• roud

    Vzhledem k tomu že nám za týden začíná nová sezóna se vším všudy rozhodl jsem se letošní(2011) vlákno založit s předstihem. Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. A 16 ledna nás čeká první závod letoška(winter okolohradce) kdopak se přidá já už jsem reglej na krátkou :O)???

    Anketa: Přidáte se k Cyklobar Fuck"Tory" Racing Teamu ?

    ANO
    3x
    33%
    NE
    1x
    11%
    0 0
    • karliner  

      Že bych vám tady z toho s někým udělal guláš, jako to dovede třeba maajkee?

      0 0
      • roud  

        majkeeho ber s rezervou pokud se o to někdo pokusí tak to prostě problokuju :O)

        0 0
    • roud  

      Poohlédnutí za rokem 2010 :O)

      0 0
      • roud  

        A ještě pár foteček :O)

        0 0
        • roud  

          16.1.2011 :O)

          0 0
        • Bafoon  

          řekni že ten DC je jeho! To je luxusní foto :-D

          0 0
        • Pi†el  

          To sem ja, na ty fotce! :D

          0 0
    • -Alan-  

      Založit vlákno 2011 hned o vánocích to je velká netrpělivost. Já byl taky netrpělivý a tak jsem novoroční vyjížďku udělal taky už v 2010 (čtvrtek). No a naštěstí jsem vzal dvě duše. Na okruhu Petrof, Bělečko, Běleč a zpět (už raději po silnici) jsem měl dva defekty. Kamarád má fotky. Podruhé už jsem to nebral moc jako srandu.

      Na druhou stranu jsme ověřili, jaké držáky jsou na sněhu Ralphy se starým vzorkem a úplně starý Ritchey Speedmax Alfa WCS s modrými boky (předělaný na bezduši s Café latex). Při sjezdu od Bělečka lesem po zelené to sice místy bylo bruslení, ale zvládli jsme to. Tímto se omlouvám běžkařům za kažení stopy. Jenže vporstředku pod sněhem byly snad díry od koní nebo co, to jsem vzdal.

      0 0
      • Shadow.1  

        já týden nevyjel a dnes jsem zjistil, že mám taky defekt na zadním kole… ale díru jsem nenašel, jen prázdné kolo :-) ani ventilek neuchází… tak hádám nějaký vtip od včerejších hostů co se tu ožrali na silvestra :-))))

        0 0
    • bukajcze  

      Zdravim…

      Po delší zaneprázdněnosti si s váma letos konečně vyjedu, jen co dám do kupy bike :) (předsevzetí:P)

      0 0
    • roud  

      tak prvni kilometry dnes padly :o) az se ke me dostanou nejaky fotky tak je sem urco pridam jinak diky vsem za ucast.

      0 0
      • roud  

        1.1.2011 :O)

        0 0
        • maajkee  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • martin_bakov  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • karliner  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • martin_bakov  

          roude zadny spatny komentar k fotce sem nemel, nechapu proc jsi nas vyblokoval ?_?

          0 0
          • maajkee  

            Taky nevim, asi je nějakej podrážděnej :)

            0 0
    • -Alan-  

      Po pár nesmělých výjezdech v okolí domu jsem si to dneska střihl do práce v Bohdanči. Sic asi o půl hodiny delší, než normálně, ale super. Teď se stmívá, sněží a já se chystám na cestu zpět. Potmě to bude boj a já do něho jdu.

      Víc mě štve, že jsem při úklidu šuplíku objevil stravenky na rok 2010 a zatím se mi nedaří je nikde udat. Vím jak by to šlo oficiálně, ale zaměstanavatel řekl ne. Nevíte někdo co s nima? Myslel jsem jako zhodnotit ne je použít v nejmenší místnosti mého domu.

      0 0
      • roud  

        Dneska se to fakt vyvedlo jinak já už mám letos nalítanejch prvních 100km :O)

        0 0
        • -Alan-  

          Letos jsem se s 70km taky překvapil. Je to mnohem lepší než šlapat ve sklepě na trenažéru. Respektive v lednu bych se k tomu zatím těžko nutil. Když to pude, zase vyrazím. Dokonce mě to baví víc, než jezdit na běžkách.

          To pěkný počasí, co je na fotce jsem viděl jen oknem. Za tmy jsem otestoval osvětlení a na sněhu je to prostě skvěle vidět. Pak jsem u opatovic najel na silnici (spojka Opatovice Vysoká) a myslel jsem, že mi přestala svítit. Na tom vlhkém asfaltu doba temna, podpořeno brýlemi. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl. Doma zas řeči o bláznovi, ale mě bylo dobře.

          0 0
          • Shadow.1  

            Já mám letos zatím 30km :-)

            Ale už se těším na víkend, hmmm… +5°C :-) tak uvidíme :)

            0 0
            • -Alan-  

              Jediný, co se stane je, že to začne klouzat. A jestli to pak zmrzne, tak nevím, zda zase vyjedu. Beru to v zimě jen jako bonus.

              0 0
              • roud  

                už hlásej dokonce +8 :O) já už mám letos krásnejch 140km hehe :O) a 2× jsem políbil matičku zem xD xD xD

                0 0
                • -Alan-  

                  Jo, už to začíná ledovatět. Včera jsem si užil krásnou jízdu autem, s nohou na brzdě, cvakáním ABS a přejezdem zpomalovacího kopečku na křižovatce. Vše v jednom dlouhém smyku. Ještě že za tím byl odmetený chodník, kde jsem zastavil, jinak jsem vylítl přímo do dvouproudovky za nádražím. Jestli se to bude takhle klouzat, tak se na to na kole vyprdnu. A to jsem uvažoval, že bych jel ze srandy ten zimní závod u Biřičky. Asi půjdem s malou zas raději fandit :-)

                  0 0
                  • roud  

                    na ten zimní se chystám myslím že to bude sranda (aspoñ ta krátká trať) :O) uvidíme co s tim udělá počasí a lesáci kteří teď v lese dělaj neskutečný zvěrstva :O(

                    0 0
                    • Shadow.1  

                      jj, má být +8, včera jsem byl po 8 hodině jen tak po městě na 2 hoďky :-)

                      Na teplou sobotu to vidím někam na celé odpoledne… někde po polňačkách směr Pardubice, Kuňka…

                      Já se válel málem o Vánocích… najel jsem na stezku podél Orlice a málem jsem pokračoval až do vody… Den předtím totiž pršelo a bylo to jak sklo :-) ale ve tmě to nešlo poznat, dokud jsem neklouzal :-)

                      0 0
                      • roud  

                        Tak hlavně že to dobře dopadlo :O) hlavní je že nám počasí zatím vcelku přeje na to že je leden a o víkendu má bejt +8 si myslím že luxus :O)

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          jj, jsem příjemně překvapen… když bylo těch –10, tak mě tam nikdo nedostal, ale do těch –5 se to ještě dá.

                          Dneska je na nule, tak to půjdu odpolko prubnout…

                          Na tu sobotu jsem natěšenej… Teď mizím do fitka :-)

                          0 0
                • Bafoon  

                  :-)

                  0 0
    • karliner  

      Tohle je snad jediné vlákno na BF, kde nevystupuje maajkee se svými moudrostmi. Hádám, že to je proto, že se bojí, aby nedostal pár pohlavků :-)

      0 0
      • maajkee  

        Špatně hádáš, tady totiž není nikdo kdo by mě měl potřebu prudit. Ale ty jak je vidět si nedáš pokoj a pokoušíš se něco vyvolat, takže navrhuji skončeme to.

        Tohle je snad jediné vlákno na BF, kde nevystupuje maajkee se svými moudrostmi projeď si posledních třeba 100 vláken a vsadím se, že aspoň do 90% z nich jsem nepsal vůbec nic.

        0 0
        • roud  

          hoši klid nebo vá velice rychle bloknu děkuji :O)

          0 0
          • maajkee  

            Klidně to blokni, já budu jen rád. Myslím a doufám, že vidíš kdo se něco snažil tady rozjet.

            0 0
            • roud  

              Majkee neboj se vidím ale taky vím že je to od něj jen takový rejpnutí tak doufám že to oba vezmete sportovně ;o] jinak jak si nakonec doskládal cannony ?

              0 0
              • maajkee  

                No Jekylla mám nakonec s tou lefty, vyhodil jsem akorát zubatý kotouče :) trochu uříznul řidítka, 680 bylo už fakt dost a zatím to nějak neřeším, čekám na pořádnou testovačku až bude lepší počasí.

                Furia s Fatty jsem věnoval přítelkyni, konečně bude mít kloudný kolo, líbí se ji a je asi o 3 kila lehčí než předchozí :D

                0 0
                • Bomba+  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
        • karliner  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • jirka802  

      Zdravím, nevíte někdo kolik se platí na winter okolohradce startovné ? V propozicích je uvedeno 400Kč.,ale když se přihlásím tak u vari.symbolu je 300 Kč. Díky

      0 0
      • roud  

        300kč bude asi jen pro registrované případně pro ty co platí předem jinak na místě asi bez registrace 400,– aspoň tak to vidím já…

        0 0
        • jirka802  

          Díky, já právě nevim.Chci se přihlásit předem a abych nezplatil mín než to stojí :D

          0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Cvoky  

      Takže zamluvena BEDNA – zítra tj. 12.1. od 18:30 – bojová porada :) – Všichni vítáni

      0 0
      • Pi†el  

        BEDNA?

        0 0
        • atlet  

          pro P+tel. U Knihomola.

          0 0
          • Pi†el  

            Na jak dlouho to vidite? Ve ctvrtek mam zkousku, takze asi uz zitra prijedu do HK,ale az tak kolem 8h..

            0 0
            • atlet  

              Pro P+tel.

              To je myslím bez problémů. Já sám se tam nedostanu po práci taky dřív než v sedm a jak jsem mluvil s Cvokem, tak to bude v pohodě.

              0 0
              • roud  

                tak tak taky to zítra vidím na celkem dlouhou akci :O)

                0 0
                • Shadow.1  

                  pivo, to by vás užilo :-)

                  chlast-slast :-)))

                  0 0
    • Kubiczech  

      Omlouvám se, že vám fušuju do vlákna, ale nevíte, jak vypadá trať Okolohradce? Někde jsem tu četl, že řada z vás pojede. Co za pláště?

      Díky.

      0 0
      • maajkee  

        No všude jsou tady teď fakt fest srajdy, takže pláště typu RK nebudou ideální :)

        0 0
        • Kubiczech  

          S RK jsem tak nějak nepočítal. (: Spíš jsem se obával, jestli nemáte ty krásné široké cesty pod ledem.

          edit: Ale jak koukám na těch sobotní 11 stupňů, tak by ani tohle problém být neměl. (:

          0 0
          • roud  

            předběžně to vidím na blátíčko dám sem dyžtak vědět v páteka klidně i v sobotu jakpak to vypadá v lese :O)

            0 0
            • Kubiczech  

              Díky, budu rád.

