• RomanP

    Jaký byste si koupili HT kolo do 50.000, nebo byste šli za tyhle prachy do FULLa? popř.jakýho?

    0 0
    • Jogador  

      Teď v Tesku prodávaj HT, docela pěkný, asi za 1499,–:) No, si rozmysli naco to chceš, za tydle peníze už by byl i slušnej full, a oto lepší HT. Teď je dost slev a u takto drahých kol obzvláš?, tak hledej šmudlo:)

      0 0
    • till  

      Zalezi taky jestli zlevnenej letosni model nebo model 05. Kdyz fula,tak bych sel asi do Giant NRS1,ale je za 54.

      0 0
      • RomanP  

        Jasně, i modely 04, kvůli cenám. Jeden takovej race XC mi vrtá v hlavě. Ale chtěl jsem spíš všeobecně vědět co se v téhle relaci pořizuje za kola. Jací výrobci a modely.

        0 0
        • till  

          Kamos si koupil Mongoose Meteore Team zlevnenyho ze 60tis. na neco kolem 45tis.Kc! Neco takovyho by to chtelo najit:-)

          0 0
    • rock  

      Hmm, každý je zatížený na něco jiného … já bych asi doufal, že mi do těchto peněz zlevní GT I-drive XC 2.0 … teď bude ale asi spíš k šedesáti …

      0 0
    • zirecek  

      Tyhle dotazy miluju, :-). Chlape, bika za 50k uz kupuje vetsinou ten, kdo tomu uz solidne rozumi a nebajkuje prvnim rokem. Z ceho uz je jasne, ze onen clovek ma jasno v tom, jakeho fulla (system) nebo jake HTcko (matros, geometrie). Takze si ujasni, co chces (Ht ci Fulla) nebo si jinak kup HT za 20k a budes s nim spokojen. Muj tip na HT je, ze bych si este 9k pridal a koupil nekompromisniho Introverta, ktery je ve sleve za 59k. U fulla bych sel do slevnene Meridy (Transmission Comp) za 50.9k

      Oboje viz: http://www.sterba-kola.cz/…va220904.php?…

      0 0
      • zirecek  

        Dávám te češtině už taky pěkně na prdel, :-). „Zlevněná Merida“. Ani nevím, kde jsem tyhle manýry pochytil, :-). Nevíte?

        0 0
        • rock  

          A? už jsi ty manýry chytil kdekoliv, drž se jich … mně se sleva – slevnit – slevněný docela líbí a tipl bych, že je to správně …

          0 0
        • rock  

          … a máš přece jen pravdu … slevit … zlevnit … jsem sklerotik a omlouvám se za matení …

          0 0
      • RomanP  

        Pokud tě ten dotaz nějak irituje, tak sorry a měl si ho teda přejít. Rozhodně tomu nerozumím jak říkáš solidně, jezdím prvním rokem a HT za dvacet jsem si v květnu právě koupil. Jenže teď chci GT Zaskar Pro 04 a chtěl jsem zvážit i alternativy.

        0 0
        • Air  

          ono zalezi co chces jezdit… chrti XC nebo klasicky XC nebo inklinujes k enduru? tohle pak zohlednis do vyberu ramu (nejaky easton ultralight, kinesis ap. nebo full? a ocel, karbon nebo hlinu?) a taky do vyberu vidlice (jestli chces zdvihy do 120ti nebo chces klasickych 80 pro chrty). Pak taky jestli chces tuhe zapletene kola (Mavic, Shimano) nebo o to nestojis a radsi tam budes mit skladane a budes chtit lepsi vybavu jinde. Chces kotoucovky nebo se spokojis s veckama? Na tohle vsechno bych se dival, kdyz uz bych kupoval takovy kolo. Protoze za tyhle penize uz se da koupit kolo podle vlastnich snu.

          GTcka jsou rozhodne dobry, taky na nemeckych shopech prodavaji dobre Gianty (HT i fully – http://www.s-tec-sports.de), full bych bral Giant nebo Meridu. Jsou za ty penize dobre vybavene (teda podle mych predstav). A jako HT bych bral asi GT z rady Zaskar (na www.bikecentrum.cz na Specialni nabidka) a nebo i Durateca (na http://www.volny.cz/sport22), za 50000 koupis komplet XT s kotoucema a ramem Sonix (vidli Skareb ti IMHO vymeni za jinou – treba Duke, Mx comp, Vanilla ap.) a nebo bych bral i RB, komplet v XT. Rozhodne se do 50000 vlezes a v tehle dobe by prave mohly byt 30 % slevy, takze bys kolo tehle hodnoty mohl sehnat za 35 000. Staci surfovat po netu a chodit po obchodech. Vyber je fakt hodne siroky, takze se nakonec treba rozhodnes pro neco co bude v dobre vybave a se super slevou. Jen hledej, treba najdes. Taky v inzeratech se obcas objevi nejake nove a uplne nejete kolo (bral bych samo jen s papirama a zarukou) za dobrou cenu (ruzne sponzorske dary, vyhry, nevhodne darky a jinak nevyuzite kola). Asi jsem ti pekne zamotal hlavu, ale s tema penezma bych si uz fakt koupil kolo podle tech mych prestav :)

          0 0
          • Mictian  

            Za 35 bych ti klidne prodal temer nejezdenyho Gary Fischer Paragon na kotoucich od Avidu…

            0 0
        • Daf  

          Zaskar Pro je za ty penize uplne super. Pekna je jeste Kona Kula 05. Obe to jsou gut XC kola, ale zaskar je rek bych vic zavodne orientovanej. Kona je zas vysperkovana peknejma komponentama a i na zavody bude dobra. Zalezi co od toho kola ocekavas. Pokud se chystas zavodit jdi do GT.

          0 0
        • RomanH  

          No 50000 kc je uz docela dost penez. Poradne si rozmysli, co chces. Kazdopadne bych i u kompletniho kola trval na vymene nekterech komponentu uz pri koupi (treba sedlo, SPD…) za ty, ktere Ti vyhovuji. Zaskar Pro je dobre kolo, jen si to sam jeste poradne ujasni. Ja osobne si uz ted svoje treti kolo budu skladat. No a jestli full nebo HT, to uz za Tebe nikdo nerozhodne. Aby jsi dosahl podobne kvality jako u HT za 50000 kc, mely by jsi u fulla jeste neco pridat. Ja pro pristi rok jeste volim HT a za cca 5 let (planovana vydrz) uz to bude pravdepodobne full. Predsi jen roky pribejvaj…

          0 0
        • zirecek  

          Kdyby me dotaz iritoval, tak bych ho v klidu presel, :-). Jinak za 50k bych uz kolo skladal. Poradny ram a poradne kolesa, :-)…

          0 0
        • ToBo  

          ked xces zaskara, tak kupuj rocnik 2004… ;-)) to je ako s vinom, ale teraz sa jedna o geometriu… rocnik 2005 skratili geometrie… takze 2004 a do kopca to pojde same… :-))

          0 0
    • Jenda  

      no ja se sice pohybuju v ponekud nizsich cenovejch relacich ale kdybych tohle musel resit zkusil bych sehnat se slevou Apache Shaman X.O

      0 0
      • McBlacky  

        jo to je solidní pila :-) at už na sramu nebo xtr

        0 0
      • RomanH  

        Moc hezky, plusem vidim klasicke hlavove slozeni. Jen kdyby ta spodni trubka nebyla do kosoctverce

        0 0
        • McBlacky  

          ta mi taky dost vadí, ale víc mi vadí nápis Apache… je to jako jezdit v USA na kole značky Cigán :-) prostě divný

          0 0
      • rasto  

        za tu cenu mi tam ’chybej’ kotouce ;-)

        0 0
      • Feroman  

        Na ten ram bych si dal bacha,mam od srpna 03 totema az uz my prasknul, znam tri dalsi lidi, ktery ho taky maj podobne dlouho a taky uz jim prasknul (tesne pod sedlovkou, zatim ne uplne, ale praslklina se zvetsuje)

        0 0
        • Jenda  

          promin ale srovnavat s timhle ramem totema je trochu vysmech:-) uz jenom je to tusim uplne jinej material hele me lonskej superior xp930 prasknul pod sedlovkou ani ne po 800 km a letosni model (jinej material)ma pres 3500 a naprosto v pohode a to mu davam vyrazne vetsi kour.

          0 0
    • JirkaD  

      Já bych se ještě podíval na Superiora XP 940 model 2004 za 46.900,– na kolopro.cz.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja koukam na model 05 a ten je za 29900,–

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A taky ma mensi rozdil v osazeni :) U toho 04 maj na obrazku neco jinyho.

          0 0
          • JirkaD  

            Model 2004 má dualy XTR, šlapák a šaltr taky, brzdy, smyk a náboje XT, ráfky FIR a sedlo Fizik Nisene. Za ty peníze úžasnej bike. Koukal jsem, že mají poslední 3 ks. Modely 2005 jsou o něčem jiném…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.