• flinter

    chci si ještě před zimou udělat radost a právě přichází na řadu nová kola. Chtěl bych něco netypického, lehkého, do 10 000,–. Zatím u mě vedou tyto www.kolokolo.cz/…tb-350-disc/ Můžete mě někdo podpořit, že s nima budu spokojen? Myslím, že cena je to dobrá a nic špatného jsem zatím na ně neslyšel.

    0 0
    • Sidney  

      Co od nich čekáš? Jaký terén jezdíš? Jakým stylem?

      0 0
      • Sidney  

        Mam je rok (verzi pro Včka) a teď mám i Crossmax SLR, tak můžu porovnavat. Jestli nevážíš moc, tak budou sloužit a jsou velmi rychlý a lehký.

        0 0
      • flinter  

        jezdim s 90% XC, vetsi teren jen vyjimecne a když, tak jen lehce, takže věřím, že to by mělo mých 80kg vydržet

        0 0
        • Sidney  

          Na AC mám najeto asi 5000 km převážně XC, ale mám i s Camelem kolem 70 kg. Trochu problémy jsem měl s brzdnejma plochama, asi si nějak nesedli s BBBšpalkama a bralo mi to špony – to se tě netýká. Jinak zadní kolo se mi pořád trochu rozcentrovávalo, ale ted jsem zjistil, že celá příruba zadního náboje má nepatrnou osmici (která přesně kopíruje osmici na ráfku), tak to asi bude tím. Chci to reklamovat, ale v úspěch moc nevěřím. Jinak nevím, co bych jim vytknul. Při porovnání s Crossmax SLR jsem byl překvapenej, že AC byly rychlejší, měly lepší reakci na šlápnutí, ne moc, ale cítit to je. Na druhou stranu jsou Crossmaxy tužší a tím vedou lépe stopu. Cena je ale dvojnásobná. Měnil jsem je kvůli přechodu na kotouče a AC si nechám na zimákovi.

          0 0
          • flinter  

            beru to tedy jako pozitivní ohlas, dík.

            0 0
          • jecnak  

            Jak jsou na tom loziska? Opravdu je to takova katastrofa? Ptam se proto, ze mam silnicni AC 420ky a az jsem byl strasen, ze to bude katastrofa, tak zatim po zhruba 7000 naprosto bez problemu. Loziska jdou stale krasne jako u novych kol.

            0 0
            • flinter  

              známý jezdí taky ty silniční 420ky a nemůže si vynachválit, tak spíš jen někdo strašil

              0 0
            • Gorgov  

              loziska jsou podle me jedinej, zato docela velkej problem tech naboju. Mam je na zavodnich kolech, tak me to moc nepali, ale mit to na normalini jezdeni a k tomu mit treba jen bika, bylo by to hodne spatny, letos sem loziska menil 2×.

              0 0
            • Sidney  

              Přední naboj jsem rozdělával a čistil jen jednou a to prevetivně, ten je úplně bez problémů. Zadní jsem rozdělával tak jednou do měsíce (u mě cca 400 km) a vždycky jsem vyčistil i promazal průmysly aspoň z té jedné přístupné strany a taky jedou pořád jak nový…s Crossmaxama nejsem z kopce rychlejší. V bahně ale jezdím málo.

              0 0
    • Bully  

      Zkus historii, uz to tu bylo hodnekrat. Jinak sam je mam rok a spokojenost. Kamos s 80 kg na nich odjel taky jednu zavodni sezonu a navalil rafek na prednim kole az ted, ale byla to rana, jinak mu drzely i bez centrovani. Pokud chces levny lehky kola na zavody a necekas zazraky, jsou dobry, na normalni jezdeni si kup neco festovnejsiho.

      0 0
    • homat  

      když papírový kola tak pořádně, a ještě ušetříš :) www.netbike.cz/select_det.php?…

      0 0
      • homat  

        no toto?

        0 0
        • flinter  

          pořádnej odkaz:)..nicméně ty 350 se mi líbí víc a jsou za 8450,–,…takze usetrim s nima…a vim (asi), co od nich cekat

          0 0
      • Zerocool  

        to je síla, váha i cena super:) a co problémy s náby AC?? máte osobní zkušenosti?? bahno, voda??

        0 0
        • Sidney  

          Doporučuju po každým delším bahnitým švihu náboje vyčistit aspoň pod prachovnicema, ty toho moc nezatěsní. Servisák v bikezone mi tvrdil, že když se dostanou náby pod vodu (např. hluboký brod), tak je potřeba je vyčistit

          0 0
    • sraldo lattrinny  

      Mohu jen doporučit, najeto cca 5000 převážně xc a mám 80 kg. Pouze jedenkrat dotazeny konus jinak bez pblm. S.

      0 0
    • petebike  

      mam je sice jen sezonu, cca 3 tisice…na kotoucich…

      ale menil sem uz loziska – nic levnyho to neni jedno SKS stalo 370,–…zadni rafek sem nekolikrat rovnal, je to proste mekota,

      na dalsim kole uz nebudou…

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      ja jazdím iba náboje AM, zatiaľ 5000 km, absolútne bez problémov, ale v daždi moc nejazdím. Za tú cenu sú to super náby, a váha je bezkonkurenčná (v tejto cenovej kategórii). Vážim 74 kg, ale na začiatku sezóny to bolo 84 kg :-)

      0 0
    • flinter  

      Díky za příspěvky, niko mi je nevymluvil, tak jsem se už rozhodl. Ted už mi může pomoct jen, jestli o nich ví někdo výhodnějc než tady kolokolo.cz/ca­talogue/akce-vypletena-kola/american-classic/mtb-350-disc/

      0 0
      • Bully  

        Ja je koupil skoro pred rokem na ebay.de, mrkl jsem se ti tam a sezenes je dneska uz od 250 € (cena ve tvym odkazu je skoro 300 €). A to ne v aukci, ale v Sofort Kaufen.

        0 0
      • Andrea  

        Ahoj, můžu se zeptat na zkušenosti s těmi koly, jak jsi s nimi spokojen?

        0 0
        • jecnak  

          U AMC nejsou nytovane rafky. Doporucil bych spis neco takoveho http://www.netbike.cz/select_det.php?…

          0 0
        • petebike  

          ja mam zkusenosti zatim jen 1 sezonu, ale rafky – blato – je to mekky a proste parkrat sem to rovnal – hlavne po polskych zavodech, naboje – zadni se drzi docela dobre – orech je jednoduchy, predni – uz vymena lozisek :-(,

          na zavody jsou to dobry kola, ale asi bych uz do nich nesel…

          0 0
    • silnicar  

      Má někdo špatnou zkušenost s ráfky na MTB 350 „V“ AC kolech? Z doslechu vím o jednom člověku, který používá 3barebné BBB špalky, že mu to rvalo špony z ráfků a to mě docela udivuje u těchto gumiček:( Kamarád uvažuje o AC nábach a jestli vzít celá kola AC nebo si tam nechat naplést DT Swiss 4.1 nebo Mavic XC717 „V“ ráfky www.netbike.cz/select_det.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.