• Bulda

    cca 10km od Prahy, lze dojet na kole kolem Vltavy nebo vlak z masarycky tom-rez.wz.cz/index1­.htm

    0 0
    • Meesha  

      skoda ze se to kreje s Prazskou50 :-(

      0 0
      • Bulda  

        nekreje, tam budes v cili do 12ti a tohle startuje ve 13:10 :)))

        0 0
      • McBlacky  

        mám v plánu se po pajdě doplazit do Řeže a tam si dát pár kusů na hřišti na „vyjetí“ a pozorovat závodníky :) za hodinu se snad s dejvic to Řeže přepraví i chromej až do Úholiček asfalt a pak podle trati pár metrů a je to. Pojedeš se mnou?

        0 0
        • zac  

          bych asi jel!

          0 0
          • Elwing  

            taky chceš kabelku? ;)

            0 0
            • zac  

              nezavodil bych, jenom koukal… :) ale je ted pravda co pise meesha, ze nez ja dojedu do cile v Dejvicich tak Blacky bude v Rezi… :)

              0 0
              • SELMIRA  

                ale jo, E. Tě odhadla. CHCEŠ kabelku! Jen se nedělej! :o))

                0 0
                • Manas  

                  To jo, Zac s ruzovou kabelkou, Meesha s ruzovym trikem. No jestli takhle dorazej na nakej zavod CP DH tak si pred nima ustelu smichy :-)

                  0 0
          • jecnak  

            Muzete zalozit team „Chrti teoretici“ :-P

            0 0
        • Meesha  

          mno nevim, ale spis asi ne. uvidim podle aktualni situace. Ja nez dojedu do cile, tak ty ses najedenej a vodpocatej.. :-)

          0 0
        • Bulda  

          zdá se, že P50 zadara nakonec vyšla, přišel mi seznam s přidělenym číslem, tak možná taky tak

          0 0
    • Marry  

      no tak tam asi pojedu no :-) … je to takova oddechovka. Koukam ze se zatim zadna velka ucast nechysta. Jo vcera mi psal Mira Zeman…asi si na tebe brousi zuby :-)))

      0 0
      • McBlacky  

        no tak že bysme se s ječnákem a lemplech přijeli kouknout? pozvem jirku chybu a prokopa :) a bude to jak ZB8

        jak je to dlouhý a těžký?

        0 0
      • Bulda  

        to ma smulu, bude muset sklonit hlavu pred xstream racing teamem v novych dresech a v nebyvale forme :))))

        0 0
    • v3d  

      Hoďte někdo prosím odkaz, nemůžu to najít. A vůbec, kde jsou informace o XC závodech? Maratony se hledaj docela snadno, ale s timhle mam problem:(

      0 0
    • tulda  

      Super! Jedu, to si nenechám ujít.

      0 0
      • Bulda  

        tak to bys moh do tymu kralupy B s frofem a tomem (snad pojedou :))??

        0 0
        • tulda  

          jestli vyjde vše podle plánu, sestavíme vlastní tým s kámošema, kterej i přes mojí nemohoucnost vyhraje!!! :-D

          0 0
        • tulda  

          Hele, tak ty dva, co sem s nima měl jet, vypadaj že se na to vyprdnou, tak bych se kdyžtak do nějakýho týmu šoupnul, jestli zbyde místo.

          0 0
    • jonti  

      Tiež sa pridám, neviete niekto, aký tam je povrch? Je to príliš kamenisté? V pohode na pythonoch?

      0 0
      • Daf  

        Je to lehkej zavod. Zadnej teren tam neni. Pokud nebude prset tak ber rychle plaste.

        0 0
    • Smazaný účet  

      core bikers, hmm to zní rozumně… za 120,–? a dostanu aspoň buřta s pívem? nebo jenom zasponzoruju pár chrtů?

      0 0
      • Bulda  

        jo, dycky byly nějaký párky, pivo a tombola :)) takže ne

        0 0
        • jecnak  

          jo, … , takze ne :-D

          0 0
          • Bulda  

            jo, dostane burta …takze NE – jen nezasponzoruje par chrtu!!!! :)))

            0 0
        • tulda  

          A tombola je bohatá. Vyhraje skoro každej. Třeba já sem loni vyhrál krásnou kabelku a kámoš baterku :-)

          0 0
          • jecnak  

            Ty jo po kabelce touzim uz dlouhy roky :-D Doufam, ze byla aspon cervena.

            0 0
            • Bulda  

              ty jedes taky?

