• Gatier

    Hrozne ma stve vydrz baterii v mobiloch. Zaujimalo by ma ktore modely vydrzia najviac. S osobnej skusenosti akurat Siemens S45 skoro tyzden bez prestavky a len malo telefonatov. Asi 5 :) Pocul som napr Erikson T68 by mal mat dobru bateriu.

    0 0
    • seis  

      mam 3510i a myslim, ze vydrzi dost

      0 0
    • kesu  

      6610 vydrzi cca 2–3dny,6230 vydrzi docela podobne je o trochu lepsi ale ne o moc.T68 nebyl spatnej ale rozhodne se pri pouzivani neslo dostat pres 4 dny.Mne docela dost vydrzela 6210 z ktery sel vytahnout i tyden.

      0 0
    • wroum  

      T68i sem mel a vydrzel cca 5 dni (Lionka baterka), ale na strese auta, kam sem ho polozil, nevydrzel dlouho – tak do prvni zatacky :-)

      Sony Ericson 630 pritelce vydrzi tak 4 dny

      Ale uplne nadsenej sem z Nokie 6800, kde mi 2 roky stara baterka vydrzi tyden, plus minus podle toho jak moc volam. vydrzel mi i 9 dni a kdyz volam vic tak tech 6. fakt nechapu a vetsinou si uz ani nepamatiju kdy sem ho natlouk naposledy :-)

      nutno jeste dodat, ze volam malo a sms pisu taky pomerne malo.

      0 0
    • lubos  

      treba do t39m se dava standardni bateri s pohotovostni vydrzi kolem 200–220hod. A je(bylo?) mozny koupit tlustsi baterku, ktera mela kapacitu asi 40% vetsi.

      0 0
      • MaPa  

        Mám je (T39m i tu tlustší baterku) a vydrží 5–6dní. Přes noc vypínám, tak tři-čtyři hodiny hovorů, BT, téměř neustálý provoz diáře.

        0 0
    • Lister  

      T630 7–9 dní, používám jako diař a na volání. SMS a podobné zbytečnosti nepíšu.

      0 0
    • goofy  

      Alcatel OT 501 mi vydrzel jako novy vydrzel i prez tyden. Ted uz mel 3 roky, avydrzel 5 dni, ale rozstrelil sem ho na kole. Ted mam pujcenou od strejdy Motorolu V50 (asi) a ta vydrzi jenom 3–4 dny…

      0 0
      • pastikar  

        6210 bola super,3 dni skoro v kuse na uchu,ked bolo menej telefonatov tak tyzden.Baterka doslúžila po 3 rokoch !! Teraz mam Nokiu 5140 taky outdoor a stoji za prd.Vydrzi 2 dni,ale to nesmiem vela telefonovat.Celkovo asi tieto telefony s fotakmi a fareb.displaymi vela papaju.Ak chceš niečo čo ti ma vydrzat,tak kup Ericson T20 :-) s nim je priatelka spokojna už viac ako 4 roky

        0 0
        • davidak  

          ještě pořád mám 6210 a vydrží fakt tejden pokud moc nevolám a jen píšu, když volám tak o něco míň..

          0 0
        • RomanP  

          Taky mám pracovní 6210. Chtěl jsem si už mockrát koupit něco lepšího, jenže…Když u 6210 nastavím upomínku, tak začne pípat a zároveň mi nabídně něco jako „hotovo“ a „odložit“. Ta druhá volba mi umožní okamžitě posunout poznámku na jinej čas. Ostatní telefony upomínájí pouze s možností ok, nebo ukázat, ale posouvat se daji jenomtak, že se znova proleze celým animovaným menu a najde kalendář, pak den, poznámka, ta se vyedituje, pak upraví a uloží a z toho by mi 10× za den a za jízdy v aute hráblo. Prostě to nejde rovnou posunout bezbolestně dám a proto zatím mám tuhle technickou památku.

          0 0
      • Lister  

        stejná zkušenost. S vypínáním na noc nebyl problém i 10 dní, ale běžně kolem týdne. Vydržel 3 a půl roku, ale když se žačal vypínat a dělal to i 6× denně tak jsem ho už vyměnil. Nechtělo se mi, protože nerad utrácím za takové blbosti jako je mobil.

