Bikeři z HK V. 2011 :O) vol. III.

671 nepřečtených
  • roud

    Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. Jinak samozřejmě za dveřma je okolohradce tak kdo pojedete ? :O)

    Anketa: Co preferujete za kolo ?

    7x
    23%
    HT
    13x
    42%
    26
    0x
    0%
    29
    3x
    10%
    1x
    3%
    1x
    3%
    2x
    6%
    0 0
    • M13  

      Už jsem to psal ve steré diskuzi, ale Okolohradce jedu, 30 km.

      Neví někdo, jestli je tam nějaký prostor kam bez obav odložit batoh?

      0 0
      • roud  

        myslím že ne ale pokud budeš chtít můžu ti ho hodit k nám do auta :O)

        0 0
        • M13  

          Tak to je super, když tam nic nebude tak tě využiju, jde jen o dobu závodu.

          Snad tě tam najdu :)

          0 0
    • lidumil  

      Ty první 3 jsou z maštalí?

      0 0
    • hurvajz  

      ad 3. fotka: Ten výjezd který následuje po přemostění mám z Maštalí nejraději :o)

      0 0
    • Bafoon  

      už tři roky jezdím na okolohradce a letos zase nic :-( čerstvě dvě osmičky venku :-)

      nicméně jsme jednou jezdili s přítelkyní poblíž a moc se ji to líbilo – prý samé rovinky občas kopeček, myslím že příští rok to vyjde double :-)

      0 0
    • Kubiczech  

      Teď už se přiznat můžete – jak dlouho jste tam vyráběli ty bahenní sekce? (:

      0 0
      • JayDee  

        clovece, celej den pred zavodem :-/

        0 0
    • Shadow.1  

      v anketě ti chybí silnička, když je to téma i pro silničáře :-)

      0 0
      • roud  

        přečti si anketu znova :O)

        0 0
    • JayDee  

      Jaxe vam dneska jelo Okolo? :) Docela spokojenost, 34. na dlouhy, 11. v kategorii. Prumer 29km/h byl teda ryze nebajkovej, ale nebyl to zas tak spatnej zavod… Testoval jsem 29" Scotta a jsem z toho docela odvarenej, fakt se mi to libilo ;)

      0 0
      • M13  

        Jelo se dobře, na krátký jsem někde okolo stovky, jako prostor pro zlepšování vidím značení.

        0 0
        • roud  

          taky se mi jelo fajn a myslim že dnes by si kvůli značení spousta lidí zasloužila vrátit peníze :O(

          0 0
          • Pebe  

            jel jsem to podruhé v životě a nezabloudil, nechápu ;-)

            0 0
          • bukajcze  

            To značení bývalo vždy na prd…

            0 0
            • roud  

              jenze letos v jednom useku uplne chybelo a spousta lidi si zajela nekolik km uplne mimo trasu :o(

              0 0
              • Pebe  

                já o tom vím, jak se přejížděla asfaltka, tak spousta lidí dojelo až skoro do Bělče :-)

                naše skupinka naštěstí ne :-)

                0 0
              • Pebe  

                já o tom vím, jak se přejížděla asfaltka, tak spousta lidí dojelo až skoro do Bělče :-)

                naše skupinka naštěstí ne :-)

                0 0
                • roud  

                  tak ja jsem taky nemel problem ale mam pocit ze treba brozika to stali bednu :o(

                  0 0
      • Kubiczech  

        Jelo se nic moc. Chtěl jsem pod dvě hodiny, ale první půle byla hodně vlažná a na konci jsem se pro změnu vydal po špatné stopě, protože té šipky v prachu jsem si fakt nevšiml. (:

        Na tom značení to asi chtělo popracovat, taky očista byla u toho jednoho hydrantu (v řeči pořadatelů u připravených sprch) docela boj.

        0 0
      • Čárlí  

        Jelo to docela dobře… a po tom, co jsem jel s dalšíma 20 klukama na Běleč, tak ještě líp, bo jsem byl nasranej jak beruška.. no a závod skončil u stříbňáku, kde jsem píchnul. Zapomněl jsem doma lepení, tak jsem došel k nějaký zahrádce, od chlápka s pivem půčil lepidlo a fleky, zalepil a dojel.

        0 0
      • Čárlí  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Čárlí  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Čárlí  

        Jelo to docela dobře… a po tom, co jsem jel s dalšíma 5 klukama na Běleč, tak ještě líp, bo jsem byl nasranej jak beruška.. no a závod skončil u stříbňáku, kde jsem píchnul. Zapomněl jsem doma lepení, tak jsem došel k nějaký zahrádce, od chlápka s pivem půčil lepidlo a fleky, zalepil a dojel.

        0 0
        • Čárlí  

          proč to nejde smazat? Sry kluci..nějak to blblo…

          0 0
        • wwmagic  

          Ještě že trať znám skoro nazpaměť, tak sem nebloudil. Zajímavý, že trasa měří pořád 60 km, nejely se 2 zajámavý místa (sjezd do vysoký nad labem a výjezd nahoru a ještě jeden sjezdík kousek otamtud) jelo se jen rovně po cestách. Pantáta měl na tacháku najeto asi 54 km :-)

          0 0
      • M13  

        Už jsou na netu výsledky

        0 0
        • roud  

          Tak já nakonec 59flek :O)

          0 0
          • lidumil  

            Ty se jmenuješ Veselka nebo Mrázek ? :-)))

            0 0
            • roud  

              sešš slepej nebo mě hledáš ve špatný kategorii nebo trati hehe :O)

              0 0
              • lidumil  

                Aha, už jsem Tě našel, jsem myslel celkově :-)

                0 0
            • kubad  

              musíš hledat na dětské :D a ještě v kategorii jinak 119 celkově :D

              0 0
              • lidumil  

                Jj, už jsem ho našel. Jsem myslel, že si dělá p.d.l s tou dětskou :-)

                0 0
              • roud  

                Ty se moc nesměj doba kdy si jezdil špici je už nějakej pátek pryč jinak když sem se cpal na dětskou tak mě tam nechtěli pustit xD

                0 0
                • kubad  

                  jj nějaký rok už to je no :D

                  0 0
                  • roud  

                    Když už tě tu mám co kupuješ místo Santy ? :O)

                    0 0
                    • kubad  

                      zatím sou 2 až 3 kandidáti :D sám ještě nevím jestli 140 nebo 160 vzadu pořád to zvažuju

                      0 0
                      • roud  

                        mno to záleží do kolika se dělá epikon ne ? xD

                        0 0
                        • kubad  

                          :D tak na epikonu to fakt nestojí ale zase Epikon na karbonovém Ibisu je jiná liga :D

                          0 0
                          • roud  

                            Tak to už by tady hodně lidí šlehlo xD xD xD Hele přemejšlim že bych koupil badboye na tahání croozeru nevíš o nějakym dobry zdroji ? :O)

                            0 0
                            • lidumil  

                              A proč by šlehlo? Mu to přejou, ne?

                              0 0
                            • bukajcze  

                              Já budu kupovat Epicona, 120mm, tak můžeme udělat tu fotku Ibis+Epicon :)

                              0 0
                            • kubad  

                              icq

                              0 0
                • lidumil  

                  Si prostě přerostlej, no a co? :-)

                  0 0
              • bukajcze  

                Ondra nejel nebo někde zkončil, že je DNF?

                308 Svoboda Ondřej Cyklobar Fucktory Racing Team DNF (0/1)

                0 0
                • Shadow.1  

                  když DNF, tak nedojel… kdyby nestartoval, bude tam DNS ;-)

                  DNF – Did not finished

                  DNS – Did not start

                  :-)

                  0 0
                • M13  

                  Nestartoval, ale kolo si wapkou umyl :D

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    tak co to mají za časomíru, když tam je DNF :-D

                    0 0
          • Shadow.1  

            119 celkově… pěkný čas na 30km ;-)

            0 0
            • roud  

              Mno moc ne ale sedí přesně s tím co jsem řek před závodem že pojedu takže spokojenost :O) kluci to dali mnohem rychlejc arnoštík měl průměr okolo 29km/h

              0 0
              • arnostik  

                Jojo, celkově 40 a v kategorii 11, ale nebýt toho značení a 3 kilometrů navíc, bylo by to lepší :-(

                0 0
          • Cvoky  

            dobrý :)

            0 0
        • M13  

          Já jsem spokojený… na první závod (104/24).

          Teď jsem si uvědomil, že mi nepřišla žádná SMS s pořadím, co vám?

          0 0
      • -Alan-  

        Jízda šla tak zhruba do občerstovačky, to se mi jelo dobře a závodění se mi líbilo. Pak jsem měl krizi až do cíle, ale zastavit si pro vodu jsem musel. Letos holt nemám za sebou žádný delší trasy, 24h v týmu se do toho nedá počítat. Nejsem taky sám moc schopen jet vysoký rychlosti a takhle jsem jel dlouhý km za občerstvovačkou. Nechápal jsem, proč mě nikdo nedojíždí a já taky nikoho. A když to přišlo, tak už jsem byl tak hotovej, že jsem musel ten vlak pustit.

        Na druhou stranu jsem spokojenej, přede mnou odstartovalo dost lidí, takže dojet na 115. fleku znamenalo dlouho si užívat krásný posun ve startovním poli vpřed.

        Organizace byla opět příšerná, jako tradičně. Mytí kol byl očistec s tou frontou, ale přívod vody by stejně 3 wapky neutáhl. Připravené sprchy (byla tam 1 nefunkční) byl těžký šok pro neznalé tohoto závodu. Oboje asi není tak těžký zvládnout líp, v podstatě žádný mě známý závod se s tím nepotýká takto blbě dlouhodobě. Strava v podobě uvařených těstovin je sice dietní, ale omáčku šlo v sýrových prokázal leda složitým analytickým postupem. Nějaký občerstvovací stánek od Mercedesu měl v době mého příjezdu k dispozici na tácku asi 15 čtvrtek rozkrojeného kiwi. Na druhou stranu je tu nízké startovné 350Kč, které ale vzhledem k uvedenému odpovídá nízké kvalitě zabezpečení.

        Jezdím ten závod z důvodu, že to mám coby kamenem dohodil. Nevím, jak jsou na tom ostatní závody Cyklomaratontour. Ale pokud v domácím prostředí nedokáže Max1 zorganizovat akci lépe, nemám to v podstatě chuť zkoušet. Je přece tolik jiných hezky zvládnutých závodů. Ale tenhle podnik budu jezdit ať to bude dělat kdokoliv jakkoliv.

        0 0
        • lidumil  

          Já ho jel jednou se synem – první ročník – a koukám, že to zabezpečení je ještě horší. I když jsem z HK, tak za mně CyklomaratonTour už nikdy, i kdyby to bylo zadara.

          0 0
          • Shadow.1  

            no koukám, že jsem udělal dobré, že jsem okolohradce vyměnil za nádherný celovíkendový bike výlet s Majkeem a jeho partou do železek…

            0 0
            • lidumil  

              Určitě. Taky bych vyrazil, kdybych nebyl v práci :-(

              0 0
              • Shadow.1  

                kurňa, ten důchod je ještě daleko, ve 111 stále v práci :-)

                0 0
                • lidumil  

                  No to je tím, že nejsem hutník, jinak bysem šel dřív :-)

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    taky nefárám… takže umřu v práci u PC :-(

                    0 0
                    • lidumil  

                      Si pleteš s horníkem :-)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        hutník nebo horník… oba to mají za pár proti mě :-D

                        0 0
                        • lidumil  

                          No to asi jo :-)

                          0 0
                          • TC  

                            Co to bylo u malšáku za vyjetou slalomovou dráhu, to snad nebylo součástí trasy, že ne!?

                            0 0
            • maajkee  

              Jo jo, celkem nakonec 207km za víkend přes žďárský a železný je celkem pěkný číslo. Pro mě lepší než 30km kroužit tady u hradce v lese s roudem a dětma :D

              0 0
              • roud  

                taky sis to moh naplánovat na další víkend :O)

                0 0
                • maajkee  

                  Nemohl, to už bylo domluvený půl roku :) Je to každoroční akce.

                  0 0
              • -Alan-  

                Mohl jsi kroužit i 60km. Tam bys dokonce poznal, že na trati bylo bláto. Mě přišlo divný, že některý lidi byli v cíli nějak čistí. A to byli z dětské.

                0 0
          • -Alan-  

            No ono to spíš stojí pořád za prd, ale nedá se říct stejně. Např. wapky už jsou napojený na hydrant, takže voda vystačí pro všechny. Kdysi tam přece měli cisternu a když po 40 minutách čekání došla voda… Sprchu měli zmiňovat v jednotném čísle, víc jich tam nebylo. Ale zase, hadice od ní se napojila na hydrant do druhého vývodu a někteří se umyli včetně vlastního mýdla! To je přece pokrok, ne?! Taky už tam nebyly na jídlo ty hnusný párky bez masa, ale dietnější těstoviny. A že holt došlo jiný nealko pití než Birell? No kdo moh dopředu vědět, že tolik lidí bude mít v tom počasí žízeň?

            Tahle organizace to je prostě sranda. Dost lituju lidi, kteří bez vlastního zázemí objíždí ten seriál. Ale v Hradci si to klidně znovu dám, překvapit mě můžou maximálně příjemně. Vše ostatní beru jako standard a se započítám těch věcí jako pivo, jako strava, ponožky už se i ta cena za tu srandu dá vydržet.

            0 0
            • -Alan-  

              Teď to čtu a vypadá to, jako že sprcha fungovala. To sice ne, ale hadice od ní se dala použít. Jinak se člověk musel ohýbat k hydrantu.

              0 0
              • lidumil  

                No vzhledem k tomu, že v HK bydlím, tak si ty km dám radši sám v pohodě. Závody beru i jako příležitost poznat něco nového, což mi tady v kontextu s výše zmíněným přijde jako ztráta času.

                0 0
                • atlet  

                  Musím ocenit výkon Jardy (J.D.) na dlouhý. Ale za co to ty kluku jezdíš? Buď ti smrdí Cyklobar Fucktory Team nebo tě Lukáš Netík a jeho brusle štědře dotuje. Ale jo, to se dá pochopit, vždyť i nadstandartně placenej Roud zapřel Fucktory Team a jel jen za Cyklobar, páč měli slevu na startovným. Zdravím Michale! Kdy že to budu mít hotový ten svár na klice?

                  Ještě musím J.D.-ho pochválit, že je slušně vychovanej. Když jsem se po startu jel podívat na traťi na stoupání u Černý stráně, tak mne zdvořile pozdravil. U mne tedy kladný body, ale Zbyněk se už těší, až přijdeš s kolem na servis, že ti oplatí, jaks na něj řval UHNI při závodě.

                  Na závěr. Včera mi to popojíždění na start, občerstvovačku a Černou stráň a pak trochu bloudění ve snaze nejet po trase závodu hodilo skoro 30, tedy vlastně jako bych jel krátkou.

