• OnlySo

    Ahoj,

    chtěl bych se zeptat zda někdo jezdil brzdy SLX 665 a pak měl možnost zkusit nové SLX 666, chci kupovat SLX, ale teď jsem našl, že mají již nový model SLX 666, ale nemám možnost nikde zkusit, tak prosím o radu

    díky Zdeněk

    0 0
    • RendyD  

      666-konstrukce jako XT (kromě mrtvého chodu páky), keramické pístky, chlazené desky, o čem přemýšlíš?

      0 0
    • Mr.Duck  

      666 sou zkrátka novější, zkoušel sem je (sám vozim 665) na pár kolech, a maj ostřejší nástup, jestli sou silnější neposoudim, jak sou odolný na přehřátí taky ne, ale určitě bych z těhle dvou vybral 666..je to krok dopředu :)

      0 0
    • Mr.Duck  

      666 sou zkrátka novější, zkoušel sem je (sám vozim 665) na pár kolech, a maj ostřejší nástup, jestli sou silnější neposoudim, jak sou odolný na přehřátí taky ne, ale určitě bych z těhle dvou vybral 666..je to krok dopředu :)

      0 0
    • Lister  

      Měl jsem v ruce původní SLX a nové XTR, ze kterých vychází ty nové SLX, a pokud se jim blíží aspoň ze 30%, tak není o čem uvažovat. Bral bych bez rozmyšlení nový model.

      0 0
    • ouzo  

      mám od Vánoc ty nové 666 a můžu jen doporučit…

      0 0
    • RendyD  

      Kdybys jel v týdnu kolem, tak se ozvi a můžeš je zkusit.

      0 0
      • Tomáš  

        Mám brzdy SLX 666 od února a jsou skvělý. Kupoval jsem je na koloshopu, přišly ve stejný týden ve kterém jsem odeslal objednávku. Nepřehřívaj se, nevadnou, jdi do nich :). A kotouče dej 18O dopředu a 16O dozadu a budeš opravdu spokojenej biker.

        0 0
    • lutte1  

      666ky musí brzdit jak ďábel! Jel sem 2012 model a brzdí to fakt super. Rozhodně líp jak jakýkoli starý šimána. :)

      0 0
      • Tomáš  

        Mám je taky s chladiči, ale jenom desky, kotouče nemam s ICE tech. a opravdu velká spokojenost.

        0 0
      • Jenda  

        ja bych se teda mozna trochu bal, brzdy 666 a kotouce SM-RT nevim jestli to nezavani pruserem :-)

        0 0
        • RendyD  

          To je právě nesmrtelná kombinace…:-). Jen o ní nesmím říct přítelkyni, trpí hexakosioihexe­kontahexafobi­í…:-D

          0 0
    • blisterexist  

      vozím ty nové a bomba!

      0 0
    • kOmE  

      Taky se musím přidat ke spokojeným uživatelů

      SLX 666 s chladiči na destičkách, mam je 200mm kotoučích Deoxre XT bez ICEtech. Dobře se dávkují a brzdá síla je opravdu větší než u starejch shiman, kromě teda čtyřpístkových saintů.

      0 0
    • gdak  

      Chci koupit SLX 2012, ale v rámci úspory nevím co s kotoučema.

      Na kole jsou kotouče Avid Roundagon 160mm, které tam jsou s mechanikama BB5. Budou ty kotouče s těma SLX brzdama OK, nebo je nutná výměna. Protože ICETECH na 6 děr stojí asi kolem 700Kč, což to docela prodraží.

      Nebo je ještě nějaká možnost?

      Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.