              0 0
              • Shadow.1  

                Zdar, akorát jsem se vrátil z vyjížďky… risknul jsem to stezku k lesnímu hřibovu… což je asfaltka v lese… Čekal jsem, že už to bude čisté, ale bohužel… dal jsem to sice až na konec, ale 2× jsem se odporoučel k zemi, to kolikrát jsem k tomu měl hooooodně blízko ani nepočítám :-) Jsou tam jen vyjeté koleje od lesáků, tam je asfalt, jinak cca 5cm ujetého zledovatělého sněhu… vetšinou se mi dařilo jet v kolejích, ale ne vždy :-) Jinak super cesta :-)

                0 0
                • roud  

                  neviděl bych to tak černě jezdim tam cleou zimu a ani jednou jsem se nevyštípal hehe :O) jinak ještě má bejt pět dní teplíčko to nejhorší určo sleze…

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    nj, na sněhu/ledu to moc neumím, přiznávám :-) a taky ty pláště na to nejsou dělaný…

                    Snad to sleze… ta stezka je dobrá :-) o víkendu má být krásně, tak se chystám do Rychnova… Přes týden po práci jen tak kolem a po Hradci… :-(

                    0 0
                    • roud  

                      jj taky to zatím jen šourám okolo a moc se nedaří mám lehce přez 150km letos do wokolohk byc chtěl mít aspoň 220–230km nalítáno a´t tolik netrpím :)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        dneškem mám 120, ale je to mazec, takhle po „nocích“ :-) Dneska mi došla lionka ve světlech… naštěstí až ve městě :-)

                        0 0
                        • roud  

                          mno s tím světlem je to naprd mě jakmile se rozsvítí půlka baterie rychle nabírám točky z5

                          0 0
                          • Shadow.1  

                            no to já taky, dneska to ale vzalo nějaký rychlý konec… naštěstí zadní je na tužkovky, tak pohoda a těch 7km co mi zbývalo jsem dojel po stezkách bez předku… stane se… Najednou začala svítit ze zelené rovnou červená a za 10 min bylo vymalováno :-) Tak už má něco za sebou taky…

                            0 0
                            • roud  

                              jj moje taky už mám ale ve výběru nový světlo napříští rok :o) vidim to na novou ledkovou sigmu měla by mít 900lumenů a kolem 4h výdrž :O)

                              0 0
                              • Shadow.1  

                                já mám blackburna, a kdybych šel do něčeho nového, asi lupina :-) ale ta cena :-(

                                0 0
                                • roud  

                                  jj lupine bych bral taky ale kvůli ceně mi nezbude nic moc jiného než ta sigma…

                                  0 0
                                  • Shadow.1  

                                    :-) teď mám dobrá světla, tak do té doby snad něco našetřím… Ty blackburny X8 stojí běžně kolem 5000 a já je 4 měsíce jeté sehnal za 1500 :-)

                                    0 0
                                    • roud  

                                      jj to je pěkný já mám teď sigmu mirage evo x a jediny co mi chybí je delší výdrž baterky ale tu prostě v týhle cenový kategorii nedostanu nikde :O(

                                      0 0
                                      • Shadow.1  

                                        a kolik dává? Mě ten BB svítí na obě světla plný výkon cca 4 hodiny, Jedno na minimální výkon vydrží asi 15 hodin. Průměrně je dávám na 7–8 hodin (nejezdím plný výkon, jen v lese)

                                        0 0
                                        • roud  

                                          to je moc pekny ja mam naplnej na dve svetla max dve hodiny na kdyz to trochu stlumim tak kolem 4h

                                          0 0
                                          • Shadow.1  

                                            nj, na žádné dlouhé ježdění…

                                            0 0
          • bukajcze  

            Led už skoro není, jen občas to nemile překvapí… a toho bahna a vody je někde až až, ale dá se to

            0 0
            • roud  

              mno klukům prej dneska trvalo 20km kolo skoro dvě hodiny takže si myslím že to bude dobrý maso :O)

              0 0
              • Shadow.1  

                já byl po včerejší pitce úplně vyřízenej… :-) Takže kolo až zítra, ale už se těším… i když to tak čtu… :-))) No uvidíme…

                0 0
                • roud  

                  mno já už jsem rozhodnutej jet napohodu myslím že to bude masox a ještě mám na kole racekingy takže to ani nebude moc držet :O(

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    já mám pythony, ale zítra to vidím spíš na delší trasu po silnici, asi se podívám za našima do Rychnova, než bloumat po kotníky v blátě po lese :-)))) Stačila mi dneska procházka se psem kolem Orlice, kanady šly docela hluboko :-)

                    0 0
                    • roud  

                      Tak to já se pojedu potrápit aspoň na krátkou :O) ještě jsem měnil kazetu tak snad mě to zítra nevytrestá jinak přeji pěknou projížďku :O)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        já bych ho měl akorát umýt hadicí :-)))

                        Tobě taky příjemné trápení :-)

                        0 0
              • bukajcze  

                Já najel něco okolo 35 za necelý 3 hoďky, ikdyž jsem často čekal na zbytek svého konvoje a 10 kilásků bylo po Hradci

                0 0
                • roud  

                  Tak dneska to bylo naprosto super kdo nevyjel opravdu prohloupil jinak gratuluji brožíkoj k umístění…

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    Zdar, teď jsem se akorát vrátil z Rychnova… super projížďka, perfektní počasí, na leden super… škoda že se to má od středy zase vrátit na nulu a sněžit… :-(

                    0 0
                  • atlet  

                    Pro Rouda.

                    Michale, tohle je můj vysněný rám. Jen mít těch 68000,–.

                    0 0
                    • Shadow.1  

                      Krásná velká fotka ;)

                      0 0
                    • roud  

                      Nemáš tam větší fotku ? :O)

                      0 0
    • Kureix  

      nemáte někdo rb crrko v xlku v hradci a byli by jste jej ochotni zapujcit na vyzkouseni?

      0 0
      • roud  

        Bohužel o CRR v týhle velikosti asi nikdo nevíme doporučuju navštívit nějakýho prodejce v praze (udělat si výlet) a půjčit si kolo na testovačku neměl by to být problém a myslím že ti bude stačit jen občanský průkaz ;o]

        0 0
    • Pi†el  

      Nemate nahodou nekdo Oakely jawbone ?

      0 0
    • bukajcze  

      Zdravim všechny

      Měl bych na vás malý dotaz. Mám možnost koupit:

      http://www.bikesport.cz/…a-cerna_2326

      http://www.bikesport.cz/…up-bily_2341 – cernej

      http://www.librakola.cz/…tylo-a33.htm

      Jeté 600km a to vše za 2000,– a já nevím, zda to brát nebo ne. S Truvativem (kliky) nemám žádný zkušenosti a nevím, zda se to vyplatí . Ty řidítka beru trošku na zlepšení designu:)

      Dík za vaše komenty

      0 0
      • roud  

        truvativ měl a má bezvadný převodníky jinak jak kliky tak představec s rodlama vozí aleš (cvok)

        0 0
        • bukajcze  

          Dík, už jsem mu na to kývl. Snad mě pak mamka nezabije, že jsem zase něco koupil:D

          0 0
          • Cvoky  

            jj nestěžuju si – vše no problem

            0 0
          • Shadow.1  

            Mamka? :-) LOL

            0 0
            • bukajcze  

              Ano mamka… Vždy když si něco pořídím, tak pak měsíc poslouchám, k čemu mi to je a že je to zbytečný

              0 0
              • Shadow.1  

                tak si pořiď byt a tomuhle všemu se budeš jen smát :-)

                0 0
                • maajkee  

                  no je mu 19, to má právo bejt ještě doma :)

                  0 0
      • bukajcze  

        Tak už to přislo:) a kliky se právěj montujou v servisu:)

        0 0
        • Shadow.1  

          tož dobré… takové duhové :-) ať dobře slouží

          0 0
          • bukajcze  

            Díky… už se nemůžu dočkat, až to zítra půjdu provětrat:)

            0 0
            • Shadow.1  

              Já dnes přijel ve 3 ze služebky, natěšenej na kolo… no a pršelo jak sviň a když přestalo, tak už jsem nestíhal… Tak snad zítra… :-)

              0 0
    • roud  

      Pár fotek z dneška k namlsání jinak je mi líto každýho kdopak dneska nevyjel :O)

      0 0
      • maajkee  

        parádní, fakt jsem namlsanej!

        ty ty fotky nějak upravuješ viď? zvyšuješ kontrast a ještě něco nebo to takhle fakt leze? :)

        0 0
        • roud  

          kontrasty, gama, barvičky a vypadá to jako když to sleduješ přez sluneční brýle :O)

          0 0
          • Shadow.1  

            Děláš taky něco jiného, než jezdíš na kole, hraješ si s fotkami a chodíš na pivo? :-))))

            0 0
            • roud  

              jo chodím do práce a věnuju se svojí přítelkyni a občas to proložím nějakym jinym sportem :O)

              0 0
              • Shadow.1  

                jak to zvládáš… obdivuji tě… :-)

                0 0
                • roud  

                  těžce s přítelkyní dost válčím kvůli volnýmu času na kolo :O(

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    to já přijdu v 6 domu z práce, se psem, najíst se a pak na kolo až někdy v 8, když to vyjde… o víkendu, prát, uklízet, žehlit, na pivo, na kolo, mezitím 3× týdně do posilky… no už nějak není kdy upravovat fotky… ty hnijou ve foťáku…

                    0 0
                  • Brozik  

                    Michale díky za gratulaci :) Snažil jsem se co to šlo, škoda že to první místo mi uteklo o pár sekund, jsem se tam ke musel vycvaknout v bahně a zrovna mě sjel, však já si na dalších závodech vylepšim reputaci, především na silnici :) Jinak kluci koukám, že dáváte dohromady velmi zajímavý tým :) velmi pěkné :)

                    0 0
                    • roud  

                      To víš letos to chcem pojmout hodně aktivně a doufám že se uvidíme na budějovicích aspoň na krátký :O)

                      0 0
                      • Brozik  

                        jasnačka,,uvidíme, ještě nevim co pojedu, ono se mi to tam trochu kreje se soustředěním v Chorvatsku co jedu na silnici na 14 dní, tak záleží jaký den se vrátíme a v jakém budu stavu :) sice budu hodně dobře rozjetej, ale asi nebudu zrovna připravenej hned vyrazit na závod, pak to mám totiž nabitý každý víkend až do konce sezony :)

                        0 0
      • bukajcze  

        Jak děláš, že to máš pořád tak čistý?

        0 0
        • roud  

          čistý uplně neni ale na to čím jsem ho dneska tahal tak to jde :o)

          0 0
        • -Alan-  

          Vozí na zádech minimax a dycky to před focením opláchne.

          Mě by spíš zajímalo, jak bych to dneska udělal, abych vyjel v tomto počasí, když teprve teď vyrazím z práce. Ale včera byl teda bůh s počasím zase jednou milosrdný! To byl jarní nářez.