                  0 0
                  • roud  

                    team jsem nezaprel na vsechny zavody jsem registrovanej pod cyklobar fucktory racing teamem ale ve vysledkach nas nechali jako cyklobar duvod neznam ke klice jsem se nedostal mam dovcu litqme s mlqdou po doktorech ale vim o tom jinak jd jezdi luxusne a s michalem jsme se prihlasili na detskou na horice :o)

                    0 0
                  • JayDee  

                    Diky diky :D Na nikoho jsem 100% nerval „Uhni“, to sam nemam na zavodech rad, kdyz se nekdo chova jako hovado… Vim, ze jsem ve stoupani asi na 20.km na nejaky dva chlapy volal „Tak jedem nebo ne?“ po tom, co se zacali bavit o chujovinach a blokovat cestu :)

                    0 0
                  • JayDee  

                    Jinak s Lukasem (LEVNEBRUSLE.CZ) jsme kamaradi a jako revanz za sluzbu, co mi poskytl jsem hajil barvy jeho eshopu :) S Cyklobar fucktory jsem dobrej kamarad, ale do jejich barev nepujdu, prestoze jsem ten napad pronesl jako prvni :) Mam rozjednany angazma u Smoulovatej­ch :)))

                    0 0
                    • Iv15  

                      fakt?

                      0 0
                      • JayDee  

                        Jojo, rad bych :)

                        0 0
                        • Iv15  

                          tak to se budeš muset snažit ;-)

                          0 0
                          • JayDee  

                            To se snazim :) A bohudik ma moje vykonnost stale rostouci tendenci :) Vypada to stejne az na pristi sezonu. Ale myslim si, ze mam co nabidnout, byt jezdim jen bajky.

                            0 0
                            • roud  

                              kdyby o tebe nemeli zajem y nas mas dvere otevreny :o)

                              0 0
    • smatly3  

      Čau, nevíte kde v HK sehnat brzdový destičky Goldfren. Je to do Shimano Deore 525. Byl jsem u Peška, Velorbu, Kulhánka, v malšovicích (trek) a nikde je nemaj. Díky :-)

      0 0
      • lidumil  

        A nechtěj Ti je někde objednat?

        0 0
        • smatly3  

          Jo to by mě je objednali, ale nechtěl jsem je otravovat. Ale asi to tak dopadne, že jim řeknu ať je objednají.

          0 0
          • JayDee  

            U Peska ti je objednaj, budes je mit do tejdne max, spis driv. A mohli by je mit v Kupkolu, to je 30km od Hradce, da se tam sjet na kole :)

            0 0
            • smatly3  

              Dneska bylo hezky tak jsem proně jel do Poběžovic kde je přímo vyrábí, ale docela mě překvapila cena 330,– kdežto na kupkole 290,– jsem si myslel, že ty ceny budou aspoň stejný.

              0 0
      • M13  

        Zajet si pro ně do Goldfrenu, zas tak daleko to není, taky se tam někdy chystám.

        0 0
        • smatly3  

          Taky jsem o tom přemejšlel, ale na jejich stránkách jsem nenašel otvírací dobu a další problém, aby mi neukradli kolo, docela mám oněj strach. Sice není nějak extra super, ale i tak se oněj bojim.

          0 0
      • M13  

        Zajet si pro ně do Goldfrenu, zas tak daleko to není, taky se tam někdy chystám.

        0 0
    • roud  

      Mel jsem pravdu bude to vetrelec :o)

      0 0
      • noviisek  

        wow, gratulace

        nedá mi to, ale připomněl jsi mi jedno video:

        http://www.youtube.com/watch…

        0 0
      • hurvajz  

        Asi špatně vidím (musím zajít na oční), kde je Cannondale?

        0 0
        • Kublaj  

          tohle nebude cannondale, tohle bude mít nohy dvě :))

          0 0
          • Shadow.1  

            doufejme… už na tom jezdí dlouho, aby to nemělo genetický dopad ;-)

            0 0
      • Bafoon  

        ty jo, bez přilby! :-D imho to podle polohy vypadá na žiletkáře, mno nevim nevim čeče :-D

        gratuluju

        0 0
      • JayDee  

        Mlada ma goaulda jo? Frajerka, fakt ze jo :)

        0 0
      • M13  

        Taky gratuluju!

        0 0
    • noviisek  

      Jak se člověk dostane do nějakýho klubu a co to obnáší pro obě strany? Rád bych se tady v Mechu něčeho zúčastnil a přiučil :)

      0 0
      • Shadow.1  

        tak v Roudově „klubu“ to obnáší vysedávání v cyklobaru a sem tam nějaká vyjížďka… do budoucna se svištěm :-)

        0 0
        • noviisek  

          to zní jako samé benefity :)

          paráda ;)

          0 0
    • roud  

      Tak zase to tu trošku rozvířím :O)

      0 0
      • M13  

        Pěkný

        :)

        0 0
        • bukajcze  

          Tenhle mi připomíná Gambrinus a taky se mi líbí :)

          0 0
          • M13  

            Tenhle má speciální úpravu pro rouda :)

            0 0
            • atlet  

              To logo fakt ujde. Za mě jen trochu upravit „rám“. Jinak fakt dobrý. Jo, Michale na ten svár je čas. zítra jdu na cca měsíc do nemocnice.

              Pro Šmatly-destičky z Cykloprofi na 525 má Zbyněk v Cyklobaru. Nejsou to přímo Goldfren, ale Alligatory.

              0 0
              • Cvoky  

                žádná Lefty nebude! :)

                0 0
      • Cvoky  

        obávám se, že není co rozviřovat :) – dnes bylo do Elevenu odeslána složka s grafikou a do konce týdne by jsme měli mít zpracovaný návrh. Zítra sem hodím finální podobu loga. Usoudili jsme s Lukášem, že demokracie je k hovnu a proto jsme zavedli nový pořádek. Průběh byl asi následovný – Lukáš upravil – já schválil – složka odeslána :) – a jestli se někdo opováží ceknout, tak ať si mě nepřeje!!

        0 0
        • roud  

          uprime trosku jste me tim nastvali mohli jste aspon ceknou ale uvidime co z nich vypadne :o)

          0 0
        • Cvoky  

          Takže přikládám logo

          0 0
          • roud  

            uprime muj navrh mi prijde lepsi :o)

            0 0
            • luha  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
          • arnostik  

            hlavně na mě nezapomente až to budete objednávat :-)

            Díkas ;-)

            0 0
          • Cvoky  

            Takže opět přispěju – další fáze

            Mám k tomu pár výhrad – předně ty kalhoty (jestli jsou to kalhoty jsou divný – ten nápis. Dále pak logo Plzně na jedný straně je pěnou dolů :)

            Prosím o konstruktivní kritiku :) – žádný blééé to je hnusný

            Jinak myslím, že dobrý

            0 0
            • noviisek  

              Dres hezkej, jen bych prohodil znak města s tím druhým.

              Možná bych tam dal i nějaký žlutý prvek – aby na dresu byly vššechny barvy města.

              Pokud bude ten znak nalevo, tak bych o dres měl vážný zájem;) Kdy se to bude realizovat?

              0 0
              • Cvoky  

                ten druhej znáček je znak Elevenu – a to se obávám, že nám neprohoděj – ale tak zkusit se to může.

                Realizuje se to teď – dodělávají se ještě nějaký loga aby byly v křivkách a v příštím týdnu by jsme měli mít jeden kus na živo k odsouhlasení a testovací sadu

                0 0
                • noviisek  

                  dal bych si ten znak jako podmínku, příjde mi to sprostý dát znak města na pravou stranu.. Oni od toho pak pod vidinu toho, že příjdou o zákazníka, vyhoví )

                  A na kolik by ten dres vyšel? fakt se mi líbí. Po dresu se sháním a mít tam Mechovácký logo by bylo super

                  0 0
              • maajkee  

                Taky bych viděl znak města určitě nalevo, blíže u srdce, ale jinak se mi to líbí, pokud bude možnost, rád bych takový dres vlastnil :)

                0 0
                • Cvoky  

                  ok pokusím se prosadit to logo na levé straně :) – nějaké jiné návrhy?

                  0 0
            • Cvoky  

              ještě přikládám v plné velikosti a lepších barvách – BF to nějak komprimuje a kruví…

              http://www.ulozto.cz/…608-race-jpg

              http://www.ulozto.cz/…608–3pan-jpg

              0 0
              • bukajcze  

                Pěkný ;-) klidně bych to i nechal (a ten znak by byl lepší nalevo, ale je to jen detail)

                0 0
            • roud  

              jak uz jsem rikal vcera ten napis fuckyory je podle me blbe citelnej…

              0 0
            • TC  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
            • Cvoky  

              Takže pomalu míříme do finishe – další návrh

              0 0
              • Shadow.1  

                nechci vám do toho kecat, ale proč tam stále cpete ten šílenej zavináč? :-D

                0 0
                • Cvoky  

                  protože nechceme aby bylo „natvrdo“ napsáno FUCKTORY kuli Pétovi v CB

                  0 0
                • maajkee  

                  Taky mně to příjde docela divný :)

                  0 0
                  • noviisek  

                    mě se to tam taky nelíbí, ale já nic nevymyslel a na ničem se nepodílím :)

                    0 0
              • roud  

                a napis.kolem dokola jsme zavrhli ?

                0 0
                • Cvoky  

                  to se obávám neroztáhneme – to by byly velký mezery mezi písmeny nebo by jsme museli dát ještě tlustější pneumatiku

                  0 0
                  • roud  

                    jj jinak ten nápis s péťou jste nějak konzultovali taky bych to napsal radši natvrdo bez toho zavináče… Jinak ještě taková drobnůstka co ta banbulka na levym rohu a i na helmě mi přijde že má nějakou bouli jinak líběj se mi ty kola :O) ???

                    0 0
                    • bukajcze  

                      To na hlavě je slaměnej vietnamskej klobouček:D

                      0 0
            • Cvoky  

              Lehce upravené gatě

              0 0
        • nitraq  

          Ahoj,

          měl bych jeden dotaz k zakázkový výrobě dresů – dělá Eleven i grafickej návrh prakticky od nuly (tzn. mám představu který barvy a který loga tam chci)?

          0 0
    • Pi†el  

      V pripade zitrejsiho dobreho pocasi od kud a v kolik se vyjizdi? Pripadne v kolik je sraz v CB ?

      0 0
      • roud  

        Já dneska jedu sám po práci potřebuju vyčistit hlavu (včera mi umřel děda :O( ) ale jinak bych to viděl na 18:00–18:30 v cb.

        0 0
        • Shadow.1  

          Upřímnou soustrast…

          0 0
        • lidumil  

          Já se připojuji.

          0 0
          • Pi†el  

            Taky tak.

            Toz ja se za vama prijedu podivat do CB … : )

            0 0
            • Pi†el  

              Ja se pred tim pujdu projet, kdo se prida ?

              0 0
    • roud  

      Jak na to koukám tak se čarovalo i s pořadím lidí: http://www.facebook.com/cyklomaraton

      0 0
      • atlet  

        Pro Michala-upřímnou soustrast.

        Pro Cvoka.

        Fakt se mi zdá Michalův návrh lepší. Z toho vašeho bych použil „zuby“ na plášti. Co vím, tak je s Elevenem dobrá domluva, co se týče změn. Tak by neměl být problém jim to poslat, aby to upravili.

        Jo, tak jsem ode dneška v Praze v nemocnici a budu tu cca 3 týdny. Prošvihnu tak Ondrovi narozeniny. Ale zas. Jen co jsem sem nastoupil, tak jsem hned zhubnul. Totiž místní váha mi naměřila o 5 kilo míň než ta hradecká.

        Pozdravujte v CB.

        0 0
        • roud  

          Díky a ty se koukej dát dokupy chlapáku ;o]

          0 0
      • bukajcze  

        Maj v tom pěknej bordel…

        A pokud vydrží počasí, tak se na chvilku taky zastavím v CBčku. Nad pivem se snad učí líp:D

        0 0
        • atlet  

          Se mnou nic není. Jen jsem nastoupil na startovací redukční dietu, která má jen 600 kcal (to je např. 2 a pul tatranky) a musí mne sledovat, aby to se mnou nešlehlo. Trochu jsem je tady pobavil, když jsem se snažil rozdat sušenky, co jsem si přivezl z domu.

          0 0
          • bukajcze  

            :) tak ať to jde rychle dolů a v červenci/srpnu s náma můžeš jezdit :) To snad budu moct i já:)

            0 0
    • roud  

      Ať to tu neplevelíme tak prosím všechny co maj nějakej problém s mojí osobou řekněte mi to do očí rád si s váma o všem promluvím ale nepomlouvejte mě za mejma zádama díky ROUD

      0 0
    • bukajcze  

      Troška odlehčení tématu.

      Včera jsme se pěkně mýlili. Na Pražských schodech ani kapka :)

      0 0
      • roud  

        jj před chvilkou jsem na to taky koukal :O) jinak co třeba tohle kolečko : http://www.racebike.cz/…/78/crr-base

        0 0
        • bukajcze  

          Ráno jsem na to taky koukal… a zkoušel jsem to i očesat a něco vymyslet, ale vyšlo to draze…

          0 0
          • roud  

            co třeba tohle ? http://www.cyklobazar.cz/…ondale-f600/

            0 0
            • noviisek  

              to vypadá dobře ;)

              0 0
              • roud  

                Mno za ty peníze a pokud k tomu má origo doklady tak myslím že super kup a v realu je tohle úžasná barva :O)

                0 0
            • maajkee  

              To je nádhera, nicméně je to půl roku starej inzerát, pokud je ale ještě volnej, neváhal bych ani minutu :)

              0 0
              • roud  

                podobnejch kousků do 20 je na cyklobazaru víc ale tenhle se mi fakt líbil :O) a za pokus by to myslím stálo :O) jinak určitě se tam dá najít spousta jinejch kol od jinejch výrobců:O)

                0 0
                • maajkee  

                  podobnejch cannonů v XL pro Kubu si myslím je tam teď nula :)

                  0 0
                  • roud  

                    je tam pak černý Lko na XT za 19 na to by se taky poskládal (myslím) jinak to XL je fakt pěkný jak barvou tak komponentama i cenou :O)

                    0 0
                    • maajkee  

                      jj, eLko by bylo na Kubu malý, tohle XL je za tu cenu ale fakt dobrý, ona je právě výhoda, že tyhle XL rámy se neprodávaj zas tak moc dobře, proto bych řekl ta nižší cena.

                      0 0
    • Bafoon  

      trošku OT

      pořád CB CB CB je to tohle? http://www.cyklobar.com/ jen abych se zorientoval :-)

      0 0
      • roud  

        To je ono plánuješ přijet ? :O)

        0 0
        • Bafoon  

          dík

          plánování se mi nevyplácí, většinou když si naplánuju nějaký bajk tak mi do toho na poslední chvíli něco vleze – takže konkrétnější nebudu :-D

          0 0
    • roud  

      Tak tohle je peklo :O)

      0 0
      • lidumil  

        Tvoje nové?

