Co rikate na zavodnika Bierskeho? (jun. mistr CR v XC 2008)

23 nepřečtených
  • mizda

    Na valasske krali vymyslel tento „zavodnik“ pekelny plán spolu se svou přitelkyní Evou Kratochvilovou (Maxbike Orlova) aby vyhrála podvodem zavod Valašský král viz. reportáž http://www.beskydbike.com/…nky_2008.htm Muj osobní názor je ,že cyklista na takove úrovni se sklonit k tam nefer a nesportovnímu jednání by se neměl uchýlit. Jaky mate názor vy.

    0 0
    • Vilém  

      njn, peknej podraz. Na jednech zavodech jsem koukal, jak tehdejsi mistrini CR tlacil za sedlo do vsech kopcu jeji pritel, ktery ji delal vodonose a „popohanece“. Bednu mela jistou:(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Wow, tohle teda slyším poprvé. Radka znám, i když jsem s ním neměl nikdy možnost mluvit. Je stejný ročník jako já. V juniorech jezdil slušně (2× mistr ČR XC), ale potom prý ztratil motivaci a na kolo se vykašlal. Nevím, co se doopravdy stalo, ale jedno je jisté, už nezávodí jako dřív.

      No, Evu znám osobně. Dokonce má tady účet na fóru a jezdí za stejný oddíl jako XC-biker a ještě pár kluků, co tady taky chodí. Vždycky mi připadala příjemná. Spíš ať se k tomu vyjádří někdo z Maxbiku, kdo ji zná mnohém líp než já …

      Jinak, na závodě na takové úrovni si myslím, že takhle podvádět je fakt trapas. Připadá mi to jako hodně zoufalý čin někoho, kdo už neví co by, aby nějak uspěl … :P

      0 0
      • jIrI___  

        A podvádět na větších podnicích je úplně normální, co? :-)

        0 0
      • XC-biker1  

        No nechci tady nic veřejně rozepisovat, kdyžtak at nekdo napiše na mejl… Karkulka jezdi taky za naš oddíl, a zná blyžší informace, páč ten závod jela, a byla podvedena no. Kdyby nebylo jí a pár lidí tak se na to ani nepříjde. :(

        0 0
      • RedAce  

        Co to meleš?! Jezdil slušně?! 2× mistr republiky, byl na ME wle! Byl jedinej kdo dokázal konkurovat Saganovi ve slovenskym poharu.

         
        0 0
        • Biker jak Pes  

          Ok, tak stál za hovno … lepší ?

          0 0
          • RedAce  

            Řekl bys mu to?

            0 0
            • jIrI___  

              Hoši klid :-D. Sice nevím o koho jde, ale vzhledem k tomu co udělal na Valašském královi (nehledě na umístění, může být aj mistr světa a okolních planet) si myslím, že to je celkem dobré pako. A tohle bych mu do očí klidně řekl.

              0 0
            • Biker jak Pes  

              Nevidím důvod.

              0 0
    • jIrI___  

      A co se tam vlastně vůbec přesně stalo? Nějak jsem to z těch beskyďáckých stránek nepochopil.

      0 0
      • mizda  

        Zmíněná závodnice projela cílem s 10ti minutovým náskokem, ačkoli ještě 8km před cílem byla na konci startovního pole. Zkrátila si trať a tím byl způsoben její náskok. V cíli ji časomíra ani nezaregistrova­la,ale poté vymysleli se svým přítelem R. Bierskym plán a podali protest proti oficiálním výs­ledkům. O to vetší překvapení překvapení pro všechny přítomné bylo když byla vyhlášena jako 1. Dokonce si nepřišla ani na bednu pro to pro ni tak „vydřené 1.místo“ a přišel tam vykutáleny R. Biersky i když slečna Kratochvílová byla v místě závodu.

        0 0
        • jIrI___  

          Jo takhle. Stejně nechápu, že jí to svědomí dovolí. Holt pak tomu Bierskemu…

          0 0
    • raceman  

      slusny…

      0 0
    • hribik A1  

      tragikomedianti, ako aj tito

      0 0
    • vtt  

      no ja bych se asi hanbou propadl. na amterskych zavodech, to mne mozek nebere. o jakou slo cenu ze jim to za to stalo vite nekdo? valasskej klobouk nebo frgal?:)

      0 0
      • hribik A1  

        nahodou, valassky klobuk by som ja teda bral vsetkymi desiatimi. kde sa to da zohnat? (doteraz som sa na valassku vzdy vyskytoval na biku, a takym sposobom nemam moc moznost preliezat obchody)

        0 0
    • Medunka  

      byla jsem lakana na ten zavod, nakonec jsem byla na druhem konci republiky a bylo mi receno, ze mam byt rada, ze jsem tam nebyla. Uz je mi jasne proc

      0 0
    • prvniodkonce  

      Máš chybu v nadpisu. Bierski není jun. mistr ČR 2008, ptz letos už neni junior.

      0 0
    • petebike  

      nesla na bednu, bo neunesla tu bednu co ten chalan drzi v ruce :-D

      ale vazne, tohle je kurvarna nejhrubsiho zrna :-D

      0 0
    • Běžec  

      Si myslím, že je podvádět je trapný, ať už je úroveň závodníka a závodu jakákoli, ale je fakt, že v tomto případě je to ještě křiklavější.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.