Bikeři z HK IV. 2010 :O) vol. III

529 nepřečtených
  • roud

    Tak rok se s rokem sešel a pomalu nám začíná dálší sezóna. :O) Zde je místo pro všechny bikery a silničáře z východních Čech, aby si mohli na BF domlouvat švihy a jiný akce. Všem přeju pěknou sezonu plnou spousty příjemně najetejch kilometrů. :O) Jinak letos bych chtěl objet co nejvíc akcí ať už závodních nebo ne tak doufám, že se občas někdo z vás přidá :O) Pro velkou letošní frekventovanost zakládám nové vlákno letos už třetí :O) (bude rychlejší načítání)

    0 0
    • roud  

      Tak vezmem to od podlohy na zítřek je na plánu sraz na pivečko v cb :O) doufám že se povede naplánovat nějaká hromadná vyjížďka na Ne,Po,Ut :O)

      0 0
      • lidumil  

        Už se na ní těším, ale v Livignu :O) … od soboty tam budeme týden drandit, vypadá to na bájo počasí… Tak se tu mějte :-)

        0 0
      • Sobhk  

        Videl bych to na pondělí nejak dopolko treba kolem 10–11???

        0 0
        • roud  

          Já určo v pondělí pojedu ale čas ještě nejsem schopnej říct uvidím zároveň podle ostatních :o)

          0 0
    • fredy.k6  

      3. fotka mi přijde hodně povedená :-)

      0 0
      • roud  

        Je zapotřebí dodržovat přísné stravovací návyky a pitný režim ;o]

        0 0
        • lidumil  

          Správně, je potřeba důsledná dieta – musí to bejt dost solený :-)

          0 0
    • Uruwashii  

      klikl jsem na 5000, ale budou to 3 – 4k :)

      0 0
    • Pi†el  

      Anketa paradni, uplne tam vidim sebe, tebe a litra.. :D

      0 0
      • roud  

        Do ankety jsem ze srandy zakomponoval pár známejch tváří :O) co ty zejtra dorazíš nebo jedeš na svátky k vám ? :O)

        0 0
        • Pi†el  

          Mno ja uz sem se z HK na leto zas odstehoval. A na svatky budu v tatrach, to vypada.. : )

          0 0
    • TJK  

      Hele chybi mi tam kolonka, Pojebany gramar co neni z HK a jezdim jen na pivo a bike mam na vystavku :-)

      0 0
      • roud  

        Asi hledáš na špatnym fóru :O) zkus www.bicy.cz a pokud jseš ultradrsnej týpek doporučuju www.dolekop.com ;o]

        0 0
        • TJK  

          Semtam davam brutalni 3 schody pred kulturakem! Sem hustohustej typ co se toho neboji, tak asi prubnu dolekop… tam me budou zrat jaxsvina :-)

          0 0
          • roud  

            Ale z ****** by ses tam moh regnout a naházet jim tam naky foto settečka :O)

            0 0
            • TJK  

              jo jako ze dam dolu sedlo a budu tvrdit ze to je novej ultralajt DH World Cup Special jako bude jezdit Steve Peat a tvrdit ze SC syndicate znamena Sette Crew syndycate :-DDD

              0 0
              • roud  

                myslím že by stačilo kdybys tam dal foto tak jak to máš a napsal k tomu že s tím jezdíš běžně FR a DH ale varianta je na tobě :O)

                0 0
                • TJK  

                  Kurna to je brouk do hlavy :-D to by byla mela tam :-) jdu mrknout jak to tam vypada :-D

                  0 0
                  • roud  

                    ok dyžtak mi pak hoď odkaz abych se taky pobavil :O)

                    0 0
                    • TJK  

                      cumim na to jak 3 na 5.. kam se strkaj fotky… do toho fora priblblyho co se v nem neda vyznat nebo rovnou do tech fotek? :-)

                      0 0
    • bukajcze  

      Dal jsem 2000, ale tímto tempem to bude více:) a přes svátky si to užijte, jedu na Slovensko:/

      0 0
    • Neil100  

      Zdarec někdo na dnešní projíždku pohodovym tempem? :-) Časově se přizpůsobím

      0 0
    • Brozik  

      velmi podařené hlasování :) moc se mi líbí, určitě někam vyrazíme i když jsem ted dost pracovně vytížen, ale bike je skoro přestaven a silnička je odjednána :) už jen vydělávat a přes zimu postavit něco dokonalého :D :)

      0 0
      • Sobhk  

        Tak teď už můžu zaškrtnout 5000-viděl jsem rouda naživo :-)

        0 0
    • tom9  

      Vyrazil by někdo na silničce okolo Hradce, Týniště :-)

      0 0
    • litr  

      Michale většinou padám cestou do cb nikoliv z cb:)(občas sice chytnu z cb mikrospánek ale převládají pády do cb …jinak pevně doufám že tento bod v anketě bude jen a pouze můůůj:)

      0 0
    • Neil100  

      Nějak mi tam chybí položka, mam fulla když vydrží herkules, vjedu do lesa ale nesmí tam bejt klacek nebo díra a musí to mít minimálně 5 metrů na šířku – i love fully suspension on tarmac :-)

      0 0
      • roud  

        Radši mi řekni zda jsi se nějak dohod s tim hnojem nebo ne metroušku ;o] ???

        0 0
        • Neil100  

          Vo ty gumě? Nebo vo čem? Já si už taky hovno pamatuju .)

          0 0
          • roud  

            něco si od něj chtěl objednávat a já jsem říkal ať mi teda vemeš tu gumu při tom :O)

            0 0
            • Neil100  

              Jo toho freda jsem chtěl, ale proto jsem si dojel do pce, takže jsem nakonec nic nebral, bohužel.

              0 0
    • Brozik  

      Martin Hušek TIP NA TUNING KOLA SILNIČNÍHO: Rozhod sem se pro nějaky ten tuning, hlavně bych chtěl jako snižit hmotnost a taky vylepšit vzhled. Nejdřiv mě napadlo to umyt, bo ten šmir a bahno váží tak půl kila a zároveň by to i vylepčilo fakt hustě vzhled! Ale to je na mě moc práce. Já si radši vzal štipačky a z vypletu ustřih pár drátů :D Jako výrazně to snížilo hmotnost, tak o 20 gramů řek bych.. a vypadá to fakt dost krutě!!!

      kdo to psal fakt nevím, ale tak se taky zasmějte :D

      0 0
      • Sobhk  

        foto u toho nebylo???zajímal by me ten brutalni vzhled :-)

        0 0
        • Brozik  

          foto bohužel ne, takhle mi to přišlo na icq od kámošky, tak jsem se pěkně zasmál :) dobrej borec

          0 0
    • maajkee  

      Já mám sbaleno, sedám na bajka a jedu trávit prodlouženej víkend do Orlickejch, dnes mám v plánu, HK – Opočno – Dobruška – Šerlich – V. Deštná pak po Jiráskově cestě do Bartošovic a odtud Rokytnice a pak cílová stanice chalupa kámoše v Pěčíně, tak doufám, že někde nezkolabuju :) vypadá to zase na pařák jak svině.

      Užijte si víkend!

      0 0
    • Kublaj  

      Zdravím :) koukám že stále najíždíte a já tak akorát sedím doma a drtím na zkoušky :( už mě to pěkně se*e muset v tomhle počasí sedět doma…ale zítra s pár kámošema prubnem krkonoše, ale to bude spíš odpočinková jízda vzhledem k zdatnosti jednoho z nich :D

      0 0
    • roud  

      Zítřek aneb na pivko do žďáru :O)

      Sraz 14:00 na hrázce

      Trasa klasicky přez marokánku kde je kupa písku na vyblbnutí a zároveň výborný místo na pořízení nějakýho fota vrchem do žďáru :O)

      Cesta z5 přez sutý a na závěr na hoděšovice a za kolibou po žlutý z5 do cb :O)

      Celkem ±60–70km pohodovym tempem

      Prosím dejte zavčas vědět sem nebo mě na mobil 732424689 zda se zítra přidáte nebo ne díkes a biku zdar Rouďák :O)

      0 0
      • Cvoky  

        jj počítám s tím před 2 tě vyzvednu

        0 0
      • Brozik  

        Super počítám s tim :) přidávám se :)

        0 0
      • JILJI13  

        Sice cestou zase umru na alergii, ale pojedu… ;-) Ve dve na hrazce…

        0 0
      • roud  

        Jeste dodatek vsichni povine piti sebou a pripadne muzem cestou zajet do tyniste na zmrzku :-)

        0 0
    • roud  

      Jinak díkes acidoj dneska pohodovka která mi nakonec hodila 77km :O)

      0 0
    • roud  

      Díkes všem za účast dneska mi to dalo krásných 71km doufám že všem se dnešek líbil jako mě a že se budem vídat častěji :O) jinak na ukázku pár fotek a během večera další hodím na rajče biku zdar rouďák :O)

      0 0
      • Sobhk  

        Dík moc za super odpoledne,někdy to určitě zopakujem

        Roude pak hoď odkaz na rajče

        0 0
      • Brozik  

        Super fotky a ještě lepší švih, a jak to vypadá dneska? Nějaké předběžné info jestli pojedem?

        0 0
        • Cvoky  

          no já bych vyrazil jak jsme se domlouvali včera – s nějakou tou koupačkou

          0 0
          • Brozik  

            to by bylo super, přidávám se k návrhu :)

            0 0
            • roud  

              Ja jeste nevim jak budu casove dneska stihat tak se zkuste domluvit spolu a pisnete sem a bud se pridam nebo ne :-)

              0 0
              • Brozik  

                ok, tak snad něco dopadne, neil taky dnes nejede, tak nevím kdo ještě kromě mě a cvokyho by jel :)

                0 0
            • Cvoky  

              Já bych to viděl sraz třeba zase u Hrázky v 16:00 – kdyžtak jsem i na telefonu 737 920 694

              0 0
    • roud  

      jinak zitra uvazuji o celodence na serlich pokud nebude palermo (se mnou je to relax do kopcu) ;o)

      0 0
      • Brozik  

        bohužel se nezúčastnim, plánuji XC závod na rozárce, to bych už asi všechno nedal :D

        0 0
      • lidumil  

        To vám závidím, tady to kopce docela masakr :-) ale zase počasí ujde, ve 2200 tak asi 16–18 st. :-) Jen ty hospody tu moc nejsou.