        0 0
        • roud  

          nn ale docela by mě zajímalo jak takováhle potvora brzdí :O)

          0 0
          • lidumil  

            Šestipístkový ?

            0 0
            • roud  

              jj já plánuju nahodit na testovačku dopředu tohle a když mi to nebude sedět půjde do světa :O)

              0 0
        • M13  

          Jdou vůbec někde dnes sehnat floatingy ne-SAW?

          Ani Hnoj je nemá

          0 0
          • roud  

            nvm osobně nevidim důvid proč je kupovat :O) jinak budu mít asi jednu saw naprodej ve 160mm

            0 0
            • M13  

              Já (objektivní) taky ne, ale líbí se mi, ale už mám domluvený Saw, tak bych tu informaci měl stejně jen pro zajímavost.

              0 0
              • bukajcze  

                V čem je rozdíl mezi temi floating (plovoucimi?) a normalnimi?

                0 0
                • roud  

                  neni to napevno snejtovany a umoznuje to kotouci se pri zahrati rozpinat + ten alu unasec je pevnejsi a lip se to cele chladi…

                  0 0
                  • lidumil  

                    No ale zase to líp v těch spojích chytá vakl :-)

                    Ale taky je mám.

                    0 0
                    • M13  

                      Toho bych se zrovna u Hope moc nebál, kdyby to bylo kritické, byl by toho plný internet a nikdo by je nejezdil :)

                      (Třeba GOLDfrenu se, myslím, moc nedařily)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Já vím, to mi říká můj kamarád, který má nejrdadši Shimano :-)

                        0 0
                        • M13  

                          No jóó, tak to lecos vysvětluje :)

                          0 0
                          • lidumil  

                            Jj, taky mi haněl Magury Marty a nutil Shimana SLX :-)

                            0 0
                            • Pi†el  

                              Maguru nebrat ! :D

                              0 0
                              • lidumil  

                                Jj a ani Avidy :D

                                0 0
                              • M13  

                                Brzdy NEBRAT!

                                0 0
                                • Kublaj  

                                  avidy nejsou brzdy, prej vůbec nebzdí (oproti shimanům) :))

                                  0 0
                                  • Pi†el  

                                    Jak muzes nejake brzdy srovnavat se shitmanem, to prece nejde! :D

                                    0 0
                                    • Kublaj  

                                      já toto nevymyslel, na to jsou jiní experti :))

                                      0 0
                                      • Pi†el  

                                        Moje dalsi kolo bude singlspeed, 29", merida, magury kotoucovky, kompetni shitmano a rubena plaste! .. a na vrch si na to dam lefty. Tak !

                                        0 0
      • Pi†el  

        Brej oldskůl

        0 0
    • Pi†el  

      Zdarec borci.. zitra pojedu kolmo do Lib, odjezd asi v 11h, kdybyses chtel treba na kus cesty pridat.. : )

      0 0
      • Pi†el  

        Krasny vylet to byl. Proti vetru jsem jel jen od HK az do Liberece.. :-/

        0 0
        • Pi†el  

          BTW – konecne jsem se zucastnil legandarniho skoro zavodu – pivo-biker .. velice tezko mi pak bylo :D

          0 0
    • maajkee  

      Nevim jestli to tam znáte, ale včera jsem trochu prozkoumával a objevil jsem parádní bajkovou lokalitu za Vysokým Chvojnem, částečně procházející Arboretem, ale i mimo něj, je tam spousta cestiček, některý jsou fakt málo používaný, ale viditelný. Jezdil jsme tam včera křížem krážem a byl jsem z toho nadšenej, ještě bych to chtěl časem hodit do nějakýho smysluplnýho okruhu. Ale fakt parádní, klesání, stoupaní, pěšinky, nádhernej listnatej les, dole louka se zvěří :)

      Přidávám nějaký fota.

      0 0
      • maajkee  

        pokračování

        0 0
        • acidb  

          Zrovna dnes skrz V.CH. jedu, tak se mrknu. Super tip!

          0 0
      • lidumil  

        Jj, jezdíme tam docela často a mám to tam moc rád.

        0 0
      • roud  

        Paráda hrozně se mi líbí třetí fotka :O)

        0 0
    • roud  

      Nebudete někdo chtít jeden kus Hope floating saw v černý barvě dal bych ho za rozumnou cenu ???

      0 0
      • M13  

        Před dvěmi dny jsem objednal u Hnoje :/

        0 0
      • Pumsc  

        Já bych měl možná zájem:),mohl bych poprosit nástřel ceny na mail?jo a šel by poslat?díky

        0 0
        • roud  

          Máš to na meilu :O)

          0 0
          • Pumsc  

            zatím nic nepřišlo

            0 0
          • Pumsc  

            A nemám:D

            0 0
          • Pumsc  

            Tak co bude?:))

            0 0
            • roud  

              Asi mi to blokuje nějaký nastavení ve firemním notesu tak ti to písnu sem nechám ti ho za 650,– i s poštou co ty na to ? poslal bych ho ke konci tejdne pokud máš zájem pošli mi na roud@seznam.cz adresu :O)

              0 0
              • Pumsc  

                to by šlo,kolik km má za sebou?a je v černé 160mm,že?díky

                0 0
                • roud  

                  tipuju 7000km ale nema vakl neni podrenej a barva he cerna menim jen kvuli novymu trmenu kterej je na 180mm jeste az ho v tejdnu sundam kouknu zda je ok

                  0 0
              • Pumsc  

                ke konci příštího týdne?já budu mít cash ve středu:))

                0 0
                • roud  

                  nj to vis musim pockat na novej nez to prodam :o)

                  0 0
                  • Pumsc  

                    Nezlob se,zatím to padá,klidně prodávej:)

                    0 0
    • bukajcze  

      Nevím, jestli znáte, ale zajímavé čtení :)

      Vzpomínám na Rouda a jeho zimní okolohradce

      http://www.sixnumbers.cz/…lejte-to.php?…

      0 0
      • bukajcze  

        Tím myslím tím, že se zoufal, že se pořádně neumístil…

        0 0
        • roud  

          u me je to tradice takze pohoda ale na bodu s prouzkama neco bude :o)

          0 0
    • Neil100  

      Cus lidstvo,

      dnes od hrázky 13:30, přidá se někdo, zatim já, Brozik a JD.

      Dejte vedet.

      0 0
      • roud  

        Já jsem bohužel v práci :O(

        0 0
    • roud  

      Tohle by byla parádička na zelenýho cannona :O)

      0 0
      • Kubiczech  

        Cannon se vrhnul na tříkolky pro hadikepované? (:

        0 0
      • Pumsc  

        to je panečku kus matroše:))krása

        0 0
      • Pi†el  

        Az na ty modry sroubky.. :-P

        0 0
    • roud  

      Co ve stredu nejaka spolecna vyjizdka ???

      0 0
      • acidb  

        plánuju „až“ závěr:-)

        0 0
      • Shadow.1  

        v kolik?

        0 0
        • roud  

          15–16:00 podle toho jak to bude vyhovovat ostatnim…

          0 0
        • roud  

          15–16:00 podle toho jak to bude vyhovovat ostatnim…

          0 0
          • Shadow.1  

            no nevím, z práce na kole, pak domu hodit veci a na hrazku… to abych z prace vysmahnul asi ve 2 :-) no promyslím to.

            0 0
      • maajkee  

        Ve středu bych měl mít volno, takže pokud do toho něco nevlítne, jel bych. Čas je asi jedno.

        0 0
    • -Alan-  

      Zahlídnul jsem akci v Rychlebách tento víkend. Už dlouho se tam chci znovu podívat, tentokráte by to šlo spojit i se závodem. Ale je to moc zruky, abych se tam kodrcal sám. Nechystáte se někdo? Do 14. je možný se přihlásit za 300,– a pojezdit tam mají kde i nezávodníci. Na zlepšení techniky a překonání vlastních možností ideální místo.

      http://www.rychlebskestezky.cz/cs/mtb-marathon

      0 0
    • Kublaj  

      jedete zítra někdo hradecký pohár? ;)

      0 0
      • roud  

        Já zítřek nakonec asi vynechám na tu těžší nemám natrénováno ale myslím že JD pojede :O)

        0 0
        • Kublaj  

          no ja vůbec nevím jak je ta trať náročná :)) tak se nechám překvapit

          0 0
          • roud  

            Pro tebe pohoda :O) jen ja nemam rád kopce :O)

            0 0
        • JayDee  

          JD zatim nevi jestli pojede, pritulka me chce videt zrovna v cas zavodu, tak ji to budu muset nejak politicky vysvetlit asi… :D

          0 0
          • Shadow.1  

            to záleží, co ti je přednější ;-) tahle to bude chápat :-D)))

            0 0
            • JayDee  

              …bude muset :D

              0 0
              • Shadow.1  

                jooo, to holky rády :-) pro tohle mají pochopení ;-)

                0 0
          • maajkee  

            Přítulka která by po tobě chtěla abyses vzdal kvůli ní svýho končíka, není ideální přítulka, nebrat! :) Tohle musí sama chápat, jinak je to špatný.

            0 0
        • -Alan-  

          Neblbni a přijeď. Tahle trať mi přijde jednodušší. Je tam jediný strmý kopeček (stojka do cíle) a stoupání jsou krátká a vyvážená táhlým klesáním. Zatím jsem to jel jednou a sedí mi to daleko víc, než ta druhá trasa. A navíc si člověk nemá dávat malé cíle.

          0 0
          • roud  

            Já jsem teďka najížděl obě dvě a tahle mi vůbec nesedí :O) ale těším se zas na tu druhou tu už mám fakt najetou :O)

            0 0
            • -Alan-  

              No jak myslíš, každý musí vědět, zda chce závodit pro radost nebo za trest.

              A pokud ti nesedí kopce, tak už jsem přesvědčil Jaydeeho aby se mnou jel na Houštku. Tak pojeď taky. O kopec tam nezavadíš pomalu ani na 80km trase. Ale je to let! Já, retardovaný závodník, jsem to stihl za 3 hodiny. Ale mám to rád, konkurence umožňuje relativně hezké umístění.

              0 0
      • Kublaj  

        závod mazec :)) v pulce tretiho kola sem utrh retez a konec :( ale jinak dobra zkusenost.

        0 0
        • roud  

          s tím že je to mazec souhlasím ale za 14 pojedem ne ? :O)

          0 0
          • Kublaj  

            jj jen bych potřeboval jiný obutí než micheliny xc dry2 na tom hradeckým podloží jsou total na prd, v zatáčkách sem strácel dost aby neulítly.

            0 0
            • roud  

              za 14 dní se jede lehčí varianta tam by měli stačit :O)

              0 0
              • M13  

                Jak moc je to náročný?

                To už budu mít řetěz, tak bych se třeba stavil.

                0 0
                • Kublaj  

                  tohle byl fakt mazec :)) budu muset kapku přitopit při tréninku :))

                  0 0
                  • roud  

                    Hehe já to psal už minule že okolohradce je oproti tomuhle projížďka s dětma :O)

                    0 0
                    • Kublaj  

                      no jako tepy pořád na max :)) ale je fakt že mi to dneska vůvec nesedlo, hlavně vůbec nebyl čas na to se napít nebo do sebe dostat aspoň gel :)) ale to se časem poddá

                      0 0
                      • roud  

                        hele kdybys chtěl nebo kdokoliv jinej mám obě trasy najetý neni problém se sejít a obě potrénovat :O)

                        0 0
                        • Kublaj  

                          jj určitě bych to potrénoval ;) tak se příští týden nějako domluvíme :)

                          0 0
                          • roud  

                            ok klidně můžete přivalit i s Matějem a třeba by se přidal i Arnoštík :)

                            0 0
                          • M13  

                            Třeba bych jel taky, ať zjistím, že se nemám ani pokoušet :D

                            0 0
                            • roud  

                              Ono když to jedeš nezávodně tak to vypadá docela napohodu :O)

                              0 0
                              • M13  

                                To věřím.

                                Jinak, klidně by to šlo tento týden, ale bez víkendu a pak až další týden.

                                0 0
                                • roud  

                                  nevím zda to tenhle týden stihnu spíš ten příští by mi vyhovoval víc :O)

                                  0 0
                                  • M13  

                                    Pro mě v tom není problém.

                                    0 0
                                  • WD40  

                                    Kdyby to bylo 16:00h + , tak bych příští týden jel taky :-)

                                    0 0
                                    • M13  

                                      Mě by se to taky tak hodilo, kotouče už mám, řetěz taky, tak stačí říct datum.

                                      0 0
                                      • roud  

                                        co úterý ? :O) možná bych vás někde po cestě vyzved :O)

                                        0 0
                                        • Kublaj  

                                          úterý u mě bez problému :) mám i pujčený RR tak zkusím jakej bude rozdíl gripu plášťů:))

                                          0 0
                                        • WD40  

                                          za mě je úterý taky OK…

                                          0 0
                                        • M13  

                                          Úterý je v pohodě.

                                          0 0
                                        • noviisek  

                                          pokud rychle zvládnu zkoušku, tak bych se taky přidal ;)

                                          0 0
                                        • roud  

                                          pánové změna já musim bejt v úterý na porodním sále takže navrhuju středu co myslíte šlo by to ?

                                          0 0
                                          • bukajcze  

                                            už? :-O

                                            0 0
                                            • roud  

                                              Nebudem rodit ale máme to v rámci kurzu a přípravy k porodu :O)

                                              0 0
                                              • -Alan-  

                                                Ženě to tímhle nezdůvodníš, ale v rámci kurzů je to stejně jen teorie. Hlavně ať to máte „v pohodě“ naostro. A co, už se těší až to bude mít za sebou?

                                                0 0
                                              • lidumil  

                                                No to Ti teda závidím :-) Stejně je to pak ve finále úplně jinak :-) Hlavně ať to dopadne dobře naostro :-)

                                                0 0
                                              • WD40  

                                                To budeš rodit ty, nebo jak? Jestli ne, tak to nechej na ženě a na doktorech a v úterý pojedem na bajk :-p

                                                Ne, dělám si srandu. Ve středu mám do 15h nějakou poradu, tak snad se to moc neprotáhne.

                                                0 0
                                          • M13  

                                            Já myslím, že by to taky šlo.

                                            0 0
                                        • roud  
                                          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                                          0 0
                        • Kublaj  

                          tak už se bude jezdit jenom trasa B viz hradeckypohar.cz

                          0 0
                          • roud  

                            Hmmm tak to je fakt škoda :O(

                            0 0
                            • Kublaj  

                              ale příští týden by sme mohli najet i to Bčko ne? ;)

                              0 0
                              • roud  

                                jj určitě :O) jen mi to Áčko přijde jezdivější :O)

                                0 0
                                • -Alan-  

                                  Zaplať pánbů, že tu máme takové XC. Kdyby to bylo doopravdy, tak bych si na start asi netroufl. A taky je od nich milé, že nevyřazují lidi o kolo předjeté, člověk aspoň potrénuje až do konce.

