• marple

    Mate nejaky tip.. na pohodlne + slusny material + lacl??

    0 0
    • Picaso  

      Mohu doporucit Nalini Ambis,skveli strich i matros ,za celou vyjizdku je nemusis na tele rovnat perfektne sedej ,jenom pozor na velikosti chce to o cislo vic nez je clovek zvyklej.

      0 0
      • Pavlos  

        No kazdopadne to chce vletet do shopu a zkouse a zkouset a…

        0 0
      • shamaan  

        Nakolik prijdou ty Nalini??

        0 0
        • blick  

          Kup si volňáky od Nemy

          0 0
          • enjoy  

            jo,presne!co ste,ziletkari??co budete delat az se v tom rozsekate?sundate zbytky a pojede domu nahy?ja sem na Nemach,jel(brousil) 4 metry po asfaltu a byly jak novy.

            0 0
            • blick  

              Víš na co vozej v brašničkách smirgl?

              0 0
            • kovar  

              sam jsi ziletka, kdyz jezdis po asfaltu, ale divna ziletka, kdyz po asfaltu jezdis s volnyma kratasama :-)

              0 0
              • enjoy  

                bydlim uprostred Rrahy,tak tim je to doufam vysvetleny:-)

                0 0
                • ravo  

                  Bydlej sem v Praze asi 20 let, ale tuhle čtvr? neznám:-)))

                  0 0
                  • enjoy  

                    co sem to napsal?tak teda zizkov,no:-)

                    0 0
                    • ravo  

                      Tak tam jsem ještě před rokem bydlel taky…

                      0 0
                      • Jogador  

                        Já bydlím na Hájích, jinak mimochodem vozim krom smirglu i kra?asi Cykloschein z Dolních počernic, a zatu cenu nemá konkurenci ( podle mě)

                        0 0
                        • Pavlos  

                          na co mate vsichni ten smirgl????

                          0 0
                          • enjoy  

                            ja ho mam v krabicce s lepenim.byl tam,tak sem ho tam nechal:-) ale jestli ho nekdo mate na neco jinyho tak povidejte,zajima me to:-)

                            0 0
                            • Pavlos  

                              jo to ja taky ale ja myslel ze jeste nekdo vozi navic dalsi k ucelu ktery mi neni znamy:)

                              0 0
                • Marcinka  

                  PRAŽÁČCI ČECHÁČCI. A ŽIJE MORAVA!

                  0 0
            • Marcinka  

              Já dřív jezdil ve volných, teď už jenom v uplých s vložkou a s laclem. Je to lepší! Volný plandají, navíc zam máš taky malý uplý nohavičky, NAHOVNO!

              0 0
              • cabbage  

                je celkem jedno v cem jezdis/si jezdila, u elastaku zustava porad jeden zasadni problem- nema to kapsy…;)

                0 0
    • zwwak  

      Mám Kalaš, ale jsou nepříjemně kousavý. Lacl mě kouše na holým těle, takže v nich nejde jezdit v létě.

      0 0
    • BB  

      Sugoi

      0 0
      • Thidney  

        taky se přidávám k upozornění na tuto značku, fajnový materiálek za krapet vyšší cenu, naprostá spokojenost

        0 0
    • Aiax  

      Loni jsem vozil nějaký ATEXy (docela dobrý průměr), PELLS X-race (kolem 800, mají reflexní mřížku, není to úplná špička, ale neměl jsem s nimi problémy, vložka je celkem pohodlná) a ADIDAS (koupený ve výprodeji, jsou ze subjektivně lepšího materiálu než PELLS, ale méně trvanlivýho – třeba reflexní prvky šly dolů po pár praních, vložka mi moc nesedla). Letos chci vyzkoušet DE Marchi nevím přesně jaký typ (race bibs ?).

      0 0
    • Clodman  

      Mam už třetím rokem De Marchi (nevim jakej typ) a jsou super, neni na nich poznat opotřebování.Maj jen jednu chybu a to je moc vysokej přední díl a tak je problém při vyprazdňování.

      0 0
    • RomanH  

      Od léta mám DeMarchi Contour Bibs a jsou to ty nejlepší kra?asy, co jsem kdy jezdil (cena okolo 2000Kč). Super anatomická vložka, příjemná látka.

