• Marcinka

    Zajímalo by mě, jaké kdo vozíte sedlo. Já mám 2 roky fi'zi:k Nisene cp s Royal gelem. Naprostá spokojenost. Pohodlné, ani po 80 kilometrech v terénu mě zadek nebolí a netlačí. Můžeme tak zjistit, jaký sedlo je nejpoužívanější. Může to pak být docela dobrý průzkum.

    0 0
    • Pebe  

      Fi'zik Aliante sport, neboli Aliante s Cr-Mo lyžinama.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      zatím IKE Comp, je to moje první sedlo a zatím jsem si na něho nestěžoval…

      0 0
      • Páník  

        to mam taky a uz koukam po jinym…je celkem tvrdy (hlavne hrany)…po 80-ti kilakach 2 dny za sebou je to dost znat. Uvazuju o WTB nebo Fi´ziku

        0 0
    • jakub  

      taky nisene

      0 0
    • zirecek  

      Nisene, Cr-Mo

      0 0
      • Marcinka  

        Jak slouží. Taky spokojenost?

        0 0
        • zirecek  

          Ano, koupený jetý za 300,–. Nedal jsem dopustit na Ti lyžiny, předtím SLR Ti, Gobi → jsem s Nisenem spokojený. Už se trhají švy, zase půjdu do tuhého Nisena.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Titec Berzerkr, Axiom Shovel, Fuji.. cosi (takova sticka), nejaky gelovy Selle Italia a nejaky Selle Royal.

      0 0
    • Luka  

      Taky fizika, ale silham po specialized… te damske verzi, ale stoji 3t, tak na nej jaksi nejsou penizky.

      0 0
    • preacher  

      PELLS E-FLY Cro-Mo jsem spokojeny. Pred tim jsem mel nejaky IKE.....docela slo, ale dost brzy se prosedelo…

      0 0
    • Daf  

      Fizik Gobi

      0 0
    • Meesha  

      SLR Ti

      0 0
    • JancA  

      Fi'zik Pavé na bajku (silniční sice, ale skvělý), na silnici BBB, ale je to děs, takže poletí:(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Po mnoha experimentech sem konečně našel sedlo, který mi sedí:-) Fizik Pavé

      0 0
    • Veeteck  

      Tenhle thread me docela prinutil premyslet. Za posledni 4 roky jsem vystridal ukrutny mnozstvi sedel. Od Fizika jsem mel Nisena, Dolomita, Plateau. Od Selle Italia Nitrox, Turbomatic, Flite, pak jsem mel Ritchey Comp, dobrej byl Rolls, ale moc tezkej. Ted mam Gobiho a vypada to, ze mi chvilku vydrzi, je dobrej :)

      0 0
      • Forx  

        …tak taku dravu rit by som nechcel mat. Nie si ty knoflikar…? :

        0 0
    • BB  

      tohle je uplne na nic, kazdy zadek je jiny a vyhovuje mu jine sedlo. Smysl ma pouze obchod, kde pujcuji sedla na vyzkouseni, nebo jsem slysel o spolku cyklistu, kde si kazdy clen vzdy kupuje dve sedla, na jednom jezdi a druhe pujcuje.

      0 0
      • Forx  

        … a preto navrhujem zaviest fotogaleriu riti s prilozenou fotkou sedla, ktore na nu pasuje najlepsie. Len tak ma tento thread zmysel. :)

        0 0
    • ada  

      Prve sedlo bolo nejake lahunke od Selle Italia – s nim som po 30km velmi rada slapala zo sedla. Po 2000km som uz toho mala plne zuby, splasila si Ike Race s otvorom a pohoda-jahoda. :-)

      0 0
    • McBlacky  

      Flite Ti Ritchey vector dá se na obou

      0 0
    • jpl  

      Fizik Nisene Ti a naprostá spokojenost. Tuhé, pohodlné, pružné vysazené TI lyžiny. Na silnici Fizik Pave, tam by to mohlo být i lepší, ale to je spíš špatným nastavením.