          0 0
      • Míra2  

        Ty fotky máš opravdu luxusní, to by se dalo použít třeba do kalendáře.

        0 0
      • bukajcze  

        Taky něco málo přidám:)

        0 0
        • roud  

          Oki tak já též :O)

          0 0
      • lidumil  

        Ty snad chodíš do práce od 4 do 12 :-) Já pořád nestíhám a když už mám volnej víkend, tak leje :-( nebo jako teďkonc se o mě pokouší – bohužel úspěšně – nějaká hnusná viroza :-(

        0 0
      • ollivetti  

        Hezký, ale kde je nějakej TERÉN!?

        0 0
        • maajkee  

          To je z okolí hradce, tady moc terénu není :)

          0 0
        • roud  

          prosim zahanbi nas fotkama terenu kterej jsi jezdil v lednu :-)

          0 0
          • ollivetti  

            Dostal jsi mě: Já ještě nemám foťák. ;-)

            0 0
    • Shadow.1  

      Máte nějaký osvědčený obchod HK, Pardubice, kde se dají dobře vybrat SPD tretry? Dobrý výběr, ceny atd… nebo kde to tady kupujete?

      Díky

      0 0
      • Kubiczech  

        Já brál první u Peška v Opatovicích.

        0 0
        • Shadow.1  

          Pešek je největší, to jo, ale zajímaly mě zkušenosti… Peška mám v HK ve vedlejší ulici :-)

          0 0
          • maajkee  

            Ale ten Pešek v Opatovicích je větší.

            0 0
          • Kubiczech  

            Tak sis tam místo napsání tohohle příspěvku mohl skočit a ty tretry zkusit. (:

            Pokud chceš mermomocí zkušenost – tak jsem tam přišel, koukal na ně, zkusil si je, zaplatil a odnesl. To vše za neobtěžující aktivity prodavače.

            0 0
            • Shadow.1  

              To jsem mohl :), ale to bych přišel o to, že je to tam možná na prd, mě by se tam líbilo a pak bych měl jiný názor než vy :-))))

              0 0
      • roud  

        ač je nemám rád tak u kulhánka je velkej výběr, pešek, velorb

        0 0
        • maajkee  

          Já ke Kulhánkoj občas zajdu, protože jsme zjistil, že se tam daj někdy koupit věci za stejnou cenu jako na kupkole akorát bez poštovnýho :)

          0 0
        • atlet  

          Ahoj. Jen co se trochu zmátořím, tak tam dám obrázek DeKerf rámu znovu a větší. Chvilku to potrvá, nejdřív mi musí spadnout otok z kolene, abych došel k počítači. Včera na pohotosti mi z něj vytáhli 9 stříkaček krve z vodou. A to jsem se jen smeknul, ani nespadl. Doufám, že to nebude dlouhý léčení. Další rok bez kola a nebo třeba jen přijít o Otvírání hospůdek by mě dost štvalo.

          0 0
          • roud  

            koukej se dat dokupy trenere :-)

            0 0
            • atlet  

              Už mi to líp chodí, tak se mi snad povede dát větší fotku vysněnýho rámu. Na fotkách je DeKerf team issue z 93.

              0 0
              • roud  

                Krásnej kousek ale v dnešní době už bych si asi takovejhle rám nekoupil :O)

                0 0
                • Shadow.1  

                  :-))) já četl „v dnešní dob už bych si asi takovejhle Krám nekoupil“ :-)))

                  0 0
    • maajkee  

      Trochu ot, ale chci se ptát hlavně hradečáků, nemáte nějakej tip kde v HK, nebo v okolí HK je nějaký pěkný místo na uspořádání svatební hostiny?

      Mě napadá zatím asi jen Šrámkův statek, jinak nevim.

      0 0
      • Shadow.1  

        tvoje starosti bych chtěl mít :-) Já teď řeším rozvodovou hostinu :-)

        Ale spíš řekni termín, kolik hostů, co si nějak představuješ /luxus nebo raději cenu a pohodičku/

        0 0
        • maajkee  

          cca 50–60 lidí, červen, spíš druhá polovina, spíš pohodičku, nejlíp oběd si zaplatit, ale mít pak možnost donést tam i svoje občerstvení + si tam grilovat svoje prase, chlast si taky zaplatit, ten netahat svůj :)

          0 0
          • Shadow.1  

            hele, ač to tam moc nevypadá, tak výborné to je v LTC klubu… ceny jak za komunistů, ugrilují ti tam co chceš, nic pro ně není problém, super kuchyň, rodinný přístup… Nechal jsem tam za 70 lidí cca 40 tisíc a to jsem platil i tvrdej chlast, prostě všechno…

            Jinak co jsem objížděl, tak všude měli mraky požadavků, nic moc nešlo, málokdo dovolí, aby sis žrádlo přinesl. Tedy kromě zákusků, výzdoby a dortů…

            Mají tam velkou zahrádku v patře, hodně místa i uvnitř…

            Ale chce to vidět…

            0 0
            • maajkee  

              Hele loni jsme tam byl na svtabě kámošovi a upřímně tam bych to nechtěl, zbytečně velkej sál na nějakých 50 lidí a prostředí se mi moc nelíbí, moc funkcionalistický :D nejradši bych právě něco alá ten šrámkův statek, spíš něco takovýho vesnickýho lidovýho ražení, venku zeleň, nějaká velká zahrada, jezírko a tak :D

              0 0
              • Shadow.1  

                tak to moc nevím… ale když se něco dozvím, dám vědět.

                JJ, je to tam takové funkcionalistické, ale díky tomu taky lidové a pohodové… na nic si nehrají… i když ne každému to může vyhovovat :-) ale majitel naprosto super jednání.

                0 0
      • bukajcze  

        Pár tipů, ale vše asi trošku dražší:)

        Pod Terasami (vedle magistrátu)

        Inflagranti (naproti soudu – je to tam docela pěkný, útulný, ale bez salonku – měl bys celou restauraci- výborný jídlo ,ale poslední dobou zdrahli)

        Duran (tam to bude ale asi nejdražší a poslední dobou jídlo nic moc)

        U Petra – Na Slezským, nedaleko Veloservisu Pešek a syn

        Pouze tipy, musíš se poptat a vyzkoušet si to sám:) a zítra možná dodám další:P

        0 0
        • maajkee  

          Tak hospody v HK znám, to mi nemusíš psát :D

          Ale nechci mít hostinu jen tak v nějaký hospodě :)

          Navíc třeba pod terasama maj salonek asi pro 40 lidí, to je málo, potřebuju ještě flek na kapelu a tancování a určitě prostor na grilování a vůbec aby byl prostor venku a né bejt někde zavřený když bude vedro.

          Ale díky za snahu.

          0 0
    • bukajcze  

      Nemáte prosím nějaký tip, jak srovnat koncovku rámu? Jsem dneska padal a zohnul ji.

      Dík

      0 0
      • maajkee  

        Myslíš patku přehazovačky? Normálně zkusit vzít do kleští a narovnat, když to nepůjde tak pak objednat novou.

        0 0
        • bukajcze  

          Jo tu myslím. Dík, jsem se bál použít hrubou sílu

          0 0
          • Shadow.1  

            když tě všechno zradilo

            pomůže ti kladivo ;)

            0 0
            • bukajcze  

              Opraveno :)

              Klěště pomohli a kladivo ani nebylo zapotřebí. Teď by to ještě chtělo opravit můj pravej bok :/

              0 0
    • roud  

      Winter okolohradce cííííííl :O)

      0 0
      • maajkee  

        Vypadáš tam jako kdybys toho měl fakt dost :)

        0 0
        • roud  

          popravde byl jsem rad ze je to za mnou ale rad na to vzpominam byla to podle me velice podarena akce :-)

          0 0
          • maajkee  

            To já na svůj první závod v životě pořád čekám, už léta se ne a ne rozhoupat :)

            Každopádně máš můj respekt v tomhle závodit!

            0 0
        • Shadow.1  

          Spíše vypadá, jako kdyby měl zaražené prdy ;)

          0 0
    • roud  

      Si takhle dneska hezky švihám a švihám a najednou cesta zmizela :O(

      0 0
      • -Alan-  

        To mi vykládej, já to takhle zažil v sobotu za jízdárnou, za těmi novými domy Na Plachtě. Myslel jsem, že bude ještě ztuhlo a nebyl jsem si jistý, co je pod tím měkým ledem. Ale pečlivé studium terénu ukázalo objízdnou trasu. O hodinu dvě později bych se už radši vrátil.

        0 0
      • Patt  

        Pěkná fotka a co, dál sis to? Jak to bylo hluboké? ;-)

        Jinak Roude a ostatní do bazaru jsem dal mého bika, když by mi náhodou někdo dohodil kupce, tak se může těšit na malou odměnu ve výši 1000Kč. Díky

        0 0
        • roud  

          a když ho do tebe koupím za 500,– dáš mi k němu i tu 1000ku ??? Hele optám se ti ale těžko budu schánět někoho na tvojí velikost :O( jinak ne nedal jsem si to xD xD xD

          0 0
    • roud  

      Tak dneska krásnej 65kiláčku s romantickym západem sluncem nad Paramem :O) jinak trenére celkově za leden mám 513km (venku)takže plán splněn :O)zítra plánuju ještě nějakou lehkou motačku kolem HK přidá se někdo ? :o)

      0 0
      • Shadow.1  

        když ty jezdíš bordel :-) já spíš silnice :-) a na tvoje tempo ještě nemám :-)

        0 0
        • roud  

          já jsem jeden z nejpomalejších cyklistů z hk na moje tempo má každej xD xD xD

          0 0
          • bukajcze  

            Čemu říkáš nejpomalejší cyklista v HK? Já už mám najeto něco okolo 220 a průměr je okolo 17–18-ti km/h – myslím, že jsem pomalejší:D A docela by mě zajímalo, kde v lese najdeš bahno… našel jsem pouze sníh a klouzavej led, na kterým se docela bojim

            0 0
            • roud  

              Na biřičce je bahna dost a dost :O) tak záleží na tom kde ten průměr najedeš :O)

              0 0
              • bukajcze  

                30% po Hradci a zbytek za Hradcem po lesích a na Biřičku jsem už pár dní nezavítal, pravda

                0 0
                • roud  

                  mno dobrá možná nejsem nejpomalejší v hradci ale žádnej rychlík taky nejsem :o) uvidíme jak mi to bude lítat letos rád bych nešel s nájezdem pod 10kkm :O)

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Možná jak to roztaje, tak se ti vyrovnám. Občas mám den a jede to skoro samo. Ale teď když to rozjedu, tak to končí takhle:

                    0 0
                    • roud  

                      jj letos už jsem se válel asi 5×-6×

                      0 0
      • Kublaj  

        Sme se na zdvimadle museli minout já tam v podobnej čas taky projížděl :)

        0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • smatly3  

      A jak to vypadá v lese? Je tam sníh,led,bahno nebo to je roztátý? Plánuju pohodovou vyjížku na zítra na odpoledne tak ať vim co mě čeká :)

      0 0
      • roud  

        jak kde místama je to čistý místama ledový plotny a sníh a místama bláto…

        0 0
      • JayDee  

        da se jet cistej, tak to reknu :)

        0 0
    • roud  

      Tak dneska parádní zimní vyjížďka škoda že brožík odpad už v bělči ;o] jinak luha má u mě bludišťáka za odvahu co předváděl v lese na fredech :O)

      0 0
    • roud  

      Tak dneska bylo super počasí zejtra bych rád dal první vejlet do žďáru na pivko přidá se někdo ? :O) tempo opravdu pohoda :o)

      0 0
      • atlet  

        Se mnou nepočítej. Ale aspoň tě pobavím. V rámci debordelizace jsem hodil na aukro starej smyk od Favoritu. Ten mechanický typ s pákou. Jen za 30 kč, protože mi ho bylo líto vyhodit. Poštovný dle Kalkulátoru Český pošty mělo být i s dobírkou kolem 70. Fakticky, jak jsem zjistil, když jsem smyk posílal, chtěli 115. To by ten maník, co to za 30 kč koupil asi nevydejchal. Tak jsem to poslal obyčejně a doufám, že zaplatí zpětně na účet. A teď ta správná legrace. Dnes se na aukru prodal tento samý typ smyku za víc jak 700. Takže, když vezmu nejhorší variantu= t.j. když nezaplatí nic, tak jsem mu za vlastní prachy poslal smyk kterej mu vynese skoro litr a já bych tratil ještě na poštovným a aukro poplatcích. Super!!!!!

