• rb

    Máte někdo zkušenosti s Rocky Mountain Element?Je to moje vysněné kolo a dneska sem zjistil,že to není až taková hrůza ohledně ceny.Díky.

    0 0
    • rich  

      neni to takova hruza?mne sa zda v ski-velo kubecka 85.200 Kc za zakladnu verziu viac ako dost.mojim „vysnenym“ je ETSX 70, ale za 150 bike a 70 ram mi radsej bude bohate stacit Spesl…momentalne pokukujuc po S-Works Enduro 2004.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Jen pro informaci, kolik se tak pohybují v SRN z druhé ruky: http://cgi.ebay.com/…BayISAPI.dll?…

        Jinak nový 2004 rám je možné z Kanady koupit za 1499 kanadských ba­bek.

        Trochu jsem se o to teď zajímal, protože jsem ho sháněl. Nakonec jsem ho koupil za 950,– USD.

        0 0
        • rich  

          a priviezol si si ho sam, alebo to bolo cez USPS a pod + clo + dph. aka teda bola vysledna cena cca?

          0 0
          • Vojtíšek  

            Se všema výdajema s tím spojenýma byla cena do 28 500,–

            0 0
            • rb  

              A co všechno je v té ceně?Předpokládám jenom rám s tlumičem..

              0 0
              • Vojtíšek  

                A co víc bys chtěl? :-))

                hlavovku Chris King, sedlovku RaceFace XY a střed Signature Ti jako bonus, ne? :-)

                0 0
                • rich  

                  z toho mi vychadza individualny dovoz – clo 4 a dph 19% by tu cenu navysili podstatne viac. mohol by si dat link kde si to kupil? :-) na supergo.com je to model 2003

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    ETSX na SuperGo už nemají (možná 16") – viz. „zkušenosti ze zahr. shopama“

                    dovoz je samosebou indivindi. Resp. dost složitýma cestama po celým světě, tak abych nic neplatil. Ale to si každej musí vykoumat a zařídit sám.

                    Link dát nemůžu, protože to bylo na inzerát od soukromníka z Vancouveru, kterýho známej dělá přímo v RM a měl tudíž zaměstnaneckou­ cenu.

                    Net je velikej, hledej, pátrej, pročítej barde a na něco taky natrefíš. Je toho hodně e-bay, mtbr, různý inzertní rubriky na bikovejch serverech. Pak spousta telefonátů, mailů, zařizování etc.

                    0 0
                    • rich  

                      naposledy som videl v nemeckom Bike vo vypredaji za 2.199 EUR, ale to bolo davno. kazdopadne dik.

                      0 0
                      • Vojtíšek  

                        Není zač :-) jeden link přeci jen dám: simonsbikeshop.com mají tam 2 ks 03 modelů ve velikosti 18" za 1499 kanadských pe­něz

                        0 0
                  • Vojtíšek  

                    Doufám, že kolega „ETSX“ moc netrpí, když tady čte ty cifry :-))

                    0 0
                • rb  

                  A vylezou z Tebe teda ňáké ty jízdní dojmy???

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    Nevylezou, ještě nemám kolo v kupě

                    až na to bude čas tak mělo vypadat takhle:

                    ETSX-70 Rock Shox Reba Team 85–115 mm Hope Mini brzdy Hugi 240 + X317 řazení Sram Rocket Trigger XT smyk+šaltr FSA Afterburner kliky Easton představec+karbo vlajdy+sedlov­ka+sedlo SDG Comp Ti

                    0 0
      • rb  

        No,ja se dival na ultrasportu a tam byl Element tuším 70 pouze rám za 28 900.

        0 0
        • rich  

          za tu cenu je tam len blizzard element aj etsx su vysoko nad 50tis.

          0 0
        • Vojtíšek  

          taky a? koukám jak koukám tak Element 70 56875,–

          0 0
          • rb  

            záleží,kam kukáš,ja kukal na www.ultrasport.cz

            0 0
            • Vojtíšek  

              No to já samozřejmě taky. A jestli to tam někde je tak nejsem jenom slepej, ale i úplně blbej.

              0 0
              • rb  

                no,když klikneš na obrázek element,rozjedou se Ti verze a u verze 70 je napsáno-cena rámu 28 990.Jo,ale musíš vlézt na „ultrasport friendship store“ tam je "představení RM v češtině.

                0 0
                • Vojtíšek  

                  Tak už to taky vidím. Tomu ale sám nevěříš, že by to byla pravda, což? :-) Když TSc stojí 63990,– a v ceníku je taky jiná cena. To jenom zmršil jejich admin si myslím…

                  0 0
                  • rb  

                    Fakt nevím,právě proto jsem to sem psal,že se mi ta cena líbí.

