Author Dexter 29" 2010 - za kolik prodat ?

38 nepřečtených
  • Necris

    Lidičky poraďte. Mám tohle http://www.lyzeakola.cz/…/585440/Home kolo a přestalo mi stačit. Má najeto 1000 km a je kupované před 2,5 měsíci. Je na něj samozřejmě záruka, namontované SPD M520.

    Otázka zní, za kolik mám tohle kolo prodat. Vůbec netuším cenu. K prodejní ceně bych něco doplatil a pořídil si něco do 30 tisíc, což bude předpokládám lepší kolo. O ceně si velké iluze nedělám. Na kole je vše původní a kolo bylo jako v bavlnce, ale vykládejte to kupujícím …

    0 0
    • Necris  

      Ještě doplním že pořizovací cena byla 13 tisíc + cena SPD 500 Kč ;)

      0 0
    • Vilém  

      Jako v bavlnce? A co ty vcera zminovane utrzene brzdy, nedavno probirany nefunkcni smyk, ktery neodpovida katalogovemu, cvachtajici vidlice, ktera neni funkcni a dalsi zavazne vady, ktere jsi na nem zjistil?

      0 0
      • Necris  

        Dalsi troll komentar. Jsou tam UPLNE NOVE vyreklamovane brzdy a vidlice vymenena ! Jestli chces muzes se presvedcit sam …

        0 0
        • Vilém  

          Dobra tak trol komentar, skoda vsak, ze jsi to neuvedl vcera, kdyz jsi nad tim udajnym kramem brecel. Proto me ted prekvapila ta tvoje bavnka.

          0 0
          • Necris  

            Jo protoze jsem se k nemu choval slusne a presto na tom tyhle levny komponenty odesli.

            Vidlice vymenena, pry odesla kvuli tomu ze to kolo rok stalo na prodejne a podelalo se tesneni. Vymenena za novou.

            Predni brzda vymenena vcetne kotouce, paka zustala.

            Přesmykač který nepřesmýkal jsem vyměnil za Alivio místo původního (bůhvípročtambyl) Altuse. Převodník takzvaný prostřední dostává největší kotel hlavně do kopců a proto se začali ojíždět zuby.

            Proste si myslim ze to kolo neni zrovna delane na zatez se kterou jsem na nem zacal jezdit, kdyby si ho koupil nekdo na normalni jezdeni a prubeh kilometru, bude mu slouzit dobre. S tim kolem jsem nikde neskákal, neflákal s ním ani se k němu hrubě nechoval. Rám je úplně jako novej včetně dalších věcí na něm. Všechno pravidelně myto. To že se odesrali mechanické komponenty, z toho dvě vyměněné na záruku, to nikdo nezapírá. Ale jsou tam úplně nové.

            Jediné co zůstalo je zatím lehce ojetý prostřední převodník. S tím nic nenadělám. Proto si chci koupit nový.

            0 0
            • Bafoon  

              na pružinové M29 se podělalo těsnění?

              LOL

              jinak si myslím že tak kolem 5tis a budeš rád

              0 0
              • Necris  

                2,5 měsíce staré, tisíc km ojeté kolo pod 1/2 své původní hodnoty ? Zbláznil si se ?

                0 0
                • BigKarel2  

                  Tak očiviďně nějakou představu máš…prostě ho dej na Aukro od 1Kč a uvidíš…

                  0 0
                  • Zlatka  

                    Tam by teoreticky mohl mít šanci toto kolo za 5–6k prodat.

                    0 0
                    • Martin  

                      29" NEBRAT!!!!!

                      0 0
                      • Zlatka  

                        NJ, sorry, málem jsem zapomněla. :(

                        0 0
                        • Martin  

                          zapomínání NEBRAT!!!!

                          0 0
                          • Zlatka  

                            Jak vidno jsi mlád a vše si pamatuješ, ale čas nezastavíš a jednou také zapomeneš.

                            0 0
                            • Martin  

                              jako by těch pár let, co nás dělí, něco znamenalo :-)

                              0 0
                              • Zlatka  

                                No to si piš, to je zrovna ten mylník nebo jak se tomu říká, prostě Ty jsi ještě v poho a já už zapomínám, třeba dneska na Řípu, celou dobu si říkám, uděláme nahoře pěknou společnou fotku a nahoře jsem na to prostě úplně zapoměla. Foťák na krku a půl hodiny zírání do zeleného piva. Je to tak.

                                0 0
                                • Martin  

                                  milník :-D

                                  co máš z toho, já zas pravidelně zapomínám fotit jídlo. vždycky si řeknu, že tohle vypadá dobře, vyfotím si to a nakonec to stejně sežeru bez dokumentace :-D

                                  halt po třicítce to ide rychle důle :-)

                                  0 0
                                  • Zlatka  

                                    Jj milník pikník.. :(

                                    Pár (Tebou ohodnocených mizerných) rychlofotek je tady.

                                    0 0
                                    • Martin  

                                      po shlédnutí rychlofotek bych si dovolil odkázat tě na tento článek bo děláš stejný kompoziční chyby jako já kdysi :-)

                                      0 0
                      • Necris  

                        Ale ale ale, další trollování. Další kolo chci opět 29".

                        0 0
                        • Martin  

                          mrkni mi do profilu :-)

                          0 0
                • Bafoon  

                  tisíc km už není nijak málo imho prodáváš ojetinu – za 1/2 ceny nového tj z 12tis je to poměrně reálný odhad. Samozřejmě můžeš mít kliku, každé zboží má svého kupce ale jestli chceš prodat rychle tak rychle = kol 5tis.)rozuměj 5–6max) Samozřejmě můžeš začít na 7–8 ale to by za to kolo dal jen blázen

                  nezbláznil, prodával jsem silničku z 18tisKč najeto 500km a byl jsem rád když šla za 11tis. Dexter má ke všemu ještě výbavu že by jeden zaplakal

                  0 0
                • JSt  

                  tez bych to videl max na trojku, petik je prestreleny. :-))

                  0 0
    • Azmir  

      Mi na tom kole teda přijdou použitelné jenom brzdy ale třeba to nějaký děda do hospody koupí.

      0 0
      • BigKarel2  

        Mě teda ani ty brzdy :D

        0 0
        • Azmir  

          Myslím že zrovna tobě by se hodily :D

          0 0
          • BigKarel2  

            Takový sračky…k čemu?…mož­ná bych je přestříkal na červeno a zahodil…

            0 0
            • Azmir  

              Já právě reagoval na tu tvou barvičku :D

              0 0
              • BigKarel2  

                Žádnej strach, zanedlouho už nebudou červený…ale zelený :D

                0 0
      • Necris  

        Použitelné je na kole všechno a normálně to jede a nějakou dobu to jezdit bude. V téhle cenové kategorii je to kolo nejpoužitelnější co jsem objevil. A rozhodně pojede o dost lépe než nové za 5–6 tisíc značky Olpran ;)

        0 0
    • Necris  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Bafoon  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • vsn  

      tak 9… min bych ho neprodával a radši si ho nechal jako Bčko kolo

      0 0
    • Bafoon  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • scalar  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce