• kolobrnda

    V kterým BIKE časáku se toho nejvíc dočtete??? Co vás zajímá???? Já mám rád DirtBiker a Cykloservis. Nebráním se ani Velu.

    0 0
    • Richie  

      Jo ja ctu (myslim) britsky casak Mountain Bike Action… Je celkem obsahly s dobrym obsahem.

      0 0
    • Daf  

      Loni jsem kupoval Peloton, letos je to Velo. Malokdy se tam dovim neco noveho, nebo neco co si nemuzu zjistit nekde jinde. Kazdopadne se na kazde nove cislo docela tesim aspon mam na zachode co cist :)

      0 0
      • rock  

        Já tohle dilema vyřešil, kupuji Peloton i Velo … a zbytek najdu na netu …

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja to taky vyresil. Nekupuju ani jedno a na zachod toaletni papir. Prijde mi to takovy efektivnejsi. Oni to vsichni delaj z lesklyho papiru… :)

          0 0
      • os  

        Peleton i Velo, ale s tím čtením na záchodě je to stejný… Jinak každej rok doufám, že jako předplatitel vyhraju ve Velu nějakou tu cenu…

        0 0
    • Radek Broz  

      Ctu DB, driv jsem prolistovaval Velo (uz jsem ho nemel v ruce pekne dlouho) obcas CS. Priznam se, ze pred lety jsem si od kamose pujcoval i Peloton, ale to uz je fakt davno;-)

      0 0
      • Zil  

        Ctu DB a Velo sem tam jak se mi ho podari koupit Mountain Bike Action je taky hodne dobry :)

        0 0
    • pavelr  

      Já čtu Cykloturistiku a doufám, že tady nejsem jedinej. Chybí mi zde ale testy a technika, to co je třeba ve Velu. Spousta těhlech informací se dá posbírat na netu nebo na veletrzích, takže jsem celkem spokojenej. Co se týče výher ve Velu, tak jako předplatitel Cykloturistiky dostanu dárek, takže mám svoje jistý. Pro rok 2005 je to neoprenový návlek na spodní trubku zadní stavby.

      0 0
      • Ekscel  

        Ne, nejsi jediný, taky čtu pravidelně Cykloturistiku. Velo si kupuju velmi příležitostně, spíše z rozežranosti a eminentního zájmu vlastnit určité konkrétní číslo. Pelotonem zpravidla listuju v trafice a Cykloservis čtu jen na webu. Testy a technika jsou v Cykloturistice zmiňovány v docela rozumném minimálním množství, což vcelku odpovídá cílové skupině čtenářů. Když podrobněji zkoumáš bicykly některých cestovatelů na fotkách, zjistíš, že jejich stroje často nepatří ke špičce a nezřídka jsou několik let staré, na oc. rámech bez odpružených vidlic. Zdá se, že mnoho cykloturistů si jednou za dlouhý čas po zralé úvaze koupí kolo, které jim v danou chvíli připadá optimální (i vzhledem k fin. možnostem) a pak na něm jezdí dokud jezdí. Ostatně není se co divit – kolo není pro cykloturistu cílem, nýbrž prostředkem k dosažení cíle, tj. poznání.

        0 0
    • ToBo  

      prave som dolistoval velo… tu stovku som mohol investovat aj lepsie… novinky najdem na bikefore…

      0 0
    • jankohrasko  

      nemecky BIKE

      0 0
    • giant  

      Čtu Velo i CS,ale on v obouch je to stejný,jeden to má jednou tam dřív než druhý a naopak.Budu se muset přeorientovat na MTB

      0 0
    • slou  

      Čtu Velo i když z posledních 3 čísel si 2 čísla čte někdo jinej :( bud poš?ák nebo nějaká svině co ruky má nenechavé a ze schránky vytáhne. Jinak cykloservis, ale to musí býti nouze o čtivo. Tj v současnosti vše.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.