod pod 10h takže rozhodně žádnej slabihoud.

              0 0
      • roura  

        Jo řikal že za tenhle rok najel 800 z toho 400 za poslení měsíc.. Borec no

        0 0
      • Darkson  

        je to borec, to je jasný. tenhle typ závodu sedí na jeho postavu a trénink. 2hodinová časovka, technicky nenáročný…na druhou stranu je to profesionální sportovec, nejlepší skifař na světě, veslování neni žádná legrace, jen pot, krev, slzy a mozoly:-))

        0 0
      • jesperx  

        jen 5 minut za Škarnitzlem, to je neskutečný:-)

        0 0
        • 2. Bóďa  

          Je to borec. A nejspíš se za jeho ohromnou postavou svezlo tak 50 jezdců, jinak nechápu tolik osobáků. :D Minulý rok bych dal stovku, letos ten čas stačil s bídou do 200. :D

          Jinak počasí na výlet parádička… :)

          0 0
    • Schuminier  

      Jak porazit 3204 soupeřů a dojet celkově na 39. místě? Návod zde :-D

      http://schumiho.wordpress.com/…-11–10–2014/

      0 0
      • roman 3D  

        a já si už skoro začal myslet že jsi těch 3204 soupeřů předjel osobně:-))

        0 0
        • Smazaný účet  

          +1…a rpitom je z toho jenom blbe 39. misto…

          0 0
          • Schuminier  

            Předjet a porazit je trochu něco jiného. Ale jsem rád, že aspoň ten nadpis vás zaujal :-D Podle mých síťových grafů bych v roce 2022 měl dokončit v první desítce a pak už přijdou jen samá pozitiva a sociální jistoty :-D

            0 0
            • McBlacky  

              :) :)

              0 0
            • mrozu  

              Jo, neefektivní střídání na špici, většina se tam neobjevila, protože tahat nechtěla, byli jste líní jak vši, vidím to na těch tepech :D

              0 0
              • Schuminier  

                Byli jsme příliš velká skupina na to, abychom se mohli nějak rozumně točit. Třeba já než jsem se vůbec prvně propracoval na špic, byť jsem chtěl dřív, tak už jsme byli pomalu na Knejpě :-D A to, jak neefektivně jsme jeli, dokládají právě ty 2, co si nás zpátky docvakli, ale já si nestěžuju, protože je fakt, že i já mohl být mnohem aktivnější, na druhou stranu pořád lepší než půlka skupiny :-D Bude to příště chtít jet k Rozmezí větší kudlu, ono už se to nějak natrhá …

                0 0
      • 2. Bóďa  

        Nafoukáno na 3,6 baru, to je pěknej mazec… :D

        Jinak opět pěkný. ;)

        0 0
      • carlos3  

        Moc pěkný.ses dobrej Taky myslim nejlepsi taktika jet total az na rozmezi a pak se zahakovat v dosazene grupe a posetrit na zaverecne kopecky, no a samozrejme stat na startu vepredu. Jak jsi jel casove oproti lonsku? Ja jsem se zlepsil o 5 minut ale v poradi zhorsil z 250. na 350. flek., pritom mne prijde ze podminky byly temer shodne jako loni. Tak ze by se kvalita hobbiku zvedala ? :-)

        0 0
        • Schuminier  

          Letos 2:04:48 (39. místo), loni 2:10:33 (45. místo), předloni 2:13:44 (46. místo) … tak já nevím, asi se nám tu zvyšuje konkurence, hobíci se zlepšují! Ale možná za tím stojí i teplejší počasí, protože v tom chladnějším to všechno bolí víc!

          0 0
    • scret  

      me vzdycky prijde strasne vtipny ty fotky a videa z „akce“, jak to tam borci drtej a pritom se jede po asfaltu:) proc si vlastne nevezmou silnicky nebo krosky??

      0 0
      • andre.marek  

        Už mě kolikrát napadlo, že by se to krásně jelo na cyklokrosce.

        Ty hlavní tratě v Jizerkách mám na ní projeté a bez potíží…

        0 0
        • McBlacky  

          nakonec bys nejspíš šel někde ven na defekt o hranu panelu. Jel jsem pár závodů, kde se míchali krosaři a v drtivé většině dříve či později měli defekt.

          něco jinýho je jet sám svoje tempo a jet ve skupine totální kaši, kdy ti prostě někdo neukáže naschvál, nebo protože nemůže…

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Naprostý souhlas. Projížděl jsem se tam na CX před 14 dny a ty panely od 40km/h jsou o hubu. Natož v balíku, kde furt někdo zbrkle přejíždí zprava doleva… A po tom žulovém podkladu pod Královkou je to extra zážitek. :D

            Letos na Fullu o 15 min rychleji, než loni na celopevňáku- pohodlí už má přednost. :)

            0 0
        • Memphis22  

          Kamarád na cyklokrosce jel a byl rád, že to nějak doklepal do cíle. Ono se po těch panelech zase tak krásně nejede…

          0 0
      • mrozu  

        Na kroskách tam pár lidí bylo, spousta cyklopóvlu to dost sprostě komentovala, přitom po tom povrchu to rozhodně nebyla žádná výhoda, na jemném štěrku to občas bylo o hubu i na bajku a o defekty taky nebyla nouze.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.