canyon grand canyon al slx 9.9 vs. Specialized Epic Ht 29" 2017

21 nepřečtených
  • Pietrs7

    Zdravím, potřeboval bych poradit, mám možnost si koupit buď canyon grand canyon al slx 9.9 nebo Specialized Epic Ht 29" 2017. (jdu po kolech s 2 pevnými osami) Když koupím toho spešla, tak ušetřím cca 12tisíc proti nákupu tomu canyonu. Chci se zeptat, jestli je podle Vás lepší těch 12 tisíc připlatit nebo upgradovat toho spešla (určitě se musí začít brzdama). Jsem totiž stále na vážkách a dneska se musím rozhodnout. Děkuji za pomoc.

    0 0
    • motacek  

      Dej sem odkazy na ty kola. Nikomu se to nebude chtít hledat a tak dojdeš o spoustu názorů

      0 0
    • kadlec  

      Ten spesl vybavou spis odpovida grand vanyonu 8.9 kterej ma lepsi brzdy, ta 9.9 je komplet na xt, ja bych bybiral u vanyonu

      Ale kazdej bude mit jinej nazor

      0 0
    • motacek  

      Osobně bych šel do canyonu. Ne proto, že jej taky mám, ne proto, že svoradu jako obchod nesnáším. Prostě proto, že má mnohem lepší výbavu a lépe vypadá (subjektivní názor)

      0 0
    • Pietrs7  

      jj, to určitě, ale rozdíl 12000kč už někde ucejtím a až to tzv. olítám, tak to vyměním taky za XT. Tak mě právě zajímá v tomhle názor. To hlavní je tam asi rám atd… Třeba v kolech rozdíl vůbec nevím jaký je…

      nejde o obchod, nákup bych dělal úplně jinak u obou, to byl jen odkaz na specifikaci…

      0 0
      • nomecz  

        pokud toho spešla můžeš mít za 28 litrů tak bych asi neváhal,

        ten Canyon je sice lepší ale ten rozdíl 12 tis tam nevidím, Kola jsou u Canyonu základí DT u spešlu něco obdobnýho z vlastní produkce, asi o něco málo těžší spotřebák neřeším ten stejně ojjezdíš

        0 0
    • Lachtis  

      Jak píše nomecz, pokud můžeš mít toho Spešla za cca 28 kaček, tak bych šel taky raději do něj.

      0 0
    • Pietrs7  

      To mam 2 nazory pro to a 2 nazory pro to. Hmmm,Jeste dotaz,kdo jezdi na speslu,jak je to s velikostma?Mam 190cm a podle jejich tabulky bych mel mit uz XL,ja pritom koukam po L.U Canyonu jsem si jisty L,na tom uz jsem jel…

      0 0
      • Martin27  

        Mam to samy od speslu ale 2015 takze je to jeste stumpjumper merim 175 a sem na spodni hranici na lko …

        0 0
      • jonti  

        187cm a u predchoziho modelu Stumpjumper HT v L jsem uz byl na hrane.

        S tou vyskou je to blbe u spousty znacek, L je 19 palcu a to je casto uz male a XL 21,5 je moc velke.

        0 0
    • palo7  

      Vzal bych Spešla a zkusil je ukecat na předělání brzdy SLX 7000 a dal to rovnou na jedny objimky. A pak bych na bazaru čekal na dobrých kola …

      0 0
    • jeffino  

      hele co novej xcaliber od treku? cenově kompromis a určitě lepší ram jak ten spešl.

      0 0
    • Hyde99  

      Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale u Canyonu je tento model ve velikosti L veden jako vyprodaný. Ty ho dokážeš sehnat i jinak?

      0 0
    • Pietrs7  

      Epic v L. Co myslíte, není mi to malý? Sedlovka je na max. a představec je tam asi 9cm…

      0 0
      • jenik00  

        za mě taky malý. tohle by ti v Radotíně doporučovat neměli na tvojí výšku.

        0 0
      • Čipera  

        Pokud máš sedlovku vysunutou na max určitě je to malé, a na fotce je vidět že i krátké.

        0 0
      • kadlec  

        no musej se nejak zbavit skladovky

        ja tam byl jednou a diky jejich pristupu uz tam nastesti nikdy nemusim

        na netu se tvarej jako nejvetsi profici a skutek utek

        0 0
    • kadlec  

      me to prijde maly

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.