        0 0
      • lidumil  

        A je tu hafo sněhu… nejdelší pole bylo kolem 100 m

        0 0
        • roud  

          mno vzhledem k dnešní průtrži zejtřejší šerlich ruším mám vše durch :O( ale zas plánuju jet podívat se na aktivnější kluky jak závoděj na rozárce přidá se někdo ? jinak lidumil pořádně si to tam užij :o)

          0 0
          • lidumil  

            No po 40 km s převýšením snad 1 km a přenášením snad 20 sněhových polí… ale aspoň neleje, je krásně, na kolo ideál a ty singly fakt stojí za to… Fota dodám, ale moc jich néjni :-(

            0 0
            • roud  

              Na foto se fakt těším :O)

              0 0
              • lidumil  

                A viděl jsem tu snad všechyn značky kol včetně Tvýho Scalpela, jen jednu jsem tu ještě neviděl :O) A taky jsme už museli hodit kola do myčky :-)

                0 0
                • roud  

                  přemejšlim zda jste neviděli kleina nebo duratek xD xD xD

                  0 0
                  • lidumil  

                    člověče, viděl jsem tu už i artura :-) no a Kleina samo taky,toho mýho :O) jen ten Duratek tu néjni :-)))) Musím se pochlubit, že se po Kleinovi už otáčelo moc lidí hlavně z obchodů s kolama.

                    0 0
                    • roud  

                      Tak dnes už je klein bohužel mrtvá značka takže rok od roku po něm bude koukat víc a víc lidí :O) a s tím DC jsem to čekal ;o]

                      0 0
                      • lidumil  

                        To je otázka, jestli to není jen marketingový tah firmy. Ale Tobě by se tu určitě moc líbilo. Jen tu nemaj moc český pivo :-) ale zase vínečko a to jídlo… mňam

                        0 0
                        • roud  

                          jj uvažuju o tom že bych zas jel na tour tak si to třeba vynahradím :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            jj,to je potřeba, pak si člověk váží toho polabí :-D

                            Ale tohle přeju každýmu, komu biking něco říká, je to úplně jiný kafe, než u nás, nic podobnýho prostě v Čechách není a fakt to stojí za to…

                            0 0
      • maajkee  

        ha, já jsem zpět a zdravej, v pátek 32° ve stínu, a tu trasu přes šerlich a v. deštnou jsem dal, ale bylo to fakt vo zdraví :)

        Nakonec mi to hodilo asi 90km, dneska jsem se vracel jižní stranou, rokytnice, žamberk, letohrad, ústí, choceň, holice hk a dalo mi to 105km, takže jsem spokojen ale hotovej :)

        přikládám profil páteční trasy přes deštnou.

        0 0
    • lidumil  

      Je tu nádherně :-)

      0 0
      • Cvoky  

        neprovokuj :)

        0 0
        • roud  

          dnes výjezd 19:10 od hrázky ±2–3h na biku :O)

          0 0
          • lidumil  

            My dneska jen 20, vyšplhali jsme se asi do 2300, pak byl spadlej most a jet dál to moc nešlo. Fota jsou na BF moc velký :-(

            0 0
      • dieegoo  

        Za tohle by ses měl smažit v pekle ! :) Zatim jsem tam byl akorát v zimě, ale i tak paráda… a bezcelní zóna taky není marná :)

        0 0
        • lidumil  

          Ale léto je tu mnohem lepší. Ať jedeš kam jedeš, vždycky nejdřív nastoupáš :-( Dneska na 3 km cca 400 m ale pak ty singly a sjezdíky a ty úžasný výhledy…

          0 0
    • roud  

      Takže dnes repete :O) sraz 19:10 na hrázce a tak ±2–3 bike :O)

      0 0
    • roud  

      Ještě jeden návrh na příští víkend co prubnout cyklobusem maštale přidal by se někdo ? :O)

      0 0
      • Brozik  

        pokud budu mít čas což zatím mám tak mi do toho šel :)

        0 0
      • maajkee  

        do toho bych taky šel, cyklobus směr maštale jezdí z pardubek co? Byl jsem tam během dovči s přitelkyní, ale na krosovým kole, takže jsem tam spíš kodrcal a celou dobu jsem si nadával že nemám bajka :)

        0 0
    • Cvoky  

      Neplánuje někdo odpolko vyrazit?

      0 0
      • roud  

        Zítra plánuju zase večerní v sedm odjezd ode mě případně 7:10 můžu nabrat kohokoli na hrázce dřív se bohužel nevykopu…

        0 0
    • lidumil  

      Tak tady je něco málo z bikování s Itálii :O)

      0 0
    • roud  

      Maštale

      Tak předběžně kdo by jel tuhle neděli do maštalí ? Mám přislíbeno od Majera že nám udělá průvodce :O) (zítra budu pátrat po spojích tak zatím písněte kdo pojedete a zkuste to prosím už závazně)

      0 0
      • Cvoky  

        počítám s tím

        0 0
      • maajkee  

        aha, já myslel, že to měla bejt sobota, ne? V kolik jede pak nazpátek bus, já musím v neděli v 18:00 bejt v práci.

        0 0
        • roud  

          nebyl určenej den a vzhledem k tomu že předpovědi počasí na pátek a sobotu nejsou jasný volím neděli spoje budu hledat zítra ale předpokládám že z5 povalíme spíš vlakem i když vše je ještě otevřené…

          0 0
          • maajkee  

            no a na neděli je předpověď jasná? :)

            0 0
            • roud  

              za poslední 4 dni se nezměnila takže prozatím jo :O)

              0 0
              • maajkee  

                tak ale snad bys nevěřil tomu, že v pondělí dokážou předpovědět co bude v neděli :) tak zítra, pozítří, to ještě možná.

                No nic, každopádně zjisti nějaký ty spoje a hoď to pak sem, do Maštalí bych fakt rád zajel, škoda, že to nebude spíš ta sobota.

                0 0
                • roud  

                  mě to je eventuelně jedno zda to bude sobota nebo neděle vše je pouze o tom jak se tu dohodnem :O) co ostatní vyhovuje víc sobota nebo neděle ?

                  0 0
                  • maajkee  

                    ale tak mně to je koneckonců taky jedno, teĎ jsem koukal, že na neděli fakt hlásej už nějaká ochlazení, takže to by bylo asi fakt lepší :)

                    0 0
                    • roud  

                      mno v neděli by mělo bejt pod 30 což mi přijde lepší než se brodit v 35 jako třeba včera :O( jinak v maštalích je taky o pár stupínků míň jak u nás :O)

                      0 0
    • Cvoky  

      čágo – vybírám nové sedlo potřebuju poradit – které by jste vybrali vy –

      http://www.kupkolo.cz/…XP_2095.html

      http://www.kupkolo.cz/…XC_1207.html

      http://www.kupkolo.cz/…ew_3844.html

      http://www.kupkolo.cz/…dra399.html

      0 0
      • roud  

        Sele bys moh testnout u lukáše a nový wcs měl někdo z mla´dáků pokud mě pamět neklame :O)

        0 0
      • acidb  

        Za mě bych se rozhodoval mezi Ritchey a Fizik, Selle vozím na fullu a přijde mě moc chrťácký, i když třeba tobě by mohlo vyhovovat. Raději bych šel do WTB, pohodlí je u mně na prvním místě:-).

        0 0
        • Cvoky  

          WTB se zbavuju právě – je dobrý ale je ošklivý a těžký :)

          0 0
          • Neil100  

            Ahoj,

            za mě Slr XP.

            0 0
            • roud  

              jo hlavně bílý a pozor na ošoupaný boky ;o]

              0 0
              • Neil100  

                Hm, koukám, že sis nikdy s ničim nenaběhl :-P

                0 0
                • roud  

                  to neni narážka na tebe jen upozornění na verzi který bych se vyhnul pokud by chtěl slrko…

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    na silnici v poho :-)

                    0 0
                    • roud  

                      Na silnici jedině s fullem 120/120 a pláštěma minimální šířky 2,4 aby měl mlok radost ;o]

                      0 0
                      • Brozik  

                        do Maštale velmi rád pojedu, ale mám stejný problém jako Majkee musim se vrátit do 6 hodin jdu na noční směnu :( sobota to samé, tak kdyby to šlo nějak udělat dobře se spojema tak pojedu velmi rád, a nebo klidně pojedu i dříve a odpojim se od vás

                        0 0
      • JayDee  

        dneska ve 20.00 na Hrazce, prijezd za tmy. kdo se prida?

        0 0
    • JILJI13  

      Dneska jedem s JeyDeem na vecerni svih – v 20:00 sraz na hrazce, navrat kolem 23–24hod (konecne nebude vedro)… Mozna se nekde stavit u pisaku vykoupat. Prida se nekdo? (svetla povinna) :-)

      0 0
      • roud  

        plánuju jet taky ale ne vašim tempem :O)

        0 0
        • JILJI13  

          Pojed s nama – tempo prispuobime – sam budu rad, ze nezenem… :o) Stejne mu celej den vysvetluju, ze pojedem pomalu! xD

          0 0
          • roud  

            neboj jedu :O)

            0 0
            • JILJI13  

              Uz sem se lek… :-D Osm hrazka…

              0 0
              • roud  

                Tak včerejšek hodnotím velice pozitivně :O) co dnes dát suťáky po tmě aneb další lvl. bikování? :O)

                0 0
                • JayDee  

                  Muzeme, zase v 8 nebo pozdejc? Sraz bych dal v CB. Snad se stihnu vykopat, planujou nakou grilovacku (mam grilovat). Kdyztak dam vedet kdybych nestihal… Jirka jede zas taky ;) Jdu nabit auroru…

                  0 0
                  • JILJI13  

                    Uvidime jestli pojedu… Doma prskaj kvuli rannimu prijezdu (sem se vratil asi ve tri rano domu ani nevim jak :-/ ) Zatim tomu davam tak 75% – upresnim. :-)

                    0 0
                    • roud  

                      Mno hele mě se to dnes taky komplikuje navrhuji odklad na zítra co vy na to a sraz v cb bych nechal :O)

                      0 0
                      • JILJI13  

                        Zejtrek by sel… :-) Upresnime zejtra cas.

