• Corbett

    Pořád se někde toulám a už ani nepamatuji, kdy jsem se pořádně svezl v " mém " revíru. Tak co, nepřidáte se někdo na celodenní vyjížďku? Místo setkání bych upřesnil podle případného zájmu, tak aby to sedělo všem co by se chtěli přijet. Trasu připravím, ale říkal jsem si, že ti co mají rády Hostýnky a neznají část této vrchoviny směrem na Vsetín (Slušovický okruh), tak bych to trochu zkombinoval.

    0 0
    • kolda  

      sakrys, ja jsem doma az posledni 2 tydny v srpnu :(

      0 0
      • Corbett  

        Něco by jsme pak mohli vymyslet. 28,29,30, srpen jsem doma, tak se když tak připomeň-:) 

        0 0
    • pižmoň  

      No rad bych,ale nevim,nevim jestli to pude:-(rad bych vyrazel ze vsetina:D

      0 0
    • Stancek  

      Ted ucast nepotvrdim, je blby obdobi, moc prace prez vikendy :-( , nudu sledovat thread a pripadne se pridam, s mistem srazu na me neber ohled, stejne bych se dovezl autem, budu vecer pospichat na selatko a nekolik becek piiiva.

      0 0
      • Corbett  

        Ty jenom dřeš a pak to večer pořádně zapiješ a zajíš.

        Jasně, uvidíš jak ti to vyjde a když tak se ozvi.

        0 0
    • RoKo  

      cus chlape, ja bych si teda dal, ale 9.8. budu nekde jinde… Takze asi nic… jedine pak v nedeli…

      nerikal jsi ze pojedes Drtice?

      0 0
      • Corbett  

        Chtěl jsem jet Drtiče, ale pak jse si řekl, že když hodím kolo na střechu auta, dojedu si do Beskyd, domluvím se s lidičkami jako jsi ty, tak si tu Beskydskou část Drdiče můžeme v klidu objet bez stresu a front na razítko v hospodě sami a nemusí mě u toho asistovat 1000 lidí.

        Já bych mohl teoreticky i v neděli (mám tři týdny volno -:)), ale už jsem slíbil rodině, že vyrazíme někde na výlet (nemusím ti vykládat jaké by byly následky, pokud bych své rozhodnutí změnil). Není všem dnům konec, pokud bys měl náladu dojet 100km abys projel Hostýnky (stojí to za to), tak se předběžně můžeme domluvit na začátek září. Ideální by byl víkend 6,7,–9.08

        0 0
        • RoKo  

          S tim drticem jsi me predbehl… urcite by to stalo za to z ondrejniku vyrazit na lysou a pak dale po hrebeni a na tu prasivou a spatky pres kyceru do ondrejniku… myslim ze to pude paradni akcicka. Napis jen termin a urcite pojedu…

          To zari na ty Hostynky bude na hrane (koncim v praci – zacina dovolena a uvidime jak to udelam s rodinnou dovolenou), ale urcite neco vymyslim a rad bych prijel… Kazdopadne mam poznaceno v kalendari… ;)

          Tak si to uzijte… a s temi vyse zminovanymi akcemi pocitam…

          0 0
    • Corbett  

      ZÍTRA – NA POSLEDNÍ CHVÍLI – pokud by chtěl někdo projet Hostýnky křížem krážem, nahoru a dolů, tak ať se ozve, něco bych vymyslel -:)

      0 0
    • Corbett  

      Tuto neděli ( 26.4.2009 ) mě odpadl parťák na celodenní švih. Nenahradí ho někdo?  

      0 0
      • zskal  

        Škoda že jsem to nečetl dřív…Dnes jsem tě potkal ve 12 hod mezi „Pod Tisovým“ a „Pod Kopnou“. Ale to už jsem se vracel ze švihu zpět na chatu. Bezpečně jsem tě poznal podle fotky, kterou tady máš…:-)

        0 0
        • Corbett  

          Není všem dnům konec, někdy příště. Já jsem vlastně začínal a měl před sebou docela dlouhou pouť.

          Jak jsi určitě dobře viděl, jel jsem sám :(

          0 0
          • TheIF  

            Nj chrte, kdy by ti stačil… Všeci asi projížděli Šelu, trať vypadá jako závodě (naštěstí ne bordel okolo, ale pěkně vyježděná)

            0 0
            • Corbett  

              Včera jsem jezdil na pohodu, průměr 14.6, ale je fakt, že díky větru jsem se vyhýbal silničním komunikacím. Odhadem 95% v terénu, celkem 75km a nastoupané 2km.

              O projetí šely jsem také přemýšlel, sám bych se ale neodvážil ( neznám to tam ) a nikdo nic neorganizoval -:(

              0 0
              • skier  

                Škoda, mohli jsme si crn…já jsem si Šelu projel v sobotu.