      0 0
    • miki  

      Fizik nisene Ti trigel cca 2 roky

      0 0
    • fousac  

      na biku nejakej noname a na silnicce jinej noname..

      0 0
    • vlk  

      Flite Trans am titanium (selle italia) Jsem s ním plně spokojen.

      0 0
    • Vilém  

      2× Pells RSL jeden titan druhy vanad,Rolls a jeste nejaky SanMarco bez lizin,cely odlity z jednoho kusu plastu (to je tvrdy).

      0 0
    • m.k.2  

      WTB Rocket, mám ho 2 roky, pohodlné, dobře vypadá, horší ochrana hoků při pádu.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Selle Italia flite gel flow maj je jak na silnicce tak na Mtb a spokojenost

      0 0
      • luCas  

        Uz jsem myslel ze tu budu jedinej kdo vozi Flite…

        0 0
        • Mamutt  

          Flite neFlite, furt máš špatný triko :oP

          0 0
          • luCas  

            co je spatnyho na mym trikotu…:-(

            0 0
            • Mamutt  

              Že je stále neaktuální :oP

              0 0
              • luCas  

                Nemuzu nic delat:-), novy oblecky nejsou a jeste nejaky cas nebudou…Az je budem mit tak budes prvni komu poslu jejich foto, kdyz ses takovej nedockavec:-D

                0 0
    • mawerick  

      Fuji a teď mám fizika… a Fujina byla lepčí :)

      0 0
    • dieegoo  

      Hardware :D

      0 0
    • stream  

      WTB Rocket V Race – naprostá spokojenost.

      0 0
    • kesu  

      selle italia X0,pohodlny jen na silnici na biku hruza,na biku mam pells rsl ve a po 40km me z nej boli prdel tak se vzdycky na jare nastvu a dam tam zpet sedlo merida(cena cca 300kc :) ) a zbytek sezony sem spokojenej.Ted taky premejslim o nisenu …

      0 0
    • Orbis  

      dříve Pell's RX Ti dnes SLR Ti

      0 0
    • Jogador  

      Já vozil když nepočítám ty počátky Fizik Nisene, kterej byl moc měkkej, šel z domu a ted mám pells RSL a jsem plně spokojen. Když se jezdí každej den tak v poho, když se tejden nejede, už je to znát:) Vydržel jsem na něm 14 dní v kuse a zadek nebolel… Teď jsem zvědavej na tu Tiogu, toho spidera…

      0 0
    • Myska  

      WTB Laser V po roce a 8000 km bez problémů nebo poškození

      0 0
      • piskot  

        No kazdymu prave sedi neco jinyho, ja jsem mel Hardware a chtel jsem neco lepsiho, WTB vsichni chvalili, tak jsem do nej sel (LASER V TEAM), ale proste me nesedlo (hm, sedlo nesedlo – to je zajimavej obrat :). Najel jsem na nem asi 1000km a pri vyjizdkach nad 3hodiny jsem z nej mel rozedrenej zadek – ty svy tam pro muj zadek asi nejsou zrovna moc idealni. Letos chci zkusit toho Fyzika, tak uvidime.

        0 0
    • Jane  

      Vozím Selle San Marco Aero, 285 g, Cr-Mo ližiny… Zatím v pohodě, akorát se brzo začala odírat kůže v exponovaných místech, takže příště budu volit určitě černou barvu a ne jinou… foto sedla: xoomgear.com/ma­nufacturer/Se­lle_San_Marco/sad­dles/0/SelleSan­Marco_Aero/466 foto kola: akela.mendelu.cz/

      0 0
    • Radek Broz  

      Titec Berzerkr – uz je znacne rozdrbany, ale jinak maximalni spokojenost.

      0 0
    • sis  

      momentalne SLR XP, tvari se ze bude pohodlnejsi (doufam) nez to co jsem vyrazil

      0 0
    • sportovni_biker  

      BBB Anatomic Design. Spokojenej hodně. Tenké, lehké a tvrdé-to mám rád, když cítím každou nerovnost.