                                  A Béčko dobře, je to aspoň s náznakem terénních prvků. Včera jsem si dal předsevzetí, že na malou placku nehodím a šlo to. Ale ty údaje, co ukazoval počítač, radši nevidět.

                                  0 0
                • roud  

                  jezdíš líp jak já takže pro tebe pohoda xD xD xD já jsem dojel mezi posledníma minule (na lehčí)

                  0 0
    • roud  

      Zítra sraz 16:00 na hrázce a 16:15 odjezd do hradeckých hvozdů tak dkopak se přidá ? :O)

      0 0
      • Shadow.1  

        uvidím jak v práci. buď tam budu nebo ne :-)

        0 0
    • roud  

      For Maajkee: a co tyhle ? http://www.cyklobazar.cz/…max-sl-disc/

      0 0
      • maajkee  

        Cena dobrá, ale stříbrný se mi vůbec nehoděj. Jinak zítra se budu snažit dorazit.

        0 0
    • noviisek  

      Nemáte někdo sedlo Tioga Spyder Twintail? Rád bych ho zkusil ;)

      0 0
      • roud  

        Měl jsem ho nezkoušej ho :O)

        0 0
        • noviisek  

          je nějaká jiná varianta? myslím, že si zvyknu na každý sedlo, jen se mi musí líbit, ale i tak bych našel něco, co vyhovuje mému zadku jako současné sedlo :)

          0 0
          • roud  

            vem něco na šem je aspoň kousek polstrování jinak lidi jsou většinou rozdělený mezi dvě značky a to selle italia a fizik každá je trochu jiná jinak za mě zkus se mrknout na selle SLR a na fyzik gobi nebo antares případně silniční arione

            0 0
            • maajkee  

              Mně třeba Arione ani Gobi absolutně nesedly :(

              0 0
          • -Alan-  

            Pokud líbit, tak jednoznačně Selle Italia. Ale u některých jejich modelů mi tvrzení, že si tvůj zadek zvykne na vše, přijde odvážné. Jinak pokud nejde o cenu, tak jsou moc hezká některá z dražších sedel Specialized a na některé je u Kulhánka zrovna akce. Tam si můžeš zvolit z více šířek, když víš tu pravou.

            0 0
    • -Alan-  

      Zdar borci,

      opakuju svůj dotaz na volný představec v OS. Už můžu i vyměnit na chvíli, sehnal jsem si za pár kaček 90mm 5° a je to moc krátký. Takže bych rád sehnal na zkoušku 100 nebo 110 mm s takovým sklonem. Kdyby ho měl někdo použitý doma a na chvíli půjčil, ozvěte se.

      0 0
      • roud  

        Zkus se zeptat v cb třeba se tam zbynďoj něco válí…

        0 0
      • acidb  

        Mám 100 nebo 110 easton, dneska ho můžu vzít do CB, dával jsem na kolo 90ku. Z hlavy nevím, zda má požadovaných 5°, ale trochu zkosený je:-).

        0 0
        • -Alan-  

          Ok, v kolik tam budeš? Pučíš ho s odměnou v pivě nebo to chceš prodat?

          0 0
          • acidb  

            Díval jsem se na výrobce a měl by být dlouhý 105mm s úhlem 6°. Pokud by ti seděl, určitě se domluvíme:-).

            0 0
            • -Alan-  

              Ok, tak tedy v kolik a jak se poznáme?

              0 0
              • acidb  

                Budu tam někdy před 18h, pokud tam bude Roud, budu někde poblíž:-), budu mít oranžový dres a mám canyona.

                0 0
                • -Alan-  

                  Ok, stavím se. Já zřejmě potáhnu děcko na tyči a budu mít tedy tandem Rock Machine. Jeden s vidlicí s červenými javorovými listy. To se myslím poznáme ;-)

                  0 0
                • -Alan-  

                  Tak ti dík. Co nejdřív namontuju a dám vědět, zda ho i vemu.

                  Jak jsem slíbil tu 90mm 5° v hlíně, tak bude volný jak to tam hodím.

                  Co jsme se bavili o tom závodu v Rychlebkách tak na http://mtbs.cz/…rie/pozvanky můžete vidět, že to bude fakt stát zato a opravdu se nejedná jen o downhill. Teoreticky bych ještě stále mohl, i když už jsem se na neděli slíbil doma. Jen s autem už to bude horší, v neděli ho asi bude třeba.

                  0 0
    • roud  

      Všichni co by měli zájem o náš dres tak dneska večer bdue v cb testovací sada tak se tam koukejte otočit a´t si můžete ozkoušet velikosti :O)

      0 0
      • maajkee  

        A to jsou zase jiný dresy než byla ta testovačka předtím? Já jdu sakra od dvou do práce, takže si to nevyzkouším :/

        0 0
        • roud  

          jj jsou jiný tamto byl kalas tohle tuším eleven

          0 0
          • luha  

            Jj…jsou to dresy od Elevnu. A dosti mě překvapilo, že jsou střihově i velikostně hodně jiný než Kalas!!! Proto doporučuji ozkoušet. Slíbil jsem, že je pošlu v pondělí zpět, ale můžu je nechat do nedělního večera u Peti v CB, takže máte možnost je do té doby ozkoušet.

            0 0
          • luha  

            Joo ještě bych doplnil…nechám u toho papír, ať to pak nemusíme nahánět po netu, či founech…napište tam jméno, velikost kalhot, jakou výstelku ( http://nazakazku.eleven.cz/…ky/materialy ), s laclem nebo bez…u dresu velikost, material (vzorník u toho je), zip (krátký/ 3/4 / po celým), jestli zip na prostřední kapsu…

            A samo počty, pokud by někdo chtěl víc kousku?? Dres, vestu, s dlouhým…vše udělají… Zde máte co je a není možné http://nazakazku.eleven.cz/…klo-obleceni

            Čím dříve jim dáme vědět, tím dřív to bude…slíbili do 3–5týdnu.

            Jinak ještě ceny! …bez DPH!!!!…

            Dres s krátkým rukávem (16cm zip,3kapsičky) 725Kc

            Dres s krátkým rukávem PREMIUM (Kombinace více mat. Polokrytý zip) 1000Kc

            3/4 nebo dlouhý zip +70Kč

            dlouhý rukáv +70Kč

            plochý šev +70Kč

            zip na zadní kapse +30Kč

            Matroše:

            Coolmax +120Kč

            Resistex +200Kč

            Kalhoty krátké 785Kč

            3/4 850Kč

            Výstelky:

            TMF – QUADROTO +100Kč

            CARBONIO +150Kč

            BODY MAP +200Kč

            Díky!

            0 0
            • arnostik  

              Čus, já se ted do CB nedostanu, tak ti ty velikosti atd. můžu poslat někam na mail???

              0 0
            • bukajcze  

              Jestli ti budeš, pošli mi svůj mail. Míry mám, ale envím kam je poslat, dík.

              0 0
            • maajkee  

              No hele, včera jsi říkal že chceš po mě 2400,– a nějak mi to dle těch cen vůbec nevychází :)

              Mám dres s krátkým rukávem 725 + 30 zip na zadni kapse + 120 coolmax + kalhoty kratke 785 + carbonio (myslim ze jsem volil tohle) = 1810,– Kč.

              Tak za co je těch zbylých 600,– Kč?

              Díky za osvětu :)

              0 0
              • Shadow.1  

                to víš, přeci to nebude dělat zadarmo :-)

                0 0
              • maajkee  

                Jasan, já jsem blb, je tam jasně napsáno že ceny jsou bez DPH, takhle už mi to vychází :)

                0 0
      • bukajcze  

        pokusím se přijet, v kolik?

        0 0
        • roud  

          já si myslím že mezi šestou sedmou se tam objevíme :O)

          0 0
    • roud  

      Tak tuhle fotku musím mít v plnym rozlišení :O) jinak tomu říkám souboj v cíli :O)

      0 0
      • maajkee  

        To vypadá jakobys brutálně řval! :)

        0 0
      • bukajcze  

        Start? nebo cíl? podle čistoty bych to viděl na start:D

        0 0
    • Neil100  

      Ahooj,

      nechystate se nekde zitra hlemyzdim tempem na lehkoprojizdku? Pridal bych se …

      0 0
      • roud  

        hele jel bych ale az tak kolem paty…

        0 0
        • Neil100  

          pohoda, klidne v 5

          0 0
          • noviisek  

            nepojedete někdo zítra na nějakou vyjížďku? kdy a kde sraz?

            0 0
    • roud  

      Prosím všechny kdo maj zájem o dresy ať písnou sem nebo lukášoj na mejl ať můžem uzavřít objednávku děkuji. :O)

      0 0
      • arnostik  

        dneska jsem mu to posílal, tak snad se doručilo…

        0 0
      • maajkee  

        Já bych dres chtěl, ale nevim jakou velikost :/ Byl jsem celej víkend v práci.

        0 0
      • noviisek  

        daj se ještě někde zkusit ty velikosti?

        0 0
        • luha  

          Původně jsem je měl dnes posílat zpět, ale myslím, že den už nikoho nezabije…co dnes?? Řekněme 6–7h?? Holt asi na splávku, když CB je close :( Kdyžtak dejte vědět na foun…608814688

          0 0
        • luha  

          Uzavírají se počty dresu, takže kdo ještě má zájem, máte možnost dnes do cca 10h na můj mail (hamar@fnhk.cz). Velikost nějak odhadneme.

          pro noviiska: jestli máš tedy zájem, pošli mě alespon svoji výšku a míry (pas/hrudník) a já to popř odhadnu podle lidí co je mají objednané

          V nejhorším případě bude asi pár (2??3??) kusů navíc (nejspíš L/XL), tak by se dali popř nejak povyměňovat, kdyby náhodou někomu neseděl.

          0 0
          • noviisek  

            asi dobrý, díky, už mám vyhlídnutý jiný.

            0 0
    • roud  

      Jak zítra ??? :O)

      0 0
      • M13  

        Já jedu, co ostatní?

        Stačí se domluvit kdy a kde.

        0 0
        • roud  

          Tak co Vysoká nad Labem sraz ve čtyři(u hospody tu najde každej) ?2–2,5 hoďky pojezdit a pak na pivo ? :O)

          0 0
          • M13  

            Není problém.

            Tady?

            0 0
            • roud  

              Přesně tam já to mám po cestě z práce a je to odtamtud do lesa kousíček :O)

              0 0
              • Kublaj  

                já taky pojedu s kámošem :o)

                0 0
                • Rk880910  

                  Kámoš pojede jen když nebude chcát a Kuba pěkně poprosí. :D

                  0 0
                • M13  

                  Nedáme sraz někde v Pardubicích?

                  0 0
                • roud  

                  OK jsem zvědavej jestli dorazí i někdo z Hradečáků :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Zejtra má bejt pěknej sajgon, takže já nevim :)

                    0 0
                  • -Alan-  

                    Aj když se mi podaří jet do práce na kole po ranní schůzce v HK, tak musím odpoledne na preventivní prohlídku. A s váma bych se zase napil piva více, než se mi teď hodí. Ale doufám, že to počasí vyjde k všeobecné spokojenosti.

                    0 0
      • M13  

        Už jsem přes hodinu doma, jen co jsem dorazil začalo kapat.

        0 0
        • roud  

          Mno tak tomu se říká perfektní načasování jinak všem díky za vyjížďku :O)

          0 0
        • lidumil  

          Já taky, dojel jsem s prvníma kapkama.

          0 0
        • -Alan-  

          No, myslel jsem na tebe, co se u nás rozpoutalo mokré peklo.

          Včera to ale byla ze strany HK dost mizerná účast, ale přiznávám, že jsem se s klukama taky jen pozdravil a pak setkal v cyklobaru. Hoblování trasy B mi stačí jednou za 14 dní ;-) Roud bude příště mít zatraceně dobrou techniku.

          0 0
          • roud  

            To bude asi řeč o nějakym jinym Roudoj protože já techniku nebudu mít nikdy :O(

            0 0
    • bukajcze  

      0:39 – Roud jede :)

      http://tvhradec.cz/…ohradce.aspx

      0 0
      • roud  

        Hehe taky jsem se poznal :O)

        0 0
        • Shadow.1  

          jak to, že na konci nedáváš rozhovor ;-)

          0 0
    • -Alan-  

      Nemáte někdo možnost půjčit mi na tuto sobotu camelback? Potřeboval bych něco malého, 1,5 litru a klíče je úplně dostatečné. Vrátím v sobotu nebo neděli večer. Teoreticky mi stačí i minimalistický cyklobatoh, když do toho narvu svůj 3l vak.

      0 0
      • roud  

        Mám malýho camela ale už do něj nemám rezervoár leda že by sis tam narval ten svůj…

        0 0
        • -Alan-  

          Vejde se tam 3l? Nemyslím plný, ale nějak ho tam poskládat. Má velikost – 21×42cm. Je to tohleto http://www.source-hydration.co.uk/…/info9.html a ten vršek se po zajištění dá trochu srolovat. Co myslíš?

          0 0
          • roud  

            Snad nějak jo případně tu mám jeden ještě o fous větší…

            0 0
            • -Alan-  

              Já právě větší mám, Deuter Race X, co je oficiálně 12l. Zkoušel jsem si u Kulhánka i malé Authory (Cyclone 6l a Turbo 9l). Do menšího dostat ten vak už je trochu boj, ale šlo to. Ale jen ten menší je pocitově na zádech o něco menší než Deuter, který má díky Airstripes systému dost příjemné vlastnosti. Koukal jsem i na Camelbak Hydrobak, který má 1,5l za ± 800. Ale nedáš do toho vůbec nic, snad leda klíče. Tak jsem si říkal, že ten 6l Author bude rozumný kompromis, ale už to není moc rozdíl proti Deuteru. Je to překvapivé. A i ty dva Authory jsou na pohled stejné, jen ten větší má kasičky na boku, asi o 5 cm delší záda, vnitřní našité síťové kapsičky o 100 Kč vyšší cenu a je celkově univerzálnější. Ale mít doma dva skoro stejné bágly nepotřebuju, tak bych nejraděj pučil nějaký malý Camel i za cenu, že si pořídím ještě jeden malý 1,5L vak (polovina objemu těch 3l mi bude stejně stačit).

              Co máš za model, že bych na to mrknul na netu? Budeš dnes odpoledne nějak k zastižení? Můžu to vyzvednou i v CB.

