• eBUZZ

    Napište mi prosím názory a zkušenosti, zda cenový rozdíl nahrává v kvalitě tretrám MTB Sidi Bullet nebo plně vystačí Specialized CMP MTN, protože to zas takový rozdíl není. Proč koupit ty nebo ty, dík.

    0 0
    • Staenly  

      No Specialized sem nikde nevidel,ale Bullet stoji tusim pres 3 litry. Kdyz sem si vybiral boty, tak mi prodavac doporucil Garnae – stoji asi 2600 a sou o dost tuzsi nez Bullet. Maj tkanicky a tri pasky na suchac – za ty prachy fakt hodne dobry boty – kdybych je na vlastni oci nevidel a neporovnaval s tema Bulletama, tak bych tomu neveril, ale sou fakt lepsi…

      0 0
      • eBUZZ  

        Múžeš mi prosím napsat konkrétní model? jsou to tyhle: http://www.tommbike.com/shoes.php#…

        0 0
        • Staenly  

          No to je prave ten problem – ja nevim jakej model je to konkretne, mam pocit ze na tech botach nebylo krome napisu Louis Garneau nic… Tyhle to asi nejsou, asi nemaj tkanicky. Bohuzel fakt nevim, taky sem se je snazil najit na netu, ale nic. Az si pro ne pudu tak se podivam poradne po vsech napisech a pak dam vedet…

          0 0
        • Staenly  

          Tak sem si je dneska poradne prohlid. Sou to vony (ty co mas na odkazu). Bohuzel je meli v 11, i kdyz sem si je objednal…:/

          0 0
    • BB  

      mam SIDI a Specialized, nevim jake modely, SIDI staly pres 3 K, Spesly cca 2.4 K. A musim rici, ze po Speslech sahnu malokdy. Vadi mi na nich podivne sikma podrazka, jakoby me nutila mit nohy do O a taky nekde vevnitr vrzou. To je asi hlavni duvod, proc je vozim pouze kdyz mam SIDI mokre. SISI jsou lehoucke, pevne a sedi jako slupicka, nemaji chybu.

      0 0
      • lubos  

        Ta podivne sikma podrazka je balzam pro nohy, co nejsou uplne ok (plocha noha a podobne).

        0 0
        • PePu  

          Ja, das stimmt! ale ne tak docela, pac ja i po prechodu na Spec. Comp trpim brnenim az palenim predni casti chodidla, ALE JEN U LEVE NOHY! Porad to ladim (posun kufru, vypodlozit kufr na jiny uhel naklopeni, podelny smer) a nic. Asi bych potreboval preformatovat nohy ;-)

          0 0
          • lubos  

            Asi pricne plocha noha ⇒ ortopedicka vlozka, zkus vysetreni u ortopeda. Ja s levou nohou mam tez problem.

            0 0
    • lubos  

      Nejdulezitejsi je, jak ti sednou. Specialized jsou rozsirene v predni casti. Tudiz pokud mas spis chodidlo uzke, tak asi Sidi.

      0 0
    • Twisp  

      vozi negdo SIDI EAGLE 4 ? Mam na ne docela zalusk.

      0 0
      • rasto  

        jo ja. na byvalem BF dostali 5 hvezdicek od asi 7 recenzentu. jsou to me druhe Sidi (1. Challenger mam asi 8. rok). boty: jsou lehke, prodysne, s pevnou plastovou (=odolnou, ale kluzkou na mokrych sutrech) podrazkou. rychloprezka je super. 2 suchace taky. zaver: s klidnym svedomim doporucuji. po 2letem zahulovym provozu jsem nenasel chybu.

        0 0
    • Viruss  

      Včera jsem koupil Specialized COMP, na hodnocení je ještě brzo a rovněž nemám s čím srovnávat (jsou to moje první tretry), ale sedí mi skvěle (mají neoprénový jazyk, který krásně upevní nohu v tretře), volnější špičku vidím spíše jako výhodu, prsty se mohou trochu hýbat, prokrvovat se, bota netlačí, ale přitom pevně drží. Ale uvidím jaké to bude až s nimi ujedu nějakou delší trasu (ve spojení s pedály Crankbrothers Candy SL)

      0 0
      • Gumicuk  

        Takze jsi nakonec skocil do tech Compu? Myslim ze je to daleko lepsi volba nez ty sport. Jaza sebe muzu rict ze ta sikma podrazka mi vubec nevadi a ani se mi to nezda moc zretelny. Ostatne ta sikmost :-) je dana tou body geometri, takze by to melo bejt k necemu dobre…

        0 0
        • Viruss  

          Jo jo, nakonec to tak dopadlo, byly jediný který mi skutečně dobře sedly…

          0 0
    • Mamut  

      Ak mas spicatu nohu (dlhy palec), tak ber Sidi. Spesl je naopak asi jedina firma, co robi oble spicky. Ja som dozivotne odkazany na spelsy (nie ze by som sa stazoval, vyhovuju mi).

      Spicata noha MOZNO nebude problem v oblych, ale naopak to urcite nejde (vlastna skus.)

      0 0
      • lubos  

        Adidas elmoro je tiez taka tretra, ale neviem ci vsetky Adidasy.

        0 0
        • Twisp  

          adidasy nebrat, hlavne ne adidas gradient, mne se zlomila u obouch podraza.

          0 0
          • scret  

            Kecas, tak to je husty:-) A kamos je zrovna poridil. Tak jsem zvedavej, jak dlouho mu vydrzej. Ja vozim Diadorky Chilli a za ty prachy byly super. Ted uz pomaly dosluhujou, pristi rok pujdu do novejch boticek, len jeste nevim jaky to budou. Sidi, Spesly, Diadory nebo Luis Garnát.

            0 0
            • Twisp  

              jeste bych mel dodat teda ze to sou gradienty II a uz je nejakou tu sezonu vozim ale stejne sou to smecka. Ja pujdu do bot na podzim bud sidi nebo spesly.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.