      0 0
    • Siddha  

      Selle San Marco – Rolls Due (prkno je treba dost na nej zadek otlacit, ale fakt nic moc… dve sem prosoupal stehnama, jedno mam ted na zimaku omotany isolepou) Selle San Marco – NSK? (pohodlny, bikovy, prosezeny, vyhozeny) Selle Italia – Octavia (univerzalni prumerne dobry, ted na biku) Selle Italia – SLR (z druhe ruky nedavno koupeny jeste sem to nejel) Pells – RSL (super az na spici, ktera byla priserna jeste ted me boli prirozeni… slo z domu)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Fizik Gobi

      0 0
    • black.horse  

      na dirt a street: něco od Hoffmana a od Velo na FR: Point Chill a Brave X-treme XL na XC: Fizik Nissene, crmo na silnici: Fizik Pavé, crmo

      0 0
    • enjoy  

      nisene CrMo. nekdy dobry,nekdy hodne spatny.kolikrat si po hodine nemuzu sednout. urcite jsou lepsi.. jenom kdybych vedel ktery to jsou:-))

      0 0
      • Jogador  

        Já tě nechám svézt na mém pell, o proti Nisenu uplná lahůdka:)

        0 0
    • RUR  

      WTB Pure Team- cca 500km a vypadá OK, předtím dlouho,dlouho Specialized bg sport s gelem – taky fajn, akorát trochu hranatý. Ještě předtím nějakou levnou skořepinu od San Marca- tragedie, ještě teď se klepu.

      0 0
    • racker  

      Fizik Gobi, už druhý model. Ten první neměl takovou ochranu boků. Nejlepší sedlo, jaké jsem kdy měl. Předtím Nisen na Ti, Gobi je pohodlnější…

      0 0
    • tim  

      TR Vector WCS Ti – silnice i MTB. Obě bohužel cca po 6000km prošoupaný potah nad švem, jinak ok. Letos plánuji přechod na Ti Gobi+Arione.

      0 0
    • luv  

      Ted mam novy GOBI a vypada to ze to bude pekne posezeni, stare Sele Italia Flite sem prehodil na silnicku – super sedlo.

      0 0
    • speedy gonzales  

      tak to uplne cumim kolik lidi ma nisena…podle me uplne spatne udelane sedlo (klasika, crmo). jak se tluste a mekke polstrovani prosedne- hruza. byl jsem rad ze jsem se ho rychle a bezbolestne zbavil. mam ted sedlo- titanove liziny, pruzny skelet- klasika taiwan co se dela asi pod tisici znackama..a i kdyz ma minimalni polstrovani tak sedlo tim jak je funkcne udelane tak je xkrat pohodlnejsi.

      0 0
      • Jogador  

        Tak s tim nisenem s tebou souhlasím…

        0 0
      • pavelr  

        Nisene cp Cr-Mo s gelem – velmi měkký, po 4 letech totálně proseděný, letos už mi nesmí pod zadek. Ale zatím nevím, za co ho vyměnit. Co zadek, to jinej názor. Mám asi 15 tipů. Fíziky nechci, zdají se mi všechny příliš měkký.

        0 0
    • Paja  

      Selle Italia Turbomatic 3

      0 0
    • JJ  

      Specialized BG Comp

      0 0
    • rock  

      Fi'zi:k Nisene, titanové ližiny a je tam i nějaký gel. Ale prohlašuji, že tento šmejd považuji jenom za nouzovku do té doby, než po kapsách najdu 16 stovek na nový Pells RSC Comfort Ti. Starý jsem před týdnem zlikvidoval, ale byl tak úžasně pohodlný, že do něho jdu znovu …

      0 0
    • johny.h  

      Fizik Gobi asi 800km a zatím dobrý. Uvažoval jsem ještě o SLR XP tak doufám, že nebudu litovat:)

      0 0
    • Verte  

      SM Azoto Logica za 250,– nové z druhý ruky. Zatím no problemo.

      0 0
    • Volf  

      Selle Italia 2 Trimatic gel. Už druhý a ještě jedno v zásobě. Nikdy jsem nic pohodlnějšího ne­měl.