        0 0
        • maajkee  

          Za poslání smyku 115,– Kč? :) To snad né.

          Já dnes posílal ve velký krabici rám, hmotnost 4.9kg a platil jsme 114,– Kč, posláno na dobírku.

          Nechápu kdo za to mohl dát víc jak 7 stováků :)

          0 0
          • roud  

            tos mu dal do tý krabice cihly ne ? mě přijít balík 5kilo tak bych v něm čekal min dva rámy xD xD xD

            0 0
            • atlet  

              Teď mi taky přijde ta cena divná, ale byl jsem na tý poště osobně a tuhle cenu mi řekla. A obyčejnej balík stál 43. Asi se mi vrací, jak jsem jednou vyměnil můj Alivio smyk za Deore XT a ještě mu naúčtoval práci při tý výměně.

              Jo a když jsem minulej rok prodával za sebou 2 rámy, tak taky chěli pokaždý jinou sumu. Jednou to co platil Majkee a podruhý jednou tolik. Pokaždý stejná pošta, v který jsem dokonce jeden čas brigádně pracoval.

              Roude, co ty titanový upínáky???

              0 0
              • roud  

                který??? myslíš ty titanový osy na přední kolo ?

                0 0
                • atlet  

                  Aha. Tak jsem si správně zapamatoval jen titan. To ani nehledej. Na závit už nemám žádnou osu. Poslední kolo s kónusama jsem prodal před koncem roku. Všechno co zbylo je na průmyslech. Že zdravím Plzeňský Komando, až budete mít „schůzi“. P.S. Jak to vypadá s dresy? Jak se ti líbil ten starej od Assosu. Sorry, líp to mobilem nešlo.

                  Teď jsem si vzpomněl, že mi jeden náboj od Shimana zbyl. Ale tam na váze moc nezáleží, protože to je přední dynamonáboj. Ty mám mimochodem 2 a kdyby někdo chtěl, tak jeden prodám.

                  0 0
                  • roud  

                    u dresů se pořád řeší grafický návrh loga…

                    0 0
            • maajkee  

              Rám GT asi 2.1kg, krabice asi 2 kg a výplňovej materiál a je to hned. Si zkus někdy zvážit nějakej rám až ti příjde, kdysi mě to taky překvapilo, že celej balík má víc jak rám, ale je to tak :)

              0 0
      • hurvajz  

        jj, dnes to bylo dobrý. Trochu foukalo, ale necelých 90 to dalo.Já byl nabalenej jak pumpa a u Chrudimi jel borec na silničce voháklej do krátkýho dresu a kraťasů…:o) pak jsem okusil medlešické pívo a mazal na Pce a Opatovice. po zjištění, ýe mě bolej nohy jsem to votočil po větru domů a stavil se na Budvar.

        0 0
        • snowbob  

          Toho blázna v letním úboru jsem viděl taky…

          0 0
          • Kublaj  

            já taky :D ještě sem se ohlížel jestli sem neměl halucinace :D

            0 0
    • roud  

      Tak dneska něco přez 60kiláčků a počasí naprosto úžasný :O)

      0 0
      • hurvajz  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • hurvajz  

        Koukám, že to do Žďáru na pivo dopadlo…já dnes prd :o(

        0 0
        • roud  

          jj vše podle plánu :O) a tímto zdravím všechny z bikesportu které jsme dnes potkali :O)

          0 0
      • maajkee  

        Fakt velká závist, na kole na pivo na zahrádce, to je prostě ráj! :)

        0 0
      • -Alan-  

        Dneska bylo luxusní počasí. Já blbec nechtěl věřit teploměru, tak jsem se po cestě dvakrát slíkal a pomalu se mi to nevešlo do kapes. Zlákal jsem se, abych se projel přes Bědovice a Týniště na Chvojno. Ta silnice do Bělečka pořád ještě nebyla čistá. A já musel valit, anžto jsem malinko nestíhal rodinnou oslavu. Víc takových dnů. Akorát fotit mě to dneska nelákalo, s tím sněhem to bylo hezčí.

        Anžto je auto momentálně na špalkách, tak jestli vydrží počasí, tak zítra jedu do práce. Dobíjím světla na nocovku zpátky.

        0 0
      • Shadow.1  

        závist… já v pátek doležel chřipku, ale stále to není ono… tak týden se na kolo a do posilky ještě nepodívám… :-(

        0 0
    • roud  

      Něco málo zevčera :O)

      0 0
      • bukajcze  

        A já přidám něco ze soboty

        0 0
      • maajkee  

        Včera bylo fakt nádherně, akorát takovej divnej opar v dálce.

        0 0
      • stratom  

        jsem tě včera potkal, kousek před březhradem. Byl jsem osamělý bežec :-)

        0 0
    • Pi†el  

      Nekdo na vyjizdku, tak od 11h, na 2h ?

      0 0
      • maajkee  

        no sakra to bych jel, ale v 11:00 mám bejt u zubaře :/

        0 0
        • bukajcze  

          Já se chystám někam až odpoledne. Ve 12 musím být na magistrátu.

          0 0
      • Pi†el  

        Ja natocil asi 2h, tak na pohodu. Zitra pujdu zas. Odjezd tak kolem 14h.. Kdybyse chtel nekdo pridat. : )

        0 0
        • maajkee  

          A kudys jezdil? Co jsem předevčírem jel v lese, tak to je hodně podmáčený a byl jsem dost zajebanej :)

          0 0
          • Pi†el  

            Jen silnice. Mam nalestino, hraju si na pozera :D

            0 0
            • maajkee  

              jj, však jsem si říkal, že taky zatím zůstanu jen u silnic, páč mě nebaví to pak mejt :)

              0 0
              • bukajcze  

                Ehm… ono se to musí mejt? :D Byl jsem v lese poslední 4 dny a na mytí nemyslím, když vím, že to zase „zaprasím“. Jen trosku vyčístím řetěz a vše co se hýbe, ale tím to končí.

                0 0
                • Pi†el  

                  me visi kolo nad posteli..

                  0 0
                • maajkee  

                  Když si člověk poskládá nový kolo na bílým rámu, tak mu to prostě při příjezdu domů nedá :D

                  0 0
            • roud  

              neni mi moc dobře ale zejtra bych rád aspoň na hodinku taky vyrazil ven :O)

              0 0
              • Pi†el  

                V kolik se dostanes ? tak nejdriv v pul 4h, co ?

                0 0
                • roud  

                  vyjizdim ve 14:30 ze zvu nechces se pridat ?

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Jakým směrem jedete? Bych se někde na vás napojil

                    0 0
                    • roud  

                      mno lemra plán je směr břeuhrad a noob plán je směr březhrad kuňka…

                      0 0
                      • bukajcze  

                        Zajímavý plán. Směr Březhrad a dál nejezdím, ale dnes udělám vyjímku

                        0 0
                        • roud  

                          mno pitel to překopal takže nevím jakej je plán cesty hehe ale 14:30–14:35 vyjíždíme od zvu

                          0 0
                          • Pi†el  

                            JJ, ja jezdil kolem Kunky apod. vcera, tak se mi tam dnes nece..

                            0 0
    • maajkee  

      Heleďte, poraďte, kam dát na servis, případnou generálku tlumič?

      0 0
      • ollivetti  

        Kulhánka jsi asi nezkoušel, viď :-)))

        0 0
        • maajkee  

          tam bych nedal rozhodně nic :)

          0 0
          • ollivetti  

            A dobře děláš. Ještě by jim ten tlumič vylítnul a mohl někoho ošklivě zranit… :-)

            0 0
      • roud  

        v hradci nikam volil bych asi bikelive v praze…

        0 0
        • maajkee  

          hmm, pravda, pošlu ho asi tam…

          Sere mě, že jsem nestihl koupit uplně novej tlumák ve výprodeji na crc, vyšel asi jen na 1250,– Kč! :/

          0 0
          • roud  

            mam strach ze servis v bikelive te vyjde kolem litra a jeste si na to skoro mesic pockas :-(

            0 0
            • maajkee  

              no právě proto mě to tak sere :)

              0 0
      • ollivetti  

        Jakou to máš značku?

        0 0
        • maajkee  

          fox

          0 0
          • ollivetti  

            Na Fox nevím, snad Štěrba v Praze. Já měl dobrou zkušenost s Cyklo Žitný v Jablonci, ale to bylo na RockShock.

            0 0
    • bukajcze  

      Jsem se večer nudil, tak jsem se poohlédl po posledním roce a udělal krátký bike trailer, kdyby se chtěl někdo mrknout: (kvalita nic moc, foťák už má více let za sebou)

      http://www.youtube.com/watch…

      :-):-):-)

      0 0
      • Kublaj  

        a kde jsou nějaký kopce? :))

        0 0
      • maajkee  

        Taková dramatická hudba! :D

        0 0
      • ollivetti  

        Hezký. Ta hudba je fakt hodně dramatická, pořád jsem byl v napětí, kdy se ozve řev a začne stříkat krev. :-)

        0 0
        • bukajcze  

          Hudbu jsem si vypůjčil od:

          http://videos.mtb-news.de/…os/view/9111

          A pár „kopců“ tam je, ale je jich po skromnu

          0 0
          • bukajcze  

            A kopce nemám rád, proto se do nich nehrnu (dneska to šlo asi poznat, než já ty svý kila vyvezu na kopec, tak ostatní tam už jsou)

            0 0
            • maajkee  

              Kopce ale dělaj cyklistu cyklistou :) Tam se vždycky láme chleba :) Byl jsi jezdit s klukama?

