• cabbage

    zacalo prihlasovani- by me zajimalo kdo to jede. a protoze bych se chtel taky ucastnit tak hledam nekoho kdo by jel se mnou.

    http://www.bike-adventure.cz/2005/

    0 0
    • paww  

      já už tam tu přihlášku na?ukal. Je to pak hroznej mazec, během pár dnů je pak totálně vyčarpaná povolená kvota účastníků. Pak?áka(čku) zatím nemám, ale na to je ještě dostatek času, někoho sehnat.

      0 0
      • lubos  

        Loni to bylo hlavne kvuli kvote od ochranaru. Nevim ale jak ted.

        0 0
        • paww  

          kvoty nekvoty, deset dní od zahájení přihlašování a už jsou skoro všechny místa pryč. stejný jak loni. :)))

          0 0
    • Martin  

      Jedu. Smíšený družstva. Přihlášeno. Co Pivodraci? Pojeďte taky!!!

      0 0
      • McBlacky  

        zatím mě požádal Cabbage o společníka jenže já nevím jak to budu mít s časem, jinak už bych se dávno přihlásil… je to moc dopředu na mě :(

        0 0
        • Martin  

          Tak tomuhle krysy říkají „kecy nahovno“. Prostě si to naplánuj a už ti do toho nemůže nic vlízt!!!!

          0 0
          • McBlacky  

            takže jsem zjistil co a jak v protože v týdnu předtím jsou dva dny volna, tak si beru dovču a jedu na 10 dní někam do hor, pravděpodobně Slovinsko. BA tedy beze mě, alespon bude víc místa na bedně :)))))

            0 0
            • Martin  

              Smutné:-( Moc jsem se těšil na opakování krásné scény u první kontroly:-))))))))

              0 0
              • blue  

                vypravej :-)

                0 0
                • Martin  

                  B – Fousi, zapiš tu kontrolu F – Co já, ty máš u sebe ten lístek!!! B – já ho nebral, myslel jsem, že ho máš ty… F – já si myslel, že ho bereš ty!!!! B – tak já se pro něj vracím z5 do kempu:-))))) No, ale stejně byli chlapci šikovní nakonec třetí

                  0 0
              • McBlacky  

                jsme museli dát ostatním šanci :)

                0 0
    • Luka  

      Martin nam vynadal ze jeste nejsme prihlaseni, tak nevim, asi do toho pujdem, ale az po odsouhlaseni vrchnim velitelem skupiny :)

      0 0
    • jecnak  

      Kryje se to se Salzamergutem, takze nee.

      0 0
      • funtomas  

        jedeš na salzkammerguth ? tak to si tam popovídáme.teda jestli to nejedeš v neděli jako profi :-)

        0 0
      • lubos  

        Ejha, tak to neni moc dobry. Btw, byls loni ?

        0 0
    • piskot  

      už se zase moc těším na mapující bajkery :))

      0 0
    • cabbage  

      hm, tak bud prihlasim meeshu proti jeho vuli i na b-a, nebo to nepojedu, a to by me opravdu nastvalo, jeden z mala zajimavejch zavodu v roce.....:-//////

      0 0
      • Meesha  

        Hele, z tohodle me fakt vynech! zaloz thread „Jake mate cislo OP“ a vyber si nekoho jinyho! :-)

        0 0
    • Meesha  

      :-P

      Nikdo nechce! Bloudit po lese, vystavovat se napospas drave zveri a este za to platit… nepovedeny podnikatelsky zamer… :-))

      0 0
      • cabbage  

        kdyz nektery chrti zabloudi na perfektne znacenem maratonu i pres konzultaci s poradateli na trati a mistnim domorodcem tak to je tezky......

        0 0
    • mAk  

      jojo jedu, letos bohužel musim vyměnit z loňska velmi osvědčeného Wircáka a tak přídu o spoustu zážitků typu pojéď píčo ty čůráku tudy (c; a podobně. Bude těžký udělat dobrej výsledek, ikdyž snad budu mít hodně dobrýho sice nemapujícího par?áka, ale tipuju za vítěze Jarouše s Parim, ty by snad vyhrály takovej závod i kdyby měl světovou účast, pokud zase nezačaruje Tomíno jako loni v neděli s Kořkou.

      0 0
    • Siddha  

      jeduuu, pomoc! jeste ze to mam jen par (desitek) km od baraku my devcice, kdyz zabloudim, tak do Vyskova podle slunce a lisejniku na stromech snad trefim ;o) nene, jedu s orientacnim bezcem, tak to snad nebude tak zly, jen tusim kdo z nas bude tahat vercajk na kola a zasoby … :o(

      0 0
    • cabbage  

      No tak lidi, to by fakt nikdo nejel?:-((

      0 0
      • JMT  

        bych jel hrozne rad, ale sem v tu dobu jako vedouci na tabore :-(

        0 0
      • paww  

        neříkej, že v tvým okolí není nikdo, kdo by to na kole ujel. Vem v potaz, že budeš dva dny jezdit s někým koho neznáš. Nevím jak před přihlášením zjistíš, jestli máte stejný ambice, podobnou výkonnost a hlavně jestli si nepůjdete na nervy až zakufrujete nebo chytnete časový skluz a budete muset improvizovat s trasou. Výkonost i ambice se dají přizpůsobit par?ákovi, ale jestli si nesednete, tak z toho všeho nebudeš mít ten správný pocit, který se tady u toho super závodu dá zažít. Já si to dost dobře nedokážu představit jet s někým koho neznám. …je to deset hodin závodu.

        0 0
    • kovar  

      jedu taky. Jsem si na foto všiml, ze cynklisti mají na řidítkách připevněný jídelní stůl. Dá se to někde tam vypůjčit nebo si mám něco zbastlit?

      0 0
      • cabbage  

        pujcit tezko, a bastleni se meze nekladou:)

        0 0
      • J.A.V.  

        Leda přikúpit… na www.mtbo.cz v sekci odkazy asi tři výrobce co to zbastlej za tebe. Pro BA se taky dá použít jen hadrovej neotočnej mapník co vyrábí třeba Pigeon.

        On ten otočnej stoleček má význam jen v okamžiku kdy využíváš tu otočnost (to je slovo :) ). Já sem svůj první orien?ák jel s mapou v kapse, a taky se to dalo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.