• peg

    Potřebuju poradit, jestli oblečení této značky je dobré nebo ne. Předem díky za radu.

    0 0
    • Turbo  

      Pul roku nosim profi dres DEXTER s krátkým rukávem. 5× Jsem ho již vypral a je stale v pododě. Materiál je standardní. Prodyšnost má dobrou. Zip má nekrytý, na krku neškrábe. Střih je lehce sportovní, ale na zádech se hrne nahoru. Kdybych měl teď kupovat priplatim si za De Marchi CONTOUR JERSEY PLUS.

      0 0
      • Lister  

        Nikomu nepřijde divný, že turbu má půl roku dres a pral ho jen 5 krát. To je ale jen mimo diskusi.

        0 0
        • Thorn  

          iba ak by si si skusil predstavit, ze su ludia, ktori tych dresov maju niekolko… ze?

          0 0
    • Vondy  

      Jestli se nepletu, tak Dexter byl dřív G-sport a s těmi jsem byl vcelku spokojený, samozřejmě vzhledem k ceně.

      0 0
    • speedy gonzales  

      jo je to byvaly g-sport. myslim ze jejich kratasy byly vzdycky kvalitni.vychazely velice dobre i v testech vela. kamos ma ted od nich novou bundu i kratasy a max.spokojeny

      0 0
      • Meesha  

        Ja myslel, ze je to jen nejaka serie hadru od G-sportu?! Asi ne… Jinak kamos od nich ma kratasy (tusim za 1200) a dost si je vychvaluje. :-)

        0 0
    • jarka  

      Mám od nich dresy i bundy. Jednoznačně dobrý poměr cena – výkon.I vyřizování objednávek bez problémů.

      0 0
      • sharkcom  

        Mám 1 sezonu od nich dres. Materiál milnik, tuším. Je v pohodě, akorád v místě kde mám popruhy na batůžek jsou vidět nepatrně vytrhaná vlákna. Ale možná je to normální i u jiných dresů, nevím, protože tento je můj první a navíc jsem detajlista.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.