• sadre

    Na jake zavody se letos chystate,date prednost maratonum nebo cross cauntry.....???

    0 0
    • Luka  

      Ja jen par maratonu, precijen, druha sezona na biku, tak se nemam kam hnat.

      Drtic, Novacup, 24hMTB, a pak kdyz se neco namane…

      0 0
      • sadre  

        Ty pojedes tu 24…to musi bejt docela mazec,se z toho budes dlouho lecit,a jedes solu nebo v paru..??

        0 0
        • Luka  

          Jedu v paru, s Lukym (taky je tu nekde registrovanej), pojedeme na pohodu ne na zavod, chceme to oba zkusit :)

          Ale muj muz jede solo, to me desi vic, jak dlouho budu lecit ja jeho :)

          0 0
          • sadre  

            Ja vim,dulezita je ucast..ale 24..a jak se na to budes pritravovat..A kde ta 24 je..slysel jsem ze nekde u Liberce?

            0 0
            • Luka  

              No, strategie zadna neni… proste prezit, pripadne neusnout ve sjezdu :)

              Nas tym prupravu ma, bo z cca 10ti lidi to 4 jezdi kazdy rok, tak se inspiruju jejich chybama a vyhnu se jim. Vzdat muzes vzdycky.

              Jo, porada to asa-turnov.

              0 0
      • quassar  

        Druha sezona a hned 24hodinovka, no to ses teda kanon :)) Ja se letos na 24h pojedu zatim jenom podivat abych vedel co to obnasi ale pristi rok bych chtel (v paru) startovat. Jinak pristi sobotu jedu 50 Cesky raj, pak Malevil, Jizerskou 100, v rijnu Nova Cup a mezi tim se uvidi :))

        0 0
        • Luka  

          Tak mi delej support… vem si svecenou vodu a hodne cokolady, 3je nahradni brejle a nabijecku na baterky, budes me krisit :)

          0 0
          • sadre  

            To je pravda..ale ja v zivote nevzdal zavod a ani se to nehodlam nekdy udelat,a to uz jsem toho zazil…ja tam asi taky pojedu..ale radeji v paru…ja bych ti dodaval energii jinak..??,??

            0 0
            • Luka  

              Jine dodavani energie by mohlo byt z pohledu meho uzasneho muze byt chapano jako nepovoleny doping :)

              0 0
              • sadre  

                V profilu mas ze ti je 21…to jsi uz v chomoutu???Ja myslel dodavani energii,treba potleskem a fandenim..co jsi myslela Ty…???

                0 0
                • Luka  

                  V chomoutu ne,ale v hypotece, takze to je prakticky prast jako uhod :)

                  Jo tak tleskat a fandit, tak to jooooo, to joooo… to vis- jak pises, je mi 21 (nebo uz asi 22… sakra, ja nevim!-budu to muset propocitat).. ja myslim jen a jen na to

                  fandeni samozrejme :D

                  0 0
                  • sadre  

                    Tak to jo..to znamena ze jste mala cyklisticka rodinka,ktera uz ma sve hnizdecko lasky… Ja myslel jenom to fandeni......(((?

                    0 0
          • quassar  

            Jestli jedes tu 24h v hradku tak bych ti snad nakou cokoladou prispet mohl :)))) Jinac kdyz uz jste takova zavodnicka rodinka, nechcete prijet 28.5. do Noveho Mesta pod Smrkem na treti rocnik Srsane? Je to takovej triatlonek dvojic ale rozhoduje hlavne kolo (a zenska :). No vitezove prvnich dvou rocniku uz by potrebovali konecne naky soupere. Ja snad sezenu taky nakou dobrou zenskou abych byl konecne na bedne :)

            0 0
            • Belial  

              No na triatlon bych klidně přijel, ale napiš něco podrobnějšího. Třeba odkaz na nějaké stránky.

              0 0
            • Luka  

              Tak zkonzultovali jsme a mam dve otazky:

              Kde je proboha Nove mesto pod Smrkom? Kdy se muzeme prihlasit?

              Jedem oba a berem nejspis i kamarada s devcetem :) Je to navic den po mejch narozkach, no to bude maso!

              0 0
              • náčelník  

                Nové Město pod Smrkem se nachází ve Frýdlantském výběžku, neboli severní podhůří Jizerských hor.

