• Twisp

    Poradte prosim nejakej obchudek v praze s dostatecnym vyberem treter od teto znacky. diky

    0 0
    • lempl  

      tak to by me moc zajimalo taky… myslite ze jsou lepsi top specaky nebo sidi action 2???

      0 0
      • Meesha  

        Taky sem po nich pokukoval, ale potom, co kamosovi z toho odlitali ty „knofliky“ a za jeden chtej 500kc asi pudu do Eagl. Teda jestli se do nich vejdu s ploutvema, protoze sou prej dost uzky.

        0 0
        • Twisp  

          taky mam zalusk na eagly prave potrebuju najit nejakej shop kde je odzkousim btw. moje noha patri do velikosti sani.

          0 0
          • Meesha  

            Ja mam zase sirokej nart. Sidi patrej mezi uzky boty a prej casem dost povolej.

            0 0
            • BB  

              prave ze moje SIDI za 4 roky nepovolily ani o milimetr. Vubec s tim pri koupi nepocitej a kupuj tak, aby nebyly uplne na fest.

              0 0
              • Meesha  

                To mi rek nejakej zavodnik – silnicar. Prej to za pul roku povoli. Doporucil mi Laky (modely, kteryse u nas neprodavaj) nebo Garne.

                0 0
                • ph  

                  me u c kern rekli, ze nepovolej. zatim nepovolili, ale mam je jen 2 mesice.

                  0 0
    • Meesha  

      Par kousku ma snad Sterba.

      0 0
    • Thidney  

      cyklo kern

      0 0
      • lempl  

        at to nemusim hledat na netu kde to je? sem linej- proste lempl:) ja mohli ty pufliky odlitat???????????? dyt ty tam musej bejt priletovany zlatem:)

        0 0
        • Thidney  

          nevymlouvej se lenochu adresa Hviezdoslavova 1600 140 00 PRAHA 4 Tel.:267 910 602

          0 0
    • rasto  

      docela dobre je zasobeny Kony, Skorepka, P-1

      0 0
    • Siddha  

      ja jedny SIDI prodavam, pac sem si koupil o neco vetsi:

      SiDi Energy 2004 velikost 44.5, silnicni tretry, 3 hodiny jete, nadherne boty vonici novotou, bohuzel nesedi mi velikost, cena v obchode 5500, s Look kufry za 3000, nebo dohodou, 604313991

      0 0
    • Twisp  

      kdyby negdo jeste shanel prodejce SIDI treter tak tady sem nasel link od distributora http://www.nassa.cz/prodejci.htm

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.