• Hombre

    Pravdepodobne dnes se mi ze zamceneho sklepa v Praze Zbraslavi ztratilo me druhe kolo, Rock Machine Crossride 500, lonsky model(viz foto). Kolo jsem mel sice v koji jeste pridelane retezem k zeleznym fochum, jenze jsem to nedomyslel a na retezu mel jen maly zamecek, ktery ty smejdi prefikli:-(. Navic je to jiz druha kradez, skoro presne pred rokem se mi ze stejneho mista ztratila ma minula kroska. Kolo nebylo navic zvenku videt, bylo prikryte, takze to vypada na nejakeho tipare ci primo zlodeje z baraku, ktery sel najisto. Hajzlove:-((. Ale proc to pisu, kdyby nekdo nahodou natrefil v nejakem bazaru na to kolo, nebo videl nejaky inzerat na prodej cerne Rock Machine Crossride 500, byl bych vdecen za podnet. Pripadne alespon poradte jake stranky bazaru sledovat, o cyklobazaru.cz vim. Nedelam si nejake iluze o najiti kola, skonci to stejne jako minule, Policie posle po case dopis, ze se to odklada. Kolo bylo moc fajn, najezdil jsem spoustu kilometru vetsinou po silnicich, kde krasne chrtilo a v lehkem terenu zase vse osefovala paradni odpruzena sedlovka. Diky za event. pomoc.

    Nejhorsi je tam bezmoc:´-(

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.