HFX Mag Plus 6" nebo Magura Marta SL

38 nepřečtených
  • markus

    Poradte prosím,budu stavět nový bike,a rozhoduji se mezi těmito dvouma,máte někdo zkušenosti,a nebo poraďte nějaké jiné,

    0 0
    • Vojtíšek  

      Osobně jsem zkoušel HFX 9XC i Martu SL a raději mám Maguru

      0 0
    • pitelboy  

      davam BOD hayesum. nebo skus SAINT

      0 0
    • enjoy  

      marta SL je hezka brzda.ovsem nevim jestli neni jenom hezka:-)

      0 0
      • Vojtíšek  

        Řeknu ti to asi takhle. V nejkritičtějším klesání na Transalpu, které bylo dlouhé 3 km s 26%, tak já s Martou SL v pohodě a švára s Hayesama musel zastavit, protože přestaly brzdit.

        0 0
    • wroum  

      asi spis zalezi na tobe. ja bych sel do hayesu, protoze neni problem sehnat na hayes jakykoliv nahradni dil, coz se o magure rict neda.

      jinak bych mozna uvazoval o hope mono.

      0 0
      • markus  

        o hope jsem taky uvažoval ale ,co ze servisem apod.,všechno objednávat ?u nás v krámě snima nemají žádné zkušenosti

        0 0
        • wroum  

          se servisem by nemel byt problem. mam dojem ze s magurou je mnohem vetsi problem, maj jenom jeden nahradni dil – nova brzda. navic pokud se nekde nerosekas tak blbe ze hopu znicis, tak v podstate neni co servisovat. jinak odvzdusnit (vymenit kapalinu) zvladnou snad v kazdym lepsim servisu. toho bych se nebal.

          0 0
          • hanz  

            Se servisem není žádnej problem. V yerowline či jak se to píše seženou vše-od sady těsnení do páky či třmenu tak aj všechny pružinky a písty. Jednání maj super a když to nemaj na skadě tak to seženou do tří týdnů(moje praxe). Problem neni ani celá páka nebo prostě nic.

            0 0
            • markus  

              nevíš jak to vypada s jejich váhou,?

              0 0
              • hanz  

                Tak to nevím-na brzdách nikdy na váhu nekoukám ani na xc natož na dh kde je mam

                0 0
      • pitelboy  

        ja shanel tesneni do paky od magury celou zimu.a origos sem nesehnal, tak tam putovalo naky noname stejnych rozmeru

        0 0
    • libik  

      Cus, mam Marty SL uz nakej ten patek a musim rict, ze sem max. spokojenej – znam spousta lidi, ktery tvrdi, ze maguru by nikdy nechteli a ze je to hrozny, ale ja nemam jedinej problem – stejne jako dalsi 2 kamosi… Jsou lehky, hezky a brutalne brzdej… hayesy sem nejezdil, ale jako u vseho jsou lidi ktery rikaj – hayes nikdy.. a jini ktery rikaj – jedine hayes…

      0 0
    • Meesha  

      A co pockat na ty El Camina? Vypadaj fakt luxusne a mohlo by to i brzdit…

      0 0
      • markus  

        to je co zač?

        0 0
        • Air  

          novinka od Hayes pro rok 2005. Ja bych ti rozhodne doporucil Hope. Nebo Deore 555 jsou udajne taky dobre jedovice. A jeste jedna alternativa – Avid Juicy 7.

          0 0
          • enjoy  

            nechce se mi verit ze srovnavas hope s 555.ale ja teda od shimana zkousel jenom 525 a to byly takovy lip serizeny vecka.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja sem si to taky myslel, nez jsem je zkusil s jinejma deskama a velkejma kotoucema.

              0 0
            • Air  

              hmm, ja jsem je srovnavat nechtel, spis jsem je nevhodne zaradil do posloupnosti … 555ky jsem napsal pro svuj dobry pomer vykon/cena (555ky udajne brzdi temer jako XT – tvrdi to ofic. Shimano i jeden kamos, co je testoval), to minimalne zhodnoti polovicni cenu oproti Hope… 0dpovidajici brzdy, aspon teda cenove, by byly XTcka, ale na ty nejsou nejak zvlast dobre reference. Navic to vyzaduje DC paky (pokud si nesezene klasiku z 03 ap.). Takze mi prislo zbytecny tam tyhle brzdy psat. tak :)

              0 0
              • TinkTink  

                No…ale muzes mit i jiny nez DC paky…treba tydle XTcka – www.bajkshop.wz.cz/…0_1026s.html – ze jo…

                0 0
                • Air  

                  hele, ale to uz zavani nepovolenou reklamou :)

                  ale jinak presne tohle jsem mel na mysli, akorat jsem netusil ze se i v roce 2004 vyrabely samostatne paky na hydrauliky. Aspon jsem si nevsiml na strankach Shimana, ze by se neco takoveho delalo…

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Jo jo…vyrabej to – jeste rok 04 je…vsichni se strasne zenou po novinkach…se mi zda…tfuj :)

                    0 0
                    • jose  

                      a jak krásně chodí s třmenama XTR…:-)) Dají se ale těžko sehnat, já na ně čekal přes langeho asi 14dní a že prý dlouho nebudou.

                      0 0
                      • Air  

                        a kolik te staly? Ja jen ze Tink rika, ze 4 litry jsou super cena… Nechapu co za to pak ten Lange chce za majlant.

                        0 0
                        • Pavlos  

                          a navic je to to same co paky od 525 akorat je tam napis XT :)

                          0 0
                          • Air  

                            prave, taky mam ten pocit… …ale pamatuju si ze nekdo tady kdysi rikal, ze ty XT paky jsou v necem lepsi… minimalne ve vaze. Ale nevidel bych v tom takovy rozdil jako u vecek. Tam je to IMHO mnohem podstatnejsi.

                            0 0
                            • jose  

                              Řekněme to takhle, za obě o nějakých pár set levněji. Hlavní rozdíl asi jen váha, možná lepší slitina.

                              0 0
                              • libik  

                                Rozdíl je prej i v pistu… Majinej pomer nez deore…

                                0 0
    • tutite  

      to markus: HOPE MONO MINI 05.

      0 0
      • markus  

        nevíš kde se můžu na ně podívat na netu ?

        0 0
        • markus  

          nevíte někdo kde se můžu podívat na netu na ty hope mono mini 05

          0 0
          • tutite  

            na netu ještě nejsou, teda na ofic. sránkách. jedině na singletracku, což je e-bike magazin. myslím, že je to schované pod euro nebo interbikem. Zdar.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.