Author Traction 29 mod 2010 vs Leader Fox Out line 2010

16 nepřečtených
  • jessi

    Zdravím všechny fanoušky kol…chtěla bych manželovi koupit kolo k narozeninám a přemýšlím o těchto dvouch. Jsou to kola za 18 000. Chtěla bych vědět, čemu mám dát přednost. 185cm/90kg. Děkuji a nezlobte se že jsem poprosila o radu vás odborníky. Díky Jess

    0 0
    • maajkee  

      Já jsem jednoznačně pro tractiona, pokud bude chtít tak na něj může klidně dát i krosový pláště, takže to kolo bude daleko víc univerzální. Navíc bude 10× lepší i na nějaký to ježdění v terénu.

      Mimochodem, mám 185cm/95kg, takže podobný proporce, jako tvůj manžel :)

      0 0
    • jessi  

      V krámě mi řekli, že Leader Fox Out line má lepší vybavení. Je to tedy srovnatelný? Ono je strašně těžké udělat manželovi radost…aby pak nebyl zklamanej:( Vím, že koukal na tyhle dvě kola. Děkuji za každý příspěvek všech znalců…děkuji

      0 0
      • roc.ker  

        Srovnatelné to není. Leader má skutečně lepší vybavení. Díval jsem se na web a je také dražší. Chtělo by to srovnávat stejně drahá kola.

        0 0
      • maajkee  

        lepší vybavení možná má, ale pořád je to „jen“ crossový kolo, tudíž vhoné převážně na silnice a občas zajet na polňačku.

        Pokud rád občas jezdí i do nějakýho terénu, tak bude 29" mtb mhohem lepší volba, navíc jak jsem řekl, na toho Tractiona může klidně obout crossové pláště.

        Mimochodem osazení u toho Tractiona taky není špatný a fungovat bude dobře.

        Mně osobně by neskonale větší radost udělat rozhodně ten Traction.

        Ale jde fakt o to co rád jezdí.

        0 0
        • miche  

          Out line je ale 26" HT ne? A osazený slušně teda, Recon je dobrá funkční vidle, brzdy taky O.K.

          29ka Traction má vidli nefunkční, osobní zkušenost …

          A vůbec, nechci do toho moc šťourat, ale jako to je nápad kupovat kolo jako dárek … myslím že prachy v obálce s nápisem „na kolo“ by dopadlo lépe, kolo by se mělo vyzkoušet si myslím.

          0 0
          • maajkee  

            a jéééé, tak to sory, celou dobu jsem myslel že se jedná o krose, protože jsme nedávno v podobný cennový relaci od leader foxe měl v merku.

            To je teda zcela jiná!

            za ty prachy bych teda ale rozhodně vybral uplně jiný 26" MTB :)

            každopádně s těma prachama v obálce myslím, super nápad :)

            0 0
            • PatrikL  

              plus možno by k tým peniazom v obálke pridal nejakých 5000 a zobral niečo lepšie/rovno fulla (podľa terénu v okolí bydliska) :) :) :)

              0 0
    • Al Stra  

      ja bych se asi podival po jine firme, ale pri 18 tis to muze by na delsi hledaní a take aby manzelovi skutečně padnul

      0 0
    • rhapsody  

      Určitě pěkný dárek, ať už vybereš cokoliv, ale podle mě by bylo vhodnější v den narozenin spolu objet nějaké prodejny a vybrat společně :)) Přeci jen je tu hodně faktorů, v kterých by pak mohl nastat nějaký problém.

      Každopádně pěkný dárek :)

      0 0
      • Al Stra  

        otázka, jestli jeden den bude stačit,

        0 0
        • rhapsody  

          klidně více, neuspěchat to, vybrat dostupný obchod je taky důležitý, pro případnou reklamaci nebo podobně ..

          0 0
    • jessi  

      Tak dobrá. Vím že manžel byl v krámě a mluvil o těchto dvouch kolech..zeptala jsem se ho teda co je lepsi..on chtel horsky kolo…do 20 000 tisíc s co nej výbavou, aby šlo jezdit všude. To chce asi každej. Pokud poradíte něco jiného jsem pro. Budu mu referovat. Kolo 4ever hazard disc? Ráda mu vyberu to nej. Nekupujeme to na 2 roky ale na 10 let aspoň. Děkuji všem.

      0 0
    • jessi  

      Bylo mi řečeno, že LF outline není crossové kolo! ale horské.

      0 0
    • rhapsody  

      Ten leader fox vypadá dobře, osazení má za tu cenu velice dobré, za kolik ho můžeš mít?

      Případně se zkus ještě zeptat na to samé co tady na cyklodiskuzi

      Jako dobrá alternativa mi přijde ještě třeba toto

      0 0
    • jessi  

      Můžeme ho mít za 18t. Ale teď je ve hře poslední možnost..Cube LTD Pro v akci za 20t. Tak myslím, že to vyhraje asi Cube. Moc krasný kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.