                        0 0
                      • JayDee  

                        dobra, dnes pojedu sam ;)

                        0 0
                      • JILJI13  

                        Tak jak to dneska vidíš? :-)

                        0 0
                        • roud  

                          Já dnes pojedu na 19:00 do cb na jedno rychlý a pak můžem vyjet zas do pozdních hodin :O)

                          0 0
                          • JILJI13  

                            Roude ja s moc omlouvam, ale doma si vymysleli nejakou rodinnou veceri ci co, takze nestiham… ;-(

                            Ale urcie musime dat v nejblizsi dobe plnohodnotnou nahradu!!! ;-)

                            0 0
    • roud  

      Maštale

      Datumově teda platí neděle dole je aktuální jízdní řád cyklobusu :O)

      Další věc jak povalíme do pardubek na kole nebo vlakem ? :O)

      0 0
    • acidb  

      Zdarec fšem, zjistil jsem, že mám vymačkaný plošky na rychloupínáku, tak mám dotaz, co vozíte, jak jste spokojený?

      0 0
      • Neil100  

        Ahoj,

        vozím kcnc, titan osa, 48g, cena 10kč pod litr.

        Spokojenost, dá se za to celkem dobře vzít a drží to utažený naprosto parádně, kolo se nijak pod mou vahou 77kg nekroutí v patkách.

        N.

        0 0
        • roud  

          Mno vzhledem k tomu že tahá croozra tak bych asi vynechal gramařinu…

          0 0
          • Neil100  

            Myslim, že na to na co se ptal jsem odpověděl, resp. přidal svou zkušenost s produktem, takže nevim kde máš opět problém?

            Co jsi poradil ty mimo chytrých řečí? Ja vim cannondale :-))

            0 0
            • roud  

              Ty by sis konečně měl uvědomit že já žádnej problém nemám to jen ty je furt někde hledáš (nvm proč ti leží furt cannondale v žaludku) a myslím že moje poznámka byla dost k věci ;o] (Jinak nedělá mi problém blbý kecy blokovat) :-*

              0 0
              • Pebe  

                zavidí ;-)

                0 0
              • Neil100  

                Možná by bylo na čase :-P, zapomněl jsem, že Ti to tady patří :-))

                0 0
                • Sobhk  

                  No tak chlapci nechte se…

                  Mě se cannondale taky líbí :-)

                  0 0
                • roud  

                  Zkus prosím krotit svoje ego nikdo tu na tvoje výlevy neni zvědavej… Radši dneska odpolko pojeď na bike se mnou třeba přijdeš na jiný myšlenky ;o]

                  0 0
          • acidb  

            je fakt, že gramy nehoním, jde mě spíš o to, že sem si samostatně rychloupínák nikdy nekupoval, ty máš tuším tokeny, což?

            0 0
            • roud  

              Tokeny, shimana, maviky… Chtěl jsem ti doporučit zrovna ty maviky ale předpokládám že zrovna ty se ti na crossridech pojebali nebo se pletu ? Asi bych zkusil koupit obyč upínáky od shimana ty mě přišly vždycky nezničitelný…

              0 0
              • acidb  

                Mám tam obyčejný shimano a přišlo mě, že 2 roky je málo, nicméně asi to tak udělám a řeknu si v krámě o nezničitelný shimano:-).

                0 0
                • roud  

                  Hehe já mám ještě někde na silničce ocelový rychloupínáky od shimana a silně pochybuju že jdou nějak zničit :O)

                  0 0
                • Motyll  

                  Mám obyč Sh****o, tři roky a jsou OK. Však mrkni na stříbrňáka. Tam Ti drží už léta…

                  0 0
                  • acidb  

                    Jenže sehnat obyč shitmana je docela problém:-), nakonec jsem zvolil bbb, tak uvidím.

                    0 0
          • Motyll  

            IMHO k vozejku je spešl upínák s delší osou :)

            0 0
    • roud  

      Pár fotek z dneška pro lenochy co si doma válej zadnici v suchu :O)

      0 0
      • Sobhk  

        Já jedu zítra HK-Černá Hora a zpět,tak nabírám síly

        0 0
        • roud  

          Tak v tom případě držím palce aby vyšlo počasí :O)

          0 0
          • Sobhk  

            dík,ale hlásej pěkně,tak snad to dopadne a pěkně si to vyšlapem a sjedem

            0 0
            • roud  

              Ještě jedna pro milovníky čistejch kol :O)

              0 0
            • Sobhk  

              Takže dneska 155km,7 hodin jízdy,22 prumerná rychlost a nastoupaný metry ted nevim,ale super výlet

              0 0
              • maajkee  

                to je pěkný! škoda že jsi ještě nepřidal 5,9km a udělal bys dneska pěkných 100 mil :)

                hoď sem pak profil, to by mě docela zajímalo. a trasu kudy jsi jel, příjde mi to na černou nějak zbytečně daleko :))

                0 0
                • Sobhk  

                  no,víš nás tak tahle navigace,nechtěli jsme po hlavnim tahu,takže cesta tam 4 a čtvrt hodiny a pak po hlavním tahu domů zbytek.

                  Ale jeli jsme na trotinu,pak zadem přes Velichovky na Dvůr Králové,zadem na Trutnov a pak přes Mladé buky a Svobodu nad Úpou(myslim) do Jánek

                  0 0
                  • lidumil  

                    Tos jel na silničním?

                    0 0
                    • maajkee  

                      já předpokládal na bajku

                      0 0
                      • lidumil  

                        Na bajku po silnici mi to přijde dost ulítlý

                        0 0
                        • acidb  

                          To je ještě slabý slovo, když kolem je tolik nádherných cest, nicméně objem je objem:-)).

                          0 0
                          • Cvoky  

                            já bych byl ticho :) – viz ta naše cesta z Luční – on jel tam a zpátky jako po 80Km v terénu a do kopce bych se na to taky asi vysral a dojel to po silnici – sice asi ne po hlavním tahu :)

                            0 0
                            • acidb  

                              Je tam jeden podstatný rozdíl. My jsme byli „někde“ a potřebovali jsme se dostat domů, logicky po velmi náročném tripu nebudu volit něco, co mě zabije:-). Ale pokud volím trasu tam a zpět na jeden den, pak mě přijde cesta na bajku po silnici přinejměnším divná. To je ale pouze můj subjektivní názor, neříkám, že je to špatné, je to každého věc:-).

                              0 0
                    • Sobhk  

                      ne na biku

                      0 0
      • acidb  

        To nevypadá na Maštale, že byste kuci vyměkli:-)))?

        0 0
        • roud  

          Mno vzhledem k tomu že se náš průvodce maštalema včera zrakvil na závodech tak maštale jsou odloženy :O( ale i tak sem dneska namotal 70ku v krásnym dešti :O)

          0 0
          • lidumil  

            Mně ještě bolí p.d.l po tom poletu při posledním sjezdu v Itálii :-( ale modřina velikosti několika dlaní postupně žloutne a chodím už v pohodě :-D …

            0 0
            • roud  

              Ani jsem nepostřeh že se ti tak zadařilo :-o To si můžeš napsat neschopenku sám sobě ne ? :O)

              0 0
              • lidumil  

                Jsem se tím taky nechlubil :-) A neschopenku nechci, co doma? V práci je aspoň klima :-D Ale polet to byl moc pěknej, jen jsem to salto nějak nedotočil :-(

                0 0
    • bukajcze  

      Musím se pochlubit:

      http://www.zdravijakovasen.cz/…m-havlickem/

      5. – to se bude hubnout:P

      0 0
    • roud  

      My máme dnes asi jen 70km :O) ale zase byla docela sranda hlavně když se sintesi jednoho nejmenovaného uživatele rozpadla na suťákách ;o] (je to myšleno s nadsázkou ale nějaké technické problémy jsme cestou z5 ohužel měly)

      0 0
      • Neil100  

        Už je to srovnaný, uff…ale nevim no, chtělo by to jinej matroš na patku, každopádně díky roude a fildo za pomoc domůů…máte u mě každej kofolu, pivo nepiju ja, tak vy taky ne :-))

        0 0
        • roud  

          Pohoda my sme se docela pobavili jen škoda že jsme to museli ke konci pokrátit :O( Jinak já jsem do neděle na chatě takže se k vám přidám zase v pondělí :O)

          0 0
    • Neil100  

      Zdravím, někdo dneska na výlet? :-)

      0 0
    • maajkee  

      Včera bylo počasí naprosto ideál, tak jsem si udělal svoje kilometrový maximum na bajku na trase HK – Týniště – Rychnov – Rokytnice – Žamberk – Letohrad – Ústí – Choceň – Borohrádek – HK. Celkem to hodilo 161km s průměrem 25,8km/h tak 70% byl teda asfalt, ale stejně mě dneska docela bolej nohy :)

      tím jsem si stanovil příští metu a to je 200km, kdo se přidá? :)

      0 0
    • Brozik  

      právě jsem absolvoval v tom dnešním krásném počasí Manitou železné Hory (50 km), suma sumárum jsem to 4× položil ve sjezdu (nefungovaly brzdy a bláto bylo opravdu všude), celý závod od začátku chcalo a chcalo hned za Chrudimí jsem měl mokro nejen v tretrách ale i komplet dres a oblečení, po vyjetí z asfaltu se najelo do terénu který spíše připomínal Bahenní lázně s vodou a mokré kořeny a kameny byli všude, nemusím říkat kolikrát mi to na nich ujelo a dal jsem si málem na hubu :D kolo jsem pod nánosem neviděl, sebe už vůbec a bílý dres se proměnil na černotu, přehazka polofunkční s nánosy bahna a bordelu, konečný výsledek 222 místo z 800 (podotýkám že jsem startoval uplně vzadu z důvodu první účasti na tomto seriálu závodů :) i tak jsem si to užil a pro zasvěcené lidi EPIC bude v pondělí :):):) takže očekávám projíždku na příští týden:)

      0 0
      • roud  

        Epic bude zítra doma ? pokud jo přidávám se k zítřejší odpolední vyjíž´dce :O) Jinak asi seš rád žes nejel na dlouhou co ? :O)

        0 0
        • Kublaj  

          kdyžtak vyjížďku hlaste :) zase bych se docela přidal ;)

          0 0
          • roud  

            Hele já zejtra určo pojedu ale asi se budu přizpůsobovat brožíkoj :O)

            0 0
            • Brozik  

              pro Epica jsi jdu zitra dopoledne a jeste bohuzel jedu do práce a večer pak na noční, nejbližší projíždku vydim na středu odpoledne dřív to bohužel nestíhám :( musim na něj někde vydělat :),,,jj to víš že jsem, když jsem viděl jak vyjížděli tak mi jich bylo upřímě líto protože chcalo jak blázen a byla hrozná zima, taky jich startovalo jen 150

              0 0
              • roud  

                V tom případě se na středu hlásím na vyjížďku :O) budeš ho mít v práci že bych se pak stavil na pívo a na čumendu zítra ? :O)

                0 0
                • Brozik  

                  ty jo v práci asi ne, to bych se o nej bál že mi ho tam ti ožralové ukradnou i když bych ho měl vzadu, tu středu určitě beru :)

                  0 0
    • roud  

      Ftípek

      Jak dělá kravička?