        0 0
        • goofy  

          Stacilo koupit baterku… ;o) No taky se mi nechce kupovat novy, ale asi holt budu muset. A to uz sem mel v planu zase nejake veci na kolo… :o(

          0 0
          • Lister  

            To nebylo v baterce, ale v totálně zkorodovaném vnitřku, to vypínání způsobovalo stlačení určitých tlačítek nebo jen některých míst obalu toho mobilu :o) Ale vydržel dlouho a byl jsem s ním spokojený.

            0 0
    • pelt  

      No nevim, ale mě výdrž týden přijde docela slušná… člověk je málokdy bez možnosti dobít telefon delší dobu než týden, výjimečně 14 dnů, ale pak se to dá řešit vypínáním telefonu v době, kdy není potřeba (a na výletech (…) není potřeba skoro nikdy;-).

      0 0
    • fousac  

      tak si porid cestovni nabijecku.. :DDDD

      http://gadgets.zive.cz/?…

      0 0
    • Andrzej  

      siemens S10 6 a pul dne, ale uz davno mi ho slohli melo to Lion baterku asi 1200mAh

      0 0
    • Martyss  

      5110 s 3200mA/h baterii – 3 tydeny az mesic. Smir se s tim, ze cim vic se vyuziva java,sms,volani, tak jde vydrz dolu. Ja treba moji C55 jsem schopen vycucat za den. Staci nechat pustene ICQ.

      0 0
      • Gatier  

        To ako vyzerala ta bateria?? Tak to by sa mi pacilo, ale ten telefon je predsa len trochu zastaraly.

        0 0
        • Martyss  

          Velká a těžká. Telefon s ní vážil asi 250 g. Čili se to dá už i po někom hodit:-)

          0 0
    • gobike  

      Mám n6230 a super, výdrž je tak kolem 4–6 dní, 3 dny když používám rádio při jízdě na biku a sem spokoenej. Nemám si na co stěžovat

      0 0
      • Toams  

        mne, ked som chodil do prace 3/4 hodiny metrom tam a 3/4 spat, tak po 3–4 dnoch zakapal, a ani som moc netelefonoval … teraz tak 5–6, radio/MP3 tak cca 1/2 hodku denne …

        0 0
    • Jarous1  

      Mně to připadá, že čím novější model mobilu, tím menší výdrž… Baterky se tam dávají čím dál tím menší, jak velikostí, tak i kapacitou. Jestli to takhle půjde dál, přestane mít slovo „mobil“ význam mobilní…;-)

      0 0
      • Gatier  

        Si to vystihol. V tomto smere ide vyvoj trochu opacnym smerom…

        0 0
        • Toams  

          hmm, skor sa ti hajzlici spravaju az moc trhovo, vydrzi menej, kupis dalsiu alebo kapacitne vacsiu, eventuelne casom dalsi mobil atd.:-)

          0 0
          • Jarous1  

            To asi taky… Ale kdyby aspoň nabízeli silnější baterku hned po uvedení tlf. do prodeje. Skoro před 2 měsíci jsem koupil nový foun, Sie M75, a co myslíš, jak je na tom s výdrží…? Bez vypínaní na noc max 3–4 dny. A to ho moc nepoužívám. Baterka je tam ubohých 750mA… A silnější samozřejmě zatím ani neexistuje… Tohle je tzv. outdoor telefon, tak předpokládám, že kromě větší odolnosti mi bude fungovat i někde v tom „outdooru“… Dlouho někde bez možnosti dobití, taky signál, pokud vůbec je, bývá v některých končinách o hodně horší… O to víc se pak rychleji vybíjí… Prostě některé výrobce přestávám chápat…

            0 0
            • Jarous1  

              sorry 750mAh…

              0 0
            • Martyss  

              Ale ono je to taky o váze. Když tam budeš mít větší baterii, tak je možné, že bude také těžší. A ten „outdoor“ je myšlen třeba odpoledním výletem na kole…ne dva měsíce v pustině:-)

              0 0
              • Jarous1  

                Váha mně až tak nedrtí, o tolik to těžší zase nebude… Když jsme ještě donedávna mohli s sebou tahat N5110 s velkou baterkou, mělo to skoro 1/4 kila, tak mně teď nějakých 150g nerozhází…

                Jj, outdoor ve výkladu výrobce bude asi to, že by ten telefon měl fungovat i mimo kancelář, automobil a domov…;-)

                0 0
                • Vrci  

                  Já ji tahal ještě předevčírem, když se mi povedlo Er T630 upustit tak šikovně, že upadl na obrubník tam se rozložil na baterku a kryt, které zůstaly na chdníku a zbytek spadnul pod obrubník do kaluže.

                  0 0
                  • Jarous1  

                    Au au au. Takový škody…;-(

                    0 0
                    • Vrci  

                      Po smontování chvíli fungoval. Pak se zablokovaly všechny klávesy tak jsem ho odnes do opravny a tam ho za 3 resucitovaly. Cena odpovídala jednomu řetězu C10 a dokonce to přežil i telefonní seznam takže nakonec hapyend.

                      0 0
                • Martyss  

                  Nu já pokud mohu mluvit za sebe, tak jsem měl(mám) zatím M35(130g) a C55(80g) a je to velmi příjemný skok. Když třeba člověk razí někam v společenské oblečení, tak C55 není v kapse skoro cítit. Ale chápu, že každý má jiné požadavky a k k těm výletům/dovolené. Když si vezmi situaci, kdy jedeš třeba pod stan a ani nezajdeš třeba na kafe/jídlo do restaurace, kde bys mohl telefon dobít, tak jsou podle mne jenom dvě polohy situace. Buď jsi na dovolené a telefon máš spíš jako pojistku, kdyby něco. Čili bych ho třeba věčer na dvě hoďky nechal zapnutý. Jinak vypnout, šetřit energii a vydrží fakt dlouho. Nebo na „dovolené“ potřebuješ být na příjmu a vyřizovat sms/hovory/maily a to se dá řešit koupí baterie navíc. Sice můžeš argumentovat cenou, ale kdo opravdu potřebuje být na příjmu, tak mu je to jedno…

                  0 0
                  • architekt  

                    naprosty souhlas. Mam T610, vazi nejakych 100g a je to maximum – tezsi mobil bych fakt nechtel – kvuli spolecenskemu obleceni tak jak pises. A kdyz jsem byl tyden v rumunsku bez elektriky, tak jsem ho zapinal na hodku kazdy vecer, pripadne nekdy pres den kdyz se nasel signal a vydrzel v pohode, jeste s rezervou.

                    0 0
    • Tomcat  

      Motorola MPX200 provoz 72hodin Siemens C25 týten Simens C45 cca 20minut Siemens A50 4dny

      0 0
      • Toams  

        tu C45 si asi vykupal v hajzli, ze?:-)

        0 0
        • Tomcat  

          nee, dostal jako služebák a je takovej pobóchanej.

          Občas se vypne Občas nejde zapnout Občas nenabíjí atd…

          Prostě 24×7×30×365 jetej mobil po adminovi s banky

          0 0
    • Volf  

      Zdaleka nejvíc mi vydržela kdysi Nokia 5110. S tou jsem mohl odjet na 5 dní a nemusel s sebou mít nabíječku. Od tý doby už žádnej mobil neměl takovou výdrž.

      0 0
    • pegal  

      Nokia 8210 stari cca 5 mozna uz 6 let. Puvodni baterie a vydrzi asi 4 az 5 dni ..

      0 0
    • Char  

      nejdyl z nakyho zahadny duvodu vydrzi philipsy, maj dokonce vecko co ma vydrzet mesic, ale prej v realu dalo 14 dni…

      0 0
      • Bulda  

        presne tak, mam 2 roky stary Philips fisio 620, moc teda netelefonuju a vypinam na noc a tejden je beznej prumer

        0 0
        • Bulda  

          a vydrzi dost i co se tyce zachazeni, muj byl asi hodinu celej pod vodou (vypnutej), tejden nebylo kde ho vysusit, pak vylezlo slunko a po hodine suseni na trave naskocil a pritom byla jeste voda za displejem, padu zazil nepocitane a porad funguje

          0 0
    • chupas  

      siemens C55. nebarevny=malo zere. vazi malo, je malej, nacpe se vzdy nekam na kolo. nic vic necekam. tyden pri minimalnim pouziti. volat umi, sms prijme/posle. po 2 letech baterie stale tyden. za 2 roky ti reknu jak na tom ta baterka je :)) jo dneska uz proste mobily delaj na funkce (plno blbinek), s ohromnym barevnym displejem, ale ze ten kram nevydrzi ani 3 dny to uz je nezajima.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.