      0 0
    • Daf  

      Koupil jsem si ten nejlepsi model od kalase a jsem velice spokojenej. Uvnitr je konecne pohodlna a tlusta vlozka.

      0 0
    • Martin  

      Řekl bych, že PELLS X Race mají naprosto super poměr ceny k výkonu. Mají velmi kvalitní vložku a dobře sedí. Ale záleží na tom, co bude sedět.

      0 0
    • MrAndrew  

      Ten e-shop na www.pells.cz je dost naprd, kdyz tam nejsou obrazky. Da se to nekde videt, bud v realu nebo na inetu? Dik …

      0 0
      • kovar  

        nejenom, ze tam nejsou obrazky, ale nabizeji tam i to, co nemaji ,nikdy nemeli a nikdy nebudou mit. Je to jeden z nejstaslivejsich cyklo e-shopu.

        0 0
      • Martin  

        Odkud jsi? Určitě je koupíš v Brandejse v cykloshopu u Sváti. Jinak nevím.

        0 0
    • Luke  

      Jezdite nekdo ve volnych kratasech? (ne elastaky) Neco jako treba od Kalase nebo Axonu. Cena se pohybuje kolem patnacti stovek. Mate nejake zkusenosti?

      0 0
      • mastihuba  

        Mám od Nemy, ale pouľívám je na vy¨jíľďky na pivo do 20km jsou dost teply a nesedí tak jak elas»áky. Myslim ľe na del¹í jízdy to neni.

        0 0
      • enjoy  

        mam nema variable a jsou dokonaly!maji oddeleny vnitrni kratasy s vlozkou od tech druhych volnych takze parada.a jeste k nim dostanes jedny vnitrni bez vlozky,ty sice nevim k cemu mi budou ale to je jedno:-) akorat se mi dost blbe shanely,prijde mi ze prodejci vezmou jeden dva kousky od kazdy velikosti a to je tak vsechno.kdyz sem volal(spis uhanel) prodejci tak mi rekli ze je zrovna vybalujou,at zavolam za 10 minut.za 10 minut sem se dozvedel ze maj posledni:-)

        0 0
        • Luke  

          A kdepak jsi je sehnal? Maji je nekde na i-shopu? a hlavne za kolik?

          0 0
          • enjoy  

            meli by je mit na docela hodne mistech,hlavne clovek musi trefit spravnej cas(ted to bude ideal),protoze pak treba zbytek roku nejsou,proste jich malo objednaj.jsem z prahy,takze v praze u tyrse v dejvicich.je to snad nejmensi kram jakej znam,ale sezenu tam vsechno co nemuzu sehnat jinde,fakt to nechapu:-) a staly 1990,– neni to malo,ale za ty oddeleny vnitrni kratasy to stalo.

            0 0
            • enjoy  

              kdyztak delaj i levnejsi,stejne dobry,ale bez oddeleny vlozky.jeste jsem si vzpomnel ze meli slusny slevy na nemy v bikeexpertu na karlaku,ale nevim jak je to ted.

              0 0
              • Luke  

                No, do Prahy to mam trochu z ruky :-) asi budu muset zapatrat nekde jinde. Ale dik :-)

                0 0
        • Romain  

          Právě jsem je koupil v PROGRESS CYCLE v Náklích P-4 za 1190kč

          0 0
          • enjoy  

            hm,tak to jde:-).predpokladam ze to je nejaka uchylna barva,nejlepe zluta a jina velikost nez L:-)

            0 0
    • scret  

      Jezdim Biemme (nebo tak nejak) s „Y“ vlozkou a pohoda. Vozim dneska uz jenom s laclem, driv jsem jezdil Adidasy bez laclu a dneska mi akorat smrdej ve skrini. Dalsi slizaky budou De Marchi!!!

      0 0
    • PT  

      Koupil jsem od Nike USPS za 1950.Sedí perfektně,jen by to fakt chtělo o něco užší vložku,ale zatím bez problémů a taky jsem měl s nima pád:Díra tak 1cm,ale na noze tak 5×5:)A to je dobrý poměr.

      0 0
    • JFB  

      mam specializedy, stredni model, a jsou OK. ale bez laclu… taky mam volny kratasy briko, ty nemuzu srovnavat s jinyma volnyma pac nemam zkusenosti, ale subjektivne jsou v poho:-) kazdopadne velmi ocenuju moznost oddeleni vnitrnich elastaku, nejen kvuli prani…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.