              0 0
              • roud  

                Mám tu pak ještě tenhle : http://www.jizdni-kola-veus.cz/…rbo-i-81.php

                0 0
                • -Alan-  

                  No to je ten menší. Ten by šel, měl jsem ho na zádech. A ten je teda větší než ten Camel co máš? Popis je legrační a pokud chceš opravdu poznat pohodlný bágl, tak ti recipročně můžu půjčit ten Deuter. Ale musel bych to pak opět vyměnit v sobotu večer, jinak mi to je jedno kdy to mám vrátit.

                  Teď jen domluvit předání. Dej mi na sebe prosím mobil, kdybychom byli mimo net. Tu teď dost prší, tak s cyklobarem nevím, co?

                  0 0
    • maajkee  

      Umí někdo točit pivo a rozlejvat chlast a měl by zájem o brigádu za barem? :)

      Nutně bych někoho takovýho potřeboval, odpadla nám na svatební oslavu jedna holčina, teď jsem se to dozvěděl. Bylo by to zítra od cca 16:00 do 24:00, nabídl bych nějakých 1200,– Kč

      Pokud by někdo mohl nebo o někom víte budu moc rád!

      Nejlíp zavolat mi na 774 560 367, nevim jak tady budu.

      0 0
      • Pi†el  

        Skodaze jsem si toho nevsiml driv.. :(

        0 0
        • Shadow.1  

          Už jsem mu to odtočil :-) pohodová a hezká svatba… snad vás všechny nebolí hlava :) dali jste toho docela dost :-)))

          0 0
    • Cvoky  

      Dneska kolem 5 CB – pro ty co ještě neviděli nátisk dresů na látce v reálu, tak máte možnost…

      0 0
    • Cvoky  

      Asi budu něco objednávat na www.bikesport.cz tak kdyby někdo něco chtěl dejte vědět…

      0 0
    • bukajcze  

      Jelikož soutěžím o nový bike, tak bych poprosil všechny FACEBOOKaře, jestli by mi nepřispěli svým drahoceným hlasem k mému videu (jestli vyhraju, tak všechny pozvu na jednu plzeň)

      http://www.facebook.com/magazinvertikal…

      video č.8

      Díky

      0 0
    • M13  

      Kdo zítra jede Hradecký pohár?

      Dáme někde sraz nebo se sejdem až tam? V kolik hodin stačí přijet na prezentaci?

      Hlas jsem ti, Kubo, poslal. Snad pomůže k výhře ;)

      0 0
      • -Alan-  

        Informace najdeš na webu http://www.hradeckypohar.cz/hp/

        A stručně k prezentaci. Když se zaprezentuješ elektronicky u nich na těch stránkách, tak na místě jen podepíšeš papír. Dostaneš startovní číslo, co ti zůstává pro celý pohár. Prezentace je do 18:45, většina lidí přijíždí dost na poslední chvíli. Takže jestli budeš přihlášku vyplňovat na místě, přijeď dřív.

        Na sraz je čas potom a já to stejně vždy stíhám tak tak. Dneska jsem po sobotě tak mrtvý, že pořád nevím, zda má smysl startovat. Ale objevím se tam.

        Pojede dneska Roud?

        0 0
        • M13  

          Já už jsem se registroval, takže na webu jsem a mám přidělené i startovní číslo.

          Na webu je start uveden v 18:00, takže prezentace je do 17:45, ne?

          0 0
          • bestom  

            Nechystáte se někdo 9.7.na Vrchlabí-špindl tour ? je to v rámci Kola pro život ,mám volný místo v autě ,tak kdyžtak se ozvěte

            0 0
          • roud  

            My sme tam jezdily na pátou je tam docela tlačenice + si ještě můžeš projet trať před závodem…

            0 0
    • roud  

      STŘEDA – BIKE – HOSPODA – NEBO NĚCO JINÝHO ???

      0 0
      • -Alan-  

        Zubař. Přidá se někdo?

        Mám dneska dovézt ten batůžek na závod Roude?

        0 0
        • roud  

          nevoz vem to zejtra do cb :O)

          0 0
          • M13  

            Pozdě…

            0 0
          • -Alan-  

            Nechal jsem ho počas XC vyvětrat ve smrčkovém houští na větvičce. Budeš to mít s lesní vůní.

            Zítra mám odpolko na krku malou a možná mi pan zubař sdělí, že mi rád dá zub do pořádku za cenu UST zápletů. Ale batoh se dodat pokusím.

            0 0
      • acidb  

        Co takhle pro změnu topinka v tvé jmenovité obci:-)?

        0 0
        • roud  

          Topinku bych nechal na příští tejden :O)

          0 0
    • -Alan-  

      Tak jsem opět bez parťáka na dobříšskou štafetu v srpnu. Aspoň že to vím dřív než týden či dva dny dopředu. Kdyby někoho z vás lákala štafeta na 7 hodin s dojezdem ve večerních hodinách, tak to můžeme dát dohromady. Ideální je, když jedou alespoň 2 dvojice, protože jinak se ti lidi ani moc nevidí. Ale je tam prima atmosféra, vždycky se dá s někým pokecat. A není to závod, ve kterém je nejdůležitější se na startu postavit půl hodiny předem do první lajny!

      Podrobnosti o Albion Day by Night

      Asi nejvýstižnější charakteristika toho závodu, co jsem slyšel, je:„Už po pátý jsem si po hodině říkal, že tenhle závod už nikdy nepojedu.“

      Tak co, dáme z HK a okolí dohromady nějakou výpravu?

      0 0
    • Kublaj  

      zdravím, neválí se někomu doma mtb převodník 27 nebo 28z a pustil by ho do sveta? jedno jaky stav ;)

      0 0
      • roud  

        m=am tu všechny tři placky FSA jetý ale nvm zda ti na ně sedne řetěz nechám za odvoz…

        0 0
        • Kublaj  

          kolik mají zubů?;)

          0 0
          • roud  

            nemám ponětí xD

            0 0
            • Kublaj  

              koukám podle bajku v galerii že asi nebudou vyhovujici :( chci zkusit 2×9 a na to potrebuju 28z ;)

              0 0
              • roud  

                jasny

                0 0
                • arnostik  

                  To bych taky rád a k tomu kliky fsa k-force light tak kdby je někdo nechal za 500 kč se ozvěte :-D

                  0 0
                  • roud  

                    Nekoukals zda se neválej třeba na ebayi ?

                    0 0
                    • lidumil  

                      jsou a ale ne za 500 :-(

                      0 0
                      • roud  

                        to jsou silniční

                        0 0
                        • lidumil  

                          No já na to nekoukal, jen jsem to dal hledat, ale jiný tam nejsou.

                          Mimochodem jak to u vás probíhá s „potomkem“, všechno OK?

                          0 0
                          • roud  

                            vše ok ± za měsíc budem rodit :O)

                            0 0
                            • lidumil  

                              A kde? Ve FN HK? nebo „jste“ si vybrali něco jiného?

                              0 0
                              • roud  

                                jj FN HK pokud nebudem rodit nějak urychleně :O)

                                0 0
                                • lidumil  

                                  Plánuješ nějakou cestu? :-)

                                  0 0
                                  • roud  

                                    nějaký jo ale jen po republice…

                                    0 0
                                    • lidumil  

                                      Tak to potom jo. Ale pečlivě vybírej kam, páč ne všude je péče dobrá … :O

                                      0 0
                            • arnostik  

                              Jakto že jsi nebyl v Hořicích na cyklomaraton tour???

                              0 0
                  • Kublaj  

                    me ted staci prevodnik (jetej) v plánu jsou kliky sram x7 42–28, sle az bude financ :))

                    0 0
                    • atlet  

                      Pro Kublaje.

                      Můžu ti půjčit převodníky 29–44, ale nemám k nim kliky. Jsou totiž na 5-packu shimano microdrive rozteč 94–58.

                      Na klas. 4-packu mám s 26 zuby.

                      Kdyžtak napíš.

                      0 0
                      • atlet  

                        Pro Rouda.

                        Páč se ti nemůžu dovolat, tak otázka tady. Jak to vypadá s tím svárem? Jsem zpátky z nemocnice a mám už i adaptér na kterej jsem 2 měsíce čekal a tak můžu resp. mohl bych se pustit do montáže kola.

                        0 0
                      • Kublaj  

                        dík, ale už mám jeden domluvenej ;)

                        0 0
                  • JayDee  

                    http://www.cyklobazar.cz/…4/kliky-fsa/ nejsou to K force light, ale podobny jsou :) za hezkou cenu :)

                    0 0
                    • arnostik  

                      jojo koukal jsem na ně, ale ted mám bohužel jiný výdaje…

                      0 0
                    • bukajcze  

                      Jinak, kdyby někdo měl nějaký komponenty, kterých by se chtěl levně zbavit, tak ať mi napíše. V úterý si jedu pro rám a pak už budu pomalu stavět :)

                      0 0
                      • Kublaj  

                        a co teda bude za rám? ;)

                        0 0
                        • roud  

                          taky mě to zajímá hehe :O)

                          0 0
                          • bukajcze  

                            Rám bude opět merida tady z bazaru ten Trail ( http://www.bike-forum.cz/…ges.ajax.php?… ). Jdu ho omrknout a pokud bude v pohodě, tak si ho rovnou vezmu domů.

                            0 0
                            • roud  

                              aspoň že má na rámu ucho na nošení :O) jinak co ti chybí za díly ?

                              0 0
                              • bukajcze  

                                no :D Vše kromě rámu, sedlovky, hlavka a sedl. objímky. Sice už mám vše vybraný a běhěm srpna vše objednám, ale kdyby některý díly byly levnější jsem přes rozpočet), tak bych se nezlobil.

                                A nakonec neberu tu sadu deore LX, ale obyč deore od Peška.

                                0 0
    • Shadow.1  

      Zdar, neválí se vám někomu doma nějaký kratší představec?

      Mám 12cm a přijde mi, že úplně ležím. Tak bych chtěl vyzkoušet něco kratšího, ale nechce se mi to hned kupovat, než vyladím správnou délku.

      Průměr představce 31,8

      Předem díky :-)

      0 0
      • -Alan-  

        Mám doma 90mm ultralevný, 105mm Easton co jsem zatím nezaplatil a pak 110mm 0° FSA. Ten FSA bych nerad půjčoval, když tak opravdu jen na vyzkoušení. Má to karbonový víčko a je vůbec moc hezkej, tak bych ho nerad nechal zničit. Nevím, zda něco budu prodávat, ale na vyzkoušení ti to půjčím.

        0 0
        • Shadow.1  

          půjčil bych s ty dva 90 a 105… chci jen vyzkoušet délku a po pár dnech bych to vrátil… ta 120 je šílená…

          tak když bys byl tak hodný, kde bychom se sešli?

          0 0
          • -Alan-  

            Upravil jsem profil a měl by být vidět můj mail. Tak mi napiš a domluvíme se, kde a kdy ti to předám. Dneska budu odpoledne na Biřičce na závodech a kdybych měl čas sundat tu 105, tak bych ti to teoreticky mohl dovézt.

            0 0
    • lidumil  

      chtěl jsem se zeptat, jestli se neválí někomu doma nevyužitá levá objímka na XTR řazení 970. A pak dobrej tip na titanový šrouby za rozumnou cenu. Díky.

      0 0
      • roud  

        válí se mi doma jak levá tak i pravá objímka :O) (navíc)

        0 0
        • lidumil  

          Jsem si to myslel :-) Stačí mi levá. co za ni chceš???

          0 0
          • roud  

            Nevím co nabízíš ?

            0 0
            • lidumil  

              No to si řekni Ty, fakt nemám představu.

              0 0
              • roud  

                Ja taky ne kup mi plzničku a jsme srovnaný :O)

                0 0
                • lidumil  

                  Basu? Nebo soudek? :-) Jsem v Itálii, vracíme se v sobotu v noci, tak Ti pak napíšu SMS…

                  0 0
                  • roud  

                    oki a ta sms stačí až ráno ale ne zas moc brzo xD xD xD

                    0 0
                    • lidumil  

                      No to je mi jasný – ale zas tak moc to nespěchá, provizorně jsem to tu opravil. Tak pak můžeme odpolko nebo navečer zajít někam na tu Plzeňku :-)

                      0 0
                      • roud  

                        Tak to mi vyhovuje :O)

                        0 0
    • lidumil  

      Moc pěknej bike-park

      0 0
    • roud  

      Jen tak mezi řečí Arnoštík vybojoval pod hlavičkou CBFRT umístění na bedně v Hořicích :O)

      0 0
      • Cvoky  

        gratulace!! Děkujeme za vzorné reprezentování – jinak novinky ohledně dresů – už jsou natisknuté tak to musejí jen sešít…

        0 0
    • maajkee  

      Hlásím návrat z 12ti denní dovolený s bikem po ČR, všude bylo krásně, postupně jsme navštívili a pojezdili v Český Kanadě, u Lipenský nádrže, v Českým lese, v Krušných horách a v Česko-saským Švýcarsku. Při návratu do tý naší placky mi začalo bejt smutno.

      0 0
      • Shadow.1  

        tož tě vítám zpátky… kdy zase vyjedeme společně? :-)

        0 0
        • roud  

          něco by to chtělo vymyslet navrhuju klasicky středu odpolední švih a na závěr pivko :O) co vy na to ?

          0 0
          • maajkee  

            Ve středu by to šlo, jsem pro.

            0 0
            • roud  

              nechceš na středu naplánovat nějakou trasičku na ±2h ?

              0 0
              • maajkee  

                OK, vzal bych to klidně přes to vysokochvojenský arboretum a okolí, byl jsem tam na bajku jednou a pak starosti se svatbou pak dovča a už jsme se tam nedostal, takže klidně něco naplánuju.

                0 0
                • roud  

                  Tak paráda dej pak vědět v kolik kde sraz :O)

                  0 0
          • Shadow.1  

            nj, když vy vyjíždíte ve 4 a to já nezvládám z Pardubic na kole dojet…

            0 0
      • lidumil  

        Jj, to mně taky :-(

        0 0
    • roud  

      Nescháníte někdo kola ? http://www.cyklobazar.cz/…max-sl-disc/

      0 0
      • Pumsc  

        hmmm,škoda té barvy,ta se hodí na málokterej bajk…

        0 0
    • Neil100  

      Čus, dnes od 14ti odjezd od hrázky, zatím já a džejdý. Kdo budete mít chut a čas, dejte vědět …

      0 0
      • roud  

        tak to nestíhám :O(

        0 0
      • Shadow.1  

        dneska nemám čas… bohužel…

        0 0
      • maajkee  

        A zejtra pojedete?

