ako sa vyhnut 1/50 st. hrozenkov- uh.brod?

5 nepřečtených
  • hribik A1

    nazdar, neviete mi poradit nejake cesty ako obist hlavnu cestu E50 od hranice v hrozenkove smerom na uh.brod? nemyslim take tie cesty 2.-3. triedy okolo ako mikulcak, zitkova a pod., tie poznam, ale vselijake bocne cesty v lesoch, medzi poliami a tak. zatial to tam nemam preskumane, videl som tam viacero vselijakych aj asfaltiek odbocujucich do lesa, ale neviem ci niekam vedu a kam, alebo koncia po 100 metroch. cosi vraj napriklad odbocuje pri banove, ale neviem ci je to suvisla cesta, tak sa obraciam na vas skor nez to tam pojdem skumat na vlastnu past…myslim samozrejme nejake normalne cesty a nie besne tereny, na to nemam vozidlo…vopred dakujem za vsetky odpovede

    0 0
    • pepek  

      Zkus mapu, často to pomůže…

      0 0
      • hribik A1  

        no prave, ze na nej su len tie cesty 2–3 triedy. ja chcem prave tie, co som na mapach nenasiel…

        0 0
        • pepek  

          Na turistické to musí být, ne?

          0 0
          • hribik A1  

            hej, chcel som sa tu k tomu dozvediet aj nieco o tom, v akom stave ta-ktora cesta je, aky povrch, kopce, vyhlady, ako sa presne dostat k odbocke a nejake take veci. su aj take odbocky, co z cesty vidim, nejsu na ziadnej mape, a neviem kam vedu. asi urobim lepsie, ked sa nebudem vypytovat a pojdem si ich radsej prejst sam.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.