                0 0
                • Corbett  

                  Jasně, myšlenky si ale navzájem číst neumíme :)

                  Ty jsi v kalendáři zaškrtni datum 20.6.09. Budu bikovat s přáteli v Beskydech. Jedná se o akci o které jsem tě informoval a zval na ní. Říkal jsi, že na celý víkend nemůžeš, ale že by jsi přijel když tak se některý den jenom svézt. Právě proto tento datum – je to sobota a já mám naplánovanou nejpikantnější a doufám nejkrásnější trasu. Pokud by jsi chtěl přijet, tak by chom se potom domluvili konkrétně, ahoj :)

                  0 0
                  • hanz  

                    cinkni někdy až budeš mít chut si v týdnu dát pianovku. :-)

                    0 0
                  • skier  

                    Tak to je v pytli…20.6. jsem pozvaný na oslavu kulatých narozenin, tak to na 100% s Tebou nepojedu :-(

                    0 0
              • kovar  

                Jsem v neděli utrhl akorát necelé dvě hodiny na projížďku. jelikož větr foukal na sever, tak jsem jel taky na sever a nechal jsem se větrem vyvézt do Hostýnek – zpátky proti větru jsem se nechal odvézt autem

                0 0
    • Corbett  

      Včerejší absolutní Hostýnská klasika se synátorem. Troják – Hostýn a zpět. Lidí celkem dost, ale co už :)

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • brtníček  

        Hřebenovka tam a zpět přes víkend při pěkném počasí to je tak trochu masochismus. Proč jste to zpět nevzali jinama? Chvalčov pak přes Janče na Tesák nebo Gedeonkou ? Daleko méně lidí a trasa parádní.

        0 0
        • Corbett  

          Lidi chodily, ale že by člověk proplétal davy, to ne. Juniorovy je 9 roků, letos najeto přes 2ooo km, tak už nechci trápit. K tomu jsme neměli tolik času. Šlo o to se trochu vyvětrat a protáhnout tělo.

          0 0
    • Corbett  

      Tak pánové, kdo z vás byl dnes na biku v Hostýnkách. Vyběhl jsem kolem 9 ráno a těšil se na nově napadaný sníh bez živáčka. Nikoho jsem nepotkal, ale čerstvá stopa od kola na hřebenu Lukovské polesí, Ondřejovsko – U Dubu, mě fakt dostala. Podle stopy soudím, že ten někdo jel na e-biku, ale i tak dost dobrý. Jsem rád, že jsem si vzal dnes kamerku  Na videu v čase 1:04

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • brtníček  

        Řekl bych že možná mechanik z Cyklomira. Ten teď jezdí na elektrokole do prace.

        0 0
        • Corbett  

          Jestli Mira zaměstnává podobné šílence, jako je on sám, tak se tomu nedivím :)

          0 0
    • brtníček  

      https://www.strava.com/…s/4642598274?… Sice to není dnes.....

      0 0
      • Corbett  

        Pěkný, ale na to už jsem starej :) To ne, mám hodně citlivý ruce. V takové kose bych to nedal :( Mám problémy, když je teplota kolem nuly. Běhání mě sice nebaví, ale úplně jinak se u něho zahřívám.

        0 0
        • brtníček  

          Taky bych to nedal. Ale Ruda už má skoro 50.

          0 0
          • Corbett  

            Věk mě nelimituje, i když 50 už mám. Ty ruce, to je problém. A to jsem zkoušel pár fakt dobrých rukavic.

            0 0
            • brtníček  

              Zbourali nám ikonický Kamenný domek. Není tam les není tam domek.....:-(

              0 0
              • tiru  

                neee to neeee

                0 0
              • tiru  

                myslíš teda ten na vrstevnici zubříč – loukov?

                0 0
              • dan001  

                Ano je to tak, od dětství jsem kolem něj chodil, jezdil… :-(

                0 0
                • tiru  

                  no sakra, musím mu tam jít zapálit svíčku :( ..kolem něho jsme se nablbli v mládí

                  0 0
              • dan001  

                Kolega mi poslal potvrzení.

                0 0
                • dan001  

                  Tak to vypadá, že na místě kde stával Kamenný domek neco budují. A na Kelečáku se objevil nový památník.

                  0 0
    • Corbett  

      Nevíte někdo, jaká je situace na hřebenech? Jde mi o to, jestli tam náhodou ještě není metr sněhu?

      0 0
      • tiru  

        Javorník od Loukova bez sněhu

        0 0
        • Corbett  

          Lukov – Kelčský Javorník?

          Díky

          0 0
          • tiru  

            Ne Loukov (z druhé strany)

            0 0
          • brtníček  

            Zbytky sněhu ještě včera ráno byly. Ale hřebeny jsou hole. Jenom bahna bylo ještě všude dost. V úterý jsem chtěl jet Rajnochovicemi pod Troják a otočil jsem to po cestě teklo bahno v 10 cm vrstvě. Těžba a přibližování dřeva běží naplno.

            0 0
    • Ištván Hároš  

      Tak tak, část trasy (Končiny – Látky okraj) je rozbahněná, kamení, klacky, koleje, štěpka, lesní technika. Vypadá to úplně jinak. Až to uschne, bude to výrazně lepší. Trochu jsem provêtral zdvihy.

      0 0
    • Ištván Hároš  

      Pardon: Lázy – okraj. Hloupý překlep.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.