                    0 0
                    • rich  

                      stacilo zavolat a prekvapivo – Element 70 sice nie je skladom, ale cena je 32.000. ETSX 70 je k dispozicii za 58.900 Kc.

                      0 0
                      • rb  

                        Stačí jeden podnikavý člověk a kolektiv zví…

                        0 0
                      • Vojtíšek  

                        32 kKc bude cena za 2005 model? Zajímavé…

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          No 05 asi neee… :-))

                          0 0
                          • Vojtíšek  

                            Proč ne? 2004 jsou už většinou všude vyprodaný a teď už nabíhá výroba 2005.

                            0 0
                          • rich  

                            sklamem Ta, ale 05 anooo :-) su to uz nove modely. len mi je trosku zahadou, ze vzhladom na rucnu vyrobu a poloseriovu vyrobu ich ponukaju vo vypredaji po svete celkom dost

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              chci! chci!! chci!!! :-)))

                              0 0
                            • Vojtíšek  

                              si to zase s tou malosériovostí a handmadem moc neidealizuj :-)

                              0 0
                              • rich  

                                ani nie – len som chcel „pocut“, ze zacina byt min rozdiel v jednotlivych znackach a ci giant, specialized, rm, cannondale atd (mozno este vychytavky typu ellsworth, litespeed a pod su zatial inde) v cenovej kategorii za ram 30tis a vyssie. Preto sa asi vratim spat k mojmu vyberu S-Works Enduro 2004 vyhlasenym R.Cunninghamom ako najlepsi trailbike…asi zacal Spesl viac inzerovat v porovnani so Santa Cruz… :-)) Preco si ty zvolil prave RM?

                                0 0
                                • Vojtíšek  

                                  Začalo to Blizzardama, když jsem sháněl ocelový hardtail s návarkama na kotouče a stoupavou geometrií na vidli alespoň s 8 cm zdvihu. V tom zase tak velký výběr není. No a image v tom samozřejmě hraje taky svou roli. Ten BW lak je prostě neodolatelný…

                                  … a ten ETSX z toho tak nějak vyplynul, když jsem se rozhodl pro pohodlí fulla. Bývám věrný jedné značce, takže teď napůl Breezer a RM

                                  0 0
                                  • rich  

                                    este jedna otazka ak dovolis :-) aku prepravnu spolocnost si pouzil? odpisali mi, ze ram je za 1.499 CDN a preprava 225 CDN (priblizne) tak by som chcel vediet ci to nie je vela, i ked z BC asi ani nie :-)

                                    0 0
      • zubus  

        Ja len ze som videl ETSX 70 ram za 1539 EUR. http://www.schultes.at/…br/index.php?…

        a klik na RM uplne dolu.

        0 0
    • Banjo  

      http://www.mtbr.com/…tdeals.shtml Sympaticka cena…

      0 0
      • rb  

        Díky za info o cenách,ještě bych přivítal nějaké postřehy ohledně jízdních vlastností.Dík.

        0 0
        • matra  

          Je to krapet offtopic, pancto mam Slayera, ale snad ti to alespon k necemu bude, kdyz se nikdo neozyva. Zadni stavba je defacto shodna a je to podle me hlavni vyhoda tohodle ramu. I kdyz diky cepu nad nabou to na rozdil od FSR trochu tuhne pri brzdeni, do kopce to jezdi pres sutry i koreny uplne skvele, drzi to jak pribity. Mam tam Vanillu RC. Pokud z toho budes delat HT pomoci vselijakejch tech SPV, ProPedal apod. tak asi o tuhle vyhodu prijdes. Jinak kamos co mel Elementa (jen pro zajimavost, to se bude libit Vojtiskovi, mel toho puvodniho z 96tyho, nasli to nekde na pude, dal za to 4 litry s tlumicem…) tak se ho zbavil ve prospech Endura, tech 9 vzadu se mu zdalo malo. Ten kluk, co ho ma ted, tvrdi, ze je to nejlepci bike na kterym kdy jezdil a v zivote uz jiny kolo nechce.

          0 0
          • McBlacky  

            doufám že ho nenašel na cizí půdě :-(

            0 0
          • rb  

            Díky za info,alespoň někdo se vyjádřil k tomu,co sem chtěl původně vědět..:-)

            0 0
      • Vojtíšek  

        mají jen 19" velikost a to bůhví jestli – viz. můj příspěvek o zahraničních webshopech. SuperGo – tfujtajksl

        0 0
    • náčelník  

      Rám Element TSc jsem viděl v prodejně Sport Český ráj v Mladé Boleslavi. Cena okolo 60 tisíc. Jak jsem na něj civěl, tak mi obsluha sdělila, že si ho bude strojit pan vedoucí. Tak zkus pana vedoucího :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.