        0 0
        • roud  

          já se zítřkem počítám :O)

          0 0
          • maajkee  

            To budem jenom dva? :)

            To abych zamluvil někde nějakou romantickou večeři při svíčkách! :)

            0 0
            • roud  

              já doufám že se přidá ještě aspoň cvoky a uvidíme kdo ještě :O)

              0 0
              • acidb  

                já se přidám v cb:-)

                0 0
          • lidumil  

            Tak si mám pro to dojet zítra do CB? Ale tam nemaj plzeňku :-/

            0 0
            • roud  

              jj vidim to večer na CB a Plzeňku tam maj :O)

              0 0
              • lidumil  

                OK, písnu až pojedu z kolbenky, ale to bude autem, takže si Plzeňku nedám :-( Nemám v práci kam kolo bezpečně dát …

                0 0
    • BOBEK  

      Zdravim, je to malinko OT ale kde jinde bych mohl dostat odpoved ;-) Zajimala by me optimalni silnicni trasa na Zvicinu, z oblasti Zelkovic (Horineves). Kratce v teto oblasti pracuju a pojal jsem zamer popracovnich silnicnich svihu na 2–3hodky. Da se to tady po nejake slusne silnici (adekvatni na silnicku a pritom bez nadmerneho provovozu – trochu scifi, ja vim) namotat ? Predem diky za tipy !!! :-)

      0 0
      • bukajcze  

        Scifi to trošku je a zničenějších silnic se dočkáš všude (pokud nepojedeš po hlavních a frekventovaných silnicích).

        Já jezdím: HK-Neděliště-Hořiněves-V. Vřešťov-Lanžov-Vesnice, jméno si nepamatuju-Zábřezí-Dehtov-Třebihošť a Zvičina

        0 0
        • BOBEK  

          Moc díky, vyzkouším ! :-) Ty silnice tady ještě neznám, tak jsem se blbě zeptal… Kdybys měl nějakej další silniční tip na kopce v tomhle směru, budu jedině rád ! ;-)

          0 0
          • WD 401  

            na silnici nevím, ale kdyby někoho zajímal bike, tak je to super zpátky vzít po žluté.

            0 0
    • roud  

      Dnes odpoledne švih sraz 17:00 na hrázce :O)

      0 0
      • lidumil  

        V kolik plánujete dojezd do CB?

        0 0
        • roud  

          18–19 ?

          0 0
          • lidumil  

            OK, jsem v kolbence do 19, tak bych pak dorazil,jestli mi to vezmeš s sebou :-)

            0 0
    • bukajcze  

      Přiznejte se, kdo to byl. :P http://www.novinky.cz/…ci-kolo.html?…

      0 0
      • Shadow.1  

        jak mohl jet v protisměru po chodníku? ještě jsem neviděl jednosměrný chodník :-) to jestli mu to takhle vysvětlili… :D

        0 0
        • bukajcze  

          Asi mysleli cyklostezku… a ty jsou jednosměrný skoro všechny

          0 0
          • Shadow.1  

            nevím, v centru moc nejezdím, ale těch jednosměrných okolo je opravdu jen minimum…

            0 0
            • maajkee  

              V HK je strašně moc cyklostezek jednosměrných, což bohužel dost lidí neví a jezděj v protisměru, pak když jsou tam ještě chodci, tak je to někdy pěknej opruz!

              0 0
              • -Alan-  

                V HK je bohužel málo cyklostezek. Většinou se jedná o cyklochodníky, po kterých by šlo s kolem spíš chodit. Můj názor je ten, že přesunout cyklistu značkama na chodník a tím pádem ho nutit každých 50m zastavit/dávat přednost… to je prostě opatření proti cyklistům. Osobně budu moc rád, když tento trend nebude pokračovat. Kdyby tak byly chuť a prachy postavit cyklostezku do Vysoký, tomu bych tleskal.

                0 0
                • noviisek  

                  tam je to hrozná cesta po silnici. radši vždy jedu přes les

                  0 0
                  • -Alan-  

                    Když denně dojíždím do práce, ráno honím minuty. Odpoledne už to kupodivu jde, nepotkávám tam už špičku. Je to tam ale o život, zažívám situace, ve kterých mám strach. A nic neuděláš.

                    0 0
                • maajkee  

                  V HK je bohužel málo cyklostezek

                  Cože? :) Byl jsi někdy taky v jiných městěch v ČR? Je jich tady poměrně dost, v podstatě celej gočárův okruh je lemován cyklostezkama a každá výpadovka z okruhu vlastně taky, celá pěší zóna skrz město je pro cyklisty, skrz celý lipky je cyklostezka, podél Labe skrz celej HK a je jich mnohem a mnohem víc. Já na kole jezdím po HK v podstatě každej den a dá se tady dojet v podstatě všude aniž bych musel na nějaký velký silnice.

                  Cyklostezka do Vysoký bude, ono to bylo v pohodě, dokud se do Vysoký nezačla stěhovat půlka národa, pamatuju tak před deseti lety se na kole do Vysoký jelo po silnici uplně v pohodě.

                  Každopádně příští rok je v plánu trasa podél Labe s napojením až do Pardubic, to pak bude pohoda. Letos už se začíná dělat na cyklostezce na Kuks.

                  Můžeme být fakt rádi jaký to tady na kolo je.

                  0 0
                  • roud  

                    jj to bejvali časy taky jsem tam jezdil a nikde nikdo teď tam div člověka nepřeválcujou :(

                    0 0
                  • -Alan-  

                    Maajkee, byl jsem i v jiných městech ČR. A ta tendence, na kterou jsem upozorňoval je i v nich. Proti cyklostezkám, co jsou např. kolem okruhu, nic nenamítám. Máme ji tu roky a byla možná první v republice. Mě štvou cyklochodníky! A když jezdíš denně po HK, tak ti uvedu příklad. Na Gočárově třídě od labe směrem Ulrichovo nám. Když pojedu po silnici, tak nemám problém (no možná dnes, když tam naráz udělali ostrůvky). Když po cyklochodníku, tak na to musím najet, po 100m dát přednost u té slepé na Masarykáč a po dalších 50 sjíždět zase zpět na silnici. A nebo od Hrázky směrem k okruhu. Spočítej, kolikrát to překračuje odbočky, jak se to motá kolem zastávky… To bylo gró mého sdělení!!! A taky to, že v poslední době se budují právě tyto, podle mě proticyklistické, projekty. Lipky jsou podmě mě taky ten případ, tam se normálně po silnici jet dá a nebo se to dá vzít tou boční parkovací štráse. Ale takto je tam najednou značka cyklostezky, kterou je cyklista povinen využít.

                    A nebo příklad z Pardubic, když jedeš myslím směr Dubina Horní Ředice či kam. Najednou je tam zákaz jízdy na kole. Ale když nevíš, že někde před x metry začínala cyklostezka, která vede kdesi obcí a vyústí ve stejném místě, tak co uděláš?

                    Dlaší věc je ta Vysoká. Doprava je tam tak hustá proto, že Hradec tímto směrem nemá mosty. Je jen jeden u Nemocnice a další pro auta až u Vysoký. Srovnej s počtem mostů na Labi proti proudu. A jezdí se tamtudy na dálnici. Nejde ani tak o množstí nových lidí ve Vysoké, ale nárůst okraje Třebše i Plachty a Nového Hradce. A zasekanost křižovatky u Nemocnice díky jedinému mostu z této strany, takže je to vítaná zkratka. Možná je v současnosti pro některé Pardubáky tato trasa i výhodnější v porovnání s výstavbou omezenou hlavní spojnicí (o tom ale dost pochybuju).

                    0 0
                    • maajkee  

                      Aha, tak v tom bude zakpanej pes, z okruhu ke hrázce jezdím každou chvíli po tý nový cyklostezce a mám to spočítaný celkem přesně, 2× musím dát přednost, což mi příjde ale uplně normální. Nazpátek je to o něco víc, ale je tam, v pohodě vidět a zastavovat nikde nemusím, ale nazpátek to stejně beru kolem futura a napojím se zase na stezku na brněnský. Zrovna tak jezdím po stezce od gočárova mostu na ulrichák, tam musí člověk jednou dát přednost a jednou počkat na semaforech, což je ve městě zcela normální, ale pořád při tom nemusí vůbec na silnici. Většina měst ani takový stezky nemá a pro mě zaplaťpánbů, že nemusím jezdit po silnici a zákaz mi rozhodně nevadí, ani bych tam jet nechtěl, když můžu jet po cyklostezce.

                      Co se týče tý stezky na Vysokou, to je určitě pravda, ale několikanásobnej nárust obyvatel takovýhle prdelky, kam vede úzká silnice je taky znát, to že si to lidi tudy zkracujou to je taky nepopiratelnej fak­t.

                      Ale o tohle by taky měla usilovat samotná obec Vysoká nad Labem a né cpát prachy do zbytečný rozhledny na Milíři, za stejnou cenu mohla bejt už hotová cyklostezka.

                      0 0
                      • -Alan-  

                        O rozhledně nevím, ale alespoň k něčemu je naše výměna názorů. Každý to vidíme jinak. A nevím, co dali za rozhlednu, ale ty stezky mívají často neskutečně vysoký rozpočty.

                        0 0
                        • noviisek  

                          Rozhledna se tam staví, když pojedeš z Roudničky do lesa a pořád rovně (myslím, že je tam červená), je tam pak výhled na nížinu

                          0 0
                      • noviisek  

                        Mechov je na kolo jedním z nejlepších měst. Ty cyklostezky jsou tu super, jen to kazí ti lidé, co jezdí v protisměru, nebo chodci, co jdou po stezce (dnes párek v lipkách směrem k nemocnici) a nehodlaj se uhnout a nadávaj ti. Přitom jsem slušně poprosil a nakonec objel po trávě, což paní nerozdýchala.

                        Když policisté dávají pokuty cyklistům za jízdu po chodníku, tak by to mělo platit i pro chodce na stezkách, když maj o pět metrů vedle chodík jen pro sebe.

                        Doprava na kole po městě je super, když někam jedu, málokdy sesednu z kola a skoro nikde nemusím čekat. Stezka do Perníkova bude super, ale asi ji nevyužiju, bo nemám stezky rád ;)

                        0 0
                        • -Alan-  

                          Tyhle stezky používám, když jedu na plečce a beru to jako alternativu MHD. Taky na ní nejde jet rychle, takže stíhám orientaci při křížení s odbočkami.

                          Když chci jet na kole odněkud někam, tak mi taky nevadí stezky, ale to, že je cyklista povinen je použít. Zatím jsem ale pokutu za jízdu mimo stezku nedostal. Jen samo řidiči mají pocit, že zabít už můžou v souladu s právem.

                          Stezky dle mého stavět jen tam, kde pro to jsou podmínky. Cyklochodníky jsou k prdu, sami píšete, že je kromě jejich koncepce problém se na nich vyhýbat ostatním.

                          0 0
                          • maajkee  

                            No mimochodem, já když jedu autem, tak mi cyklisti na velkých silnicích taky pijou krev, když je vedle stezka nebo cyklochodník…takže v tomhle se zkrátka neschodnem. Pro mě je hradec jak na citybajk tak na bajk když městěm projíždím naprosto ideální.

                            0 0
                            • -Alan-  

                              A já zase na svých obvyklých trasách stezky nemám, takže jsem v HK taky spokojený cyklista. Jen se bojím, že se ten hnus červenej bude rozlejzat ;-)

                              0 0
                              • bukajcze  

                                pozn: Po cyklostezkách je povolena maximálně 20km/h, tak bacha na ni :P

                                0 0
                                • noviisek  

                                  ouha, nikde to nemaj napsaný a v autoškole jsem asi chyběl :)

                                  0 0
                                • Shadow.1  

                                  prosím tě a to jsi Kubo četl kde, že je na cyklostezkách maximální povolená rychlost? Co to je za blbost… možná doporučená…

                                  0 0
    • bukajcze  

      Ahoj, neměl by někdo doma nadbytečnej přední náboj na 15mm pevnou osu? Budu muset přeplétat :/

      0 0
    • maajkee  

      Cožtakhle někdo ve středu odpoledne směr Horní Jelení mou oblíbenou trasou (roud minulý týden kousek ochutnal) Trasa cca 60km, do Horního Jelení terénější pasáže, nazpátek rychlý lesodálnice :)

      No a nazpátek samozřejmě zastávka v CB. Výjezd tak v 15:00 – 16:00

      0 0
      • Shadow.1  

        uz jsme to spolu jednou jeli :-) ten stoupak lesem pred jelenim je chutovka :-) pro nas hradecaky… uvidim jak na tom budu s casem… rad bych se pridal… mozna sraz nekde po ceste z pardubic, natahl bych to nekam k vam :-)

        0 0
        • maajkee  

          No mohl bys vyrazit z pardubic rovnou do Holic, tam bysme dali sraz :)

          0 0
          • Shadow.1  

            jj, tak jsem to plánoval, nebo až do jelení :-D)))))

            0 0
      • JayDee  

        Hele to vubec neni spatnej napad, pridal bych se k vam ;)

        0 0
      • roud  

        hele počítám s tím :O) jen nvm co an to počasí :O(

        0 0
        • maajkee  

          Jj, to mě taky trochu děsí, uvidíme ve středu dopoledne, buď nepojedem vůbec, nebo se to změní na nějakej silničnější pojezd a nebo bude počasí uplně v pohodě.

          0 0
          • noviisek  

            nebo bude adrenalin :)

            0 0
            • maajkee  

              No tak dneska jsem to byl projet, semtam kaluž a bahýnko, ale nic extra zlýho, jestli už nebude nějak víc chcát, tak to bude v pohodě průjezdný.

              0 0
              • Shadow.1  

                ve středu má chcát jak sviň :-(

                0 0
                • maajkee  

                  No to mělo původně dneska taky :) No uvidíme zejtra v průběhu dne, jak to bude vypadat.

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    nj, ale já mám dilema :-) mam v práci auto i kolo :-) takže se během dne musím rozhodnout, zda to risknu a pojedu domů na kole, ale pak když bude ráno pršet, tak pojedu busem a nestihnu s vámi výlet :-(

                    0 0
                    • maajkee  

                      Tak nalož kolo do auta a odvez si domů oboje a zítra uvidíš, no ne? :)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        nj, ale dneska je krasně a chtěl bych jet domů na kole :-) to je jasné, že jinak hodím kolo do kufru a jedu…

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          tak moje účast zítra padá :-( musím být v práci min do 6… Užijte si to…

                          0 0
      • maajkee  

        Takže jen tak pro představu sem dám tu trasu .

        Jak je patrné především ta první půlka je náročnější, pak nazpátek z Jelení už je to v tempu na vyjetí :)

        A cestou tam se fakt nejede nikde kolem hospody ani krámu a je to náročnější, takže určitě s sebou dost tekutin :)

        0 0
        • -Alan-  

          Máš to docela vychytaný. V rámci náročnosti ale doporučuju jet Cestu myslivců až dolů k rybníku a pak po hrázi nakonec, do kopce a hned v lese se držet vpravo. Pak furt po té cestě. Na sjezd k Hoděšovicím uhnout až potkáš zelenou, po které se k tomu dostaneš. Získáš tím na hradecké poměry dva tréningové výjezdy.