              0 0
              • bukajcze  

                Já ho vyjet dokážu… ale ne takovým tempem, co dneska bylo :) a ke konci jsem se z posledních sil šoural Hradcem až domů

                0 0
            • roud  

              Máš u nás za dnešní švih bludišťáka za to že jsi s náma dneska udržel tempo a můžu tě ujistit že dneska to byla chrtí sestava normálně jezdíme pomalejc :O)

              0 0
              • bukajcze  

                Díky ;-) včera jsem jel podobným tempem s bráchou do Nechanic a zpět na jeho trekovým kole. To jsem ho uhnal, ale dneska jsem byl sám uhnán vámi.

                A na aukru jsem objevil tohle: http://aukro.cz/…0844849.html

                a nevím, zda do toho jít. Ten přesmykač vypadá trošku narezle a nevím, co tam dělá/nedělá. Poradíš?

                0 0
                • bukajcze  

                  dělá/nedělá ten šroubek

                  0 0
                  • Pi†el  

                    Jde o to jaky sroubek. Traba na X.O razeni je ze spodu jeden, co to cele drzi po kupe..

                    0 0
                  • roud  

                    popravdě vůbec nevím co je to za smyk a připadá mi spíš jako něco prastarýho ze silničky :O( ty věci x7 jsou ok…

                    0 0
              • Pi†el  

                JJ, za snahu zaslouzis bludistaka.. : )

                0 0
    • Kublaj  

      jakožto na lidi znalé oboru se na vás obracím s dotazem: Kámoš koupil kola na ráfcích ZTR Alpine ale za boha na ně nemůžeme dostat plášť, zkoušeli sme Geax Sagura a následně Ralfy, odnesly to tři montpáky ale plášť se nahodit nepodařilo :D je normální že to na ně jde sakra blbě nasadit?

      0 0
      • maajkee  

        Myslím že to možný je, já třeba za boha nemohl nasadit racekinga na mavic crossland ráfek a zničil jsme přitom jednu montpáku, přitom na dt-swiss mi šel nandat jenom rukou.

        Mýdlovou vodu jste zkoušeli?

        0 0
      • roud  

        jj je zkuste namydlit patku pláště a klidně i ráfek…

        0 0
        • atlet  

          Ahoj. Slávova informační služba (takzvaně SIS) teprve teď zaregistrovala, že tu jsou dotazy. Takže pro Majkeeho=

          Tlumiče Fox dělá CykloSvec.

          A pro Bukajcze= ten smyk na Aukru je starý Alivio kolem roku 2002. Jeho o něco máloí novější verzi FD-MC21 mám na pracovním kole. Co se šroubků týče, tak jsou vidět na obr. 3. Jeden na uchycení lanka, druhý na možnost vložení řetězu bez roznýtování a další je dorazový. A odhaduju, že ten bude mít vakl.

          Tak pokud by měl někdo nějakou další otázku, tak se klidně obraťte. Já a tým kamarádů na telefonu se budem snažit.

          0 0
    • roud  

      Tak jo lidi vzhledem k tomu že jste všichni lenoši tak tady je můj návrh loga prosím snažte se o konstrukční kritiku děkuji :O)

      0 0
      • -Alan-  

        Z vás co nemáte děti mám radost. Vidím, že už se nemůžete dočkat až budou vaše dítka jezdit na odrážedle. Ale dávat to kvůli tomu na dres? Jak si vás pamatuju, tak to pivko vám tam slušelo víc.

        0 0
      • hurvajz  

        Myslím, že by jsi si měl do návrhu propašovat jednonohou vidlici…a víc do zjednodušit (tenké linky), takhle to působí těžkopádně. A dát do toho víc nadsázky a punku… když už je to Fucktory Racing. Jako disgrafik jsem dobrej :o)

        0 0
        • roud  

          Lefty v jedný verzi návrhu byla ale zabila ji cenzura xD xD xD

          0 0
      • atlet  

        Ahoj. Michale, je dobře, žes to zas rozhýbal, i když na Hospůdky je už pozdě. Kalas má dodací lhůtu 2 měsíce. Tvůj návrh ujde. Mimo nepoměr těla a nohou, který půjde doladit, se mi to dost líbí. Tedy s výjímkou toho chobotu mezi nohama. Buď chobot nebo hodně, ale fakt hóóódně velkej penis.

        0 0
        • roud  

          O nepoměru nohou vůči tělu vím ale neměl jsem zatím čas se v tom tolik pitvat :O( a ač se to nezdá tak i tvorba tohohle návrhu mi několik hodin zabrala :O(

          0 0
    • -Alan-  

      Zdar borci,

      je mezi vámi jistě několik znalců, kteří mi poradí, zda nebudu dělat ostudu, když na svoje kolo http://www.bike-forum.cz/…il-8320.html hodím bílou sedlovku od Syncros. Buď AM 1-bolt nebo FL 7075 viz http://www.syncros.com/seatposts.htm

      Díky za vaše názory. Ještě byla v úvaze za poloviční cenu Truvativ Stylo Team Al z kupkola, ale ty Syncrosy vypadají myslím líp a snad mají i lepší zámek.

      0 0
      • roud  

        Za mě sedlovku černou :O)

        0 0
        • -Alan-  

          Lesklá černá by byla stejná jako rám. Taky mě to napadlo.

          Ještě jsem si zjistil, že ten Truvativ je ze základních matrošů 6061 nebo 7050. Ty Syncrosy jsou 2014 a 7075. Jakkoli jsem pochopil, že to jsou lepší materiály, ze kterých ale nejdou dělat např. trubky, tak nevím, zda to člověk má šanci poznat.

          0 0
          • atlet  

            Materiály 7075 a 2014 mají vůči 6061 výhodu ve větší pevnosti a nižší váze. Jinak co se týká vlastností, tak je to hodně stejné. 6061 je o něco pružnější, proto se z ní dělají i např. zámky sedlovek ze slitiny 7075.

            0 0
          • atlet  

            Ještě dodatek. Většinou se barva sedlovky dává stejná jako představce. V tvým případě by to byla černá, za kterou se i přimlouvám.

            0 0
            • -Alan-  

              Díky moc za názor. Ale přestavec a řidítka časem taky půjdou jiné. Tyhle půjdou na zimáka, kde mám skutečně sedlovku černou a řidítka ostudně lesklá stříbrná :-P

              0 0
    • Sobhk  

      Konečně už i já mám kolo hotové,takže se někdy rád přidám,ale prosím pište mi na FB ,nebo tel (roud má myslím na mě číslo) na BF teď moc nechodím ,díky počítači mi nabíhá stránka týden :-)

      0 0
      • roud  

        ten bílej kokpit mi pije krev ale ten rámík se poved :O)

        0 0
      • roud  

        Rámík je v reálu 1000× hezčí než na fotce fakt se mi ta barva líbí kdyby bylo na mě nechal bych stříknout i vidli do barvy :O)

        0 0
    • bukajcze  

      Snad již zítra koupím od Maajkeeho nový kola. Ze začátku jsem se bílým ráfkům vyhýbal, ale po dnešním nasazení na kolo jsem změnil názor. Co na to Hradecká módní policie? Budou slušet? :-)

      0 0
      • roud  

        na pardubice dobry :-) ne to byl ftip docela tam sednou spis ten kokpit ve me budi smisene reakce…

        0 0
        • bukajcze  

          do půlky března bude i trošku pozměněnej kokpit. Teď musím doprodávat nepotřebný věci, ať můžu vymýšlet dál.

          0 0
      • Shadow.1  

        dobrý prostě nezvyklý… aspoň tě hned poznám :-)))

        jen bych vyhodil tu plácačku na mouchy nad zadním kolem :-))) Určitě se dají koupit i slušivé blatníky :-)

        0 0
        • bukajcze  

          Ta plácačka tam je nutná a preferuji funkčnost nad estetikou. Jak bude sucho, tak ji sundám, ale teď v bahně ne. Roud viděl, jak čistě vypadalo kolo. A kdybych tak vypadal i já, tak by mě nepustili domů:D

          0 0
          • Shadow.1  

            jj, já taky, ale když to funguje a taky vypadá, tak to je super ;)

            Taky mám blaťáky jen na zimu :-) ale vzhledem k tomu, že mám kolo v pokoji, je celkem jedno, jestli bude od bláta kolo nebo oba :-))))

            0 0
    • roud  

      Tak trenére hlásím splnění plánu na únor letos první litr :O) Jinak včera jsem měl slušnej pád a budu muset min zítra si dát oraz od biku :O(

      0 0
      • Shadow.1  

        stydím se, jsem na polovině…

        0 0
      • bukajcze  

        Gratuluji, mám cca 400 a tejden na kolo nevlezu. Nemá kola :/

        0 0
      • atlet  

        Jsem rád, že Roud jezdí i za mne. Já byl od Dopíjení Cyklobaru na kole jen jednou, když jsem se jel podívat na závody na Biřičce.

        Pár praktických zpráv.

        Dresy od Kalase by se ještě daly stihnout do Hospůdek. Výroba je ne 2, ale jen jeden měsíc. Jo a přijímají grafiku ve křivkách (Corel) ne v bitech ( s JPEG).

        Snažil jsem se trochu poupravit logo, ale zatím marně bojuju s programem Gimp, který jsem si pro to stáhnul.

        0 0
        • roud  

          s tou grafikou je to jasny je to stejny jako kdyz posilas mavrh do rrklamky taky chtej krivky :-)

          0 0
        • bukajcze  

          Co všechno za povinnosti obnáší ten váš cyklo klub? Už týden o něm uvažuji.

          0 0
          • roud  

            jen pit pivo a jezdit na kole jo a uznavat me jako nejlepsiho bajkera hned po chuckoj norrisoj :-)o

            0 0
            • bukajcze  

              Pit pivo nedela problem, jsem prebornikem v piti piva na cas. Jezdit na kole taky ne, ale ma fyzicka neni na vasi urovni a potreboval bych shodit 30–40kg. A s tím uznáním… o tom bych si musel s tebou popovídat:D

              0 0
              • roud  

                hele s tou fyzickou to neber tak vazne minule byla fakt silna sestava normalne se jezdi uplne jiny tempo jinak neboj v lete urco vyjedem mockrat a pocitame s tebou na otvirani hospudek ;-)

                0 0
                • bukajcze  

                  Tam budu určitě i s částí rodiny. Jen nevím kdy to je. Prý je na to nějaký pravidlo, ale to neznám.

                  0 0
                  • roud  

                    az bude presny datum postnu to sem neboj :-)

                    0 0
            • Sobhk  

              jenže Chuck Norris nevyslapává kopce :-)

              0 0
      • Pi†el  

        Proc padas ?

        0 0
        • roud  

          spad mi retez pri jizde ve stoje a nasledovala luxusni drzka na pristi mesic uz mam v planu novy prevodniky tohle uz me nici…

          0 0
          • atlet  

            Ahoj.

            Metodou pokus-omyl jsem zatím vytvořil tohle.

            0 0
            • dieegoo  

              Nevím, jestli je to sklonem písmen „ykl“, který je rozdílný od silnice, ale když na to kouknu, vidím jen „cykl“ bar.. to „o“ už mi tam nějak nepasuje.

              0 0
              • roud  

                text bude proveden uplne jinak jen navrh je zatim jen na papire…

                0 0
      • Kublaj  

        u mě litr padne dnes odpoledne ;)

        0 0
        • Pumsc  

          do mě padne několik litrů jak nic;o))

          0 0
          • Kublaj  

            :o))

            0 0
            • atlet  

              Zatím poslední verze loga CykloBar Fucktory teamu.

              Co vy na to?

              0 0
              • roud  

                nápis cyklobar vůbec mezi kolama nebude :O) bude kolem dokola kolem loga něco jako tady u toho vitnamce co pere prádlo…

                0 0
                • dieegoo  

                  Tohle už bych nijak neměnil a okamžitě poslal na tisk !

                  0 0
      • maajkee  

        blázen :) vždyť je pořád strašná kosa! :) Já mám jen něco přes 200km letos, asi stárnu a už se mi prostě do tý zimy nechce :) Loni jsem měl už v Březnu asi 1500km a pak jsem kvůli tomu dlouho ležel a nemohl se pořád dostat z nachcípání, takže letos neblázním :)

        0 0
        • roud  

          jsem malicko blazen letos bych chtel mit do hospudek 1500–1700 celkove uz se mi letos zacina jezdit docela dobre (mam kde brat) :-)

          0 0
          • Kublaj  

            kdy tak nějak budou hospůdky? :)

            0 0
            • roud  

              1duben ± tyden

              0 0
              • Kublaj  

                oki dík :) píšu si do kalendáře :D

                0 0
              • Motyll  

                2.4. by bylo dobré datum.

                0 0
        • atlet  

          Pro Michala verze bez nápisu. Mě to připadá bez něj divný. Ten nápis to pěkně doplňuje a navíc je to s nápisem bližší prvotnímu nápadu mít dres opticky podobný Cyklobarovýmu. I když bůhví jestli dojde dres uplatnění třeba na slevu v hospodě.?. Mluvil jsem se Zbyňkem a za letošní rok je nájem zaplacenej a hospoda pojede, ale další rok …

          0 0
          • atlet  

            Měl bych prosbu. Neměl by někdo doma tyhle nebo tento typ klik. Je to jedno jaká řada nebo typ uchycení (octalink, čtyřhran) nebo stav. Potřebuji z toho jen ten kříž na kterým jsou uchycený převodníky, tak to může být i naprostej šrot. Jde o typ Hollowtech I na octalink, ještě bez integrovaný osy. Zdarma jako šrot nebo za symbolickou cenu. Dík Sláva

            0 0
            • roud  

              neni u nich ten křížek napevno?

              0 0
            • bukajcze  

              Nějaký šrot doma mám, dokonce i na čtyřhran, jen nevím, jestli je to to, co chceš, nebo ne… a z tý fotky nejde nic vyčíst:D

              0 0
    • roud  

      Tak dneska krásný sluníčko ale hnusnej vítr takže jen 35km :O(

      0 0
      • bukajcze  

        Do ty zimy by se mi vážně nechtělo

        0 0
        • atlet  

          Ten obrázek byl fakt na hov.., ale jedinej kterej jsem na netu našel. Přidávám další. Jak už jsem psal, je mi jedno v jakým stavu a na jakou osu klika bude. Jen aby měla ten křížový unašeč takto zalisovaný. já to z toho nechám odfrézovat, unašeč vyndám, do něj opět nechám udělat na fréze další úpravy tak aby šel nasadit na kliky od Coda-Cannondale co mám doma. A to vše jen pro to, abych využil tu haldu převodníků na čtyřpacku co mám doma, protože Coda je na 5 packu microdrive a taky, že mne takovej bastl docela baví.

          0 0
          • bukajcze  

            Mám tu tohle (na vyhození), ale to asi enchceš koukám…

            0 0
            • atlet  

              Tyhle nejde využít. Chybí jim ten kříž-unašeč na výměnný převodníky. Dík za snahu.

              0 0
        • roud  

          To věřim ja dneska přidal dalších 45km ale bylo to dost fyzicky náročný :O(

          0 0
          • Shadow.1  

            Přestaň to sem psát :-)))) akorát mě pak se*e, že jsem línej v minus deseti někam vyjet! :O)

            0 0
            • roud  

              To víš pokouším se vás motivovat :O) PS: dnes jedu zase xD xD xD

              0 0
              • Shadow.1  

                Motivuješ mě akorát k tomu, že to tu nebudu číst :-)))

                0 0
                • roud  

                  To snad ne :O( příští tejden už má bejt +5 tak to snad pro tebe bdue dostatečná motivace :O)

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    nj, tak kdybych měl zimní výbavu na kolo, tak by to šlo…

                    těch 5 už jde :-) Ale musí to vydržet… :-) už ať jde ta zima do pr…

                    0 0
                    • roud  

                      já jsem naštěstí vybavenej dostatečně i když včera mi z bradky viseli 2–3cm dlouhý rampouchy po 2hodinovym švihu :O(

                      0 0
                      • Kublaj  

                        a zamrzá bidon siňa :D bejt pod nulou a bezvětří tak to není tak hrozný ale tenhle ledovej vítr je šílenej

                        0 0
                        • roud  

                          jj ten vítr je nejhorší obzvlášť když člověk vyrazí někam kde je to otevřený a musí proti tomu drtit delší dobu :O( uvidíme snad už příští tejden bdue líp :O)

                          0 0
                          • Kublaj  

                            mi povídej, takhle sme to s kámošem šrotili proti větru 25km docela krutý, to oteplení bude vysvobození :) jen doufám že nezačne nějak extra moc pršet.

                            0 0
                            • Shadow.1  

                              No ty dokážeš nalít optimismus :-))) Člověk se těší na teplo a on ho hned spraží deštěm :-)))

                              0 0
                      • atlet  

                        V tomhle počasí to je fakt dost o zdraví. Opatrně, ať jste ok na Hospůdky.

                        0 0
    • Shadow.1  

      bukajcze :-) dneska jsem na tebe přátelsky 2× houknul, když jsem jel z práce… ploužil jsi se směrem od Vysoké do HK :-)

      Říkal jsem, že s těmi bílými ráfky tě z dálky poznám :-))

      0 0
      • bukajcze  

        Jo, to jsem byl já:D Roud mě těmi svými komentáři tak vyhecoval, že jsem i já vyjel a trpěl. Jsem přijel domů a necítil prsty na nohou, ale aspoň jsem vychytal poslední mouchy.

        A s tou bílou to kolo více prokouklo a líbí se mi víc, jak ta černá. A v reálu to podle mě vypadá líp, než na fotkách.

        0 0
        • Shadow.1  

          jj, je to pěkné…

          skoro jsem ti chtěl nabídnout, že tě vezmu do auta… nevypadal jsi moc vitálně :-D))))

          0 0
        • roud  

          hehe ja se dnes zasek v praci takze mam jen 35km zas se ale dnes utisil ten vichr takze se jelo celkem napohodu :-)

          0 0
    • maajkee  

      Byl by někdo ochotnej a zasvětil mě do tajů bezdušového systému? :) Budu mít UST kola a chtěl bych na ně nasadit kevlarový pláště za pomocí „no tubes“ tmelu, ale vůbec nevim jakej je postup, jsem v tomto ohledu panic :D

      0 0
      • roud  

        zitra budu na icq vysvetlim…

        0 0
        • Shadow.1  

          vysvětli to tady, ať jsme všichni chytřejší :-)

          0 0
          • roud  

            dyztak zitra az budu na pc na mobilu se mi to psat nechce xD

            0 0
        • maajkee  

          OK, díky. Každopádně mi Hnoj psal, že teď nemá no tubes tmel skladem a ani dodavatel, tady v HK se nedá někde koupit?

          0 0
          • roud  

            notubes beru vzdy od hnoje…

            0 0
            • Shadow.1  

              Co nebo kdo je Hnoj :-)))

              0 0
              • Kublaj  

                kdo nezná Hnoje jako by nebyl… ;o))

                0 0
                • Shadow.1  

                  To jsi mi to zase osvětlil :-)

                  0 0
                  • Kublaj  

                    není zač ;D jinak Hnoj je zdejší prodejce dílů, provozuje i eshop ale tady spíš kšeftuje po mailu apod.

                    0 0
                    • Shadow.1  

                      aha, já myslel, že to je nějaký hradecký obchod… název by mi na to seděl :-))))

                      a jaké jsou u něj výhody?

                      0 0
                      • Kublaj  

                        dost toho sežene a ceny jsou taky víc než dobrý :)

                        0 0
            • maajkee  

              Jasný, tak počkám až bude mít a mezitím tam prdnu duše.

              0 0
    • roud  

      Bikeři a bikerky vypadá to že v neděli by mělo bejt naprosto luxusní počasí co takhle společná vyjížďka ??? http://www.foreca.com/…adec_Kralove?…

      0 0
      • maajkee  

        Pokud mi dorazej kola, tak bych jel :)

        0 0
      • Shadow.1  

        Těch +7, to bude tak na vteřinu, když bude slunce v nadhlavníku ne? :-))) Není to spíš statistická odchylka :-)

        I když nejdůvěryhodnější server všech dob taky hlásí rozumné teploty :-)

        http://pocasi.idnes.cz/…

        0 0
      • Shadow.1  

        kam? teren nebo silnice či kombinace? Ty mě snad donutíš si koupit to funkční prádlo :-)

        0 0
        • roud  

          trasu ještě nemám vymyšlenou uvidíme podle toho kdo se bude chtít zůčastnit :O) jinak mimo les bude teplec v lese už je zase sucho takže neni problém :O)

          0 0
          • Shadow.1  

            nj, ale pád na zmrzlé bláto bolí :-)

            0 0
            • roud  

              mno očekávám že se pojede tak pohodové tempo že pády nebou hrozit (pokud se teda neplánuješ tak zlískat že se na tom kole nebudeš moct udržet) :O)

              0 0
              • Shadow.1  

                no já neplánuju ani chlastat :-))

                ehm, co je pro vás pohodové tempo? Pro mého známého to je 32 km/h :-D

                0 0
                • roud  

                  ja myslim ze by jsme mohli drzet 20–25 :-) a co kolega bukaj prida se v nedeli ?

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Kolega Bukaj (spíše Kuba) by se přidat mohl. Jen doladím a dohustím duše a něco sjedu i zítra.

