• Dolda.prt3

    Ahoj všem, nejsem moc zkušený v oblasti kol, a proto se obracím na Vás profíky. Hledám pokud možno kvalitní celoodpružené kolo do 30 000kč, popř. jestli to nepůjde tak i o (!)trochu(!) dražší…

    Ještě bych se rád zeptal, co říkáte na toto kolo: www.super-nakup.cz/…-5-4-0-2007/ nebo jestli byste mi doporučili něco jiného.

    Předem všem dík!

    0 0
    • wroum  

      tohle mi neprijde spatny, ale asi by se dalo v podzimnich slevach najit lepsi za stejny penize.

      0 0
    • vojta  

      Predbehnu Mloka … ;-) www.canyon.com/…s/index.html?b=49

      0 0
      • vojta  

        Chyba … nevsiml jsem si, ze to GT je i-Drive 5 a ne 4

        0 0
    • K2  

      V popisu je napsáno – vyprodáno…

      0 0
      • Dolda.prt3  

        Je vyprodaný ve většině obchodů ale ne ve všech, tohle jsem dal jen na ukázku, objednával bych ho z jinama, navíc stojí všude uplně stejně, tak je to jedno…

        0 0
    • coffield  

      To jsem řešil v říjnu taky. Nakonec jsem pořídil zdvihy 110/110 s váhou snad pod 13kg. Jinak je ale nabídka v téhle cenové hladině bídná.

      Ten i-Drive bych nebral. Ale já nemám GT rád, takže ne mne nedávej.

      Zkus www.mojekolo.cz/…-spain-white – za takovou cenu už docela ujde a můžeš zkusit usmlouvat další slevu – má už vestavěné kotoučové náby, takže stačí za 5000 nebo méně dokoupit brzdy. Zbytek ujde, ale připrav se na váhu kolem 14 nebo víc kilo. Pravda, že do té ceny by se vešela i výměna vidle, třeba za Toru SoloAir nebo Rebu z druhé ruky. X-Fusion tlumič jako takový je OK. Dělají tlumiče odjakživa.

      0 0
      • Lišák  

        Jenže ho mají jen v XL. to není zrovna moc konfekční velikost, ale co víme-třeba by to bylo akorát. Požadavek na velikost nezazněl.

        0 0
    • Dolda.prt3  

      A co říkate ještě na tohle: www.phenix.cz/index.php?…

      Přijde mi dost divný zlevňovat z 58k na 33k (o 25 000) nevim jestli v tom nebude nějakej háček nebo jen konkurence na trhu… Podle mě za takový prachy by mělo být dost dobrý kolo

      0 0
      • pitos  

        přítelkyně ho má ale pochybuji že ještě bude

        0 0
        • pitos  

          a jestli bude tak ho ber,je to dobrý kup,my ho kupovali loni na jaře z toho stejného shopu.

          0 0
          • Dolda.prt3  

            Asi máš pravdu, sice jde „vložit do košíku“ ale „pokračovat v nákupu“ už nejde… takže bohužel :-(

            0 0
    • Hejdik  

      Možná ještě tak tohle: www.super-nakup.cz/…ire-50-2008/

      0 0
    • fcelak.majak  

      Mozna, ze neni uplne na miste, stavet jako nejvyssi prioritu max. cenovou hladinu. Spise si predevsim zodpovez otazku, co od kola ocekavas, v jakych podminkach ho hodlas provozovat. Jestli chces celopero do hor v duchu AM, jestli chces celopero na XC, jestli chces celopero dle trendu EN, FR, DH, atd. Tech kategorii zacina byt stale vice diky tendencim vyrobcu vymacknout z trhu co se da a umele vytvaret dalsi a dalsi kategorie kol za ucelem vytahnout ze zakazniku co nejvice a nejrychleji co nejvetsi baliky obeziva. Ja osobne jsem problematiku celoper studoval snad pul roku, nez jsem pochopil, nac si dat pozor, co si pohlidat, ptal se a ptal, jednak tady na BF a jednak u prodejcu. Nastesti jsou tady na BF lide, kteri nemaji problem se s tebou podelit pratelskou a otevrenou formou o jejich osobni zkusenosti (viz. zminovany „Mlok“) nebo ti sice specifickym, ale profesionalnim zpusobem (viz. ladic vidli „Milan1“) nastini, oc bezi. Udelej si jasno v tom, co ocekavas a pak se slusne zeptej, urco se najdou taci, kteri z tebe nebudou, jakozto z neznaleho, delat blba, ale pomerne konstruktivne ti poradi. Hodne stesti pri vyberu preje Yarda.

      0 0
      • Hejdik  

        Tak jsi mi tu odpověď vzal z klávesnice. Jinak bych asi ještě dodal,že Opravdu kvalitní celopéro kolem 30 000 asi najdeš stěží(pokud tedy nenarazíš na opravdu šťavnatou akci) V této ceně se budeš pohybovat v kategorii spíše průměrně kvalitních kol,což ovšem nevylučuje to,že za ty prachy koupíš celoodpružený bike,který ti může svoji kvalitou plně postačovat. Záleží prostě na tom,jak veliké zátěži chceš to kolo podrobovat. Nejsem toho názoru,že mít za každou cenu drahé kolo je výhra a že za menší peníze neseženeš celkem spolehlivé kolo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.