      „Bů, bů“

      Jak dělá slepička?

      „Ko, ko, ko – dák“

      Jak dělá pejsek?

      „Haf, vrr, haf“

      Jak dělá cikán?

      „Vole, cikán nedělá !!!!“

      0 0
      • Cvoky  

        :) opět trocha rasistického humoru

        0 0
        • roud  

          ještě mám jeden ale ten je nevhodnej pro toto fórum budu si ho šetřit na bajka :O) hele co ty dneska vyrazíme ? :O)

          0 0
          • Kublaj  

            já bych se přidal ;)

            0 0
          • Kublaj  

            tak co pojedete nebo ne e? ;) já jen že mi doprava z pce bude chvíli trvat tak abych kdyžtak pomalu vyrazil :) popřípadě vyjel někam sám když nepojedete…

            0 0
            • roud  

              Pojedem ale vyrážíme až o půl šestý a návrat bude až k večíru tak nvm jak je to pro tebe moc ideální ?

              0 0
              • Kublaj  

                no to moc nejní no:) tak já vyrazím směr železky, tak jindy až pojedete dřiv ;)

                0 0
                • roud  

                  ok užij si to pro ostatní sraz je o půl šestý u mě přidá se někdo ?

                  0 0
                • maajkee  

                  směr železky to máš lepší, tady je to na prd :)

                  a já to mám nejvíc na prd, já mám odpolední :/

                  0 0
        • Sobhk  

          od kdy je pravda rasismus???

          0 0
    • litr  

      Tak sem přidávám fotky ze včerejší vyjíždky:)Až někdo bude chtít vidět rychlost.. řekněte si Cvokymu rád ukáže:)

      PS: fotky jsou z mobilu tak proto ta kvalita…

      0 0
      • roud  

        Možná ti to nedošlo ale tohle neni vůbec ftipný akorát ho to bude stát prachy ;o] (hele ta ruka a noha je moje jsem slavnej hehe) jinak dneska jsem se krásně kolenem opřel na su´tákách do bahna a zítra bude konečně testovačka epika kdo se přidá ? :O)

        0 0
        • litr  

          Možná ti to nedošlo ale ja se nesměju tomu co se stalo ale v jaké situaci se to stalo…btw. ty jsi se s alešem tomu smali taky… rozhodně to nikomu nepřeju …

          0 0
          • Cvoky  

            No jo tlemili jsme se všichni – holt je to moje blbost a za kraviny se platí… – Ale bylo to hustý :)

            0 0
            • Sobhk  

              ach jo ta gramařina :-)

              0 0
              • roud  

                Sobe mě to nedá řekni mi prosím co je na x9 šaltru gramařskýho ? :O)

                0 0
                • Cvoky  

                  ty seš natvrdlej – co asi když zrušíš spodní rolničku :)

                  0 0
                  • roud  

                    ;o] radši mi řekni zda budeš mít dnes na čem jet nebo ne :O)

                    0 0
    • roud  

      Tak na zítřek jsem s acidem domluvenej na pivko do cb na 17:00 přidá se někdo klidně předtim můžem něco málo natočit :O) Jinak cesta od hájovny na novej hradec (dříve stará děravá silnice) je nově vyasfaltovaná a vede tam široká asfaltová dálnice lesem :O(

      0 0
      • maajkee  

        cože? počkat, od jaký hájovny, od tý u dvou závor?

        0 0
        • roud  

          jj u dvou závor a směr nahoru do kopce už vede nová dálnice :O(

          0 0
          • maajkee  

            jj, U dvou závor, nebo U dvou šraňků, tak to je peklo :/

            to se tam přizabije inlajnistů až to budou sjíždět :)

            Nechápu, co je k tomu vedlo, stavět v lese pořád asfaltky, hnus.

            0 0
            • roud  

              hele tuhle myšlenku s inlajnistama jak valej z toho kopce už jsem měl taky xD xD xD další extrém pak budou ty odvážný co to povalej nahoru xD xD xD V podstatě tím vytvořili úsek pro lidi z novýho na bruslení ale ten závěrečnej sjezd jim tam asi moc po libosti nebude…

              0 0
              • maajkee  

                No, já právě slyšel, že by tu asfaltku měli stavět od tý hájovny na druhou stranu, pak to stáčet do leva a napojit se zase někde u lesního hřbitova, aby vzniknul okruh, ale toto jsme fakt nečekal.

                0 0
                • roud  

                  třeba to je jen přípojka pro těžkou techniku ;o) taky jsem čekal že z toho bude okruh…

                  0 0
      • acidb  

        byl to hezkej večerní a pivní singlík:-), ale příště už beru přední světlo:-)

        pro rouda: jsem doma:-)

        0 0
        • roud  

          pro acida jsem taky doma singl byl fakt super mile mě překvapil :O) jinak ta noční jízda dom byl docela mazec taky mi trošku chybělo světlo ale zase to byla dobrá příprava na luční :O) biku zdar rouďák :O)

          0 0
    • -Alan-  

      Mám volný startovný na Krakatit maraton příští sobotu. Je to bohužel až v Dobříši, ale moc pěkný terény. Nechcete někdo jet? Kámoši jedou nějaký triatlon a já jsem bohužel na dovolené.

      Snad se to správně zařadilo.

      0 0
      • Brozik  

        čau, ja bych měl docela i zájem :)

        0 0
        • -Alan-  

          Jsi z Hradce. Můžeme se potkat třeba zítra nebo dnes večer a dohodneme se. Ozvi se mi na 777866671.

          0 0
      • -Alan-  

        Anžto to s Brozikem nějak pořád není dohodnuté, upozorňuju, že to pojede kdo dřív přijde ten bere. Dám sem info, když to bude neaktuální. Konečný termín pondělí ráno, než odjedu na dovolenou.

        0 0
    • roud  

      Tak dneska první tréning na luční 20kiláků do kopce mi dalo zabrat celkovej čas 5:16 a dalo mi to přez 100km (jinak díkes alešoj za to že cestu z5 absolvoval se mnou) :O) a co vy dneska ? :O)

      0 0
      • lidumil  

        Já dneska několikrát vizita, papíry a teď jdu v práci do kanafasu :-(

        0 0
      • acidb  

        10km na pivo a zpět, ale zase jsem táhnul skoro 25kg za sebou:-)

        0 0
      • Cvoky  

        jj supr výlet – taky mi to dalo tu 100 – večer jsem sice chytnul křeč jak prase a deset minut se svíjel – ale bylo to bezva (myslím ta vyjížďka ne ta křeč (pro rejpaly)).

        0 0
        • maajkee  

          Já si dneska zase z lehka vyjel a dalo mi to nakonec 130kilásků :) do železnejch a zpátky. Celkem rád bych zase jednou vyjel s nějakýma lidma aby se ze mě nestal uplnej asociál :)

          Kdy plánujete tu luční boudu?

          0 0
    • roud  

      zítra 17:00cb přidá se někdo na pivko nebo předtím na vyjížďku ???

      0 0
      • Brozik  

        přidal bych se, ale jedu s novym teamem na švih, tak budu zrovna někde jinde jezdit :) možná bych to viděl na velmi lehký švih v pátek,,ale ne nějak přehnaný, jedu v sobotu na závody na Krakatit do Dobříše a dal jsem si dlouho trat, tak abych to dokázal vůbec zajet :)

        0 0
      • JILJI13  

        Prijedu :-), ale vyjizdku pojedu az po tom…

        0 0
      • maajkee  

        já jedu cca v 15:00 do Hořic pro brzdy z aukra :) tak leda, že by se přidal někdo ke mně :)

        0 0
    • roud  

      Tak co vy lemry kdopak se mnou dneska tak od dvou nebo tří vyjede přece si nebudete válet všici šunky doma…

      ?????????????­????????????????????????­??????????????????

      0 0
      • maajkee  

        já si válím šunky v práci :/ nicméně včera a předevčírem jsem se najezdil až až, tak mně dneska relax jen prospěje :)

        Zítra nebo pozítří se chystám jet ráno z HK po labský trase, cíl – dojet co nejdál a pak asi vlakem večer domů, kdyby se chtěl někdo přidat tak je vítán :)

        0 0
        • roud  

          myslím že teda naprosto nečekaně většina lidí v týdnu pracuje :O(

          0 0
          • maajkee  

            Já myslím, že je tady i dost studentů a mimochodem, já si kvůli tomu taky dovolenou brát nemusím :)

            Jak já jsem rád, že nedělám klasicky od rána do večera :)

            0 0
    • Kublaj  

      zdarec všem :) nejede náhodou někdo zdejší Podkrkonošský maraton?

      0 0
      • maajkee  

        Já o tom přemejšlím :) Jsem nikdy žádnej závod nejel, tak bych si to chtěl docela zkusit a ta 50km by nemusela bejt žádná zabijárna :)

        0 0
      • Sobhk  

        Jedu určitě a taky 50ku

        0 0
        • Kublaj  

          zatím to vypadá na pěkně blátivou jízdu, to bude peklo na jetejch Smart Samech :D

          0 0
      • -Alan-  

        Jedu. Zřejmě by mě odradily kroupy na startu a je mi líto nové kazety. Ale tenhle závod si prostě nemůžu nechat ujít. Bohužel je pryč doba, kdy jsem se dokázal umístit někde za 50. místem. Přesto je to nádherný závod a někdy chci zkusit dlouhou. Letos to nebude.

