• zino

    Poraďte mi prosím jaký XC kolo pro slečnu. Bude jezdit v terénu (Hostýnské vrchy). Mělo by se vejít do 15.000,–. Pokud máte tipy na nějaké SLEVY, tak Vám budu vděčný.Dík

    0 0
    • biker007  

      za dobry penize se da( pokud ho uz nevyprodali) koupit mongoose, kvalitni ram, deore + alivio, Rock Shox Pilot, cena cca 15kkc.(puvodni okolo 20kkc)

      0 0
      • vlk  

        jestli myslíš meteore comp-stříbrný tak ten nemá pilot vidlu ale judy xc.Ten spilotem a kotoučovkama deore je meteore pro a stojí 25.Chtěl jsem ho taky pro mou slečnu ale černá se jí nelíbí.

        0 0
        • biker007  

          jo tak ma jen Judynu, sorry. ale stejne si myslim ze to je supr kolo, jen ten ram stoji samotnej skoro 10kkc.. ten samej se dava i meteore team za vic jak 50 klacku.

          0 0
          • vlk  

            souhlasím.Jen škoda že namají na výběr z více barev.

            0 0
    • blue.sun  

      Zkus Trek 4500 WSD, přímo s dámskou konfigurací rámu a komponentů. Spolehlivá hračka, odzkoušená v pánské i dámské verzi. (Pánskou mám já, tu druhou kamarádka). Komponenty Alivio, Deore, vidle RS Judy TT, normální cena 15k, takže se slevou taky třeba 13:)

      0 0
    • Jenda  

      poptej se na www.akcebike.cz celkem solidni slevy na KHS – ted si tam mati kupovala softail a pekny:-)

      0 0
    • zino  

      Tak jsem se díval na to KHS. Nevypadá špatně, ale ta značka mi vůbec nic neříká. Můžete mi ji někdo přiblížit. Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.