• BB

    pokud někdo vozíte Santa Cruz Blur, nebo Intense Spider napište své zkušenosti. Nikdy jsem nečetl tolik chvalozpěvu na kolo, jako na tato dvě kola v amerických magazínech. Na Sport Life v Brně jsem zjistil, že už se vozí k nám.

    0 0
    • Lance  

      tohle je archeologie:)

      0 0
    • BB  

      musím se po 3 letech zasmát. Jenom pro zajímavost, Blura LT vozím už skoro rok a zas až taková padáda to není. Tlumič 5 krát v Cykološvec na reklamaci. Kluzná ložiska tlumiče měli vakl po půl roce. Vleklé problémy s vrzáním osy u tlumiče, než jsem přišel na to, že namísto vazelínou je to potřeba mazat anti-seize mazadlem, od té doby pokoj, ťuky ťuk na dřevo.

      0 0
    • panaczek  

      …chvali je hlavne ti, co je maji mene nez pul roku, ti, co je maji dele, uz nadavaji nebo se jich zbavili :-DDD

      0 0
      • bam  

        No ja ho mam asi trictvrte roku (svuj) a zatim chvalim :)) Je fakt se ze zacatku povolovaly dolni cepy, ale uz to nedela. Loziska taky stale chodi hladce. Udrzba je samozrejme vetsi nez u HT. Spis by me zajimalo jak jsou tyhle kola na tom s jizdnima vlastnostma ve srovnani s novejsima. Treba Giant Anthem. Precejenom jsou blury a spidery uz nekolik let stary ramy, ktery se vicemene nemeni…

        0 0
        • BB  

          loni byl v MBA srovnávací test různých virtuálních pivotů, jetli se pamatuji, tak to byl Blur s VPP, Trance s Maestrem, Iron Horse , Haro a ještě jeden a jako nejlepší virtuální čep byl vyhlášen VPP. Takže i když nejstarší, tak stále nejlepší.

          0 0
          • BB  

            je to MBA June 2006, pořadí: 1 – Santa Cruz Blur XC (VPP) 2 – Marin Mount Vision (Quad Link) 3 – Iron Horse Azure (DW link) 4 – Giant Anthem 1 (Maestro) 5 – Haro Werks 5 (Virtual Link)

            0 0
          • bam  

            No to rad slysim, ze to neni jenom blbost s drahou samolepkou. Ja se pro VPP rozhodl az kdyz sem ho mel asi na mesic pujcenej. Predtim mi to moc nerikalo. Vlastne jsem se rozhodl po prvnich par metrech :))

            0 0
        • Bebe  

          Co jsi udělal s těma dolníma čepama, mě se povolují taky :-(

          0 0
          • bam  

            Promin, ale presne nevim, proste si to sedlo :) Jednou jsem to cely rozebral vycistil a poskladal zpatky a od ty doby to drzi. Jsou tam takovy maly pojistny imbusy, tak mozna jsem to vic dotahnul. Tim ti samozrejme nechci radit abys je strhnul. Taky jsem asi nedal vazelinu primo do zavitu a tam kde se cepu dotyka ten pojistnej imbus. Na mtbr.com doporucujou locktite.

            0 0
      • igor  

        no…ja ho mam dva roky a chvalim ho stale. Ten system je stale najefektivnejsi.

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.