        0 0
        • Sobhk  

          Tak zítra na startu…zatím venku pekne leje,to budou bahenní lázně jak na OKOLOPARDUBIC :-)

          0 0
          • Kublaj  

            celej nadšenej z bahna :D ale i tak si ten závod chci užít i když to bude kapku zkouška nervů v blátě :D

            0 0
    • Brozik  

      Pár fotek z dnešního švihu, jedna Sintteska a Specialized :)+ bonus dvě fotky mého epica jak by vypadal na bílých ráfkách DT Swiss 420 s červeným kotoučem Hope :) omluvte kvalitu fotek, jsou z telefonu :(

      0 0
      • roud  

        Opovaž se dát na epika bílý kola ruce bych ti zpřerážel xD xD xD na tom tvojem biku by luxusně seděly fulcrumy zera s černejma hope kotoučema ;o]

        0 0
    • Kublaj  

      nechci hned zasírat BF novým threadem tak se zeptám nejdřív tady :) nejezdí tady někdo z vás conti RK 2,0 drát? příliš se mi nechce dávat celkem litr navíc za kevlarový verze :) je tam tak moc velkej rozdíl kterej by stál za příplatek za kevlar?

      0 0
      • roud  

        Myslím že majkee je vozí jinak racekingy 2,2 v kevlaru jsem měl za 700,–kus kolik stojí v drátu ?

        0 0
        • Kublaj  

          v drátu sem našel cenu na netu kolem 300kč

          0 0
          • roud  

            uznávám 300kč je opravdu směšná cena za plášť…

            0 0
            • Kublaj  

              má kevlarová patka nějaký plusy oproti drátu? krom snížení hnotnosti pláště? :)

              0 0
              • roud  

                líp se to nandává :O) (platí i pro sundávání) ;o]

                0 0
              • Neil100  

                Jako roud, lepší manipulace s gumou a vaha dolů, nic vic v tom nevidim.

                0 0
                • Kublaj  

                  ty drátový verze maj udávanou váhu 480g což se mi zdá podezřele málo :D a jestli nekecaj tak si i tak váhově polepším proti drátovejm SS :)

                  0 0
                  • Cvoky  

                    480g nevěřím ani pozdrav

                    0 0
                    • Kublaj  

                      taky sem k tý váze kapku nedůvěřivej :D

                      0 0
                    • roud  

                      460–500 maj kevlarový ve 2,0 a 470–510 maj kevlarový ve 2,2 takže ty dráty budou váhově asi uplně někde jinde…

                      0 0
              • Cvoky  

                a nejsou ty drátový trochu jiný směsy? Co jsem viděl, tak většinou drátový verze jsou jednosměsový a kevlarový patky už dělaj většinou dvou směsový

                0 0
                • kubad  

                  většinou jo , obyč jedna směs, tvrdší dýl vydrží, ale nepodrží :-(

                  0 0
        • maajkee  

          Jo jo mám je, s nandáváním a sundáváním nemám z mýho nynějšího 17 ráfku vůbec problém, jde to lehce rukou. na to že to je 2,2 tak je to uzší než michelin xc dry 2.0, takže RK 2.0 bych už nebral. Jinak po tvrdým povrchu upalou krásně, váží cca 580g (váženo). Najeto na nich zatím 1000km a na zadním je ještě tak 60%, přední 80%. Po prázdninách pořídím na podzimní ježdění ale určitě něco jinýho, víc terénnějšího :)

          0 0
    • Brozik  

      pondělní výlet do Litic za Podštejnem, 130 km v přehánkách, mírném bahnu a blátě :) účastníci: jedna Sintteska a Epic, viz foto

      0 0
      • Cvoky  

        čím jste tu bílou leštili – to se to leskne…

        0 0
        • roud  

          hehe přemejšlím zda to myslíte vážně nebo je to fake hehe 130 v dešti blátě atd. a jeden má bílý kolo pořád bílý a druhej což je větší rarita bílý hadry který jsou furt bílý xD ste tam jeli po silnici ne ? (jen rejpu ;o]) Edit špatně zazřazeno mělo být na zmrzlináře ;o]

          0 0
          • Brozik  

            tak pánové fotky jsou focené na Liticích což neni kousíček za HK, jeli jsme celou dobu terénem, to jen na tom sluníčku vypadáme čistě a foták z telefonu taky není to pravé ořechové, ale můžu ti potvrdit že já i honzik jsme byli totálně ******** od shora dolů i s kolama, dokonce jsme je cestou zpátky museli umejt v jedné zahrádkářské kolonii v Častolovicích, ale bahna bylo fakt hodně,,,jen to bohužel není vidět a ty kilometry doopravdy sedí :) :)

            0 0
            • roud  

              Hláška bahna bylo hodně jen není vidět nemá chybu jinak je snad samozřejmost že vám věřím ':O)

              0 0
        • Neil100  

          Spíš ty nám řekni, proč se na kolo voníš, vonělo to za Váma po levanduli :-D

          0 0
      • hurvajz  

        Chlapi já vás lituju, že se musíte vydávat takove kus cesty až do takovýchto končin. Aspoň máte něco najeto. Jinak v okolí Litic a Potštejna jsou parádní terény. Pěkný je to z Kostelce do Potštejna, hlavně kvůli sjezdu.

        PS:Já jsem stejnýmu Epicu nadělil letos RM3 a vypadaj na tom dobře.

        0 0
    • Brozik  

      chlapi kdyby jste někdo chtěl tak v neděli se jede silniční časovka (16 km) na Prázovu boudu v Orlických horách, prezentace v 9:00 v Doburšce na náměstí start v Domašíně :) já to pojedu :)

      0 0
    • Neil100  

      Čau,

      jak to dneska vidite? Nevyjeli by jste někdo?

      0 0
    • -Alan-  

      Asi jsem to původně vrazil do nějakýho staršího vlákna. Bikeři z HK vypadají docela upsaně…

      Rok se s rokem sešel a znovu mě „zradil“ parťák na štafetu Day by Night. Je to příští sobotu v dobříši, více na www.vlaska.cz. Pojedu z Hradce Králové a když bude parťák a nepodělá se mi do té doby auto, tak někoho vemu s sebou s podílem na PHM. Bylo by fajn jet i jako více posádek, jinak se v podstatě 7 hodin míjíme. Je to daleko, ale ta zkušenost je o něčem jiném, než klasické závody. Mj. i proto, že to končí v 22 hodin a zatím nikdy nebylo celou dobu sucho.

      0 0
      • -Alan-  

        Tak už jsem si parťáka našel. Kdyby se v Hradci a okolí našla dvojice, která by se chtěla zúčastnit MTB štafety na 7 hodin, tak můžu vzít autem. Jen by musel být jeden střešní nosič navíc, mám jen dva.

        Není to taková drsňárna, zvlášť ne přes den. Je to ale úplně jiná zkušenost, než na vytrvalostních závodech jednotlivců. Špičkový loňský tým udělal 19 kol. Znásobte 11km, ale na každého půlka. To se dá zmáknout, přestávka je přes 20 minut. V noci je to taky docela sranda, ale není to tak vleklé jako na 24h, tady jedete potmě dvě kola a třeba jedno v šeru. Nebuďte saláti a pojeďte.

        0 0
        • -Alan-  

          Něco se začíná rýsovat, ale není to o úplně vyrovnaných partnerech. Dám tomu asi ještě pár hodin, a když se nikdo z HK neozve, budu to letos muset jet bez naděje na zlepšení.

          0 0
      • -Alan-  

        Nikdo nic?

        0 0
      • -Alan-  

        Tak jsem opět bez parťáka. Ten člověk, co se mnou měl jet, se na mě vykašlal a jede s nějakou babou. Jsem tedy opět volný a hledající. Dovolil mi být naštvaný, takže je mi o něco líp. Zachrání mě někdo z HK a okolí?

        0 0
      • -Alan-  

        Vzhledem k nastalé situaci vyhlašuju nouzový plán. Příspěvek na dopravu je dobrovolný, hlavně když najdu někoho, kdo to se mnou odjede. Závod, na který se celý rok těším, bych nerad seděl někde na zadku.

        0 0
      • -Alan-  

        Ještě jsem zapomněl dopsat, že klidně pojedu i s ženskou smíšené páry. Ale to by byla asi dost velká náhoda, aby se zrovna našla parťačka, když parťáka marně sháním týden.

        0 0
    • Kublaj  

      je to tu nějaký mrtvý tak kapku oživím ;) podkrkonošskej maraton byl naprosto super :D bahna kotel, kolikrát se to dalo sotva projet, odnesly to brzdový špalky a bowdeny ale jinak skvělých 50km :)

      0 0
      • -Alan-  

        Je to jeden z mých hodně oblíbených závodů. Letošní počasí bylo hodně mimo to, co pomatuju. Dlouhou bych jet nechtěl, i tak jsem cítil s kolem a místy to nelámal přes koleno. Představa, že borci z dlouhý museli mít spoustu úseků už totálně rozrytých lidma z krátké, to je děsivý. Ale tak už to občas chodí.

        Houby rostly, bahno teklo (a tím pádem tolik neklouzalo) a nohy mohly. Podmínky měli všichni stejné, takže technické problémy nejsou výmluva. Já jsem do/odjížděl spokojený. Vynikající koláčky v cíli a Novopacké pivo taky můžu. Letos žádný stánky s věcma.

        Vyhlašování tomboly ještě divnější než vloni. Když je otravuje to lidem dávat, mají vylosovat na počítači výherce a nechat to vyzvednout na prezentaci. A na pódiu losovat jen pár hodnotných cen.

        0 0
        • Kublaj  

          tak v tom blátě se muselo počítat s tím že asi dřív nebo později něco na kole začne zlobit :) jinak sil bylo hodně ale z těch tří výšlapů nejtěžších kopců s kolem po boku mě chytly v posledních 10km křeče do lejtek, to sem si nadával že sem si nevzal bidon se „solí“ :D Doufám že příští rok si to zajedu za sucha,jinak ta trať se mi líbila :) Správce parku pak musel mít asi radost z toho jezírka ve kterým se dost lidí vykoupalo i s bajkem :D jen mě štve že sem v tombole nevyhrál aspoň novej řetěz nebo bowdeny, ty by teď bodly :D:D:D a ti co odjeli 90ku u mě maj fakt respekt já jel někde v polovině lidí na 50ce a už to bylo hodně rozježděný.

          0 0
          • -Alan-  

            Já jsem vyhrál ten úžasný balíček. Byly v něm dvě flašky s držáky (mám obého až běda), brašnička pod sedlo (mám taky kousky navíc, ale žena si ji prý ráda vezme) a multiklíč (těžší jsem v ruce v životě nedržel a mám dva).

            Zrovna se nezeptali kolik mám dětí a i když jsem měl svátek, já na to somrování moc nejsem. Jak hlásili jen ty čísla, tak chvíli trvalo, než jsem zareagoval. Nějak jsem to už nečekal. Plášť nebo lanka by se hodily, sedlo i gripy vypadaly užitečně.

            0 0
        • Sobhk  

          Naprosto souhlasím,ten moderátor byl hroznej…

          0 0
      • roud  

        Sice ne maraton ale za to něco málo přez 120 kilásků a hlavně jsem se konečně přehoup přez 5000km :O) jinak díkes acidoj za včerejší trip :O)

        0 0
    • maajkee  

      roude (případně i někdo jinej), mám na tebe dotaz, seženu tady někde u nás misky a ložiska na cannondala 1,5" ? :)

      koukal jsme na ebay, ložiska tam docela jsou, ale misky vůbec, tady jsem objevil jednu končící aukci na misky i ložiska, nevím do kolika peněz kdyžtak jít, abych pak nezjistil, že to někde seženu tady za stejný prachy :)

      Díky

      0 0
      • -Alan-  

        A dovozce značky v ČR jsi s tím kontaktovat zkoušel?

        0 0
      • roud  

        Dovozce cannondalu do čr je aspire sports zkus jim zavolat mám s nima celkem dobrý zkušenosti…

        0 0
        • maajkee  

          Už vyřešeno, koupeno přes bikewagon, misky i s ložiskama cca 1250,– Kč i s poštovným. Zkoušel jsem bike sport chrudim a tam mi to nabízeli za 2000,– a dodání za týden.

          0 0
          • roud  

            bikesport chrudim jsou židi…

            0 0
            • maajkee  

              Ještě budu potřebovat takovou tu blbost na přidělání čidla tachometru a chtěl bych i to nářadí do hlavový trubky :)

              0 0
              • roud  

                doufám že máš dost plnou peněženku :O) nezapomen na tu ochranou gumu na vidlu aby ti nebouchala do rámu ;o]

                0 0
                • maajkee  

                  no jo vidíš :) no právě těch cen se děsím :)

                  0 0
                  • maajkee  

                    a pak ještě budu potřebovat jinej představec :) od bratra mám akorát na 25.4 rodla a dneska už se v tom rozměru skoro žádný nedělaj :/

                    0 0
                    • roud  

                      To se sežene ale bude to další peníz bohužel jinak doufám že na letošním zavírání hospůdek dáme cannondale sraz :O)

                      0 0
                      • maajkee  

                        No hele, já jezdím občas s partou lidí od bráchy, lidi z hoděšovic a býšťě, jsou 4 a všichni maj CD :D 2×HT s fatty, bráchův Jekyll a jeden carbonovej Rush, když jedu já, tak už nás je 5 s CD :) a všichni na hospůdky jezděj.

                        0 0
                        • roud  

                          hehe vzhledem k tomu že carbonovejch rushů tu moc neni tak asi vím i o koho de :O) mno tak to bysme měli letos udělat nějaký megafoto společný hehe :O)

                          0 0
                          • maajkee  

                            jo jo, CD klub :)

                            0 0
                            • roud  

                              Kdy to budeš mít doskládaný ? mohli bysme pak zajet na pívo chtěl bych testnout tu tvoju lefty :O)

                              0 0
                              • maajkee  

                                No, hele hlavní brzda teď jsou ty misky a ložiska, včera jsem to přes ebay koupil a zaplatil a dle zkušeností z bikewagonu to příjde tak za tejden, jakmile to příjde tak to nasadím a můžu jet.

                                Teď se mi navíc zesral Black, přestal fungovat lock a zdvih funguje tak 3,4 cm, pak se zarazí, musím to někam odnýst.

                                0 0
                    • Neil100  

                      Schmolke SL,TLO, AX-Lightness Posseidon, mám pokračovat :-)) Taky Easton EC90, dělá 99g vážící 25.4

                      0 0
                      • roud  

                        jenže všechny tyhle značky jsou pomalu dražší než jeho kolo myslím že vyjde líp koupit novej představec ;o]

                        0 0
                        • Neil100  

                          reaguju na to že se pry moc na tenhle ne OS prumer nedela :-)

                          0 0
                          • roud  

                            mno taky že u velkoseriovejch výrobců typu ritchey fsa a spol se taky nedělá ;O] A át za řidítka 5litrů a vejš může akorát tak nějakej magor jako já ;o]

                            0 0
                          • maajkee  

                            přesně tak, moc se nedělá…

                            0 0
                        • maajkee  

                          jo, včera jsem jen tak namátkou projel kupkolo a byl tam uplně poslední kus cannondale představce v rozměru 100mm 5° pro OS řidítka, naprosto přesně co jsem potřeboval, za 620,– Kč, takže super :)

                          0 0
    • roud  

      Dneska mám na srdci dvě věci zítra odpolední vyjížďka zatím jsem domluvenej jen s brožíkem přidá se ještě někdo ? A druhá náko jsem dostal blbej nápad že bych si zajel krátký sudety kdo pojede se mnou ať v tom nejsem sám ? (na dlouhý mě nepřemluvíte) :O)

      0 0
      • acidb  

        Mě nepřemluvíš ani na krátkou:-), ale schvaluju ti to, budeš nadupán na další víkend:-).

        0 0
      • Neil100  

        krátká je o ničem, to je škoda cesty :(

        0 0
        • roud  

          Ale prdek škoda je sedět doma na prdeli !!! ( a ty radši ukaž že máš koule a jeď s brožíkem na dlouhou ;o] )

          0 0
          • Neil100  

            Já to už ukázal, 1× epic, 1× sintesi…:-) Letos to fakt asi vypustim.

            0 0
            • roud  

              vzhledem k tomu že jsem viděl tvoje výsledky tak slovo ukázal nebude to pravé zhodnotil bych to jako dojel což ale i sám osobě je super výkon dlouhou bych nedojel…

              0 0
              • Neil100  

                Já nejel pro vítězství heh :-) loni to byl vubec ulet, dojel, dá se, jen je to už ke konci a když je krize dost na bednu, kor když jedeš sam noo.

                0 0
      • hurvajz  

        Pojeď dlouhou. Najeto máš a to na objetí do 8 hodin stačí. Krátká je fakt o ničem. Ja jedu potrénovat do Orlických hor (Mejto-Kostelec-Rychnov-Deštný-Šerlich-Pěticestí-Hanička-Zemská brána-Žamberk-Mejto). Uvidím co to se mnou udělá, takhle dlouho jsem na tom jěště letos neseděl.

        0 0
        • roud  

          Najeto mám ale znám svoje možnosti a dlouhý sudety je přesahujou proto si dám krátkou bude to pořád lepší než každodení ježdění kolem hradce ;o]

          0 0
          • -Alan-  

            Jestli ti nevoní každodenní ježdění kolem Hradce a chceš potrénovat, tak jsem o kousek výš psal výzvu pro nelenivý hradečáky, kteří by o víkendu chtěli zkusit něco nového. Místo v autě pořád je.

            0 0
            • roud  

              četl jsem bohužel teď mám na tenhle víkend víc nabídek a už jsem na jedný akci přislíbil účast…

              0 0
              • -Alan-  

                Škoda, právě jsem zjistil, že jsem opět bez parťáka. Začíná se mezi bajkery nějak dostávat neslušné vychování. Tak si užij aspoň tu svou akci.

                0 0
                • roud  

                  Tak to mě fakt mrzí snad se brzy někdo najde…

                  0 0
      • -Alan-  

        Krátky jsou v pohodě. První rok jsem je před cílem začal jet znovu a druhý roky jsem na trase udělal pádovou zkoušku a přesto jsem dojel v první stovce. Tobě musím hlásit, že od té doby mám unikátní, na pravé straně ojediněle tvarované řidítka Cannondale Earth. Mimo to taky zohnutý roh a sedlo. Přesto všechno se meziroční změna řidítek od prvního startu ukázala jako plus a dojel jsem jak jsem psal. Dokonce jsem si lehce vychutnával ty řidítka natočený na stranu a pocit, že po největší držce svého života mi to jede dál. A zjištění, že jsem v první stovce? Asi si budu muset pořídit další komponent od té vynikající firmy.

        0 0
    • roud  

      Kdyby to někoho zajímalo tak to tu nakousnu dnes jsem testoval brzdy magura marta (zítra zas s nima pojedu) a musím konstatovat že lepší brzdy jsem v životě neviděl (jsou krásně dávkovatelný a přitom uměj bejt neuvěřitelně ostrý) nikdy se mi nestalo abych se svejma 90 kilama brzdil ve sjezdu s jedním prstem a jen na přední brzdě :O) (jen pro srovnání avidy ať už ulty nebo elixiry jsou krásně ostrý ale ne zas tak pěkně dávkovatelný, hope a shimano xtr jsou zase krásně dávkovatelný ale ne tak ostrý – marty z mýho pohledu spojujou výhody všech těhle brzd dohromady) Jednoznačně jsem rozhodnutej pro koupi vyšího modelu Magura marta sl biku zdar váš rouďák :O)

      0 0
      • -Alan-  

        V porovnání s mechanickýma Avid BB7 je to takový rozdíl, že jsem chvíli uvažoval, zda bych neměl měnit. Ale starý dualista by musel měnit i řazení a hlavně nejsou Kč.

        0 0
        • roud  

          Přechodem z dualů jsem si po x letech taky prošel a dodnes mě to trošku mrzí :O( ale co se BB7 týče jsou to dobrý brzdy s dost vysokoym výkonem občas možná až trochu kousavý taky jsem je sezónu vozil :O)

          0 0
          • lidumil  

            Ale ta cena je celkem strašná :-(

            0 0
            • roud  

              U dualů nebo u mart ? Marty slka co chci kupovat jsou za desítku což je docela dost ale třeba houpy ulty atd vyjdou´ještě dráž :O( Jinak ty marty co mám teď jsem sehnal za 2500,– :O)(nejsou nový i když tak vypadaj hehe)

              0 0
              • lidumil  

                No těch Mart. I když vypadaj krásně a hodily by se mi ke kolu a kolům, co bych chtěl:-))) A jaký marty jsi sehnal?

                0 0
                • roud  

                  Mám teď na kole tu základní verzi ale zas sem je měl za 2500,– ;o] což mi na otestování bohatě stačilo bere je ode mě kamarád a já hned jak budou keše půjdu do těch slkovejch červenejch :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    No skoro za desítku už musej něco umět. By se mi víc líbily ty magnesiový bílý s červeným, ale ty jsou ještě dražší :-(

                    0 0
    • Neil100  

      Projetí XC Kunětická hora, celkem padáky, dalši videa budou následovat …

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • lidumil  

        Tam se jel ČP XC, ne?

        0 0
      • roud  

        videa by šly ale kvalita hrozná příště vemte aspoň lepší foťák nebo mě s foťákem sebou ;o]

        0 0
      • Kublaj  

        až na jedno místo nemám šajna kde si to tam jel :D ale třeba to je jen kvalitou záznamu a tím že za sebe nikdy nekoukám tak nevím jak to vypadá z opačný strany :D

        0 0
        • Neil100  

          Je to tam trošku schovaný, ale se sejdem a provedu Vás, jen je tam jeden dolíček, na kterej fakt není morál, ani tenkrát, ani ted,,,mno ja už v něm jednou seděl na zemi po letu přes kokpit, tak asi proto :-))

          0 0
    • maajkee  

      Sakra to je pruda! Čekám na CD ložiska, Black je na servisu u Cyklobáru, hobby silnice ještě nedostavěnáa já už bych jezdil jak mourovatej :/

      0 0
      • roud  

        nj to je pešek ale snad příští tejden testnem už tu tvoji lefty :O)

        0 0
      • Kublaj  

        mi povídej, po Podkrkonošáku mám bajk rozebranej na díly a snad konečně vyčištěn od bahna, teď už jen čekám až budu mít za co vyměnit díly který závod odrovnal. Po rozdělání vidle bylo překvapení že namísto vazelíny tam nebylo zhola nic :D tak sem se rozhodl že bude předělán na mazaní olejem, sem zvědavej na výsledek :) děs tak hezky venku a nemám na čem jezdit :/

        0 0
        • bass.tom  

          Koukám taky Pardubičák, to nemáme svoje vlastní vlákno a musí se lézt k mechovákům?

          0 0
      • Kublaj  

        za co bude bajk tentokrát měněn? myslel jsem že canon ti sednul? :o))

        0 0
        • maajkee  

          jj, sednul jak prdel na hrnec, ale právěže s Blackem :) Dneska jsem sundal Lefty a hodil tam zas milovanýho Blacka :) Nejhorší, že po nasazení lefty se zvětšil rozvor asi o 7cm! a to kolo najednou uplně ztratilo hravost, totálně mě na něm přestalo bavit jezdit. Dneska jsem se projel zase s Blackem a chrochtal jsem si blahem :) lefty džejka posílám dál a Jekylla hodlám provozovat i nadále :)

          0 0
          • roud  

            je to divný měl jsme na HT jak fatty tak lefty a rozdíl v hravosti jsem nepozoroval podle mě dost ukvapené jednání měl jsi na tom nejdřív něco najezdit než to hned zahodit…

            0 0
            • maajkee  

              fatty lefty, v tom by neměl bejt žádnej rozdíl, protože fatty natahuje rozvor zahnutím dopředu, takže myslím, že je pak stejnej jako s lefty. S normální vidlicí jako je Black je to kolo o dost, fakt o dost já naměřil cca 7cm kratší a na takovým kole jsme začal jezdit a z něj jsem byl unešenej.

              A já nejsem z těch, co když jim něco vadí se snažej na to zvyknout, zvyknout se dá i na smrt :)

              0 0
              • roud  

                je to divný normální vidli máš pod sklonem a zbytek ti naberou patky takže ten rozdíl by měl bejt naprosto minimální dokonce bych řek že skoro žádnej… Možná bych spíš viděl zakopanýho psa v tom že jekkyl byl dělanej pro fatty bůhví co vše jsi za úhly změnil tím žes tam nacpal lefty ( lefty je nižší než fatty) a to poměrně o dost…

                0 0
                • maajkee  

                  sklon vidlice je uplně stejnej, páč úhel hlavovky nezměníš, chtělo by to změřit exaktně, ale rozvor se fakt zvětšil, navíc jak píšeš se to kolo vepředu hodně snížilo, což má taky dost velkej vliv na jízdu. Každopádně prostě vůbec mi to nesedlo. Možná časem zkusím třeba lefty s vyšším zdvihem nebo možná i tu fattynu. Uvidím, Blacka asi dojezdím co to půjde a pak budu hledta náhradu :)

                  0 0
    • bass.tom  

      Ať hledám jak hledám, nemůžu najít vlákno Pardubičtí bikeři nebo něco podobného, dáte mi odkaz?

      0 0
      • Kublaj  

        ale máme http://www.bike-forum.cz/…a-okoli.html#… jen není nějak zájem :(

        0 0
      • přišlapávač  

        kdyt jste ve vlakne o pardubickych bikerich, ne? :-)

        0 0
        • Kublaj  

          :D to je nějaká provokace tohleto ;D

          0 0
        • bass.tom  

          To nechápu.

          0 0
          • Kublaj  

            cpe Pardubice pod Hradec ;D

            0 0
            • Kublaj  

              a nebo mi tak došlo že se to dá chápat i opačně :D

              0 0
              • bass.tom  

                To spíš, protože v Pardubicích potkávám mnohem více bikerů než v HK.

                0 0
                • Kublaj  

                  Každou středu od Scotta v Polabinách vyjíždí skupinka, i když teda teď účast nebyla moc valná a já měl plno zkoušek takže sem toho s nima taky moc nepojezdil, doufám že se to po prázdninách zase obnoví a bude účast větší :) jinak znám ještě pár bajkerů z pce nebo blízkého okolí…jen je škoda že se tu moc neprezentujou a nemají zájem o společné vlákno jako mají tihle kluci z HK.

                  0 0
                • roud  

                  Pardubice = jížní Hradec ;o]

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    no něco na ten způsob- jako předměstí hradce to většinou pojmenují :-)

                    0 0
                  • Kublaj  

                    20km od Hradce :D

                    0 0
                    • roud  

                      hradec je velkej podívej se na prahu kolik vesniček možná ještě ve větším okruhu k ní patří ;o]

                      0 0
                    • přišlapávač  

                      kdyz jsem tam jednou projizdel, tak se mi zdal, ze jsem nevyjel ani ze zastavby a uz jsem byl v Pardubicich :-)

                      0 0
                  • bass.tom  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                    0 0
                • Kublaj  

                  tyhle narážky neber vážně ;) Někdy se můžem domluvit a přidat se k hradečákům na vyjížďku, jsou to na pohodu lidi a já nebudu muset jet do HK sám (ptz je to nuda po silnici) :D

                  0 0
                  • bass.tom  

                    Mně spíš příjde, že je to kupa machýrků s šéfem bandy roudem, machrem největším.

                    0 0
                    • Kublaj  

                      to ti jen přijde ;) nesuď lidi dřív než je potkáš osobně, diskuze po netu není vůbec směrodatná a neřekne ti kdo jakej je :)

                      0 0
                      • roud  

                        S tím se dá jen souhlasit zatím se všema lidma co jsem se s BF potkal tak všici byly super a vždycky sme se parádně pobavily a pojezdily :O)

                        0 0
                    • roud  

                      Myslím že už jsme se pobavily dost pokud chceš domluvit vyjížďku neni problém pokud chceš prudit velice rád zblokuju všechny tvoje příspěvky ;o]

                      0 0
                      • bass.tom  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                        0 0
                    • Neil100  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                      0 0
          • přišlapávač  

            třeba časem :-)

            0 0
    • roud  

      16:00 vyjíždim na dvě hoďky přidá se někdo ? pak samozřejmě od 18:00 pívo dyžtak volejte na pc už asi nebudu ;o]

      0 0
      • lidumil  

        V neděli sem tam na vás čekal asi do 19 a nikde nikdo. :-((((

        0 0
        • roud  

          v neděli jsme byly na jiný akci :O) jinak včera se nás sešlo neuvěřitelně hodně snad bude takováhle účast i příště ;o]

          0 0
    • Neil100  

      Zdar, jak to vidíte osadníci…nevyrazíte dneska někdo??

      0 0
    • JayDee  

      Tak co dneska? Uterni pohar a pak CB? Kdo se prida? Zatim jsme ja a JILJI13 jakozto pozer :D

      0 0
      • roud  

        vůbec jsem si tohohle příspěvku včera nevšim :O( hele ale plánuju vyjet zítra ± od 15:15 do 18–18:30 a pak na pivko do cb kdo by se přidal ? :O)

        0 0
    • roud  

      Co vy plečky vyrazíme zítra odpolko se vyřádit do lesa ???!!! (pro stálé členy je to spíše příkaz než otázka) ;o]

      0 0
      • Pi†el  

        Od 21. zas budu bydlet v HáKá, tak se pak taky budu pridavat, kdyz se mi to bude hodit do rozvrhu : )

        0 0
        • roud  

          paráda mám najetejch pár tras ktery by se ti mohli líbit ;o]

          0 0
      • maajkee  

        Já bych ty vole docela zase někdy rád s Váma jel, ale tak nějak to pořád blbě vychází, zejtra jedu odpoledne k bratroj do Hoděšovic pomoct s položením zámkový dlažby a ve čtvrtek zas s mladou jedem do neděle na minidovču :) Tak snad už potom.