                    0 0
                    • roud  

                      Oki pro příště ;o] promiň chvilku mi vždy trvá než si přiřadím jména k nickům :O)

                      0 0
                  • Shadow.1  

                    tak dneska hodinka a 25 km, ale je to max, co jsem schopen v těch botách dát. Tak nevím, jestli s vámi vyjedu… Ale pojedu určitě :-)

                    0 0
                    • roud  

                      mno ja osobně vidim jako favorita žďár tam posedět popít ohřát se a valit z5 to by se do tvojí kilometráže mělo vejít :O)

                      0 0
                      • Shadow.1  

                        No problém bude s tím posedět… Zatím vozím bavlnu, takže někde zastavit by mohlo být likvidační… :-(

                        A kilometráž je tak malá, protože mi mrznou tlapy… jezdím v letních teniskách :-))) ochozených :-)))

                        Holt, není možné koupit všechno najednou :-) hezky postupně

                        0 0
    • smatly3  

      Ahoj,dnes jsme se byl projed a mezi Sutými břehy a Krňoviceme po žlutý turistický trase jak je tam ten singlík, tak tam lesáci kácejí. Takže se tam člověk pěkně projde asi cca 1 Km s kolem na zádech. A ještě se motá mezi stromy.

      0 0
      • maajkee  

        No, tam to mám uplně nejradši, asi nejkrásnější pasáž tady v hradeckým okolí, doufám, že to do jara bude v pohodě.

        0 0
      • JayDee  

        Ja tam byl vcera, docela zklamani :-/ Btw zdravim te :)

        0 0
      • roud  

        bohužel těch míst kde lesáci letos řáděj je zase hrozně moc :O(

        0 0
    • smatly3  

      Jo to doufám taky, dneska bylo nádherně, takže mě ani ta procházka tolik nevadila. Ale víckrát by to bejt nemuselo.

      0 0
    • roud  

      Tak ať s tím trochu pohnem navrhuji sraz v neděli 27.2.2011 na hrázce buď ve 12:00 nebo ve 13:00 jak to vidíte ???

      0 0
      • maajkee  

        Ve 12 se obědvá :) když už bych si měl vybrat z těhle dvou blbejch časů, tak těch 13, ale to budu zas plnej oběda a pojede se mi těžko :D Teda jestli s vám vůbec můžu jet, když mám tu 29ku co je uplně k hovnu :)

        0 0
        • roud  

          to rikas ty ze je k hovnu jinak dnes padl novej navrh a to sraz ve 12 da se pivko a odjezd ve 12:30 a myslim ze se tohohle navrhu budem drzet tak zkus dorazit do pul jedny a dej si neco lehkyho :-)

          0 0
          • maajkee  

            Ale vždyť já jen melu, obejdu si i bez obědu :)

            Akorát moje účast je ohrožena! Přišly mi sice ty kola od Hnoje, ale měl mě k nim přidat i XTR kotouče na centerlock a asi zapomněl, no a já tady mám jen samý 6ti děrový :/ Nemáte někdo navíc 2 na CL na půjčení? :) Na Hrázku bych dojel nějak bez brzd :D

            0 0
            • Shadow.1  

              tak to zvládneš bez brzd celé :-) do ruky klacek a můžeš přibržďovat klackem o výplet :-)))

              0 0
              • maajkee  

                tak mi je hnoj prej ještě dneska pošle EMSkou, tak by mohli zejtra ještě dorazit :)

                0 0
    • roud  

      Tak pár provokativních fotek z dneška :O) jinak mám špatnou zprávu sing na hřebenu ve vysoký zrovna urputně kácej :O(

      0 0
      • smatly3  

        Můžeš prosim tě říct kde je ta poslední fotka focená? Docela to vypadá zajímavě. Zajel bych se podívat… Dík

        0 0
        • roud  

          hodim ti sem zitra odkaz na mapu je to kosek pred stribrnakem :-)

          0 0
        • JayDee  

          jez u stribrnaku, na Stribrnym potoce smerem k lesnimu hrbitovu ;)

          0 0
          • roud  

            doufam ze se k nam v nedeli taky pridas :-)

            0 0
            • atlet  

              V neděli se přijedu na vás kouknout na Hrázku. Víc mi zatím koleno nedovolí. Tedy né že bych se chystal s vámi vyjet i kdybych byl zdravej.

              Pro Maajkeeho. Kdyby pošta selhala, tak pošli včas dopředu sms na 732364473. Pujčím ti kotouče na centrlock. Když by ti stačily LX. A vezmu tam i nářadí.

              Jo, mám novej tuningovej díl. Samozamykací rychloupínáky Zéfal Lock'n'Roll. Nic pro gramaře, ale pro toho, kdo nechce přijít o vypletený kola na zimáku nebo kole do města.

              Geniální blbina. Zavřeš upínák ve vodorovný poloze a otevřít jde až když zvedneš kolo za úhel 90°. Takže pokud dobře zamkneš rám, aby nešlo zvednout kolo, tak jsou kola sedlo v bezpečí.

              Cena pětikilo ujde.

              0 0
            • hurvajz  

              V kolik budete ve Žďáru? Že bych dorazil.

              0 0
              • roud  

                předpokládám že nejdýl ve dvě :O)

                0 0
                • hurvajz  

                  OK, mám to cca hodinu pohodovým tempem…

                  0 0
                • maajkee  

                  A sraz je teda ve 12 u hrázky? Tempo bude nenáročné? Jsem po nemoci a ještě sem tam zachrchlám, takže asi nezvládnu moc svižný tempo :) Přítelkyni mi tady říká, že jsme debil, že chci ještě nedoléčenej někam trajdat na kole :)

                  0 0
                  • roud  

                    Ano sraz je ve 12:00 u hrázky a tempo bude oprvadu pohoda slibuji xD xD xD

                    0 0
                    • Kublaj  

                      tak dneska pěkných 87km :) ale jsem nějakej mrtvej :D

                      0 0
                      • roud  

                        Já dneska jen 57km :O( ale zas za celý týden mi to hodilo 227km :O) a to už je jak v létě hehe :O) Jinak díky všem za dnešní účast a věřím že se letos budem vídat častěji a ještě v hojnějších počtech :O)

                        0 0
                        • hurvajz  

                          jj, bylo to dobrý. Mačka přežila, družba se zdařila (stvrzeno pionýrkou s malou velkou dírkou). Kolik mám najeto nevím – budík nevozím, jedu na pocit :o)

                          0 0
                        • Shadow.1  

                          Myslel jsem a vás :-) já jel opačně do pardubic… k práci a zpět… takže 55km… pohodička, ale jsem hotovej :-)

                          Někdy spolu, až budu vypadat jako cyklista :-)

                          0 0
                        • Kublaj  

                          já mám za tenhle týden jen o 2km míň jak ty :D

                          0 0
                        • bukajcze  

                          51 + od Hrázky domů. Zima mě už přešla, ale začal mě bolet celej člověk. Hlavně záda a chodidla (u malíčků – je to možný? nemůžu plně došlápnout:D) ale jinak díky za vyjižďku:)

                          0 0
                          • Kublaj  

                            zkusil bych laborovat s posedem pokud by záda bolely častejc ;)

                            0 0
                            • bukajcze  

                              Bolej vždy po cca 30–35 km naráz. + dneska ještě kyčle a to i když jsem nezabíral, ale jen točil nohama. Posed upravim, už mi to vysvětlil Maajkee, že mám sedlo dopředu a mělo by být rovně/dozadu. Sedlo ale takhle namontoval Kulhánek, tak jsem netušil, že bude blbě daný. A možná pořidím nový sedlo, tohle je na moji tlustou prdel moc úzký:D

                              0 0
                              • atlet  

                                Sedlo nemusíš mít široký. Mě si v neděli viděl a já nevozím nic zrovna širokýho. Konkrétně mám Selle royal Freccia a to není příliš mohutný. Kdybys měl zájem a když se zas potkáme na dalším startu, můžeš ho vyzkoušet. Případně ti ho můžu půjčit na celej švih. Mám dvě tak ho můžu vzít sebou,když předem napíšeš.

                                0 0
    • Shadow.1  

      Dneska po práci krásná odpolední vyjížďka, letos prvně bez rukavic… Žůžo 13°C :-)

      0 0
    • roud  

      Zase trocha provokace bohužel kilo nepadlo :O( jinak průměrka 23,7km/h takže já myslím že docela slušný :O) a počasí ultraluxus :O)

      0 0
      • maajkee  

        Proč jsi neudělal ještě 3 kolečka kolem baráku? :D To by mně teda nedalo :)

        0 0
      • Kublaj  

        štveš mě :D

        0 0
        • roud  

          Neni co závidět od 70km krize a pěkně jsem si zrušil nohy přeci jen byl ještě únor :O)

          0 0
          • Kublaj  

            :D já měl zatím nejvíc těch nedělních 87km, no třeba to v sobotu napravím :)

            0 0
            • roud  

              Dneska tě zase trochu potrápím sice pouze 54km a hrozná průměrka ale 5× jsme si vyjeli kuňku nahoru :O)

              0 0
              • Shadow.1  

                ty mi řekni, co děláš? jsi nezaměstnaný nebo co? děláš ve státním? já tomu nerozumím :-)

                Mě tu svrbí ruce, když vidím, jak je venku krásně :-) a pak si prohlídnu tyhle fotky, ukápne mi slina závisti a jdu raději něco dělat :-)))

                0 0
                • roud  

                  popravdě mám teď dva dny dovolenou a tak jsem ji využil k najíždění jinak počasí už nám snad konečně vydrží :O)

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    tak to jo… no počasí už vydržet musí… jinak nehraju a budu trucovat :-))) Nebo se zase obléknu… ale jezdit bez rukavic je parádička :-)

                    0 0
              • maajkee  

                Dobrý jak má cannon prohnutou horní rámovou dolů a look nahoru, takový absolutně nesourodý kola :)

                0 0
                • roud  

                  obě kola ji maj dolů jen jedno míň a druhý víc a další věc jsou rozdílný velikosti + i to že full ji má vždycky níž :O) Jinak musim se přiznat že ten LOOK je jedno z nejhezčích HT současnosti :O)

                  0 0
                  • maajkee  

                    ? no to teda ne ne :) To mi chceš říct že ta fotka klame? :)

                    PS: nemám na mysli sloping, ale prohnutí trubky, když se koukám na tu druhou fotku, tak tam je uplně extrémně vidět, že je horní rámovku prohnutá směrem nahoru :)

                    0 0
                      • maajkee  

                        No i tady mě příjde nepatrně, ale fakt jen nepatrně prohnutá nahoru, tak nevim, asi mám nějaký nemocný voči :)

                        0 0
                        • roud  

                          to podle mě jen zkresluje ten barevnej přechod nahoře…

                          0 0
                          • maajkee  

                            No, asi už potřebuju vypdnout ven a na chvíli nečumět do monitoru :)

                            Je tam fakt krásně, takže asi se půjdu zkusit opatrně projet, už to fakt nemůžu vydržet :)

                            0 0
                            • lidumil  

                              Nechápu, jak to děláte, já se dostal včera z práce o půl devátý večer a dneska to bude jen o chlup lepší :-(

                              0 0
                              • maajkee  

                                Já mám noční :) Před hoďkou jsem vstával :)

                                0 0
                              • roud  

                                tys nedal výpověď ? :O)

                                0 0
                                • lidumil  

                                  Ale jo, ale po podpisu memoranda jsem ji zase všichni stáhli :-(

                                  0 0
                                  • roud  

                                    mno tak aspoň jsi dostal přidáno když už nic víc xD příště se u tebe budu dožadovat zvláštní péče :)

                                    0 0
                                    • lidumil  

                                      No ale pro Tebe bych měl zvláštní péči i kdybychom přidáno nedostali :-)

                                      0 0
                                • lidumil  

                                  No a stejně nemám kolo v kupě :-(

                                  0 0
                                  • roud  

                                    co ti zase chybí ? :-o

                                    0 0
                                    • lidumil  

                                      Nechal jsem opravit drobný šrámy v laku a bude to až příští týden. No a sháním nový brzdy a kola.