          Tu modrou z Holic přímo miluju, ale jezdívám ji z druhé strany. V poslední době tam bývá díky těžební činnosti skoro nejetelno. Kdys tam jel naposledy? Už se to zase dá?

          0 0
          • maajkee  

            No hele, ona ta náročnost i tak celkem stačí, většinou na tý modrý z holic už je i tak celkem unavený tělo, ale to chce projet. Ono ty lesy hned za hradcem je lepší co nejrychlej opustit, ta cesta jak říkáš, to je taky taková ta široká hradecká cesta vysypaná štěrkem.

            Jel jsem to naposled včera a je pravda, že nějaký úseky jsou pěkně rozježděný od techniky, ale je to jetelný.

            0 0
            • -Alan-  

              Takže ve stoje a koukat, kterou kolejí od traktoru se dá někam dojet? Když jsem tam byl naposled, tak některý místa se už zlepšily, ale jinde to byla úvaha, jestli nebudu brousit převodníky. Taky škoda, že z tvé strany, výjezd po modré od Holic se při těžbě tak rozšířil. Byla to taková hezká zúžená cestička, místy napínavá, když to člověk valil zezhora na plný kule (nebylo vidět moc daleko). Celkově ten brdek už je docela slušný ježdění.

              A na cesty kolem HK já neplivu, trénovat se tam dá. Není to vyloženě nadšení, ale zrovna ten navrhovaný úsek je docela pestrý okolím i sklonem. Asi to tam ale taky znáš.

              0 0
              • maajkee  

                To já na cesty kolem HK plivu :D Za těch 10 let ježdění křížem krážem už mě to tady těsně u HK prostě nebaví, rád právě jezdím takhle k Holicím, nebo pak za Týniště, tam je pěknej Hřeben, třeba tuhle trasu mám rád. Ale tak asi to je spíš tím, že já ježdění neberu jako tréning, ale vyloženě jen jako zábavu, nebaví mě jen najíždět kilometry.

                Baví mě to třeba jen když jedu pak s někým a semtam se kecá, to mi je pak celkem jedno, kudy jedu.

                Jinak ta modrá není tak horzná, těch kolejí je tam minimálně, pěšinka tam pořád nějaká je a ten sjezd z vrchu „Na Hradcích“ směr na holice je pořád krásnej, moc pěkná pěšinka, ale já to právě většinou jezdím nahoru.

                0 0
                • lidumil  

                  Moc pěknej by k tomu byl začátek z Roudničky po červený nad Vysokou a kolem hájovny na modrou za bířu :-)

                  0 0
      • noviisek  

        Už se ví přesný čas odjezdu? rád bych se přidal, právě jsem dorazil z Pastvin ve zdraví :)

        Sraz Na Hrázce?

        0 0
    • bukajcze  

      Měl bych otázečku… Zabijete mě, když dám na vlajdy rohy?:D

      0 0
      • maajkee  

        Já jo :D

        0 0
      • roud  

        já ne ale rozšlapu ti kolo xD

        0 0
      • Pi†el  

        Cemu rikas vlajdy?

        0 0
        • atlet  

          Pro Kubu vzoreček z technického bulletinu Shimano.

          L=délka drátu, D-vnitřní průměr ráfku, b-šířka náboje mezi přírubami tj. tam kam strkáš dráty, d-průměr osazení pro výplet tj. díry na dráty naproti křížem naproti sobě , Kn-počet křížení, Sn-počet drátů

          L=druhá odmocnina z

          /b2+D2+d2-(2 x D x d x cos @)/:4

          plus 3mm

          (b2,D2,d2=na druhou)

          @=(Knx720):Sn

          Zjednodušený vzorec L=(D:2)-c+2.

          D=vnitřní průměr ráfku, c-rozteč sousedních děr na náboji.

          Tady varování, několikrát se mi stalo, že to bylo cca o 2–3 mm krátký.

          A ještě u zadní náby jsou dráty nestejně dlouhý tj. ubrat resp. přidat 2 mm u 1/2 drátů (254= 252 a 256)

          Kdyžtak mi napiš na mobil ať to zkopíruju (i s nákresy) a nechám ti to třeba v CB.

          0 0
          • atlet  

            Oprava. Nestejná délka drátů u zadní náby je o 2 mm celkem. Tj. 254=253 a 255.

            Jo a spočítej si to na 3× křížený dráty. Je to pevnější vůči náboji i celkově.

            0 0
          • bukajcze  

            Hmmm, je to pěkný, ale na takový počítání jsem levej :D Pokud budeš zítra v CB, tak ti to kolo přinesu a spočítáme o tam.

            0 0
      • Shadow.1  

        dej si tam třeba berany ;-) ty na tom budeš jezdit…

        0 0
      • -Alan-  

        Nechá mě to v klidu jedině když na ně narazíš zkrácené gripy! Tak se totiž odliší pravý bajker.

        0 0
    • Shaby  

      Trochu OT, ale pro hradečáky. Nemáte někdo náhodou doma nějakou starší CF paměťovou kartu? Mám už starší foťák (cca 6 let) a dneska jsem si koupil novou kartu (4GB, starou mám jen 128 MB) ale asi je na můj foťák moc nová a odmítá jí a píše no space ikdyž je prázdná a zformátovaná. V pátek odlítám na 14 dní pryč, tak jsem chtěl nějakou s větší kapacitou, aby se mi tam fotky vešly. Kdybystě někdo měl třeba půlgigovou starší, tak bych jí za nějaký drobný peníz odkoupil (po vyzkoušení, jestli s ní foťák bude spolupracovat), případně vyměnil za tu co jsem dneska koupil. Dík

      0 0
      • Shadow.1  

        zdar, mám 3 gigové, nevím, jestli je chci prodat nebo vyměnit, ale zápůjčka na dovku by asi šla… kdyby mi do foťáku šla tvá 4G, tak bych klidně vyměnil… Můžeme se v HK potkat a zkusit…

        0 0
        • Shaby  

          Čau, to by bylo bezva. Můžu tě zejtra někde v HK potkat? Já jsem víceméně celej den doma, takže podle tebe.

          0 0
          • Shadow.1  

            hod mi na mail kontakt na sebe a domluvíme se.

            0 0
    • maajkee  

      Chystáte se někdo jet Podkrkonošský maraton

      Docela mě tenhle závod láká :)

      0 0
      • Shadow.1  

        moooožná bych uvažoval nad tou dětskou padesátkou :-)

        0 0
        • maajkee  

          No o tý dlouhý jsem ani neuvažoval :)

          0 0
          • Shadow.1  

            ja vubec nevím, jak na to, budu s dovolenou, tak nechci nic slibit… uvidím… ty kopce tam znám… pěkná makačka :-)

            0 0
            • lidumil  

              Ale zase ta dlouhá vede po moc pěknejch cestách, pade je spíš širší cesty a silnice, pokud to nezměnili.

              0 0
      • roud  

        Já jsem out vzhledem k tomu že už můžem klidně každym dnem rodit :O)

        0 0
      • bukajcze  

        Já jsem 2 měsíce nešláp pořádně do pedálu a má fyzička je tatam…

        0 0
        • roud  

          super aspoň budu mít s kým jezdit hehe :O)

          0 0
          • bukajcze  

            Jen se neraduj. Chvíli budu jezdit sám, ať se sžiju s bajkem a vám neničím vyjížďky neustálým čekáním :D (i když, to se asi nezmění)

            0 0
            • roud  

              Tak maj čekat na mě nebo na tebe to už je fuk :O)

              0 0
        • maajkee  

          Neboj, jen co dáme dokupy bajka vrhnem se na ježdění! :)

          0 0
          • bukajcze  

            Ještě chvíli se do toho nemůžu pořádně obout. Zatím brigádničím (vydělávám na bajka)do začátku srpna

            0 0
      • -Alan-  

        Neváhej a jeď. Je to moc hezká trať, to převýšení vypadá dobře, ale ne, že by tam nebyly kopce a sjezdy. Dlouhá je už náročnější, myslím, že bych ji ujel, ale na závodění by mi asi došly síly. Když zaprší, dokáže být dost bahnito. Zažil jsem už i jízdu potoky po noční průtrži a jsou i super fotky od jedné nečekaně hluboké louže Ale je tam dobrá organizace a velmi bohatá tombola. Dá se i zajet výsledek, zvlášť letos, kdy spousta lidí bude v Novém Městě. To je ostatně jediný důvod, proč jsem malinko na vážkách. Ale Bělohrad je prostě tradice, co se dá dělat.

        Týden po tom se jede ta štafeta v Dobříši, což je dle mýho spolu s Bělohradem vrchol sezóny. Oba moc pěkné závody s dobrou atmosférou. Kdyby někdo chtěl jet na tu Dobříš, tak stále nemám parťáka.

        0 0
        • Kubiczech  

          Nemáš nějaký odkaz na tu dobříšskou štafetu? Nějak se mi to nedaří dohledat. Děkuju.

          0 0
          • -Alan-  

            Mělo by to být na http://www.vlaska.cz/… nebo někde na tom serveru Vlaška to dohledáš. Jsou tam i nějaká videa, ale nevystraš se. Je tam myslím hlavně jeden ročník, kdy snad celých 7 hodin pršelo. Mapy atp. tam taky jsou, ale těžko z toho odhadnout co a jak. Určité specifikum je, že to chce pořádné světlo od 20 do 22 hodin. Ale trať tou dobou už znáš nazpaměť.

            0 0
      • Kublaj  

        Chystal sem se, leč to bohužel rameno asi zatím nezmákne :/

        0 0
      • Kubiczech  

        Krátkou bych si chtěl zajet. A v neděli mrknout na svěťák. To bude myslím ideální program na víkend.

        0 0
    • bukajcze  

      První šroubky a první minuty práce… a toť vše s láskou :D

      0 0
      • atlet  

        Pro Michala-nezapomeň prosím na ten díl ke klikám.!!!

        Pro Kubu-vem do CB náboje a u ráfků změř vnitřní průměr, ať sebou netaháš ráfky. Jo a pokud nemáš vidlici, tak se v CB připomeň, Zbyněk tam má v bazaru novou vzduchovou Suntour Raidon X1-výhra ze závodů.

        0 0
        • bukajcze  

          Můžu vzít max celý kolo :D Si netroufám ho ani rozplíst, ale to až ve čtvrtek, teď se jdu na vás kouknout do CB a zítra jak přijde náboj, tak to vemu vše rovnou tobě

          0 0
    • maajkee  

      Tak chlapi, co dneska, kdo by jel? Samotnýmu se mi chtít nebude :) Odejzd bych viděl tak 15–15:30 od Hrázky.

      0 0
      • noviisek  

        já bych jel, pokud se nepřežeru a nezačne pršet :)

        0 0
      • JayDee  

        tak jsi me ukecal, budu tam :))

        0 0
      • maajkee  

        Takže sraz 15:10 na Hrázce, 15:15 odjezd :) A večer v cyklobaru.

        0 0
        • roud  

          já tvrdnu ještě v práci takže dorazím asi až večer na pivko :O)

          0 0
          • -Alan-  

            Já možná dorazím z práce na pivko. A jestli nebude pršet, tak to bude na kole.

            Straight, no chaser!

            0 0
        • maajkee  

          Pěkný dneska moc to bylo, nakonec mi to dalo přes 80 kiláčků, ale fakt poctivýho ježdění, no a teď beru citybajka a valím pomalu do práce.

          0 0
    • Kublaj  

      Klucí potřebuju radu, včera sem odepisoval na inzerát kliky xt za 1900,– ve výbormén stavu http://www.cyklobazar.cz/…am-kliky-xt/ nejdrive sem psal sms a pote mail, odpoved na mail a domluva o zaslani byla rychla, ale k mému přkvapení poté přišla sms že kliky jsou stále k mání…navíc fotka klik je z bf od uzivatele davos000 http://www.bike-forum.cz/…l-27183.html … dost mi toto smrdí co myslíte? prodejce se na bf publikuje jako djeezyy

      0 0
      • Kublaj  

        ještě sem mu napsal o další fotky klik tak sem zvědavej

        0 0
      • -Alan-  

        Tak pár korun přidej a kup SLX. Rozdíl ve funkci nebude nijak strašný a budeš to mít nový.

        0 0
    • bukajcze  

      Tak dneska s obrovským přispěním Maajkeeho vzniklo tohle. Už jen čekám na ten náboj, pak přeplíst a hurá do lesa :)

      0 0
      • roud  

        paráda :O) copak nába v sobotu nepřišla ?

        0 0
        • bukajcze  

          Nečekaně ne… a pokud v pondělí nebude, tak si pro ni během tejdne sjedu do Nového Města nad Metují.

          0 0
    • roud  

      Trenér vs. Cannondale: http://www.youtube.com/…heLightBikes?…

      0 0
      • arnostik  

        aaa, Sláva půjde do cannonu?? :-D

        0 0
        • atlet  

          To zrovna néé, ale Maajkee málem znovu musel… Vážně, ten Maajkeeho „Kanón“ mi fakt dost sednul. Super odvaloval i s těma (na mne) podhuštěnejma gumama. Pěkný kolečko, moc pěkný.

          0 0
      • maajkee  

        hehe :D No jo, kvalitní kolo uveze klidně i 200gk chlapa :)

        0 0
        • bukajcze  

          Ale chce to odvahu zjišťovat, jestli doma máš kvalitní kolo :D

          0 0
    • Cvoky  

      Takže se nám termín vyhotovení dresů blíží do finále a pomalu poprosím všechny zainteresované osoby, aby poslali peníze za dres, který si objednali – v tuto chvíli vybíráme od každého částku 2400Kč. Možné je buď osobní předání v CB po domluvě, nebo poslat peníze na účet. Protože nechci vystavovat číslo účtu na foru, pište si o něj na ICQ či na mobil. Předem všem děkuji za pokud možno brzkou úhradu :) – Přeji příjemný den

      0 0
      • Cvoky  

        Ještě bych rád specifikoval „brzkou úhradu“ – do konce tohoto týdne tedy do 29.7.2011. Zásilka dorazí na dobírku a pokud nebudeme mít vybrány všechny peníze, tak zásilku nepřevezmeme – už takhle v tom máme s Luhou a Litrem ulitých 15000Kč a dalších 15 do toho vrážet nehodláme. Ještě jednou děkuji za pochopení :)

        0 0
      • Cvoky  

        Takže rozjel jsem druhou operaci viz. foto – kdo má zájem nechť se hlásí během dnešního odpoledne. Cena 89Kč půlitr a 75 Kč pískování loga – celkem tedy 164Kč

        0 0
        • maajkee  

          A nešlo by to ještě se jmenovkou a každej že by si ho nechal v cyklobaru? :)

          0 0
          • Cvoky  

            do CB se budou dávat asi ty samý ale ne pískovaný ale s polepama – těch je objednáno 8 a ty s polepem se dají udělat i se jménem… Pískovaný budou nejspíš pro osobní potřebu v domácnosti, ale ještě se uvidí – zatím jsem objednal 8 pískovaných a 8 na který se budou dělat polepy

            0 0
        • bukajcze  

          Hola – půllitr chtít budu a peníze na dres budu mít o víkendu (nechystáte se o víkendu do CBčka?)