              0 0
            • tulda  

              Kabelka byla černá, takže se mi dokonale hodila. Navíc se z ní dal jedním šikovným pohybem udělat batoh. Když sem jí ale šťastně dovez domu, sbalila jí máma a bylo po radosti :-(

              0 0
          • SELMIRA  

            ci brďo! Už jsem na závůdkách vyhrála rozličné dárečky, ale kabelku eště ne. Tak to asi přijedu! :o)

            0 0
    • Elwing  

      se mito nějak začíná líbit, 10 km to bych mohla zvládnout a kabelka je velký lákadlo

      0 0
      • SELMIRA  

        Ty né, kabelku ci yá! ale třeba budou dvě? :o)

        0 0
        • Bulda  

          v tombole jich bude 9 :))

          0 0
          • Elwing  

            je to jasný, jedu :)

            0 0
          • SELMIRA  

            Super! takže Elwing, Šelmíra, Meduňka, Luka, Sáva, Simča…

            0 0
            • tulda  

              To se mi teda vůbec nelíbí, jestli tam bude tolik lidí, žádná kabelka na mě nezbyde :-((((

              0 0
        • Elwing  

          ale já ji POČEBUJU! :)

          0 0
          • SELMIRA  

            já taky! NUTNĚ! :o)

            Hlavně nechci žehličku! To by mě fakt naštvalo. Jednou jsem ji už málem měla, ale pak mi dali toustovač. Ten mě potěšil víc. :o)

            0 0
            • Manas  

              Zehlicku bych potreboval ja :-)

              0 0
              • Meesha  

                ja zese tu kabelku. asi tam budu muset dorazit :-) doufam ze je to takova ta mala idealne ruzova tak akorat na klic nejtovac a pumpicka aby uz koukala ven :-D

                0 0
    • v3d  

      Mno, někdo bejt poslední musí, tak si to taky zkusim:)

      0 0
    • Gorgov  

      Jestli se jedou tymy, nejeli byste nekdo se mnou? Co? Lepl, Jecnak, prej tady nekdo vyhraje, tak bych jim to trochu ztizil:)

      0 0
      • jecnak  

        Sem pro, akorat Lempl je ted nejakej nachcipanej, tak snad se da dokupy.

        0 0
        • Gorgov  

          ok, muzem jeste nekoho, holik ma byt lidi v tymu?

          0 0
          • jecnak  

            Dohodnem to na miste, ani nevim, jestli tam dorazim, prece jen v nedeli je Jested a ja uz jsem nasliboval udelat o vidkendu par veci…

            0 0
            • Gorgov  

              no, myslim ze to zvladnes, ja taky jedu v nedeli ralsko, tohle bude dobry rozjeti. Jo a v patek hrozne leju, kamos ma 20, tak se tam snad dostanu. Jeste, ze start neni dopol…

              0 0
            • Gorgov  

              no, myslim ze to zvladnes, ja taky jedu v nedeli ralsko, tohle bude dobry rozjeti. Jo a v patek hrozne leju, kamos ma 20, tak se tam snad dostanu. Jeste, ze start neni dopol…

              0 0
              • jecnak  

                Nemyslim, ze bych to nezvlad fyzicky, ale spis casove. No kazdopadne udelam vsechno pro to abych tam byl.

                0 0
    • jonti  

      Kto ešte hľadá ľudí do týmu? Tiež by som sa pridal, síce mi to nejazdí tak ako ječňákovi, dafovi, atď, ale úplne pomalý tiež nie som :)

      0 0
      • Gorgov  

        tak pojed s nama:)

        0 0
        • jonti  

          Siel by som. btw to teba som stretol asi pred mesiacom na Tocnej, ked som mal slick vpredu? Chapes ako budu fungovat tie tymy? Kedze mozu byt odlisne kategorie, tak predpokladam, ze sa spravi priemer umiestneni.

          0 0
          • Gorgov  

            jj, to sem ja, jak tymy nevim, dohodnem to na miste. Jo a tobe to nahodou jezdi, nekecej :-D

            0 0
          • Bulda  

            dycky to bylo tak, ze 4lidi do tymu, 3 nejlepsi casy se pocitaj, u chlapu se pocita prumernej cas na kolo, u zenskejch taky, ale jelikoz jedou jen jedno, tak..... :))

            0 0
    • McBlacky  

      hele tak pokud se nedobiju na P50 že nebudu chodit, tak si to taky dám, ale je jasný že už mi to moc nepofrčí – ale klidně se s někým zteamuju :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Esli nebude nějak ošklivo, abych se neušpinil a nenastydnul :o), tak možná taky přijedu. Jo, a neplatí tam doufám takový ty kriterijní nesmysly, jako že při předjetí o kolo ten předjetej odstupuje?

      0 0
      • Gorgov  

        o kolo? tak to bys musel bejt hoooodne spatnej, kdyz je kolo km:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          to nepopiram, ze sem spatnej… :o) no pri 2 kolech ne, ale pri 3 kolech uz je to realny… :o(

          0 0
    • jonti  

      Nepojdete tam niekto na bicykli zajtra rano? Nechce sa mi ist samemu. Teda myslím blúdiť. Tak okolo 9:30 od metre kobylisy? Alebo sa to lepšie pôjde z N. Holešovice?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Se hlásím, ale odkud je to lepší, nevím. Já sem chtěl od Holešovic, přes lávku do Tróje…

        0 0
        • SELMIRA  

          jedu s váma!

          0 0
          • jonti  

            OK, takže po pozretí mapy, stretávka 9:30 pred metrom Nadrazi Holesovice.

            Teraz este rozmyslam, po pozreti profilu, ci nevymenit pythony za minotaury. Bral by som takych 15 stupnov a slniecko iba v zjazdoch :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jo, ok. a kde tam? Řekněme u mekkáče?

              Nic neměň, já si taky nechávám Ralfy, dyk nejsme v Alpách. :o)

              0 0
              • SELMIRA  

                ts. :o))) vaše starosti bych teda chtěla mít! :o))

                a 9:30? Éeeeeeeeeeee! Tak brzo?

                Yo a nevim, jestli si mam vzít ponožky s kytičkama nebo motýlkama?

                0 0
                • jonti  

                  Ja som si včera kúpil také krásne zelené Northwave ponožky, tie beriem určite.

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    zelené? Žyowa. U druhý obžerstvovačky na Sudetech byl stánek a tam měli takový křáááásný se žabuškou zeleno. Ty bych brala. Ale sem musela závodit, tak sem si je nestihla koupit. :o(

                    0 0
                • jonti  

                  Mne sa to tak skoro nezdá, 10:15 sme na mieste, zaregistrujeme sa o 10:30, prejdeme trať 11:15, trochu ničnerobenia, od 11:40 sa treba rozjazďovať a o 12:00 štart.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    počkej start je v 13,10 případně 13,20 ne? navíc na hřišti v Řeži super vaří a maj dobrejgambáč… můžete si ale dát Větrušickou rokli a červenou zpět do řeže…

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    A mne sa to zdá

                    všechno kromě registrace zbytečné rozjedeš se přeci cestou :o)

                    Navíc kdo má zelený fusky, ten je jasnej vítěz už na startu. :o))

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    moment, 9:30 sraz a 10:15 sme tam, jo? já hodlám závodit až na místě, né cestou… :o) teda, já to beru podle sebe = co 2 km koukat esli nebloudim… :o) přikláním se k variantě 11:00 tam přijedem, na poslední chvíli se zaregistrujem, projedem si první 2 km tratě a pak budem nabírat síly na závod (=bohapustě se flákat). ;o)

                    0 0
              • Elwing  

                Tak kdy tak kdy? jedu taky s váma :) btw šelmíro já si beru ponožky s kytičkama takže ty rači ty druhý :)

                0 0
    • jecnak  

      Na 80% se neukazu.

      0 0
      • jecnak  

        Prisel, videl, zvitezil. Gratulace Selmire a Jontimu.

        Takovy prize money jsem teda necekal, navic vyhra v tombole :-)

        0 0
        • Manas  

          Gratulace! Slysel sem ze si to tam pekne vyzobal :-)

          0 0
          • jecnak  

            To jo, i kdyz konkurence fakt nebyla a vlastne bych uz vsem ujel 50m po startu, dat druhymu skoro pet minut na 20km…

            0 0
        • jonti  

          Co si vlastne vyhral v tej tombole. Super, ze si mi dal tak vela casu, dobra motivacia na buducu sezonu. Btw, nechce niekto kupit asi 100km jazdene plaste Maxxis Minotaur 380?

          0 0
          • jecnak  

            Zas treba pristi rok nebudu bloudit a uvidis me jen na startu :-P Vyhral jsem webkamerku, uz tu na me vesele poblikava.

            0 0
            • Bulda  

              a tos to nechtel jet, ja vam rikal, ze je to super akce, ted si rikam, ze ta p50 byla fakt blbost :)))

              0 0
              • Darkson  

                co se ti vůbec na tý P50 stalo, žes dojel tak „vzadu“?

                0 0
              • jecnak  

                Tomu se rika lenost – vzdycky kdyz si predstavim, na jaky tepy pojedu…

                0 0
                • Bulda  

                  a kolik si dostal, se pochlub, zas bylo 1500 a 800 pro tym?

                  0 0
                  • jecnak  

                    1400za 1. flek, 800 pro prvni team.

                    BTW co prihlasky na ten silnicni UAC – da se prihlasit na miste?

                    0 0
              • frof  

                Tak jsem napocital za sobotu na 40km vyjizdce v 6lidech 5 defektu.Presne 4 vymeneny duse v ten den.Paty defekt skryty, ktery se projevil v nedeli Tomasovi G.Dobra palba. :-))

                0 0
                • Marry  

                  ja mel prazdny kolo pak jeste jednou doma druhej den .-))

                  0 0
    • jecnak  

      Par fotek od Peeta www.bajk.cz/…XC_Rez_2006/

      0 0
      • Meesha  

        slecna ma hladik! :-) www.bajk.cz/…DSC_2593.JPG

        0 0
        • petebike  

          a ne malej :-D

          0 0
        • Bulda  

          a zizen taky poradnou :)) www.bajk.cz/…DSC_2591.JPG

          0 0
        • Bulda  

          jo, neni nad zdravou vyzivu :)) pak maj ty zensky nejak vypadat, kdyz se cpou zelenym a dobrou vodou …takhle to ma vypadat :))

          0 0
          • SELMIRA  

            tak tak. Elwing prostě umí náááádherně žít. :o))

            0 0
            • Bulda  

              to přeci ty taky, akorat mas asi takovou tu metabolickou anomalii :)) česky se tomu rika „řídkej rošt“ :))

              0 0
              • SELMIRA  

                ale kdež to máš jako s kopci je to jenom otázka psychiky. :o))

                Mam ráda lidi, co se nebojí najíst. :o)

                0 0
                • Bulda  

                  jenze kdyby normalni lidi jedli jak ty, tak by nebylo obezni jen 30% populace ale 100 :))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To už bysme dosáhli na limity možností týdle planety. ;o)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      by se zrušily silnice /páč stejnak jediný smysluplný dopravní prostředek je bajk a jenom šílenci (čau Modraku!) chtěj jezdit po asfaltu/ a místo silnic by se udělala rejžová políčka Rejži mam ráda. A kukuřici. A čikuládu. A maso. Kde by to šlo, zrušila bych výrobu nesmylů a pěstovala a chovala jídlo. Dyť stejnak o to tu jde. Jinak nic nepotřebujem. Skoro… :o)))

                      0 0
                      • elbi  

                        Takže část populace by pracovala ve firmách na bajky, část by vyráběla komponenty a hadry a zbytek by makal v rýžovišti ? :DD

                        0 0
                        • lubos  

                          Hmm, to se mi nezda dobry, rejzovy pivo nezni moc dobre :)

                          0 0
          • Manas  

            Jj :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      BTW bez těch dvou drátů sem v poho dojel až dom. V neděli sem se pustil do opravy a celkovýho utahování, přičemž rupnul další drát hnedka vedle. :o) A taky mi došlo, že i dybych měl náhradní dráty, tak je tam neprovleču, neb bych musel taky sundat kazetu. :o) Blbý je, že u všech drátů mi ulítly hlavičky a já teď nevim, kerý to byly. Mam tam asi tak 4 různý výrobce, jak to postupně zaplácávám… tak nevim na kerý si mam dát bacha… :o)

      0 0
      • jecnak  

        Byt tebou prepletu cely kolo nejakyma slusnym dratam a niplema.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já být mnou tak zahodim celý kolo. :o) Nába se zadírá, dráty praskaj a povolujou se a ráfek se kroutí… co nadělám, nejdřív sou na řadě dluhy.

          0 0
    • mn  

      výsledky už jsou na webu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        hmmm… sem čekal že dopadnu hůř. no, dyby ječňák a spol jeli 3 kola… ale teda, takdle nám zmrvit název našeho týmu… csss.

        0 0
        • Smazaný účet  

          nojo, ale dybych já jel dvě kola, moh sem bejt pátej. s tim už se dá machrovat, dyž se neřekne kolik lidí jelo. ;o)

          0 0
        • SELMIRA  

          Na ja! Co to udělali s našim velmi důvtipným názvem? Fuckt! Teď vypadáme jako nějací komunisti a neni vůbec jasný VO CO NÁM DE! :o)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            Kdyby jako komunisti, spíš jak nějaký Missky. :o)

            0 0
          • goood  

            A jak jste se meli jmenovat ?? A nespletli ti tam i jmeno ?;-)

            0 0
            • SELMIRA  

              AYO! :o))) Skoro na každém závůdku mě takhle přejmenují. Na maratonech většinou ne, ale na XC je to dost často. Zajímavý úkaz. Heh.

              hlavně nám šlo o teplou uzeninu mír byl jen tak na úvod

              Jsme vlasně nečekali, že budou chtít název…:o) Pravý jméno našeho sdružení za osvobození cyglistiky nemůžeme uvádět. Jelikož je trochu terrrroristické. Taxem tam dala: „Za mír mezi národy a teplou uzeninu!“

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.