      0 0
    • goofy  

      Momentalne Da Bomb Da Chariot, a nic mne nikde netlaci… ;o)

      0 0
    • MARIN  

      Pells RX Ti. Druha polovicky Pells Lady

      0 0
    • Tomcat_1  

      Bontrager Race Day by San Marco. Driv ho davali pod jinym nazvem na lepsi Authory, ted nevim. Dost dlouho trvalo nez jsem ho spravne nastavil – chce to mirne s kopecka, pak dejme tomu ze dobry :-)

      0 0
    • Sabbath  

      KBIX Ultraform Pro Race (od Kellysu) – je tvrde jak prkno, desne me z neho boli zadek a chcu se ho co nejdriv zbavit

      0 0
    • enjoy  

      docela se to tady chytlo..,tak mi prosim zkuste poradit nejake damske sedlo nebo spis neco univerzalnejsi­ho,abych si na tom pripadne,kdyz na nem pojedu ja,nepripadal jak holka:-)

      0 0
      • Veeteck  

        To asi Vittese, je to uni.

        0 0
        • enjoy  

          no nevim,jsem zmateny:-).chtel jsem neco pohodlneho a tohle je podle vyrobce na silnicku a taky vypada docela uzce..

          0 0
          • RomanH  

            Vittese Ti rozhodne neni uzke – je mnohem sirsi nez muj Max Flite Trans AM. A ani nevypada moc zensky.

            0 0
            • vlk  

              Ony Selle italia Flite trans am se vyrábí v několika šířkách od úplně úzké po široké pekáče.Takže přirovnávat není na místě.

              0 0
              • RomanH  

                Vsak pisi – MAX Flite Trans AM. O vice rozmerech daneho modelu nevim.

                0 0
    • Singe  

      ja mam fizik gobi 4000 km a v pohodě až jsem se divil.

      0 0
    • Lowrider  

      Selle Italia SLR TT

      0 0
    • pasek  

      ja mam BBB anatomic desing CTL zatim mam na nem najeto asi 300 km a sem jim nadmiru spokojen jen si nejsem jistej jak dlouho vydrzi(pripada mi ze toho nemuze moc vydrzet ) ale jinak je čupr :)) …pokud nejste tezky vahy tak vrele doporucuju

      0 0
    • wendak  

      letos fizik GOBI, před tím fizik Dolomiti, GOBI je super ;)

      0 0
      • Marcinka  

        Brácha má 2 měsíce Gobi, asi 1000 km…chválí si ho. Prý sedlo ze kterého ho pozadí tlačí zatím nejmíň.

        0 0
    • thomas87  

      Fizik Arione Ti

      0 0
    • turlo  

      najskor nejake divne Author sedlo,neskor Selle Italia SLR XP,teraz S.I. SLR TT a v buducnosti dufam SLR Kit Carbonio-cim dalej tym lepsie a pohodlnejsie…

      0 0
    • Luma  

      Na silničce Selle Italia C2 a na MTB Flite titanium,ten Flite se mi zdá lepší,kdyby chtěl někdo vyměnit C2 za Flite.Jinak Jsem byl moc spokojený s Turbo Matic 2.

      0 0
    • Hnoj  

      Fyzik Arione carbon na silnici Fyzik Gobi TI na biku

      0 0
    • Hejdik  

      Do nedávná SI C2-gel Flow.Trochu tvrdé na XC i když design na jedničku.Vhodnější na silničku. Proto jsem ho vyměnil za WTB-Rocket a konečně si jízdu užívám se vším všudy. Kdyby někdo chtěl to SI-C2,tak bych ho pustil za 300 PC 1400Kč.Je sice už jeté a jeden ozdobný šev praskl,ale nepáře se funkčnost nijak neporušená www.cykloexpert.cz/…/c2-gel-flow

      0 0
    • přišlapávač  

      Bike- Selle Itali SLR XC Slinice- Selle Italia SLR Ti 135g

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.