• malamala

Přátelé,

moje staré hodinky (Forerunner 305) již pomalu končí se svojí životností a jdu si pro radu čím je nahradit.

Využívám jen tepy, vzdálenost, výšku (GPS) … a to si pak ukládám do SportTracks.

Rád bych se vešel cenově cca do 5.000,–Kč, měření tepu může být i přes zápěstí, hlavní je vydrž baterie, výše uvedené funkce a možnost importu do SportTracks.

Díky za případné názory ..... a pokud pojedete v létě do Zell am See ..... zastavte se u nás … www.landhaus-marlies.cz ;) .

M.

P.S. – zpráva pro kopco cyklomrskače ..... Grossglockner Hochalpenstrace se otevře nejdříve až v 1/2 května

0 0
    • Gwaihir  

https://www.sbazar.cz/…45-na-behani

Nebo jiné, ale záleží, jak moc je nosíš. A máš je na běhání nebo jen kolo?

0 0
    • jmaselnik  

jenom ze zvědavosti, protože jsem jak FR305 tak i Sporttracks používal: používáš desktop aplikaci nebo ten jejich web sporttracks.mobi?

0 0
    • malamala  

Mám ST2 desktop. Na WIN 10 to už neukazuje mapy, nejsou na to pluginy. Ale ST3 mapy ukazuje.

0 0
      • jmaselnik  

a existuje pro ten desktop podpora stahování dat z modernějších hodinek? Jsem to hledal u nich na webu a podpora desktopu už se vůbec neposkytuje.

0 0
        • Ondrej1.1  

V ST3 mám Garmin plugin 3.1.6934 a .fit souborům z FR935 rozumí celkem dobře (ne stoprocentně, ale to nejdůležitější je OK).

0 0
    • jIrI___  

Řeším něco podobného, dosluhují mi Garminy FR230. Když jsem si dělal průzkum trhu, tak v poměru cena/výkon mi nejlépe vycházejí Huawei Watch GT2 .

0 0
      • Markony  

Měl jsem a přešel jsem k G 6 X Pro, Na sport skoro nepoužitelné, dotykový displej při jízdě no kole problém čitelnost na slunci pro mne taky nic moc a hlavně chyběla Auto Pause .

0 0
        • jIrI___  

Toho dotykového displeje jsem se právě obával, tak díky za potvrzení mých obav :)

0 0
    • Krov  

Překvapuje mě, že ti FR 305 dosloužily až teď. Mně u nich baterka zpravidla vydržela tak 3 roky. Jestli ti ale vyhovovaly, tak ještě před rokem jsem na nějakém britském e-shopu sehnal FR 310, i s poštovným pod 4000 Kč. Je to skoro to samé jako 305, jen výrazně lepší baterie – i po 5 letech provozu mi na minulých vydržela baterie na jedno nabití 14 hodin záznamu trasy.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.