          0 0
    • maajkee  

      Co středa nějakej pojezd? :)

      0 0
      • roud  

        hele tentokrat s vaka jedu na 100% jediny co by me osprqvedlnilo je porod :o)

        0 0
        • maajkee  

          V kolik můžeš nejdřív?

          Včera jsme dali dohromady Kubovo kolo, tak doufám, že taky pojede, snad mu příjde ten blbej náboj.

          0 0
          • bukajcze  

            A blbej náboj nepřichází. Maj čas do zítřka, jinak se kouknu po jiným.

            0 0
            • maajkee  

              No jo ty voe, tam jsou prostě hrozný brzdy :/

              0 0
            • maajkee  

              Vždyť ho tam maj normálně v nabídce a píšou 3 kusy skladem, tak ***** nechápu proč ho nejsou schopný za tejden dodat?!

              0 0
              • bukajcze  

                náboj vyřešen. buď u Peška čekat do 8.8. nebo vzít přes jinej shop. Takže jsem to vzal odjinud a vypadá to, že ve čtvrtek bych mohl jezdit :)

                0 0
                • maajkee  

                  Fakt demence, já už to zjistil dřív a rozhodně tam nenakupuju. A ještě ti lhali.

                  0 0
                • bukajcze  

                  A nasrali mě. nejprve že to bude ve čtvrtek, tehdy to prý poslali na jinou adresu, tak v sobotu a dneska mi to konečně vzal někdo jinej než ta holka tam a začal se pídit, kde to (ne)maj. Podle skladu mají 3 kusy, ale v inventůře udělali chybu a je to zadní náboj a ne přední. Takže musej objednávat přes authora a to by přišlo toho 8.sprna. Taky mohli už říct před tejdnem, že není a pěknou chvíli nebude :/ takže pešek mě docela zklamal, ať přístupem i mylnýma informacema.

                  0 0
                  • roud  

                    Tohle je smutný :O(

                    0 0
                  • Cvoky  

                    i mistr tesař se někdy utne…

                    0 0
                    • maajkee  

                      No, mně takhle nedodali nějakej komponent už dvakrát, proto jsem u nic přestal objednávat, takhle to prostě nejde.

                      Takže ano, i mistr tesař se utne, ale nemůže se utínat každou chvíli a ještě lhát, že se neutnul :)

                      0 0
                      • Kubiczech  

                        A co je pravdy na tom, že Pešek s tím eshopem nemá zase tolik společného?

                        0 0
                        • maajkee  

                          Hele já nevím, tady s tímhle Peškem mám jen výborný zkušenosti, fajn chlap a frajer na kola, ale ten e-shop to je trága, jediný plus je ta pěkná prodavačka v kameňáku na slezským :)

                          0 0
                          • lidumil  

                            Tenhle nemá s tímhle krom ména a toho, že je jeho zaměstnanec, vůbec nic společnýho. Jinak Pavel je fakt frajer a moc hodnej kluk, nestalo se mi,že by mi s něčím nepomohl, nebo si nevěděl rady.

                            0 0
          • roud  

            bud 15 nebo 16:00

            0 0
    • Tomahomo  

      600 :o)

      0 0
    • maajkee  

      Nemáte někdo doma volnej nějakej 120mm představec? Koupím, nebo můžu na výměnu nabídnout 100mm Pells x-race.

      Pro řidítka 25,4, díky za jakoukoliv nabídku :)

      0 0
    • maajkee  

      Tak zejtra, 27.7. v 15:50 sraz na Hrázce, 16:00 výjezd a pak tak 18–19 příjezd do CB. Kdo pojede? :)

      0 0
      • roud  

        Roud prej pojede takže pohoda akce :O)

        0 0
        • maajkee  

          Super, já se zejtra necítím na nějaký extra závodění, jsem trochu nachcíplej, takže projížďka volným tempem a nějaký to studený pivko na závěr a pohoda :)

          0 0
          • roud  

            Jak je na tom Kuba s tou nábou ?

            0 0
            • maajkee  

              No ten to prokaučoval :) Objednával pak tu samou ještě ve dvou e-shopech a vždycky pak přišel mail, že nemaj, tak objednal nějakou dt-swiss, ale do zejtra to nestihne :)

              0 0
              • bukajcze  

                náboj SNAD už nejpozději ve čtvrtek. (nába DT Swiss 370 disc 15mm osa)

                0 0
      • Shadow.1  

        ehm, jen se připomínám s naším zítřejším plánem… počítáš být kolem oběda v pcích? trochu mě překvapuje, že plánuješ být ve 3 v HK ;-)

        0 0
        • maajkee  

          Ale vždyť já jsem ti to říkal několikrát, ale ty vůbec neposloucháš, že ve středu odpolko jezdíme a pak do CB.

          Proto mě překvapilo, že chceš ještě předtím pojezdit, myslel jsem že jsi v rauši a že pojedeme spolu a pak odpolko pojedem s ostatníma bajkerama :)

          Takže to je chyba v komunikaci :) Jinak já jsem klidně schopnej přijet před obědem to Pardubic, někam kousek jet a stavit se na oběd a pak jet směrem HK.

          0 0
          • Shadow.1  

            hmmm, to jsem tak nějak nepochytil z naši komunikace :-) v rauši rozhodně nejsem :-) jsem docela utahanej… ale ok, klidne pojezdím sám kolem pardubek a pak si to natáhnu někde na NHK… to kvuli těm 2 hodinám nemusíš jezdit do PCE :-) myslel jsem, že pojezdíme dýl směr chrudim…

            0 0
            • maajkee  

              No a tobě se nechce jet odpoledne od Hrázky?

              0 0
              • Shadow.1  

                no ráno 30 do práce, pak si pojezdím okolo, pak 30 zpátky, tak se mi moc nechce jez zase 50 s vámi a ráno zase do prace :-)

                0 0
                • maajkee  

                  no tak pojedem z pardubek rovnou do HK, stavíme se někde na oběd, v klídku, pak se rozjedem do domovů a ve 4 se srazíme zase na hrázce, dáme pohodovou padesátku, dvě, tři pivka v CB a hurá domů a když toho budeš mít ráno dost, tak pojedeš jednou autem, no ne? :)

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    nj, ale auto mam v pardubicích :-) to je ten problem :-)

                    Nech to být… stejně potřebuju uklidit, vyžehli… hodilo se mi volné odpoledne…

                    0 0
                    • maajkee  

                      No takže co? Přijet ale mám do těch pardubek ne? Zajedem aspoň někam na ten obídek a vezmem to lesama zpět do HK, co? Nebo uplně na to chceš kakat, nebo chceš jet sám teda někam na tu chrudim? No jdu spát, tak si dáme kdyžtak ještě ráno vědět.

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        ok, ráno si zavoláme. Jestli budeš chtít přijet, budu rád… můžeme pojezdit a zpět do HK… pak si jeď klidně znovu :-)

                        0 0
      • maajkee  

        Takže to zas nikdo jinej nepojede? :) To je morálka.

        Já jsem teď přijel z vyjížďky se Shadowem, chytnul nás docela déšť a v lese je fakt marast, nicméně pokud se ti roude chce vyjet, tak si dám kafe a pojedu :)

        0 0
        • roud  

          15:45 vyjizdim z roboty smer hrazka hele vem pls zrcadlovku udelame z toho pohodovku xD

          0 0
        • Shadow.1  

          pěknou kupu písku jsem vyklepal z hadrů :-) ale fajn pojezd…

          0 0
    • bukajcze  

      K mému počítači, který byl lehce zmíněn v CBčku:

      Processor: Amd Athlon XP

      Memory: DDR 512MBytes

      Graphics AtiRaedon 9600 (asi 128MB)

      jak říkám, nevyznám se v tom :P

      0 0
      • luha  

        Tak to jsem cekal vetsi srot :) I kdyz pojem Athlon XP je hodne siroky… zkus si stahnout http://www.cpuid.com/…s/cpu-z.html a z toho by me pak zajimalo „Code name“ a idealne „Specification“…pak by se videlo co s tim…treba bych ti venoval alespon nejakou ramku…XPcka na 1GB uz svistej pekne :)

        0 0
        • bukajcze  

          beru podle toho obrázku dole jsou mý hodnoty takové:

          Specification AMD Athlon ™ XP 2600+

          Core speed 1919.8MHz L1 Data 64KBytes 2-way

          multiplier x11.5 L1 inst 64KBytes

          bus speed 166.9MHz Level2 512kBytes 16-way

          Rated FSB 333.9MHz Level3 – nic

          Staci?:)

          0 0
    • maajkee  

      Takže tuhle neděli, tedy 31.7. bude celodeňák

      Tady je jízdní řád toho cyklobusu na Šerlich, vyjeli bysme na Velkou Deštnou a pak zpátky po červený na Olešnici a nějak kolem Dobrušky a Opočna zpět do HK, trasu bych ještě doplánoval.

      Jediný negativum je, že to jede z HK už v 7:10 resp. 7:30 odjezd. Takže nevím jak jste kdo schopnej vstát v neděli tak brzo a jak jsme schopnej vůbec já :)

      Nebo pak prostě naplánovat trasu rovnou z HK, třeba na Choceň nebo někam k Chrudimi, třeba na rozhlednu Báru, a nebo si dát výlet na Zvičinu, variant je moc.

      Napište sem kdo by se chtěl zúčastnit a jaká varianta by se mu líbila asi nejvíc.

      0 0
      • Shadow.1  

        hmmm, tak bohužel, neděle je už zabraná… užijte si to… škoda, ten Šerlich by mohl být pěkný :-)

        0 0
        • maajkee  

          Ty s náma vůbec nechceš jezdit poslyš :)

          0 0
          • lidumil  

            Budu se muset někdy k vám přidat, ale když vy jezdíte moc rychle :-(

            0 0
            • maajkee  

              My a rychle? :) Hele i kdyby, tak tyhle celodeňáky se jezděj celkem šourem, to zvládne každej :)

              0 0
              • Shadow.1  

                jj, průměr kolem 27, takže pohodička :-D

                0 0
              • roud  

                nejspis pojedu i ja takze to bude vubec lazo :o) jinak pro kubu co naba?

                0 0
                • maajkee  

                  Doufám, že Kuba už pojede, i kdybych mu měl na tu neděli sehnat přední kolo :)

                  0 0
                • lidumil  

                  No tak to jo, jak to je pod 30, to beru :-) ale jenže o víkendu jsem v podorličí a pak na 2 týdny krkonoše.

                  0 0
          • Shadow.1  

            já bych s vámi jezdil, ale když vy jezdíte v časy nebo termíny, které se mi prostě nehodí… v sobotu už mám akci v Apolence, jsou tam parkurové závody…

            0 0
            • maajkee  

              No však ale vždyť my nejdeme v sobotu, ale právě v neděli, to je zevlovací den, kdy už nikdo žádný akce nemá :)

              0 0
              • Shadow.1  

                no vidíš a já zrovna mám… zevlovací den, to moc neznám :-)

                0 0
                • maajkee  

                  Nechápu, rozvedenej tudíž svobodnej a má míň času než já ženatej :)

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    to je ale přece jasné.. vy jste na všechno dva, kdežto já sám a těch povinností je stejně :-)

                    0 0
                    • maajkee  

                      Právěže jako svobodnej a bezdětnej bys neměl mít povinnosti žádný, k čemu to je pak dobrý bejt sám? :)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        ??? tak pokud bych nevařil, neuklízel, nepral, nežehlil, neopravoval všechno okolo, nechodil do práce, neměl psa, nestaral se o prarodiče, atd… tak bych samozřejmě neměl žádné povinnosti…

                        Ty si jako myslíš, že s rozvodem ti všechno zmizí? jo, majetek a prachy jdou s manželkou :-), ale povinnosti zůstávají… tedy kromě těch manželských…

                        0 0
                        • maajkee  

                          No je to tvůj boj :) Já bych žil spíš životem poustevníka a bohéma, pokud už bych se rozvedl :)

                          0 0
                          • Shadow.1  

                            poustevníka? Ufff, to fakt ne :-) Bohéma ano… ale nejsem prase, abych žil v nějaké smradlavé díře… takže všechno co dělám jsou nutnosti, které udělat musím… nemám maminku doma, která by se o mě postarala ;)

                            0 0
                            • maajkee  

                              Říkám, je to tvůj boj, to je jsem radši trochu prase, ale zase mám víc volnýho času :)

                              Nicméně všechny tvoje činnosti co jsi naspal jsou uplně běžný a dělá je každej, krom toho, že teda nemám a ani bych nechtěl psa (obrovskou starost) a skoro nežehlíme, stačí hardy dobře pověsit :)

                              Ale už dost, plevelíme tady vlákno zbytečnýma informacema :)

                              0 0
                              • Shadow.1  

                                souhlas, Roud by mohl založit nové a tohle zamknout, už se to načítá týden…

                                Jinak ano, dělá je každý, ale když jsi na to sám, zabere to víc času než když jste na to dva ;-)

                                0 0
      • arnostik  

        Mozna bych jel taky, ale do nedele je na me jeste daleko… dam urcite jeste vedet

        0 0
      • -Alan-  

        Člověče to zní docela zajímavě, to bych možná i jel. V Orlických to najetý nemám a zajímá mě to. Vstát se dá, takhle jsem jezdíval na závody, když nebylo auto.

        Myslím, že by se mi to ale hodilo v sobotu. To by nešlo?

        0 0
        • maajkee  

          No švagrová v sobotu slaví 33, takže dělaj gárdpárty, proto jsme to včera domlouvali až na neděli. Ta neděle bejvá většinou taková plonková, proto je třeba ji pořádně využít :)

          0 0
          • -Alan-  

            Rodina je v sobotu taky na slavnostech („keltských“). Tak by nebyl problém. Ale pojedu v neděli a zase se kvůli kolu celý víkend neuvidíme :) – nehledejte v tom výroku logiku.

            0 0
      • WD 401  

        Ty jo, to bych taky jel.. uvidím jak se mi do té doby zotaví rameno z pádu na silničce :-) Dá se předpokládám rozhodnout na poslední chvíli (sobota večer), nebo je to potřeba dřív..?

        0 0
        • maajkee  

          Můžeš se rozhodnout kdy chceš, pokud budem alespoň dva, co určitě pojedou, tak se prostě pojede :)

          0 0
    • roud  

      Vecer zalozim nove vlakno :o)

      0 0
    • maajkee  

      Tak HURÁ, SLÁVA! Kuba má prej ten přední náboj a bude zase pojízdnej! :)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce