• davevi

    zdarec borci, tak tuto neděli to pořád platí. Sraz pro upřesnění je v 11:00 na Klajdovce u te restaurace.Trasa zůstává.Mějte se.

    0 0
    • rock  

      V kalendáři mám zatrženo; pokud nebude nějaký průšvih, budu tam …

      0 0
    • Roman  

      Pokud nebude vyloženě pršet, tak tam budu taktéž :o)

      0 0
    • jecnak  

      Muzes pls pro nas mene chapave nebo nenadane mimosmyslovym vnimanim napsat vocogo?

      0 0
    • giant  

      jsem tedy brňák ale Klajdovka mi moc neříká Okolí s bratrem máme tedy hodně proježděný (tzv.DRSNÝ SEVER :-))

      0 0
      • slou  

        Z Líšně cesta na Ochoz myslím, že je to jedovnická. Kousek nad Líšní po levé straně jest hospoda. Tož a tam je ± Velká Klajdovka. :)

        0 0
      • mastihuba  

        Ten Uherský Brod v useru je trošku matoucí. :)

        0 0
    • Excel  

      No…vypadá to, že se přidám :-) Zrovna přemýšlím, kudy se tam nejlíp z Řečkovic dostat.

      0 0
      • Roman  

        Z Řečkovic to beru přes Mokrou Horu spojnicí na Soběšice a za Sob. směrem na Brno hned do leva přes lesopole, Obřany. V neděli po ránu bych se nebál možná i silnice…

        0 0
        • Excel  

          jo, znám, to je fajn, ale existuje nějakej průsmyk, kterým bych to štrejchnul z Obřan na Klajdovku, aniž bych to musel hrnout po tahu? :-)

          0 0
          • Maxižvík  

            Kolem řeky na Bílovice a Těsnohlídkovým udolím nahoru

            0 0
          • mastihuba  

            no mezi Obřanama a Bílovicema se dá vyjet k ochozké silnici. Tedy přímo nad Klajdovku. Mrkni do tur. mapy. Jednou mě to tam vykoplo, když jsem jel z opačnýho směru dolů.

            0 0
          • ivovi  

            No takhle jezdim tim smerem ja… Nadrazi Krpole, chodnikem se podjede hlavni silnice (Krizikova) a vyjede na Kriveho, nad Kociankou furt rovne dal mezi zahradky sjede se do udoli, proti proudu potucku (mirne vleveo) po panelce k trase Muldy, po jejim vyjezdu na Lesnou, sidliste se nejak prokrizuje kudykoliv do krizeni asi Sobesicka x Vyhlidka kde je odbocka ke garazim a zahradkam, asfaltka konci – sjezdik ke kolejim, pod kolejama schodky-podchod (ty schody nedavam), pesinkou pres reku do Cacovic, ulickama na Proskovo namesti, lavkou pres Malomericky nadrazi, projet ulici Jarni, furt dal rovne po hrube asfaltce do mirneho kopce, v miste krizeni se silnici doleva nahoru terenem – pesinkou (trasa XC poharu), pesinkou dovrchu az na Klajdovku.

            0 0
            • rock  

              Ještě doplním, že úsek od ul. Jarní se dá částečně překonat po nezpevněné cestě souběžně s tou asfaltkou … jinak je to i moje trasa :-) …

              0 0
      • Excel  

        mastihuba: dík, mrknu na mapu a snad to najdu ivovi: :-) to abych si ten tvůj popis vytisknul a přilípnul na řidítka

        0 0
        • mastihuba  

          a když zkombinuješ tu mapu s tím popisem tak snad ani nezabloudíš. :))))

          0 0
        • mastihuba  

          možná bys mohl počkat v Bílovicích. Trasa vede přeci přes ně.

          0 0
    • Excel  

      ..jo..je tu jeden matoucí odkaz, tohle se týká MTB vyjížďky…jestli dobře chňápu?

      0 0
    • Máca  

      Bohužel, žena má službu – hlídám děti. Někdy příště … .

      0 0
      • radek z BF  

        vem děti s sebou, naučíme je sprostě mluvit…když nás bude víc, bude to rychlé a efektivní :-))) P.S. Třeba by Tě za to žena pochválila :-D

        0 0
        • Máca  

          O tom žádná.)))) Po žluté od Spáleniska do Bílovic by se jim tourčitě moooooc líbilo.

          0 0
        • Martyss  

          Za to sprosté mluvení určitě:-)

          0 0
    • Radek Broz  

      Mozna kdyby jsi zvolil vhodnejsi nadpis, nevzbudilo by to ve me klamny dojem, ze se jedna o neco duleziteho…

      0 0
    • Excel  

      tak v tomto nejedu…jsem máslo

      0 0
      • Karaya  

        Mel jsi jet, bylo to super! A kolo je cisty :-)

        0 0
        • rock  

          Kolo je čistý, svezení bylo z kategorie AA+ … tedy z vyjímkou těch pár okamžiků, kdy měla země sklony se postavit a dát mi přes hubu …

          0 0
          • mastihuba  

            Tak povídej kolik vás jelo? jakou trasu? jakou rychlostí? Jak je možný mít po včerejšku čistý kolo? :)) Nestavovali jste se náhodou v Bukovince? Tolik cyklistů jako včera tam nebylo ani v létě za pěknýho počasí.
            Chtěl jsem se stavit u Klajdy, ale čekali jsme na jednoho opozdilce a tak o 15min. jsme to prošvihli.

            0 0
            • rock  

              Jenom stručně, musím pryč (procovně, nechápu to) … byli jsme v pěti, průměr čistého času byl díky toleranci daveviho, romana a karayi něco okolo 16 km/h (oni měli na víc, ja v daných podmínkách už moc ne) … vyšlo to asi na 60 km a kolo vydržrlo relativně čisté tak 3 km … jo a od Klajdovky jsme vyjížděli ve čtvrt na dvanáct, možná bys to stihl …

              0 0
              • mastihuba  

                no to jsme se museli minout jen o chlup. 10:50 jsme vyjížděli od kyosku u Borovic, kolem hřbitova v Líšni a potom kolem hl. silnice do Ochoze. Po nemoci to se mnou vypadá velmi bledě, tak pokud by jste měli další brzdu tak nevim.

                0 0
              • Maxižvík  

                a na mně všichni čekali na každém kopci – ještě jednou děkuji za trpěkivost – po této konfrontaci už vím, že mám na sobě ještě intenzivněji pracovat než se budu moct zase jednou přidat. Jimak to byla paráda.

                0 0
            • Roman  

              Mně se to moc líbilo – pohoda, klídek, hospoda, fajn kluci…

              0 0
              • rock  

                Jo, jo, jo, jo … klobáska, mňam :-) … bylo to skvělé svezení …

                0 0
            • davevi  

              super barvy v lese, pohodový tempíčko, nádherný sjezdy a výjezdy… Délka byla 63 km :-) a vrátit se z vyjíždky s čistým kolem byla už jen třešnička na dortu :-)) Jo jo pět jezdců a všichni šlapali dobře ! Jinak to bylo dobrý na techniku, mokrý kořeny, vápenec(šutry) a bahínko v jednom, tak tak to bylo po celou cestu :-))

              0 0
              • rock  

                Už jsi zapomněl říct, že vás to čistý kolo stálo pětku na wapce a mně půl hodiny s kýblem vody a smetáčkem :-) … ale kolo přijelo domů čistý …

                0 0
                • Roman  

                  Kdyby jen tu pětku, já musel dnes koupit nový řetěz :o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.