                                      0 0
                                    • lidumil  

                                      A hlavně sháním věci na kolo pro kamaráda, co mu obě ukradli. Teď reším vidli – buď DT-Swiss nebo Fox Cenový rozdíl není až tak velký.

                                      0 0
                                      • roud  

                                        Na jakej to bude věšet rám ?

                                        0 0
                                        • lidumil  

                                          Hádej :-DDD

                                          0 0
                                          • roud  

                                            neříkej že máte oba kleina ? :-O

                                            0 0
                                            • lidumil  

                                              No už to tak je – ale má červenej rám s fialovými nápisy – taky jsme nechali opravit jen drobný šrámy.

                                              0 0
                                              • roud  

                                                Mno tak to je mazec ale osobně bych to asi s bílou vidlí nekombinoval :O(

                                                0 0
                                                • lidumil  

                                                  No to jsou ale obě a do Reby fakt nechci. ST Swiss má snižování pro výjezd a to on chce, jen nevím, jak je to s ND a servisem.

                                                  0 0
                                                • lidumil  

                                                  Co bys dal Ty? Rebu?

                                                  0 0
                                                  • roud  

                                                    popravdě nevím to snižování zdvihu je problém nikdy jsem to na kole nepotřeboval a ani jsem nikdy žádnou takovou vidli nevozil :O)

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    My to měli oba na Marzočce – ETA a když jsme teď byli v Itálii, docela mu to bodlo, mně se občas s Foxkou zvedalo přední kolo, i když to byl docela extrem v serpentinách.

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    mno kvůli tomuhle extrému bych tam další kurvítko nebral :O)

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    No když on původně chtěl tu marzočku, to jsem mu teda horko těžko vymluvil :-( Mě jde spíš o funkci – jestli je nějakej podstatnej rozdíl mezi DT Swiss a Foxkou.

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    foxka má větší průměr nohou takže by měla bejt tužší a myslím že je i o fous citlivější…

                                                    0 0
                                                  • lidumil  

                                                    tak nějak jsem si to myslel.

                                                    0 0
                                              • roud  
                                                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                                                0 0
              • Kublaj  

                a já zase trčím ve škole :/

                0 0
                • roud  

                  neboj se mě dneska čeká taky učení do práce a ještě ke všemu mám všechny manuály v angličtině :O(

                  0 0
                  • Kublaj  

                    když to vyjde tak snad vyjedu někdy kolem čtvrtý, dneska to hold vidim na tu čelovku :)

                    0 0
                    • roud  

                      ale tak do půl šestý je světlo a neboj zejtra to povině vychladim jinak bych ty nohy už úplně spálil :O(

                      0 0
                      • Kublaj  

                        :)) já se dneska jedu jen lehce vyjet :)

                        0 0
                        • roud  

                          :O)

                          0 0
                        • Shadow.1  

                          takže 100km :-D

                          0 0
                          • Kublaj  

                            to fakt ne :)

                            0 0
                            • Shadow.1  

                              :-)

                              0 0
                              • Kublaj  

                                dneska tak lehce 50km :)

                                0 0
                                • Shadow.1  

                                  to jsem dal v neděli a včera, ale je to na mě ze začátku tak akorát… jsem pak utahanej :-)

                                  0 0
                                  • Kublaj  

                                    však nemá cenu se nějak týrat :)

                                    0 0
                                    • roud  

                                      souhlas včera jsem to s tím kilem taky přepísk ještě na to neni ideální čas :O)

                                      0 0
                                      • Shadow.1  

                                        :-) ty raději ani nemluv :-))))))

                                        0 0
                                        • roud  

                                          :-X

                                          0 0
                                          • Shadow.1  

                                            ;-)

                                            tak mě napadlo, nezaložíš nové HK téma? Ať to má švih :-)

                                            0 0
                                            • roud  

                                              Mám to v plánu hend po zveřejnění data otvírání hospůdek 2011.

                                              0 0
                                    • Shadow.1  

                                      hmmm, tak prd… teď mi volal kámoš a sdělil, že dnes máme turnaj v bowlingové lize :-))) to sluníčko mi totálně oslnilo mozek :-) Takže dnešní nájezd = 0km :-( leda nějaká noční vyjížďka.

                                      Ach jo… :-(

                                      0 0
                                • roud  

                                  a jak to máš rozplánovaný s celkovym nájezdem já bych rád tento týden dojel 1500km a do konce března ±2000km snad je to realka ještě mě čeká v úůlce měsíce celkovej servis bajku :O(

                                  0 0
                                  • Kublaj  

                                    tenhle týden 1500km, do konce března tak nějak 2200km, spíš to beru tak abych měl týdně na kole minimálně 10hodin, tenhle týden snad dam 15h :)

                                    0 0
                                    • roud  

                                      mno tak to jsou pěkné plány já k tomu dneškem počínaje přidám ještě běhání tak jsem dost zvědavej co to se mnou udělá :O)

                                      0 0
                                      • Shadow.1  

                                        :-))) běhám 3× týdně ale jen tak půl hoďky, abych to zase nepřeháněl :-)

                                        0 0
                                      • Kublaj  

                                        to poznáš :))

                                        0 0
                                        • roud  

                                          jj uvidíme co na to moje břišáky xD xD xD

                                          0 0
                                          • lidumil  

                                            Np nevím, jestli to běhání je právě na tohle :-)

                                            0 0
                                            • roud  

                                              tak tahle fotka je jen parodie celkově počítám s vylepšením fyzičky a nějakým úbytkem tuku :O)

                                              0 0
                                              • lidumil  

                                                Jsem to pochopil :)

                                                0 0
                                              • maajkee  

                                                Běhání je na prd na klouby, radši choď plavat :)

                                                0 0
                                                • roud  

                                                  plavání je fajn na plíce ale ne na hubnutí :O(

                                                  0 0
                                                  • maajkee  

                                                    Tak to nevim, jak jsi na to přišel, pokud chceš mít vyformovanou horní polovinu těla, plavání je uplně ideální a hubne se při každý fyzický námaze.

                                                    0 0
                                                  • Shadow.1  

                                                    už budou trička :-)

                                                    0 0
                                                  • roud  

                                                    běh je pro můj účel nejvhodnější :O)

                                                    0 0
                                                  • maajkee  

                                                    Ale jo, když jsme kdysi běhal, tak šly kila poměrně dobře dolů ale běh mě krutě nebaví :)

                                                    0 0
                                                  • Shadow.1  

                                                    potvrzuji

                                                    0 0
                                          • Kublaj  

                                            to by si spíš měl celej čas trávit v posilovně :))

                                            0 0
                                            • Pi†el  

                                              Ser na to, dej si pivo !

                                              0 0
                                              • Kublaj  

                                                protože pivo dělá hezká těla… :o))

                                                0 0
                    • Shadow.1  

                      To jsme na tom stejně… ještě že jsem dal včera nabít světla… kolem páté – půl šesté vyjíždím… :-)

                      0 0
                      • atlet  

                        Jak jsme šli v neděli ze schůze Plzeňskýho Komanda na Splávku, tak jsem mluvil s Čendou o Otvírání a zatím prý není Hejtmánek (pro neznalé – „vynálezce“ Otvírání a Zavírání hospůdek) rozhodnutý kdy to bude. Termíny jsou zatím dva. Mimo tradiční první sobotu po změně času 2.4 to taky může být i o týden dřív t.j. 26.3. Na www.hospudkyunas.cz to zatím visí jen datum z podzimu, tak se musíme nechat překvapit.

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          chápu to dobře, že to je akce, kdy se banda nadržených bajkerů sebere a jede hospodu od hospody a všude si dá nějaký drink… A zhruba v půlce cesty už vznikají ty nejzajímavější fotky :-)

                          0 0
                          • maajkee  

                            asi tak nějak :)

                            0 0
                            • Shadow.1  

                              no jediný problém vidím v tom, že bych pak natrefil na nějakého agilního policistu… přeci jen, body jsou body a flastr bych taky dostat nemusel…

                              0 0
                              • maajkee  

                                Toho bych se nebál, na tu akci myslim jezdí i spousta policajtů :) A body ti na kole nikdo nesebere :)

                                O tý akci se v HK ví a myslím, že ten den jsou cajti celkem tolerantní.

                                0 0
                                • Shadow.1  

                                  no tak snad jo… :-)))

                                  0 0
                                  • maajkee  

                                    Jako ono můžet jet a chlastat nemusíš :)

                                    0 0
                                  • Kublaj  

                                    já taky nepiju po první zkušenosti co sem jel pod vlivem ještě domů a skoro za tmy s vybitou blikačkou ale pan policista aspoň poradil dobrej směr :D

                                    0 0
                                    • roud  

                                      aspon pouceni pro dalsi rocnik to ze jedes na hospudky ktery jsou od rana neznamena ze se vratis zasvetla :-) z cehoz plyne aspon blikacky sebou :-)

                                      0 0
                                      • Kublaj  

                                        no spíš by to chtělo skontrolovat jestli svítí :D

                                        0 0
                                        • roud  

                                          letos už aspoň víš na co se zaměřit :O)

                                          0 0
                                    • Shadow.1  

                                      nj, to je taky mazec, když vyjedete v 8 ráno a vracíte se s dvojkou v žíle v 8 večer :-)))

                                      0 0
    • roud  

      Pánové sice trochu předběžně ale třeba se nás sejde dost co společná vyjížka tuto neděli ???

      0 0
      • maajkee  

        Já zase pro změnu nebudu :) Dělám celej víkend, ale pak tři následující víkendy mám volný, tak doufám, že pak s váma 29kař taky vyjede :)

        0 0
        • roud  

          mno pokud to dopadne tak tuhle nebo příští neděli se k nám přidá PAT na novym kole 29 Epic v karbonu :O)

          0 0
          • maajkee  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
    • roud  

      promazano uz takhle se to pomalu nacita jinak pokud chces majku zaloz vlakno 26×29 a muzem to tam probrat domrte :ob

      0 0
      • maajkee  

        No někdy ti to budu muset vysvětlit u piva :)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce