• Misiak

    V duchu tradicie…

    Po porodnych problemoch tohorocnej BA, ked to miestami vyzeralo dost blbo sa predsalen mozme tesit na dalsi rocnik…

    Brdy s mapou na riaditkach :)

    0 0
    • karf  

      a co kategorie idem/nebol som ? :-)

      0 0
    • karf  

      a enmel by nekdo, kdo ide, misto v aute z Kladna, pripadne 2 z Prahy ?

      0 0
    • Misiak  

      tak, ake su dojmy? u mna pozitivne, len ma trocha mrzi variant 4+6 :) povodny styl 6+4 sa mi zdal lepsi…

      0 0
      • pedrod  

        Muzes uvest proc? (tim nechci rict, ze s tebou nesouhlasim/sou­hlasim)

        0 0
        • Misiak  

          v sobotu pride clovek do ciela dost skoro a ma pred sebou dilemu „co s nacatym vecerom“. program v centre ma nikdy velmi nebral (okrem BA06, kde mala premietanie marketa navratilova) a prebrat postup s kamosmi/najest sa stihnes celkom rychlo… pri 6+4 sa v sobotu doplazim do ciela, stihnem zhodnotit s ludmi zavod, nieco natlacim do hlavy a veselo padam do sprchy a spat. v nedelu prides do ciela kusok po obede, nasleduje kulturne vyzitie a stale ostava kopec casu na cestu domov. proste dobre vyuzity cas. my sme sa vcera dostali do bratislavy vecer o 11ej. keby som mal rano vstavat do prace tak by to bol asi dost tazky pruser… kazdopadne na druhu stranu musim uznat aj vyhody 4+6-stale mas sancu na dobry vysledok, aj ked si prvy den pooral…

          0 0
      • Haho  

        Dojmy jsou pozitivní:-) Mě zase víc vyhovuje varianta 4+6, ale chápu, že s ohledem na nedělní odjezd domů, je asi lepší 6+4…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.