        Jinak hodím to i sem, dneska jsem se nudil a zkusil udělat svoje první „bajkový“ video :) zde lze zčumnout :)

        0 0
        • roud  

          videjko zajímavy ale dalo by se najíc víc pořádnejch sjezdů a výjezdů u nás + nakonec bych dal sjezd rozárky pohledem kamery zezdola ;O]

          0 0
        • Neil100  

          Při tom pohledu na tvé video, my vyvstává myšlenka sejít s partě a natočit něco ve více lidech, že bychom si s tim dali nějakou práci a vybrali nějakou technickou lokalitu, myslim, že by to nemuselo bejt špatný, kvalita vypadá fakt dobře …

          0 0
          • roud  

            o lokalitě bych věděl i o pár super místech ;o]

            0 0
            • Neil100  

              Tak už jen to celý nějak domluvit, než bude listopad a sračky, za toho hezkyho podzimního sluníčka a listí by to mohlo být super :-)

              0 0
              • roud  

                Tenhle i příští víkend má bejt hezky takže by možná stálo zato spáchat to co nejdřív ;o]

                0 0
                • Neil100  

                  jsem pro, jen je tady spousta kecalů, ale na nějakou domluvu to tady moc nevidim…ikdyž kdo ví …

                  0 0
      • Neil100  

        jsem pro…

        0 0
        • Brozik  

          taky se velmi rád přidám, když to pujde a pokud nebudu zrovna někde honit kilometry a objemy na silnici, nebo na závodech :) dejte vědět až to budete podnikat, epic nesmí chybět :D

          0 0
          • roud  

            kdybys náhodou byl pryč honit kilometry nebo na závodech tak můžem vzít sebou klidně jen epika aby nechyběl ;o] xD xD xD

            0 0
            • Neil100  

              :-D já bych to nechtěl, kdo se s tou mrdkou těžkou bude tahat? :-D

              0 0
              • Brozik  

                :D tak to jsi posral takhle urazit mého miláčka epica, jen počkej až někam pojedem ti ukážu mrdku těžkou, nahodim tempíčko a ukážu ti jak ta těžká ***** umí jezdit a uvidíme :D :D :D jen počkej

                0 0
                • Neil100  

                  jaj :-) měl jsem to napsat nějak heslovitě :-D, ale zatim je to takovej vyžranej stroj, chtělo by to dietku … a fest

                  0 0
                • Neil100  

                  dam kingy a uvidíš ty pekla na těch trejlech…počkej, to teprv bude palba

                  0 0
                  • Pi†el  

                    Vam tam privezu kopec a uvidite, jak budete oba v pici.. :D

                    0 0
                    • roud  

                      jen počkej ¨´am tu pár tras kde se vyřádíš i ty ;o]

                      0 0
    • TC  

      Nepotkali jste někde v HK shop, kde by měli dlouhý zateplený kaťata s cyklovložkou? Ale aby to nebyly nějaký se značkou kola (Meridy od Kulhánka nechci).

      0 0
      • maajkee  

        Lidl :)

        0 0
      • roud  

        neviděl bych tu vložku jako tak ultradůležitou dřív jsem ji taky vyžadoval ale pak jsem si koupil na kupkole zimní kalhoty force a už je jezdím druhým rokem bez vložky a nemám s tím problém :O) (ale každej máme jiný pozadí a sedlo) ;o]

        0 0
        • maajkee  

          To já jak nemám pod prdelí a koulema alespoň trochu měkoučko, tak je to peklo a je uplně jedno na jakým sedle sedím :)

          0 0
          • lidumil  

            No ještě se dá koupit jen vložka – mám od Moiry – a na to kalhoty bez vložky. Jezdím asi 5 let a bez problémů

            0 0
    • Neil100  

      Zdáár, slyšel jsem, že dneska se něco podniká?

      Já a Brozik hlásíme účast…možná by stálo za to to tady vyvěsit ty uličníku :-))

      0 0
      • roud  

        Já o ničem nevím tak co navrhujete chlapi klidně se přidám ale jsem schopnej vyjet až v 15:30…

        0 0
        • Neil100  

          Klidně, v pohodě čas, takže na tenhle čas na Hrázce? A nějakej techniše výlet? :-) Kdokoliv jinej je vitan, ale vzhledem k tomu, jak to tady fakt nežije, bych řekl, že to bude komorní akce :-)

          0 0
          • roud  

            okes počítám s tím 15:30 na hrázce ;o] a míst pro vyblbnutí bude dost

            PS: mám brát foťák ???

            0 0
    • roud  

      Pár fotek z archivu :o)

      0 0
    • roud  

      **LIDI PLS HELP !!!!

      Nevíte někdo kde by se v hk daly koupit červený hliníkový šroubky do převodníků ??? je to opravdu akutní díky roud..**

      0 0
    • roud  

      Dneska je luxusně takže vyrážím na bike a na 18:00 jsem se s klukama dohadoval na srazu v cb tak pokud někdo budete mít cestu otočte se na pivko ;o]

      0 0
      • Pi†el  

        Skoda, ze sem bez kola. Byl sem spon behat..

        0 0
        • maajkee  

          Byl sem spon behat..

          brrrr…fuj…to jsem se oklepal :D

          0 0
        • roud  

          koukej dát bika dokupy včera mi to nakonec dalo 99,7km :O) a pak jsme ty výkony parádně zabily v cb…

          **Jinak 30října je zavírání hospůdek tak koukejte začít trénovat ;o] ;o] ;o] **

          0 0
    • Kublaj  

      tak už na vím čemu se říká snakebite :D Celej rok má člověk pumpičku a když pumpičku nemá tak zrovna tohle, Rubena Light to má za sebou, moc si nepojezdila. Hold lenost to před vyjížďkou dofouknout a kamenitá cesta je špatná kombinace :D

      0 0
    • JILJI13  

      Poslední dobou to tu moc nežije… xD Zejtra odpoledne vyrážíme s JayDeem na bike. Sraz 15:00 na Hrázce. Doufám, že nás v tom místní bikerstvo nenechá samotný! Kdo se přidá? :-)

      0 0
      • roud  

        já určo pojedu máte nějakej cíl ??? myslím že i PAT by jel ;o]

        0 0
        • Neil100  

          přidám se, ale jel bych i dřív, už je brzo tma a kosa

          0 0
          • JILJI13  

            Klidně muzem jet ve dve – brzdil to JayDee, ale ten se rozhod, ze radsi pojede jinam… :-/ Nicmene uz jsem za nej sehnal plnohodnotnou nahradu! :-D

            0 0
    • roud  

      Nazdar hoši od úterý do soboty mám v plánu nájíždět kilometry (odpoledne po práci) kdo se přidá mám v plánu ± 300km tenhle týden :O) ??? BIKU ZDAR

      0 0
    • Pi†el  

      Toz sme se s Roudem dohodli na ctvrtecni odpoledne. Odjezd kolem 3h. Na pohodu :) + iontovy napoj.

      0 0
      • roud  

        povedený poježděníčko :O) co zítra někdo ??? klidně bych vyjel i dopolko :O) (od 19:00 mam florbal)

        0 0
    • tom9  

      Zdravím, neměl by někdo z vás dnes kolem 16 hod. cestu autem z centra města směrem Slezský? Potřeboval bych odvést jeden menší stolek, ale auto není k dispozici :-( Samozřejmě by bylo nějaký vyrovnání ;-)

      0 0
    • Kublaj  

      Hoj lidi prosím nevíte kde by se v HK dali splašit tyhle rukavice? Polednik Long?

      0 0
      • Pebe  

        taky mám fotky ;-)

        0 0
      • maajkee  

        Dle fotek to vyšlo fakt parádně, já jsem v práci skoro brečel, když jsme koukal z okna jak je venku nádherně :/

        Jo a mimochodem tohle:„http://a­zik.rajce.idnes­.cz/Zavirani_hos­pudek_2010_O/#­IMG_0273.JPG“ bych možná viděl na nějakej problém se zádama :)

        0 0
      • -Alan-  

        Díky za fotodokumentaci. Není nad to, když fotí někdo jiný, a člověk si může vychutnat samotnou jízdu. Líbí se mi tvoje technika focení za jízdy.

        0 0
        • roud  

          nenazýval bych to technikou ale pokud to jde tak rád nějaký foto udělám :O)

          0 0
          • -Alan-  

            Dneska jsem si to dal na zopakování částečně znovu. Bylo pořádně teplo, ale moc lidí jsem nepotkal. V Bělči jsem tak dlouho čekal v hospodě, jestli třeba někdo nepřijede, že jsem raději pak už nevjel na silnici.

            0 0
            • roud  

              já jsem bohužel byl do čtyř v práci :O( ale zítra pokud nebude ultrahnusně tak vyrazím :O)

              0 0
              • lidumil  

                A po čtvrtý se už nedá jezdit??? :-))) Já tam byl 24 hodin a teď ještě na hokeji :-(

                0 0
                • roud  

                  ale dá jsen už jsou potřeba světla (nabitý) :O)

                  0 0
                  • lidumil  

                    A já myslel že máš několik Auror :-)

                    0 0
                    • roud  

                      vole já mám dvě mirage :O)

                      0 0
                      • lidumil  

                        Aha a ty svítěj snad míň ? :-O

                        0 0
                        • roud  

                          svítěj stejně ale baterka nevydrží tak dlouho jinak podle těch jmen to vypadá jako by jsme řešily kdo má doma jakou stíhačku v hangáru xD xD xD

                          0 0
    • Kublaj  

      Nechce se mi zakládat thread a tady je to samej člověk v komponentech zběhlej , tak mi třeba poradíte :) Rozmýšlím že vyměním véčka za disky. V merku mám Shimano Deore M595 k nich bych vzal XTéčkový kotouče, ale víc mě zajimají vaše skušenosti s Avid Elixir 5 respektive Elixir R, na hospůdkách sem si všiml že někteří z vás nějaký Avidy vozej, tak kdyby ste se podělali o zkušenosti jak jsou hrozný na bike foru popisovaný neduhy jako složitý odvzdušňování, malá mezera mezi deskama atd? ;) Něco už sem tady načet, ale pořád nějak ne a ne se rozhodnout :D

      0 0
    • Kublaj  

      Je to Artur takže nic extra, ale co vy na to? ještě nahodit kazetu a řetěz a může se zajíždět :)

      0 0
      • maajkee  

        Pěkný to máš :) Možná by se mi tam víc líbili černý kliky. No a pak nějakej ten jinej rám a bude to super :)

        0 0
      • Neil100  

        Líbí se mi to…Jen tak dal…ale už bych to moc neladil a pošetřil časem na už lepší ram, nebo cely kolo na dobrym ramu…

        0 0
    • roud  

      Zdarec lidi provádím upgrade svýho telefoního seznamu na BAJKERY Z HK (mám v tom hroznej maglajz) Tak prosím všichni (hlavně mlaďáci) aby mi buď sem nebo na mobil 732424689(můj) poslali svoje číslo a neni od věci napsat aspoň přezdívku nebo jméno abych věděl o koho jde jo a je to dost akutní takže kdo to zvládne během zítřka budu mu neskonale vděčnej biku zdar rouďák :O)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.