• PT

    Dneska se mi po 9500km natrhly v místě přechodu zadní části vložky v zadní panel několikrát gatě v místě už hodně zeslabeném.Jde o gatě Nike US Postal service 2003.Docela hodně se praly,ale kupovat každý rok nové gatě se mi moc nechce.Jo a stály 1950.

    0 0
    • jakub  

      to je fakt ruzny naky drzej vic a naky min proste dle kvality

      0 0
      • PT  

        No jooo,ale kolik?Stejně si zas koupím USPostal,protože mám i dres,návleky a vestu,takže to nechci ničit.I když jak budou gatě 2004 ladit se zbytkem 2003?:)))))))

        0 0
    • Meesha  

      Tymovy Trek/WV od Nike asi 14 dni… nez sem to polozil v Jesenikach…

      0 0
    • Jogador  

      Podle toho co jsem předtim jedl, ale někdy jsou podělaný hned, a to to je pak chce vyprat:)

      0 0
    • DyEm  

      cca 1 sezónu když se nesmotám = 13–15kkm považuju za úspěch, práno max 1×týdně

      0 0
    • RomanH  

      Peru v 99% po kazde vyjizdce, kalhoty (nejde ani tak o ne jako o odirani a postupne hrubnuti vlozky) mi vydrzi tak cca 10 000 km. A taky kupuji kalhoty za cca 2 000 Kc.

      0 0
      • J.A.V.  

        Jo jo tak to je i u mě. Vložka jde postupně do kytek a i když zbytek kalhot vypadá pořád dobře už se v nich nedá jezdit. Takže gatě vydržej tak tu sezónu – jezdím 6× tejdně, peru nejdéle po 2 vyjížďkách, v létě pokaždé (točím dvoje gatě aby toho bylo víc do pračky :)) ).

        0 0
    • Bobo  

      Všechny se mi vždycky trhají v tom úplně samým místě, jenom vydrží o poznání míň. Nemám tušení, co by tomu pomohlo. Nemáte někdo nějakou zaručenou radu?

      0 0
      • rb  

        Mám zaručenou radu,ale trochu mimo mísu:nekupovat gatě od G-sport,je to šunt..

        0 0
    • kimi  

      Právě odepisuju Atexy za 800, páč se mi v rozkroku rozedřely o sedlovku (jak šrouby drží ližiny sedla). Cca 6000km

      0 0
      • Bobo  

        Jak na tom kole proboha jezdíš?

        0 0
        • kimi  

          Nemám tlustý nohy nebo tak něco. Jen mám úzký sedlo, takže upínák sedlovky je širší než sedlo.

          0 0
    • ota  

      či spíše jaký máš obvod stehna? :-))

      0 0
    • crazyape  

      ja mam takovy cerveny kratasi…staly asi 800,– a pouzvam je na FR…no tak 2 tejdny max..pak se musej zasit…vzdycky je roztrham v rozkroku…a pak je tam dira jak svina…:-)

      0 0
    • Luža  

      Čus, jeden výtah z archivu :), Etape Profi s laclem, cca 8000km a pašlí v pizdů, jinak spokojenost. Cena 1000,–, jít do nich znova nebo je v této ceně něco lepšího? Díky za názory.

      0 0
      • rasto  

        ten ruský výraz jsem hooodně dlouho neslyšel :-) k věci: mě se osvědčily kalaše. za cca 1,2k

        0 0
    • Pi†el  

      tak ±10kkm..

      0 0
    • Genarito  

      mě vydržej podle toho jak často jím luštěniny :o) Asi je jím málo, takže určitě kolem 2 let. I když mám momentálně nějaký shit PC Sport kalhoty a ty se mi začaly párat už po měsíci… Možná proto, že jsou dámský jak jsem se dozvěděl :o))))))

      0 0
    • mosquito  

      tipuju ta 10tis – pak to v mistech kde sem to treba podrel pri padu jde rzchle z kopce … kupuju obyc kalas/author

      0 0
    • Jenda  

      kupuju Bieme Special II za cca 500 a dvoje mam tak na tri sezony tj. pres 15000 km ale je to odhad za tyhle prachy to fakt neresim

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.