                0 0
                • Luka  

                  Thanx! :)) uz jsem to taky zjistila… tech novych mest je na me nejak moc :)

                  Ale jsme uz odeslali prihlasku :)

                  0 0
                  • pos3k  

                    no jde videt ze opravdu nejsi silna v zemepisu :-) uz mas opravene puntiky u cyklobusu? :-))

                    0 0
                    • Luka  

                      No to nejsem, kor co se mest do 3500 obyvatel tyka… protoze nejsem od Liberce a zrovna to neznam v tom kraji, za to me nemusite kamenovat.. Pochybuju, ze trefis od boku kde se vali takovej Liboňov nebo pro neprazky bikery kde je takovy Olesko ci Petrov.

                      punticky si prekontroluj, budesli mit k nejakymu vyhrady dej vedet.

                      0 0
        • Luka  

          Jo a na Malevilu budu tez, ale nejedu ho… muz mi ho zakazal :) Prej mam fotit jejich dojezd a osetrovat sramy utrzene v zavode :)

          0 0
          • sadre  

            Jo tam to je good..hlavne kdyz dojizdis do cile…takovej ten malinkej padak…

            0 0
        • gummo  

          na jizersky 100 ti budu na obcerstvovacce podavat piti mam tam brigadu. tak se na kazdy obcerstvovacce ptej po lidech z BF :D

          0 0
    • fousac  

      nejaky lokal XC, nejaky maratony, nejaky MTBO.. ale neplanuju to nejak vyrazne predem.. proste to necham nahode.. ;)

      0 0
      • sadre  

        To MTBO jsem jeste nikdy nezkusil…a ani ho neplanuji vyzkouset…

        0 0
        • fousac  

          no ja toho taky moc nejel, ale to co jo, to se mi moc libilo.. teda scorelauf a muzes si jezdit, kudy se ti zlibi.. proste v danym casovym limitu musis objet co nejvic kontrol.. pohoda.. ;)

          0 0
    • MARIN  

      Letos jsem to nejak vubec neplanoval a porad jeste ani nevim kam a co pojedu. Pocitam ze neco z Peklaseveru, snad se dostanu na Drasala (ale spis bych pojezdil v Alpach:). No ono se to nejak vyvine

      0 0
    • RomanH  

      Asi Drasala, dle pocasi Sudety. Pak bych jeste rad pojezdil v Cortine ci v jejim okoli.

      0 0
      • sadre  

        Ja Sudety jedu za kazdeho pocasi,mam je hned za barakem..haha­ha..ale kdyz je mokro tak to je o hubu a hlavne o kolo??

        0 0
        • RomanH  

          Jo, mit je za barakem, tak je to jina. O hubu mi vubec nejde, nahoru neulitnu a dole me najdou. Ale on ten vikend pak vyjde financne docela narocne – benzin pres celou republiku, ubytovani, startovne, nasledne pak treba novy retez, lanka, bovdeny, desticky, kazeta, prevodnik… To si radeji zaradim nekde u nas. Uz jsem ve veku, kdy si nemusim nic dokazovat.

          0 0
          • sadre  

            Tak to mas pravdu,v roce 2001 kdy bylo tak mokro jsem nejel,ale kamarad jo a stalo ho to 10 000Kcs…ale to byl ten rok kdy to 600 lidi nedojelo…

            0 0
            • Daf  

              To byl prima rocnik :) Ja tech 125km jel pres 10h a kdyz uz jsem mel za sebou prvni to kratke kolecko vedel jsem ze bude zle. Poslednich 40km, jsem uz prakticky nemel brzdy a ze strmejsich kopcu jsem musel chodit pesky :)

              0 0
              • sadre  

                ???

                0 0
                • Beeda  

                  Shut up and ride, ze by redpointak:-) B.

                  0 0
                • Daf  

                  No nic. Jen jsem zavzpominal na muj asi nejintenzivnejsi bikovej zazitek totiz Sudety 2001 :)

                  0 0
                  • sadre  

                    Ty Sudety jsem v roce 2001 jel taky…a uz takovej zazitek nechci nikdy zazit!!!!Voda,blato a hlavne pisek je smrtici kombinace??

                    0 0
    • piskot  

      Šela, Mamut, Silesia, Hradecká 70, Bike Adventure, Trans Carpatia – http://www.transcarpatia.org

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.