• johny.h

    Vybírám nějaké dobré sedlo okolo 1500Kč. Četl jsem o Pells RSC Ti – test vcelku dobrý. Dosud jezdím na Author Oxygen. Poradíte?

    0 0
    • PT  

      Já bych Pellsu nevěřil.Kup si radši a hlavně vyzkoušej klidně něco od Fiziku nebo tak.

      0 0
    • Jogador  

      Já vozík Fizik a jsem spokojenej. Ale nejlepší je si to zkusit. Ale taky je pravda, že si na hodně věcí zvykneš.

      0 0
      • Otto  

        Na druhpu stranu je jiná pravda , že si na hodně věcí nezvykneš…

        Mám Fízik Dolomiti TG, zvykl sem si po 1000km, teď je super.

        0 0
      • enjoy  

        kdyz jsem si byl projet testovaci CRX s nisenem tak jsem o nem potom tvrdil ze to je nejhorsi sedlo na svete.ted ho mam a je vic nez dobry:-).nerikam dokonaly,takovy bych chtel jednou mit:-)

        0 0
    • zirecek  

      Taky jezdim Fizik, ale nemam duvod neverit Pell°su. Jezdi ho celkem dost lidi a zatim jsem neslysel nic vyrazne spatneho. Nebal bych se toho.

      0 0
    • TomK  

      Mám RSC Ti a byl jsem moc spokojen hned od začátku. Ani jsem si na něj nemusel zvykat. Ovšem po pěti měsících se naprosto nečekaně a při zcela běžné vyjížďce ohla jedna ližina a zatím čekám na vyřízení reklamace. Předesílám, že nejsem žádný valibuk (76kg).

      0 0
    • johny.h  

      Tak jsem tu v obchodě objevil RSC Vanadium a nechtělo se mi čekat tak jsem ho dnes projel asi 25km a první dojem super. Na omak sice tvrdý, ale prd.. si nestěžovala ba naopak. Tak uvidím později. Díky všem za info.

      0 0
      • robin!1  

        To je to, že každému vyhovuje něco jiného já jezdím taky dost tvrdé sedlo ( BASSANO AVENTIS ) a potom, co jsem si na jaře zvykl za celou sezónu mě zadek nebolel. Naopak kámoš jezdí něco dost měkkého, ale taky je spokojený. Prostě dříve něž po 500–1000km nepoznáš jestli jsi dobře vybral.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.